Łukasz Kacik

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2009, 14:17

Oto co przed chwilą wysłałem kolesiowi na maila:

Dzień dobry!
W związku z incydentem w autokarze podczas wyjazdu na Catanię, Twoje członkostwo w JPC zostało tymczasowo zawieszone. W ciągu najbliższych dni zastanowimy się jakie podjąć kolejne kroki.


Pokrótce sytuacja wyglądała następująco:
koles sie schlał jak świnia, orzygał siebie (całego) oraz trzy siedzenia na autokarze, olał (w przenosni) juvelucka gdy ten próbował mu wyperswadowac dalsze picie, po czym swoim zachowaniem postawil pod znakiem zapytania dalszą wyprawę. Po telefonie do mnie postanowili oddać go do Izby Wytrzeźwień (byl tak schlany, ze jechac dalej nie mogł, a na dworcu istniało za duże ryzyko nieprzewidzianych zdarzeń ze zbyt poważnymi konsekwencjami zarówno dla niego jak i dla JPC), policja nie mogła go ani zatrzymać w Izbie (bo nie narozrabiał) ani do schroniska (bo był pijany) więc odstawila go o polnocy na dworzec. Reszta ekipy pojechała dalej.

Należy nadmienić, że kolesiowi oddane zostały jego pieniądze (musiał za coś wrócić), więc nie dosyć, że stratni będziemy przez ciągle windujący się kurs euro to jeszcze przez tego kolesia.

Wniosek jest następujący: wykluczenie z JPC z brakiem możliwości zapisania się w kolejnym sezonie.

Czekamy na głosy popierające lub przeciwne temu ruchowi.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2009, 14:19

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na zbity pysk.

szkoda ze mu oddali pieniadze, trzeba mu bylo dac 100 zl i niech wraca a nie wszystko bo do takich pajacow nie ma co doplacac.

co do ponownego wstapienia to ew. moza na to mu pozwolic jesli wyrazi skruche ale musi pokryc straty.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2009, 14:21

white_wolv pisze:<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na zbity pysk.

szkoda ze mu oddali pieniadze, trzeba mu bylo dac 100 zl i niech wraca a nie wszystko bo do takich pajacow nie ma co doplacac.
Sytuacja była ekstremalna. Pierwszy raz słyszałem o tej porze trzeźwego :C (adrenalina w mig wypleniła całą zawartość alkoholu jaką obalił od początku jazdy) i tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> juvelucka. Nie myśleliśmy o tym, bo zastanawialiśmy się nad inną sprawą. W tej sytuacji pieniądze były najmniejszym problemem.

Być może ruszy go sumienie i wpłaci jakąś część na pokrycie chociażby biletu i noclegu.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2009, 14:24

tzn generalnie poczekalbym z decyzja na juvelucka bo ja kolesia nie znam i nie wiem czy to wyglada jako wybryk pod wplywem alkoholu czy tez facet jest taki ze nie mozna gwarantowac ze sie w przyszlosci to nie powtorzy.


Lukasz widzial kolesia wiec mysle ze to on powinien powiedziec co to za typ i czy jest warty kolejnej szansy.
Martin pisze:Być może ruszy go sumienie i wpłaci jakąś część na pokrycie chociażby biletu i noclegu.
Na sumienie nie ma co liczyc, wydaje mi sie ze mamy prawo tego zażądać (inna sprawa ze jak odmowi to nic mu nie zrobimy).


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2009, 21:06

Musieliśmy mu zwrócić kasę, bo nie mieliśmy podstawy, żeby mu ją zabrać. Został wywalony czyli niedopuszczony do wyjazdu, a my nigdzie nie przewidzieliśmy zapisu, że nie dopuszczenie do wyjazdu z powodu takiego czy takiego zachowania równe jest utracie całej kasy. Jest tylko o zaliczce, której nie odzyska.

Co do kolesia to wydaje mi się, że zdał sobie sprawę z tego co zrobił. Nie zmienia to jednak faktu, że wydalenie go z JPC jest słuszne.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2009, 21:19

Zawieszenie do końca sezonu.


Obrazek
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2009, 12:26

Panowie, a tak z ciekawości, to gdzie go wysadziliście? Przeczytałem jego post i tak sie zastanawiam gdzie spędził noc :P


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2009, 12:39

bblackk pisze:Panowie, a tak z ciekawości, to gdzie go wysadziliście? Przeczytałem jego post i tak sie zastanawiam gdzie spędził noc :P
Odstawiłem go na Komendę Policji w Kudowie Zdrój.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 08:08

Trzeba podjąć jakąś decyzję. Osobiście podoba mi się motyw z zawieszeniem do końca sezonu. Oznacza tym samy, że zostaje pozbawiony praw członka (nie otrzymuje ani legitymacji, ani koszulki, którą możemy zlicytować i przekazać kasę na cele statutowe lub jeszcze lepiej na jakieś cele charytatywne - chociażby na Neli).

Co więcej trzeba do niego uderzyć i powiedzieć, że ma zwrócić kasę (do wyliczenia) za przejazd i rezerwację w hotelu. Jeśli nie zwróci trudno. Jeśli tak, to oznacza, że jest fair i faktycznie zasługuje na drugą szansę.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 10:46

moim zdaniem sluszne wyjscie :ok:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 11:37

Martin pisze:Trzeba podjąć jakąś decyzję. Osobiście podoba mi się motyw z zawieszeniem do końca sezonu. Oznacza tym samy, że zostaje pozbawiony praw członka (nie otrzymuje ani legitymacji, ani koszulki, którą możemy zlicytować i przekazać kasę na cele statutowe lub jeszcze lepiej na jakieś cele charytatywne - chociażby na Neli).

Co więcej trzeba do niego uderzyć i powiedzieć, że ma zwrócić kasę (do wyliczenia) za przejazd i rezerwację w hotelu. Jeśli nie zwróci trudno. Jeśli tak, to oznacza, że jest fair i faktycznie zasługuje na drugą szansę.
Czasami za bardzo kombinujesz. Nie chciałem już robić zamieszania, no ale skoro dalej wałkujesz temat zawieszenia... Statut JPC nie przewiduje czegoś takiego jak zawieszenie członka!!! Nie możemy i nie mogliśmy go zawiesić, ale nie konsultując tego z nikim wypaliłeś z jego zawieszeniem jeszcze wysłałeś mu maila. Jak by był trochę inteligentniejszy to by mógł narobic nam tylko problemów. Sprawa jest więc prosta, albo zostaje albo jest wywalony. Innego wyjścia statut JPC nie przewiduje!!
I na przyszłość albo podobne decyzje konsultujmy, albo po prostu przeczytajmy statut JPC!


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 12:01

Nie rób problemu póki go nie ma. Koleś dostał maila informującego o zaistniałej sytuacji. Może a nie musi to się nazywać "zawieszeniem". Skoro jedynym wyjściem musi być wyrzucenie to zróbmy to i po sprawie.
Zróbmy to tylko tak jak przewiduje statut. Jakieś pismo będzie potrzebne?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 16:44

Martin pisze:Nie rób problemu póki go nie ma.
Nie robię, dlatego nie pisałem nic wcześniej. Ale nie zmienia to faktu, że rozpędziłeś się z tym zawieszeniem.
Potrzebna będzie uchwała podpisana przez 2 osoby z Zarządu.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 17:54

Co nie zmienia faktu, że na najbliższym Walnym Zgromadzeniu powinniśmy przedyskutować coś takiego jak "zawieszenie" i przegłosować, że Zarząd może dyscyplinarnie kogoś na taki stan wysłać.


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 20:10

Zgadzam się z juveluckiem. Też mi się nie spodobał mail z zawieszeniem, bo raz że nie mamy czegoś takiego, dwa że kompletnie nic to nie znaczy.

Ja proponuję albo go <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, albo wlepić zakaz "stadionowy" na rok lub dwa.


Obrazek
Zablokowany