Euro 2020

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2021, 23:42

Ja pochwalę Sousę, bo wyciągnął wnioski i przytomnie ściągnął Klicha, który miał kartkę na koncie. Tego Puchacza to mógłby sobie jednak darować :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2021, 00:12

A jeszcze a propos Wojtka, ta sytuacja z Bereszyńskim gdy na siebie wpadli. Błąd Beresia, czy słynny brak komunikacji Szczęsnego z obroną?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2021, 01:10

Według mnie brak zdecydowania jednego i drugiego, bo zabierali się do neutralizacji tej akcji jak pies do jeża. Obyłoby się bez konsekwencji, gdyby w ostatniej chwili Bereszyński się nie potknął i nie trącił piłki.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2021, 09:37

Co by nie mówić - od dawien dawna nie widziałem tak zmotywowanej i ambitnie walczącej polskiej reprezentacji. Oczywiście - było trochę szczęścia, jednakże jest ono w piłce potrzebne. Duńczycy rozegrali dwa mecze, gdzie byli lepsi, a punktów zero.

Sousa ma głowę na karku, odpowiednio reaguje wreszcie dotarł do piłkarzy i coś tam do zakutych łbów naszej husarii jednak wpadło, a mianowicie, że bez gryzienia trawy to na takim EURO nie ma czego szukać. Grali bardzo agresywnie, bez pardonu, ale jakoś piłkarskie braki trzeba nadrabiać. :bravo:

Aha:
Obrazek


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2021, 15:14

Obrazek


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2021, 17:26

Marat87 pisze:
20 czerwca 2021, 00:12
A jeszcze a propos Wojtka, ta sytuacja z Bereszyńskim gdy na siebie wpadli. Błąd Beresia, czy słynny brak komunikacji Szczęsnego z obroną?
Na ostatniej powtorce bylo widac ze w ostatnim momencie pilka odbila sie od nogi Bereszynskiego i dlatego poszla Szczesnemu w brzuch a nie rece.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2021, 21:12



Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2021, 21:13

woe pisze:
20 czerwca 2021, 21:12
Ale ten balon <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :D


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2021, 22:23

@Poprostu
Każda passa kiedyś się kończy, więc prędzej czy później (oby później) Włosi pod dowództwem Manciniego też polegną. Niemniej jesteś złośliwy na na siłę i widzę, że z Ciebie jeszcze większa maruda i sceptyk niż ze mnie. Może w tych jedenastu spotkaniach Italia nie miała jakichś topowych przeciwników, ale Roberto i jego podopieczni wykonali kawał dobrej roboty, a i zachowanie czystego konta przez tyle minut (nawet ze słabymi rywalami) jest fajnym osiągnięciem. Pytanie jak Włosi zachowają się, gdy to oni będą zmuszeni gonić wynik i szkoda, że dziś Walijczycy nie zmusili ich do takiego sprawdzianu, to może mieliby łatwiej w potyczce z taką Belgią (jeśli oczywiście awansują do ćwierćfinału). Ponadto powiedzmy sobie szczerze, że w dotychczasowych meczach inni faworyci nie zachwycają, bo :
- niby Francja dobrze prezentowała się przeciwko Niemcom, by później stracić punkty z Węgrami,
- Anglicy męczyli się ze Szkotami,
- Portugalia przeciwko Niemcom miała obronę bardziej dziurawą niż Polska,
- Hiszpanie po dwóch rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie zaledwie dwa punkty i przy jakimś remisie ze Słowacją mogą nawet odpaść z turnieju,
- możliwe, że tylko Holandia do tej pory pokazała się z lepszej strony niż Italia, aczkolwiek na minus można zaliczyć ich stratę dwóch bramek z Ukrainą.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2021, 22:29 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2021, 22:24

Mancini jak typowy włoski trenejro, w najważniejszym momencie wypnie pupsko.

Pamiętacie ten sezon, gdy Juve aż do finału LM straciło zaledwie 3 bramki (2 w grupie i 1 w półfinale), by następnie w finale z Realem wdupić aż 4 ? :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2021, 07:21

@dimebag

To, że w końcu się passa skończy to jest wiadomo.. Mi bardziej chodzi o to, że już jest pompowany balonik jaki to Włosi nie są faworytem itp itd zamiast dać im spokojnie pracować.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2021, 14:45

Acerbi jest zbyt elektryczny. Ilekroć wchodzi za Chielliniego, wprowadza sporą nerwowość w szykach obronnych. Bastoni powinien być pierwszym zmiennikiem na środku obrony. Ten chłopak nie ma żadnych kompleksów i nawet największym gwiazdom potrafi obrzydzić grę w piłkę. On nie pęka przed nikim, natomiast mental Acerbiego leży i kwiczy - facet wygląda jak typowy gracz jakiegoś Lazio, tzn. pełne majty w ważnych meczach. Czysto piłkarsko są na podobnym poziomie, z tą jednak różnicą, że Acerbi tego poziomu już nigdy nie przeskoczy, a Bastoni w każdej chwili może to zrobić.

Trzymam kciuki za Włochów. Prawdziwa weryfikacja nastąpi dopiero w ćwierćfinale.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2021, 17:29

Osobiście odczuwam dużą satysfakcję, bo przed EURO przekonywałem znajomych, że Włochy to obok Francji najpoważniejszy kandydat do finału, a po drodze zdominują wiele zespołów dzięki środkowi pola. Pytali: kto tam w ogóle gra oprócz Verrattiego? Niektórzy nie wiedzieli nawet, że Jorginho z Chelsea gra dla Włoch :laugh:

A teraz:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2021, 23:20

Obrazek

Tylko 4 na 8 w drabince :/ Niemaszki i Portugale miały ciepło w ciągu tych 90 min. ale zakończyło się happy endem.

Jakim cudem Polska przegrała ze Słowacją to ja nie wiem :dontknow: Podwójna poprzeczka Lewego to było totalne sci-fi. Puchacz i Jóźwiak powinni dostać dożywotniego bana na kadrę.

Dania, Italia, Niderlandy, Portugalia, Hiszpania, Francja, Germania i Szwecja w ćwierćfinałach.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2021, 23:45

Portugalia z Francją to się chyba dogadały na remis a i sędzia też swoje zrobił, żeby był remis. Wziął za 2-2 i było 2-2. Nawet na drugą połowę wyszli 2 minuty później niż Niemcy.

Holandia wydaje się mieć autostradę do finału. Patrząc jak grają może się wydawać, że jednego finalistę już praktycznie znamy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