współpraca!

Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2008, 12:53

Po pierwsze liczę, że nikt nie umie się w tej kwestii prywatnym interesem na JP i będzie umiał rozdzielić interesu strony o fanklubu.

Do rzeczy jednak. Proponuję nawiązać współprace z innymi stronami o Juventusie. Na początek Bianconeri.pl. Przeprowadziłem wczoraj rozmowę z Abdulem, który swego czasu współtworzył tą stronę, do dzisiaj ma tam coś do powiedzenia, poza tym ma kontakt z jej twórcami. Nie wykluczył on możliwości nawiązania takich stosunków dlatego uważam, że warto spróbować.
Powstaje pytanie, jak by taka współpraca miała wyglądać. Nie było by to nic skomplikowanego, jednak liczę tu również na wasze pomysły. Oczywiście wymiana bannerów, buttonów czy jak to tam się zwie. Ponadto na dzień dobry z jednej i drugiej strony newsy o nawiązaniu współpracy z zachęceniem, my zachęcamy do odwiedzania bianconeri.pl, oni do uczestniczenia w imprezach JPC i zapisania do fanklubu. W późniejszym czasie, wymagali byśmy od bianconeri.pl informowania na ich witrynie o zlotach, wyjazdach, czy zapisach do fanklubu.
My w zamian możemy zaoferować im jakiś mały bonusik dla członków JPC legitymujących się kontem na bianconeri.pl(poinformowali byśmy wcześniej, ze taki bonusik będzie, co może zwiększość ilość osób na ich stronie i lepiej będzie dla redakcji b.pl wyglądać) na przykład będą oni mieli możliwość wyboru sobie po zapisaniu do JPC numeru legitymacji, oczywiście numeru, który jest wolny. Może też jakaś minimalna zniżka na zlot. Czekam tu na wasze propozycje. Ponadto możemy informować na JPC o najważniejszych wydarzeniach na ich stronie.
JPC to fanklub wszystkich kibiców Juventusu tak więc warto nawiązywać takie współprace. Również z innymi stronami, nawet tymi małym, wtedy współpraca będzie tylko łatwiejsza w nawiązaniu.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2008, 13:30

Osobiście to przemyślę (nie za bardzo rozumiem pierwszego zdania, ale mogę się domyślić). Aczkolwiek od razu odrzucam propozycję jakichkolwiek zniżek tylko dlatego, że ktoś ma konto na bianconeri.pl, solojuve.com czy juvepoland.com
Skoro wszyscy są fanami juve to nie możemy jednych traktować inaczej niż pozostałych. Co do innych form współpracy to wstępnie jestem za, ale tak jak napisałem muszę się zastanowić jakby to rozwiązać.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2008, 13:43

Martin pisze:Osobiście to przemyślę (nie za bardzo rozumiem pierwszego zdania, ale mogę się domyślić). Aczkolwiek od razu odrzucam propozycję jakichkolwiek zniżek tylko dlatego, że ktoś ma konto na bianconeri.pl, solojuve.com czy juvepoland.com
Skoro wszyscy są fanami juve to nie możemy jednych traktować inaczej niż pozostałych. Co do innych form współpracy to wstępnie jestem za, ale tak jak napisałem muszę się zastanowić jakby to rozwiązać.
Dlatego napisałem, że czekam na pomysły tego co możemy zaproponować bianconeri.pl. Wydaje mi sie, że nie głupim pomysłem jest, możliwość wyboru numeru legitymacji z pośród wolnych numerów. Inne pomysły mile widziane.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2008, 16:28

Jakieś przemyślenia, wnioski?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 marca 2008, 07:25

Z mojej strony niestety na razie żadnych. Ale może inni by wreszcie popisali się jakąś inicjatywą...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2008, 10:04

Martin pisze:Z mojej strony niestety na razie żadnych. Ale może inni by wreszcie popisali się jakąś inicjatywą...
Nie wiem nad czym ty się tyle zastanawiasz? Niby co jest dla ciebie problemem? JPC to chyba nie jest fanklub tylko tych kibiców Juventusu którzy są zarejestrowani na JuvePoland....


