Jak powinien wyglądać skład reprezentacji Włoch?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 marca 2003, 18:00

A więc zmieniam swój skład ..

1. Gianluigi BUFFON (jeden z najlepszych bramkarzy na świecie)
2. Christian PANUCCI (nieco chimeryczny, ale całkiem dobry obrońca)
3. Alessio TACCHINARDI zamiast Iuliano
4. Demetrio ALBERTINI (Demetrio zasługuje na powrót, gra w Atletico bardzo dobrze, chyba o nim trochę zapomniano ...)
5. Fabio CANNAVARO (pewniak, jeden z najlepszych obrońców, bardzo waleczny zawodnik)
6. Framcesco COCO (równie grający obrońca, chociaż czasami popełnia błędy)
7. Vincenzo MONTELLA (no, bardzo słabo mu idzie ale niech będzie)
8. Stefano FIORE (świetny w Lazio)
9. Filippo INZAGHI (to właśnie on powinien zagrać w ataku z Vierim, supernajper)
10. Alessandro DEL PIERO (pewniak, ale warto byłoby go wystawić w pomocy, chociaż ta kontuzja..)
11. Andrea PIRLO (świetny technik, przebojem wdarł się do reprezentacji)
12. Francesco TOLDO (świetny bramkarz, który ostatnio ma jednak małe pole do wykazania się)
13. Alessandro NESTA (jeden z najlepszych obrońców na świecie)
14. Enrico CHIESA
15. Massimo AMBROSINI (jednym podaniem potrafi przesądzić o losach meczu)
16. Enzo MARESCA (inni użytkownicy przekonali mnie do tego piłkarza, rzeczywiście ma ogromny potencjał)
17. Domenico MORFEO (poczynił wielkie postępy, w sam raz na dżokera)
18. Fabrizio MICCOLI
19. Christian VIERI (pewniak w ataku)
20. Francesco TOTTI (jest znakomitym rozgrywającym, ale często zawodzi)
21. Bernardo CORRADI (ogromny postęp napastnika Lazio, który wygryzł z ataku Simone Inzaghiego i strzela dużo bramek,
a także znakomicie podaje, tworzy superduet z Claudio Lopezem)
22. Carlo CUDICINI (bramkarz Chelsea od dłuższego czasu zasługuje na debiut)
23. Mauro CAMORANESI (szybki, przebojowy)

O miejsce w repr. mogą walczyć: Oddo, Negro, Legrottaglie, Perrotta, Manfredini, Corini czy ewentualnie Cassano


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2003, 18:10

dla mnie albertini chiesa morfeo odpadaja manfredini to wogle nie ma szans nawet na walke o reprezentacje maresca jeszcze nie ale w przyszlosci jak najbardziej na prawde ma talent dorzucil bym iuliano zambrotte zauriego materaziego di vaio i ewentualnie doniego (ale zeszly sezon mial duzo lepszy niz ten wiec sie wacham)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 marca 2003, 18:33

juveluck pisze:dla mnie albertini chiesa morfeo odpadaja manfredini to wogle nie ma szans nawet na walke o reprezentacje maresca jeszcze nie ale w przyszlosci jak najbardziej na prawde ma talent dorzucil bym iuliano zambrotte zauriego materaziego di vaio i ewentualnie doniego (ale zeszly sezon mial duzo lepszy niz ten wiec sie wacham)
No Di Vaio mógłby być, Materazzi, Zauri i Iuliano (wymieniłem ich w moim składzie pierwszym) też mogą być, ale są lepsi, jedynie Iuliano zasługuje na reprezentację, Zauri odpada, jest to przykład młodego piłkarza który jednak gra fatalnie. Zambrotta też może być, przede wszystkim Di Vaio o którym zapomniałem. Gdybyśmy brali pod uwagę cały dotychczasowy sezon na powołanie zasłuzyliby wtedy Alessandro Birindelli i Emiliano Bonazzoli ...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2003, 18:44

jezeli birindelli to nie zambrotta bo jak gra jeden to nie gra w drugi wiec obu powolac sie nie da zambrotta to chyba lepszy pilkarz niz birindelli wiec na niego postawilem bonazzoli odpada dla mnie to zaden wielki pilkarz przynajmniej nie do reprezentacji a zauri wcale nie gra fatalnie moze zeszly sezon mial troche lepszy ale w tym nie gra tak zle, dowodem moze byc to ze przed sezonem chcial go juve


