Jak powinien wyglądać skład reprezentacji Włoch?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 22:15

Sadze ze trap powolal kadre myslac o meczch wloskich druzyn w pucharach i dla tego jest tak malo przedstawicieli tej trojki, a w ich miejsca powolal innych


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 22:30

Moim zdaniem 11 powinna wygladac tak


Buffon, Nesta, Cannavaro, Maldini(Ferrara), Camoranesi, Zambrotta, Fiore, Totti, Miccoli, Del Piero


to jest the best :D


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 16:33

Widac po tym składzie,ze Trap chce dac odpocząć piłkarzom,którzy grali w LM a także sprawdzic innych graczy.Nie mozna zapominać,że kilku piłkary jest kontuzjowanych np.Vieri,Cannavaro czy Nesta.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 18:20

ja moze troche nie na temat ale istotna rzecz

Nedved zwolniony z występu przeciwko Turcji

Gwiazda Juventusu, Pavel Nedved nie zagra w środowym meczu reprezentacji Czech przeciwko Turcji. Pomocnik został zwolniony z występu w kadrze z powodu wyjątkowo napiętego terminarza gier w "Juve".

Bardzo dobrze , niech sie szykuje na lazio i real tak samo jak inni gracze juve nie powołani do reprezy włoch !!


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 18:49

Philby pisze:Moim zdaniem 11 powinna wygladac tak


Buffon, Nesta, Cannavaro, Maldini(Ferrara), Camoranesi, Zambrotta, Fiore, Totti, Miccoli, Del Piero


to jest the best :D
Maldini i Ferrara zrezygnowali juz z wystepów w kadrze..A co do Nedveda to bardzo dobrze,ze został zwolniony z meczu towarzyskiego swojej reprezentacji,nie jest on przeciez maszyną :)


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 19:02

To dobra wiadomosc ze nedved nie bedzie musial grac dla reprezentacji, to tylko mecze towarzyskie, a w klubie czekaja go wazne spotkania, wiec kazdy dodatkowy wysilek, jest nie na miejscu.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 19:46

hm nie bede zakladal nowego tematu.. mam nadzieje ze mi wybaczycie :D
ale mam pytanie.. co sie dzieje z buffonem?
dzisiaj przeczytalem gdzies ze ma kontuzje i dlatego nie zagra w meczu reprezentacji..
czy to cos powaznego?
oby nie. :?


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 19:53

no ja tez na FUTBOL.PL widziałem nagłówek ze toldo i buffon są kontuzjowani....ale nie moglem sie dowiedziec o co chodzi bo informacja nie chciała sie załadowac i juz cały dzien próbuje i nie moge jej otworzyć.....hmmm co jest z tym buffim naszym ??


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 19:58

Ja podobnie nie moge tego otworzyc nie wiem co dokladnie jest z Gigim :( , przeczytalem tylko ze obaj nabawili sie urazu w meczu ligowym, ale to nic nie wyjasnia :( W ich miejsce powolani zostali Abbiati i Pelizzoli(to tak dla scislosci :wink: )


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 20:07

Nio ale przeciez pisze że :
Rzym - Selekcjoner reprezentacji Włoch Giovanni Trapattoni ogłosił kadrę na środowy, towarzyski mecz ze Szwajcarią. W składzie tym jest dużo niespodzianek, co wymusiły głównie kontuzje, a także przemęczenie kilku podstawowych piłkarzy. Zabraknie m.in. Francesco Tottiego, Alessandro Nesty, Filippo Inzaghiego, Christiana Vieriego i Alessandro Del Piero.

Kadra reprezentacji Włoch:

Bramkarze: Gianluigi Buffon (Juventus), Francesco Toldo (Inter Milan)

Obrońcy: Daniele Bonera (Parma), Giuseppe Favalli (Lazio), Matteo Ferrari (Parma), Fabio Grosso (Perugia), Nicola Legrottaglie (Chievo Verona), Massimo Oddo (Lazio), Christian Panucci (AS Roma)

Pomocnicy: Massimo Ambrosini (AC Milan), Stefano Fiore (Lazio), Carlo Nervo (Bologna), Simone Perrotta (Chievo Verona), Damiano Tommasi (AS Roma), Cristiano Zanetti (Inter Milan)

Napastnicy: Bernardo Corradi (Lazio), Antonio Di Natale (Empoli), Fabrizio Miccoli (Perugia), Marco Di Vaio (Juventus).

Nic nie pisze ze nie bedzie Tolda ani Buffona chyba ze zle mowie :o
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2003, 17:06 przez ToMeK, łącznie zmieniany 4 razy.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 20:13

mówisz o futbol.pl ?? tam wyraznie jest napisane o kontuzji buffona. tylko nie mozemy otworzyc tej informacji.... :?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 21:17

ToMeK pisze:[b
Nic nie pisze ze nie bedzie Tolda ani Buffona chyba ze zle mowie :o
[/u][/i][/b]
Musze cie z przykroscia powiadomic ze mowisz zle, nie bedzie ani Toldo ani Buffona, jezeli nie wierzysz www.figc.it zajrzyj


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 17:09

No to chyba sie pomylilem ... zwracam honor a wracajac do tego ze nie bedzie czolowych bramkarzy i tak mysle ze Wlosi dadza sobie rade ze Szwajcarami poniewaz ich obrona jest niezawodna 8)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 18:45

Maldini i Ferrara zrezygnowali juz z wystepów w kadrze..A co do Nedveda to bardzo dobrze,ze został zwolniony z meczu towarzyskiego swojej reprezentacji,nie jest on przeciez maszyną :)[/quote]
Ale nie wiele mu brakuje.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Tomek15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 16
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 12:17

BIANCONERI pisze:Oto moja propozycja:
Bramkarze:Buffon,Toldo,Cudicini
Obrońcy:Nesta,Panucci,Oddo(gra w Lazio),Cannavaro,Iuliano,Legrottagile,Zambrotta
Pomocnicy:Camoranesi,Fiore,Maresca,Ambrosini,Perrotta,Pirlo,Tacchinardi,Tomassi
Napastnicy:Inzaghi,Vieri,Totti,Del Piero,Miccoli
Jest to moim zdaniem najlepsza na dzien dzisiejszy kadra Włoch.Oczywiście nie zamyka sie na tych nazwiskach,blisko mojej kadry byli:Corradi,Materazzi,Zanetti,Baggio(chciałbym żeby jeszcze zagrał w reprezentacji).
Może być ale ja bym wyrzucił stąd Baggio i Zanettiego i Cudicini a w ich miejsce Frey i Maldini


ODPOWIEDZ