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 marca 2008, 11:48

juveluck pisze:
Martin pisze:Z mojej strony niestety na razie żadnych. Ale może inni by wreszcie popisali się jakąś inicjatywą...
Nie wiem nad czym ty się tyle zastanawiasz? Niby co jest dla ciebie problemem?
Co jest moim problemem? Może notoryczny brak czasu. Akurat to nie jest dla mnie teraz priorytetem więc wybacz ale nie będę pisał dla samego pisania. Jeśli znajdę czas aby zająć się tą sprawą to napiszę coś konkretniejszego. Jak na razie jest to dla mnie jeden z wielu tematów.
juveluck pisze:JPC to chyba nie jest fanklub tylko tych kibiców Juventusu którzy są zarejestrowani na JuvePoland....
Oczywiście, że nie... Tylko dlaczego inne strony tego nie potrafią zrozumieć i muszą mieć dodatkowe korzyści za wspomnienie, że organizujemy zloty, wyjazdy czy inne rzeczy?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2008, 11:53

Jak dla mnie nasz fanklub nie może zaoferować nic dla osób z bianconeri.pl. Ogólnie nie widzę tego inaczej jako współpraca na poziomie pomocy charytatywnej, że oni umieszczają informację o Zlotach, wyjazdach, itp., a my zachęcamy do odwiedzania ich strony (?). Moim zdaniem i tak każdy kto miał się dowiedzieć o tym fanklubie, to już o tym wie i prawda jest taka, że JP skupia większość, jezeli nie wszystkich kibiców.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 marca 2008, 15:07

Moja propozycja jest taka. Współpraca tak, wymiana bannerem czy tam buttonem tak. Ale nic poza tym. To do nich musi dotrzeć, że JPC to portal wszystkich kibiców Juventusu a nie tylko tych, którzy są zapisani na JP.
Poza tym tak jak napisał bblacck, większość jeśli nie wszyscy, którzy mają tam konta wiedzą o JP jak i JPC. Niektórzy nawet nie potrafią znaleźć różnicy :D
Nie ulega wątpliwości, że ludzie na razie zapisują się tylko dla wyjazdów no i być może częściowo dla gadżetów. (moze jak znajdę czas to obmyślę pytania do ankiety, która może nam wiele rzeczy naświetlić).
A jeśli przez współpracę mamy namówić do zapisywanie się tylko dla zwiększenia ilości członków, za którą nawet ty juveluck nie jesteś, a która nie pociągnie zwiększenia zainteresowania wyjazdami, to chyba taka współpraca nie ma sensu.

Dlatego TAK dla wymiany bannerów, NIE dla zniżek, wyboru numerów i różnego rodzaju bonusów.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 14:11

witam,

zastanawiamy sie nad mozliwoscia podjecia wspolpracy. moglaby ona polegac na
reklamie wzajemnych przedsiewziec. reklama internetowa badz bezposrednia (w
przesylkach). w gre wchodzilby rowniez program partnerski - znizka w ISS dla
zarejestrowanych czlonkow fanklubu. co Panstwo o tym sadza?

pozdrawiam

Marcin Kapinos
ISS


Osobiście na poczatku spróbowałbym te zniżki dla klubowiczów. Może ludzie wreszcie przestali by <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, że członkostwo to tylko wyjazdy i plastik ze zdjęciem.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 14:15

Ale za zniżki też coś musimy im dać. Nie wiem czy zadowolą się banerem na JPC. No chyba, że liczą po prostu na duże zakupy wśród członków. Poza tym fajnie by było gdyby do każdego zamówienia dotyczącego artykułów Juve (i może też Azzurrich) dorzucali jakąś ulotkę JPC. My możemy rozsyłać maile wśród członków. Mail wyłącznie z reklamą ISS może być co najwyżej jeden, góra dwa na rok, ale możemy wysyłać więcej maili z innymi informacjami o JPC i do nich dołączać reklamę ISS.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 14:23

Mailowi do członków z reklamą osobiście mówię stanowcze NIE. Nie będziemy spamować. Info o zapisach to co innego.
Musimy zaproponować coś innego. Może po prostu napisać im czego my oczekujemy i zobaczymy co będą chcieli w zamian (może teksty reklamowe, artykuly, ewentualnie jakieś akcje pod patronatem ISS).
Podoba mi się pomysł z tymi ulotkami. Wyrobienie czegoś takiego nie powinno nas wiele kosztować.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 14:27

Martin pisze:Mailowi do członków z reklamą osobiście mówię stanowcze NIE. Nie będziemy spamować.
Jaki tam spam. Nie rozumiesz. Reklama w sensie informacja o zniżkach dla JPC.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 14:31

swiergot pisze:
Martin pisze:Mailowi do członków z reklamą osobiście mówię stanowcze NIE. Nie będziemy spamować.
Jaki tam spam. Nie rozumiesz. Reklama w sensie informacja o zniżkach dla JPC.
A to wiadomo. Wszelkie informacje, które dotyczą JPC to tak.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 17:16

Zniżki dla członków JPC były by czymś bardzo fajnym. Jeżeli była by taka możliwość można by je zwiększać, choćby minimalnie, za kolejne lata w JPC.

Ulotki do sprzedawanych przez ISS gadżety Juve czy Italii też nie są złym pomysłem. Trzeba się tylko zastanowić czy na dłuższą metę to na prawdę będą grosze.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany