Andy Johnson w reprezentacji Polski?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 11:11

Jak donosi angielska prasa, czołowy napastnik Premiership występujący w Crystal Palace FC - Andy Johnson rozważa możliwość gry w reprezentacji Polski!

Wychowanek Birmingham City rozgrywa rewelacyjny sezon. Jest najwiekszą gwiazdą Crystal Palace, w obecnym sezonie w 11 rozegranych meczach w Premiership strzelił 8 bramek! W tabeli najlepszych strzelcow wyprzedza go tylko Thierry Henry. W poprzednim sezonie w 2. lidze strzelił 32 gole... Nic więc dziwnego ze pojawiają sie głosy, że powinien dostać szansę gry w reprezentacji Anglii lecz okazało się, że Andy Johnson ma propozycję gry w reprezentacji Polski!

Istnieje taka możliwość, gdyż dziadek Andy'ego Johnsona jest Polakiem. Przy obecnych przepisach FIFA fakt, że Andy grał w młodzieżowej reprezentacji Anglii nie stanowi przeszkody.

W sobotę na meczu Crystal Palace - Birmingham City Johnson był obserwowany przez asystenta Janasa. Wypadł bardzo dobrze strzelając zwycięskiego gola. Paweł Janas potwierdził chęć wysłania Johnsonowi powołania na najbliższy towarzyski mecz reprezentacji Polski z Francją (17 listopada).

Według prasy Andy konsultował swoją decyzję odnośnie gry w reprezentacji Polski ze swoimi rodzicami. Ich przedstawiciel Anthony McFarlane potwierdził, że reprezentacyjne powołanie dla Johnsona byłoby wielkim honorem dla tego gracza.

- Andy Johnson urodził sie w Anglii jednak mógłby występować w reprezentacji Polski ze względu na swoich przodków - powiedział McFarlane. - Andy jest bardzo dumny z faktu, że pochodzi z Polski i to byłoby specjalne wyróżnienie dla niego, jeżeli dostałby powołanie do reprezentacji.

Andy Johnson urodził się 10 lutego 1981 w Bedford. Ma 170 cm wzrostu, waży 70 kg. Jest wychowankiem Birmingham City. Występował tam w latach 1998-2002. Wystąpił tam w 36 meczach ligowych strzelając 5 bramek. W 2002 przeszedł do Crystal Palace FC i w kolejnych sezonach wystąpił w 70 meczach ligowych strzelając 39 bramek. W obecnym swoim debiutanckim sezonie w Premiership w 11 spotkaniach strzelił 8 bramek.
źródło-www.90minut.pl

Musze przyznać,że nie znam tego zawodnika zbyt dobrze,ale jak narazie idzie mu rewelacyjnie!Trzeba jednak pamięctać,że to nie pierwsza informacja dotycząca ewentualnego granai w naszej kadrze zawodnika,który wychował się w innym państwie(Kilimowicz,Podolski).


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 11:29

Taa... nawet jeżeli grał by w reprezentacji Polski to by pewnie grał tak jak Olisadebe w rep. Polski. Jest to niemożliwe. Człowieka tego nieznam ale nawet jak tak mu dobrze idzie w Premiership to niech tam gra. On by się tylko zmarnował. Oczywiście fajnie by było gdyby grał u nas, byłby czołowym zawodnikiem choć jestem tego pewnien że zdecyduje nie grać dla tak słabej drużyny jaką jest reprezentacja Polski. Młody jest, bramki strzela to super. Dla S-Kadry było by to coś bardzo dobrego, ale by się tylko zmarnował. A tu jest jeszcze jedno zagadnienie a mianowicie to, że S-Kadra chciała by aby on grał u nas. Z jego słowa wyplute jest tylko to wyróżnieniem by było gdyby grał w Polsce.
Ale chyba to jakiś nadzwyczajny przybadek, że ktoś z innego kraju (chce) u nas grać jak może w lepszych drużynach. Dziwne to po zazwyczaj z Polski w innych krajach grali( Klose,Podolski,Radziński,jakiś jeszcze z Ajaxu) a tutaj ktoś do Polski.


Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 11:30

I tak by nie grał w podstawowym składzie. Tak ja uważam


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 11:45

Każdy byle Rasiak nie grał :) ja tam jestem za.
ps. nie wszyscy są jak Olisadebe. Szczególnie że ten chce grać dla Polski.


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 11:55

Czepiacie się Olisadebe,a ten sporo zrobił dla naszej reprezentacji i może jeszcze sporo zrobić.Nie jest tak,że on nie chce grac,on od dłuższego czasu ma poważne problemy zdrowotne i to jest głównym powodem jego nieobecności w kadrze.Nie przypominam sobie sytuacji w której Olisadebe opuścił zgrupowanie z powodu kontuzji a potem z miejsca zaczął grać dla swojej klubowej drużyny.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 12:06

uwazam ze to nierealne zeby dla nas zagral, jest poprostu zbyt dobry aby grac dla polski, obczajam go bo sledze lige angielska pierwsza i druga i wiem ze jest naprawde dorby i bez problemu bylby pierwszym napadzirem reprezentacji polski, dlatego sadze ze bedzie walczyl o anglie a nie kisil sie w polsce :?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
kaktus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 lipca 2003
Posty: 7
Rejestracja: 04 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 12:41

Ale chyba to jakiś nadzwyczajny przybadek, że ktoś z innego kraju (chce) u nas grać jak może w lepszych drużynach. Dziwne to po zazwyczaj z Polski w innych krajach grali( Klose,Podolski,Radziński,jakiś jeszcze z Ajaxu) a tutaj ktoś do Polski.
Nie widze tu nic dziwnego, mieszkam cale zycie na Bialorusi, ale zrobie wszystko co moge zrobic, aby pomoc polakom...


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 13:35

Maly pisze:i dlatego sadze ze bedzie walczyl o anglie a nie kisil sie w polsce :?
według mnie problem nie tkwi czy bedzie chiał czy nie chciał bo jak wiemy wypowiedział sie że chce grać dla polski. Sądze, że go stracimy ponieważ zanim janas bedzie chciał go powołać to on juz bedzie grał dla Angli! Janas ma przecież takie powołania, że aż sie odechiewa na niego patrzeć. Ja osobiscie bardzo chiałbym zeby ten piłkarz grał dla Polski!!!!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 13:57

i Co mysli że jak gra w Premiership to ma pewne miejsce w 1 składzie przecież jest Olisadebe,Żuraw,Franek i jeszcze pewnie będzie trzeba szukać miejsca dla Włodarczyka i naszego super Rasjaldinio. Moim zdaniem jest niepotrzebny


Kaczor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2004
Posty: 4
Rejestracja: 10 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 14:24

Jak najbardziej potrzebny, oczywiscie mozecie sie nie zgodzic ze mna bo to tylko moje subiektywne zdanie, ale on + żuraw i franek to powinna być na te chwile jedyna trójka brana pod uwage jesli chodzi o pierwszy skład reprezentacji... Rasia? - niepotrzebny ... Niedzielan, Włodarczyk i inni ? - tak zmiennicy przecież na całym świecie sa potrzebni :)


Obrazek
Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 17:41

Ja również uważam, że Jonhson jest potrzebny. Dobrych napastników nigdy za wiele. Atak Żuraw, Frankowski i Jonhson jest atakiem marzeń. :D Bardzo by się przydał do eliminacji MŚ.


juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 17:56

Ta jasne ledwie cos sie o tym pojawilo juz go wszyscy widza w reprezentacji ale nikt nie widzi "cztero literowej" przeszkody-FIFA.
Po tym jak katar chciał sobie kupic reprezentacje nie sadze zeby sie na to zgodzili na zasadzie siasc przy piw.. ekhm herbacie :D i stwierdzic "a niech gra dla tej Polski gdziekolwiek to jest"
Ale coz moge sie rzecz jasna mylic i w sumie nie mialbym nic przeciwko takiej pomylce :D


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 18:31

Tak tak nie ma talentów w Polsce wylko musimy anglika sprowadać. Rzenada (czy żenada nie wiem jak to się pisze 8) ) Mało w Polsce dzieciaków uganiających się za piłką. Tylko w naszym kraju nie ma pieniędzy na młodzieź i dlatego jest takie zacofanie. Ja jestem przeciwny Anglikowi w naszej reprzentacji.
A co do Oliego to jest świetny i mam nadzieje że jeszcze nie raz zagra w reprezentacji i strzeli kilka bramek.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 18:37

PZPN jak zwykle nic nie zrobi z tym. Przecież w reprezentacji mogli grać Klose, Podolski, Wosz, a nawet...Djorkaeff :-D tylko pezetpeenowskie misie zajmują się tylko obroną swoich stołków a nie poszukiwaniem młodych piłkarzy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 18:42

A mi to odpowiada... To niezly napastnik i napewno by nam sie przydal. A skoro jest dumny z tego, ze jest Polakiem, to czemu nie 8) . A co do oliego, to napewno powolanie go do naszej kadry bylo swietnym rozwiazaniem i dziekuje mu za to co dla nas zrobil... szkoda, ze juz mu sie to znudzilo :D .


ODPOWIEDZ