Gadżety JPC w sklepiku

Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2009, 16:55

Wolv podsumujesz nasze wyboru jakie tu poszły? Trzeba dojść do jakiś konkretów bo temat strasznie się dłuży.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2009, 21:00

mialem troche nauki w tym tyg wiec musialem odpuscic.


bedzie zrobione jutro.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2009, 00:32

PRZÓD:
bblackk - 11
juveluck - 16
DeeJay - 11*/9 powinna być 8, ale 11 to jej odpowiednik w wersji rozpinanej
Dionizos - ?* nie sprecycował przodu
swiergot - 5
Martin - ?
wolv - 11

TYŁ:
bblackk - 5/11
juveluck - 16
DeeJay - 8/9
Dionizos - 5/7/13* ma być napis na plecach jak najmniejszy, ale nie uściślił który + data, bo nie ma jej na przykłądowych propozycjach
swiergot - 16* chce czyste plecy, ale nie wiem dokładnie czy data powstania mu przeszkadza
Martin - ?* pomysł daty mu się podoba, ale to hipoteza, bo nie wybrał
wolv - 11

RĘKAW:* "wypadkowa" od "PRZODU" i "TYŁU"
bblackk - tarcza Scudetto/herb Juventusu
juveluck - logo JPC
DeeJay - ?*flaga Polski kategorycznie NIE, ale brak opinii na inne
Dionizos - flaga Polski
swiergot - logo JPC
Martin - ?
wolv - herb Juventusu

Bez uściśleń niektórych osób bluza prezentuje się NA RAZIE tak:
Bluza będzie ROZPINANA na 100%. Na PRZODZIE wygrywa małe logo JPC w laurach, na lewej piersi (mamy 3 głosy), tylko cosensus wśód niezdecydowanych i popierających inne koncepcje mógłby podać ten wybór pod dalsze głosowanie. Z TYŁU NA PEWNO BĘDZIE rok założenia fanklubu (2005), bo głośno lub ukradkiem popierają to wszyscy (prawie?). Teraz mamy RYWALIZACJĘ między napisem: JUVEPOLANDCLUB (wersja napisu nie wybrana [biała/kolorowa/"skrót") kontra "czyste" plecy. Rysunek DeeJaaya odpada, chyba, że przekabaci Martina, który właściwie ma decydujący głos (bo musi kogoś poprzeć), chyba, że ktoś z dwójki: juveluck, swiergot, weźmie pod uwagę, że jego koncepcja przodu upadła i zmieni swój głos (nie wiem czy ich koncepcja pleców jest taka sama przy zmianie fejsu). Teraz zostaje RĘKAW. Tutaj teoretycznie mamy remis ze wskazaniem na logo JPC (swój głos licze połowicznie bo nie jestem zdecydowany), ale, to odpada, bo takowe znajduje się już na przodzie, więc NA RAZIE zostaje logo Juventusu. Flaga Polski czy tarcza Scudetto mają po głosie, tak więc na rozstrzygnięcia w tej kwestii czekamy do podjęcia decyzji przez tych co muszą ją zmienić albo się nie wypowiedzieli oraz CO NAJWAŻNIEJSZE ustalenie ostatecznej wersji przodu/tyłu (rękaw jest tego niejako "rezultatem", bo powielają się schematy). Oczywiście rękawy mogą być też "gołe".

Proszę się nie złościć jak coś przekręciłem, bo ogólnie straszny bajzel z tymi wersjami. Kolejne propozycje czy głosy proszę odnosić do tego postu. Będę updeatować te głosy w rozpisce, żeby było jasne, na czym stoimy. Ogólnie nie działa obrazek #15, ale o ile pamiętam był tam napis: "Ovunque voi giocate", a do tej wersji nie odnosiłsię nikt (chyba).


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2009, 12:12

Dzieki bblack za podsumowanie.

Wiec sprawa, o ile dobrze to rozczailem wyglada tak :

- propozycja moja i bblacka :
Obrazek

- juveluck :
Obrazek

- DJ :
Obrazek

- swiergot :
Obrazek


Reszta albo sie nie doprecyzowala albo nie ma pomyslu. Jesli nic sie nie zmieni w najblizszym czasie to wypada wybrac z tego co mamy.



W dalszym ciagu nie zdecydowalismy jak wybieramy projekt. Jestem za tym aby wybrac wsrod Wladz. Ew. mozna wybrac 2 projekty i przedstawic do wyboru uzytkownikom. Pasowaloby zeby ktos sie w tej sprawie wreszcie wypowiedzial.

Nie marudzmy juz wiecej, projekty nie sa zle i trzeba by ruszyc dupe zeby na wiosenny wyjazd co niektorzy wdziali juz nowe gadzety.

Sprawa T-shirta jasna (?)


Jesli chodzi o szalik to na razie brak dobrych projektow, ale szalik mozna zamawiac osobno/pozniej bo to raczej inna firma bedzie robic niz ta od bluz / thsirtow.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2009, 12:43

Co do bluzy, jako, że moja propozycja nie przejdzie. Popieram pierwszy (bblackk, wolv) nie jest zły a trzeba iść do przodu. Wersję napisu preferuje białą, dobrze wygląda na czarnym tle.
white_wolv pisze:W dalszym ciagu nie zdecydowalismy jak wybieramy projekt. Jestem za tym aby wybrac wsrod Wladz. Ew. mozna wybrac 2 projekty i przedstawic do wyboru uzytkownikom. Pasowaloby zeby ktos sie w tej sprawie wreszcie wypowiedzial.
Wybieramy wśród władz, ale dajemy wybór pod dyskusje członkom, tak to widzę.
white_wolv pisze: Sprawa T-shirta jasna (?)


Jesli chodzi o szalik to na razie brak dobrych projektow, ale szalik mozna zamawiac osobno/pozniej bo to raczej inna firma bedzie robic niz ta od bluz / thsirtow.
T-shirt robił bym jaki jest. Szal również uważam, że żaden się nie nadaje.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2009, 14:50

Czy wiadomo już tak orientacyjnie jaki będzie koszt takiej bluzy?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2009, 15:19

Koszta zależą od projektu, a tego nadal nie ustaliliśmy.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2009, 16:02

nr 1 ma trzy glosy wiec brakuje jednego do przesadzenia sprawy.

swiergot, martin , dionizy ?


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2009, 18:23

to ja przesadzam, bo to chyba jedyny sensowny projekt. Tiszert moze byc, a szalik dla mnie tez zaden sensowny.
Łukasz w jakiej firmie planujesz to zamowic? Chcialbym tak orientacyjnie wiedziec jak to bedzie wygladac, a na stronce powinni miec juz gotowe tego typu bluzy.

edit: a moze z szalikiem nie bawic sie w hasla typu: ja cie kocham, a ty jestes zarazona malarią (wszystko z piecioma bledami jezykowymi we wloskim) i bez grafik typu stadion, kibic, sprzedawca falafela, tylko stworzyc prosty pasiak, bialo-czarny z herbem klubowym, ewentualnie z naszymi syfilisem ulepszonym o te laury?


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2009, 20:49

Eee, ja chciałem przesądzić :? No to może chociaż umocnię was w przekonaniu, że jedynka to dobry wybór.

EDIT: A herb Juve nie może być na drugim rękawie? Tak dla większej równowagi z logo JPC.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2009, 23:08

Dionizos pisze: edit: a moze z szalikiem nie bawic sie w hasla typu: ja cie kocham, a ty jestes zarazona malarią (wszystko z piecioma bledami jezykowymi we wloskim) i bez grafik typu stadion, kibic, sprzedawca falafela, tylko stworzyc prosty pasiak, bialo-czarny z herbem klubowym, ewentualnie z naszymi syfilisem ulepszonym o te laury?
Jestem jak najbardziej za prostym projektem. Jednak musiał byś to w jakiś wizualny sposób przedstawić bo nie do końca wiem o co chodzi. Co do firmy, to myślę, że albo uderzymy do tej co robiła nam bluzy ostatnio, albo do tej w której Lucas robił bluzy Juventusu. Chyba, że ktos ma lepszy pomysł.
swiergot pisze:
EDIT: A herb Juve nie może być na drugim rękawie? Tak dla większej równowagi z logo JPC.
Słuszna uwaga, lepiej, żeby herb Juve, był na prawym rękawie. W ogóle prawy lepszy. Zrobisz wolv, projekt z tą poprawką?
I jak to zrobisz, to projekt bluzy i koszulki można dać na forum publiczne jako nasze propozycje.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lutego 2009, 08:38

A co do szalików, tych starych, to są jeszcze jakieś na stanie? Bo mój ostatni zabrał mi Zdenek :P


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2009, 13:47

wolv, dorzucaj ten herb na rękaw i wstawmy w temacie naszą propozycję koszulki i bluzy. A do tego zaapelujemy o skupienie się userów nad szalikiem i nadsyłanie propozycji. Ruszmy ten temat, bo ja już chcę mieć tą bluzę :P


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2009, 16:15

DeeJay pisze:A co do szalików, tych starych, to są jeszcze jakieś na stanie? Bo mój ostatni zabrał mi Zdenek :P
Skończyły się już dość dawno.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2009, 19:38

No to post by wygladal tak :


Dziękujemy wszystkim którzy postanowili się zaangażować w projektowanie nowych gadżetów JuvePoland Club. Po zebraniu wszystkich Waszych projektów oraz uwag a także dyskusji w gronie Władz JPC wybraliśmy następujące projekty które zostaną wkrótce przeznaczone do realizacji.

Oto one :

BLUZA
Obrazek

T-SHIRT
Obrazek



SZALIK
Żaden z proponowanych szalików nie przypadł nam do gustu w wystarczającym stopniu. Czekamy na dalsze propozycje - pamiętajcie jednak ze prostota bywa często największa zaleta przy tego typu projektach.

Jesteśmy ciekawi Waszej opinii na temat wybranych przez nas projektów.

Zarówno termin realizacji jak i cena nie są nam jeszcze znane. Będziemy starali się wykonać gadżety jak najszybciej. Jeśli zaś chodzi o ich wykonanie to priorytetem będzie dla nas kompromis pomiędzy dobrą cena a jakością.



---------------


Proponuje aby autora projektu podkoszulka nagrodzic darmowym T-shirtem albo bluza. To on rozkminil ten motyw z wiencem laurowym dzieki czemu nasze logo jakos sie prezentuje zarowno na bluzie jak i podkoszulku.
To samo mozemy zaproponowac autorowi szalika jesli znajdzie sie wreszcie jakis znosny pomysl.
Darmowa bluza dla autora jej projektu tez moglaby byc jakkolwiek bic sie o nia nie bede. :whistle:

Jesli wszystko w poscie gra to jutro go trzeba wrzucic do tematu, najlepiej zeby zrobil to prezes bo jakby nie patrzec bralem udzial w projektowaniu i glupio by moglo to wygladac.


Zablokowany