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 marca 2003, 18:56

juveluck pisze:jezeli birindelli to nie zambrotta bo jak gra jeden to nie gra w drugi wiec obu powolac sie nie da zambrotta to chyba lepszy pilkarz niz birindelli wiec na niego postawilem bonazzoli odpada dla mnie to zaden wielki pilkarz przynajmniej nie do reprezentacji a zauri wcale nie gra fatalnie moze zeszly sezon mial troche lepszy ale w tym nie gra tak zle, dowodem moze byc to ze przed sezonem chcial go juve
Ostatnio w Atalancie zawodzi, a gdy oglądałem jego mecze w reprezentacji (bodajże dwa) to zapamiętał mi się po meczu z Walią ... zawodził jak cholera dostał czerwoną kartkę .. za cienki na reprezentację, lepszy jest Zambrotta na jego pozycję albo Birindelli, ale jak wspomniał ktoś rzeczywiście może lepiej Zambrotta na lewą flankę, gdyż Birindelli jest słabszy. Emiliano Bonazzoli ostatnio imponuje grą w Regginie i zalicza sporo goli, tak więc można o nim myśleć ...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2003, 19:04

zauri na pewno ma potencjal i duzo potrafi nadal jestem za nim a bonazzoli gra co najwyzej dobrze ale reggina to nie wielki klub w parmie nie mogl sobie miejsca wywalczyc


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 marca 2003, 19:08

juveluck pisze:zauri na pewno ma potencjal i duzo potrafi nadal jestem za nim a bonazzoli gra co najwyzej dobrze ale reggina to nie wielki klub w parmie nie mogl sobie miejsca wywalczyc
W sumie tak .. sam też właściwie nie darzę go zbytnią sympatią, ale trochę dał kroków do góry .. nie lubię go, gdyż prócz obrzydliwych fauli jest nienagannym symulantem :evil: Zauri w sumie nie jest aż tak zły, ale na reprezentację NA RAZIE się nie nadaje. Ze względu na swoją grę pasowałby to jakiegoś angielskiego zespołu .. widziałem go kilka razy w akcji, i oprócz kilku wad (straty piłki, słaba szybkość) ma dobre centry, jest waleczny. Atalanta to może za niego odrobinę za słaby klub, ale Włochy to za duże progi .. powiedzmy że jest na razie średniej klasy, ale jak wspomniałeś ma duży potencjał.


Ravaneli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2003
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2003, 13:45

Ha .. Ravanelli powrócił! :D


FORZA JUVE!
Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
http://www.juventus.emlodziez.pl
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 marca 2003, 14:12

Ravaneli pisze:Ha .. Ravanelli powrócił! :D
i znowu nabijać se postów od zera
ehhh ciężkie jest życie :D


Juve4ever

gg 3417094
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 marca 2003, 16:19

Ravaneli pisze:Ha .. Ravanelli powrócił! :D
Jestem ciekaw ile teraz zajmie ci czasu aby nabic 300 postow. Tydzien? A moze krocej.
Na razie masz 1 minus za pisanie nie na temat!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 marca 2003, 16:41

RAVA POWRÓCIŁ....... 8) 8) HEHEHEH


adrian11c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2002
Posty: 41
Rejestracja: 13 listopada 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 09:05

twój skład Rava jest całkiem niezły - dużo sie napracowałeś -gratulacje
co do Camora to Trapa go tak szyko nie powoła bo nie ma jeszcze do niego zaufanie(dziwny facet - nie kce Roberto:()
a jeśli chodzi o Iuliano to on popełnia za dużo gupich błeduf i nie panuje nad emocjami


"Każdego dnia nie tylko raz , trzeba żyć na pełny gaz" /K.Koźwicki/
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 13:42

adrian11c pisze: co do Camora to Trapa go tak szyko nie powoła bo nie ma jeszcze do niego zaufanie
Przeciez juz go powolal, zadebiutowal z Portugalia, a gral tez z Finlandia


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 12:06

Camoranesi nie tylko ma pewne miejsce w kadrze Włoch ale wydaje się że jest także pewniakiem jesli chodzi o miejsce w pierwszym składzie!


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 22:06

Kadra reprezentacji Włoch:

Bramkarze: Gianluigi Buffon (Juventus), Francesco Toldo (Inter Milan)

Obrońcy: Daniele Bonera (Parma), Giuseppe Favalli (Lazio), Matteo Ferrari (Parma), Fabio Grosso (Perugia), Nicola Legrottaglie (Chievo Verona), Massimo Oddo (Lazio), Christian Panucci (AS Roma)

Pomocnicy: Massimo Ambrosini (AC Milan), Stefano Fiore (Lazio), Carlo Nervo (Bologna), Simone Perrotta (Chievo Verona), Damiano Tommasi (AS Roma), Cristiano Zanetti (Inter Milan)

Napastnicy: Bernardo Corradi (Lazio), Antonio Di Natale (Empoli), Fabrizio Miccoli (Perugia), Marco Di Vaio (Juventus).


OTO SKLAD NA SZWAJCARIE HMMMM :?


ODPOWIEDZ