Kolejny wyjazd

Zablokowany
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 15:37

Mam jeszcze propozycję, żeby na następny mecz nowaczek, czy jak tam pisze się jego nick nie pojechał. W ogóle usuńmy go z fanklubu. Ten człowiek dopiero co zszedł z drzewa.

Panowie, proponowałbym też wrócić do dyskusji sensu należenia do CCJC. Domowe mecze odpadają, przy wyjazdach nam nie pomagają. Bez Delle Alpi oni wyciągają od nas kasę za nic.
Jednocześnie informujemy, że wkrótce organizować będziemy wyjazd na kolejny mecz. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko uda nam się załatwić bez problemów.
Są jakieś faktyczne plany, czy to taki tekst dla oka?

Może zastanowimy się nad wyjazdem na Coppa Italia?


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 15:53

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... &start=210

Tu przedstawiłem jakie są możliwości.
bblackk pisze:
Może zastanowimy się nad wyjazdem na Coppa Italia?
Jestem jak najbardziej za. Zresztą dla mnie nie ma znaczenia z kim gramy ważne, żeby był to mecz Juve. Coppa to jedna z niewielu okazji na mecz u siebie.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 21:12

Kilka osób się do mnie odezwało, że jest zainteresowane meczem w Coppa Italia z catanią. Co myślicie?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 10:20

Jestem za CI, ale z racji środka tygodnia proponuje brak noclegu.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 11:26

bblackk pisze:Jestem za CI, ale z racji środka tygodnia proponuje brak noclegu.
Mam wątpliwości czy to dobry pomysł ten brak noclegu. Przy interze wszyscy tak się o to bili, a teraz ma być bez?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 11:52

Środek tygodnia - ludzie muszą załatwić sobie urlopy albo zwolnienia z uczelni, jeszcze sesja na karku... nocleg to dodatkowy dzień "straty". chociaż sam pojechałbym z chęcia, to jeszcze nie wiem czy pod względem terminu będzie mi pasowało :roll:
A mecz z Interem, to inna bajka, nie ma co porównywać. Na CI pojadą zdeterminowane osoby, bez wzlędu na to czy nocleg jest czy go nie ma. Kolejna sprawa, to podwyższone koszta, przy "średnim"(?) zainteresowaniu meczem.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 11:54

bblackk pisze:Środek tygodnia - ludzie muszą załatwić sobie urlopy albo zwolnienia z uczelni, jeszcze sesja na karku... nocleg to dodatkowy dzień "straty". chociaż sam pojechałbym z chęcia, to jeszcze nie wiem czy pod względem terminu będzie mi pasowało :roll:
A mecz z Interem, to inna bajka, nie ma co porównywać. Na CI pojadą zdeterminowane osoby, bez wzlędu na to czy nocleg jest czy go nie ma. Kolejna sprawa, to podwyższone koszta, przy "średnim"(?) zainteresowaniu meczem.
Ja mam wrażenie, że brak noclegu obniży jeszcze bardziej atrakcyjność tego wyjazdu dla pewnych osób i więcej ich stracimy po przez nie zrobienie noclegu niż poprzez konieczność załatwienia sobie jednego dnia urlopu więcej.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2008, 20:09

Czas zmierzac w kierunku decyzji : liczymy na dobre losowanie LM czy jedziemy na Catanie ?

Chcialbym wiedziec tez jak przedstawia sie mozliwosc obskoczenia obu wyjazdow w przypadku gdyby w Lidze Mistrzow rywal byl w miare bliski.

Losowanie Champions Legaue bedzie 19.12 tak wiec mysle ze miesiac to wystarczajaco duzo czasu aby sie wziasc za Catanie w przypadku niekorzystnego losowania.

Nie oszukujmy sie - na LM na pewno znajdzie sie wiecej chetnych niz na CI , dodatkowo trzeba tez pomyslec o nowych ktorych poki co nie kreca wyjazdy na byle mecz. Rozdziewicza sie to potem nie beda tak marudzic, dajmy im na to szanse.

Moja propozycja jest taka :

- nastawiamy sie na wyjazd na 1/16 LM
- w przypadku gdy to nie wyjdzie jedziemy na Catanie


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2008, 22:56

Czy wy osoby które tak srają na Ligę Mistrzów sprawdziły w ogóle jak małe są szanse trafienia jakiegoś przeciwnika na którego można jechać? Sądzę, że nie, więc przedstawię wam to pokrótce.

Po pierwsze 19 stycznia jest losowanie tylko 1/8, pozostałych faz (1/4, 1/2, finał) dopiero w drugiej połowie marca!!
Ale spójrzmy na kogo, z drużyn które by nas wyjazdowo interesowały, możemy trafić w tej 1/8:
-Brema, na razie ostatnia w grupie, znikoma szansa na wyjście
-Lyon/Monachium - Lyon to przeciwnik który rajcuje najbardziej widzę, problem jest taki, że może wyjść 1 w grupie wtedy dupa. Można zawsze jechać do Monachium ale część już tam była nie wiem czy będą zainteresowani
-Kijów- w grupie trzecie z niby dużymi szansami wyjścia, ale patrząc kto jest przed nimi (porto, arsenal) wątpie, żeby dokonali tej sztuki
Czyli szansa, że dostaniemy dobrego wyjazdowo przeciwnika jest minimalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak więc proponuję skoncentrować się na catani i na nią na razie robić wyjazd.

A jeżeli trafi się jakiś mecz na który można by jechać w LM czy to w 1/8 czy 1/4 to oczywiście też wyjazd się zorganizuje, zwłaszcza, że pierwsze mecze do dopiero 24 luty!!!!. Tylko nie koncertujmy się jedynie na europie bo szanse są małe!!!

A pomysły o czekaniu do losowania (19 grudnia) a w razie "niewypadli z LM" jedziemy na catanie (14 stycznia) pominę milczeniem.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 09:02

Popieram juvelucka. Z doświadczenia wiem, że trzy tygodnie zwłaszcza, że w międzyczasie święta i sylwester to bardzo mało czasu.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 11:04

Skoro uwazacie ze 3tyg to za malo to Wam wierze. Ja nie liczylem czasu na zgloszenia i wplacanie zaliczek bo wydawalo mi sie ze to moznaby na upartego zrobic wczesniej (przed 19 grudnia). No ale moze to zbyt karkolomny pomysl.

Tak wiec jedynym pewniakiem na dzien dzisiejszy zostaje Catania.

Tak jak mowi bblack, srodek tygodnia w dodatku miesiace sesyjne wiec szalu sie nie nalezy spodziewac. To na pewno odbije sie na kosztach a koszty z kolei moga pograzyc ten wyjazd jeszcze bardziej..

Tak wiec wydaje mi sie ze jedynym rozsadnym wyjsciem bedzie zrobienie ankiety na temat noclegu posrod tych ktorzy wyrazaja jako takie zainteresowanie wyjazdem. Tylko trzeba by to zrobic w miare szybko.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 22:07

No jak inni będą mieli takie podejście to masz racje, że ekipa się nie zbierze.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2008, 09:59

bblackk pisze:Panowie, proponowałbym też wrócić do dyskusji sensu należenia do CCJC. Domowe mecze odpadają, przy wyjazdach nam nie pomagają. Bez Delle Alpi oni wyciągają od nas kasę za nic.
Trzeba się też zastanowić czy za dwa lata nie będzie problemu, żeby do CCJC wrócić (?).
juveluck pisze:Lyon to przeciwnik który rajcuje najbardziej widzę, problem jest taki, że może wyjść 1 w grupie wtedy ###.
Jak już tak gdybamy, to weźmy pod uwagę to, że Juventus pierwszego miejsca w grupie pewnego nie ma.

Pomysł z Catanią jest niezły, nawet jeśli miałby się odbyć w mniejszym gronie. Myślę, że do póki Delle Alpi nie zostanie oddany do użytku właśnie na takie wyjazdy powinniśmy być nastawieni. Częstsze i dla mniejszej ilośći osób.
juveluck pisze:Po pierwsze 19 stycznia jest losowanie tylko 1/8
19 grudnia.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2008, 10:04

Mam nadzieję, że jeśli wyjdzie wyjazd na Catanię to CCJCD pomoże nam w uzyskaniu biletów.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2008, 15:10

DeeJay pisze:
Jak już tak gdybamy, to weźmy pod uwagę to, że Juventus pierwszego miejsca w grupie pewnego nie ma.
Nie wypisuj głupot. lyon i bayern mają identyczną ilość punktów i mecz we Francji przed sobą. W takiej sytuacji to lyon ma większe szanse na pierwsze miejsce.
DeeJay pisze:
juveluck pisze:Po pierwsze 19 stycznia jest losowanie tylko 1/8
19 grudnia.
Nie dopatrzenie, chodziło oczywiście o grudzień


Sprawa. Jako, że przy okazji catani będziemy w Turynie dwa dni, warto by teraz zorganizować jakoś czas dla całej grupy. Primavera w tym czasie nie gra. Uderzyliśmy już do Giorgio o możliwość wejścia na trening, bądź chociaż do samego Juventus Center. Jakieś inne pomysły?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany