Euro 2020

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 12:12

Marat87 pisze:
21 stycznia 2021, 04:53

Mnie dziś do głowy przyszła taka trochę "płaskoziemska" teoria na temat potencjalnego następcy. Patrzcie na to z przymrużeniem oka, bo sam w to nie wierzę :prochno:
Boniek zwlekał tak długo, bo dogadywał wielkie nazwisko za dużą kasę ( może też chodziło o dodatkowy sponsoring od jakiegoś Orlenu czy innego Lotosu ), które to poprowadzi kadrę tylko do końca Euro, tak by przyszły prezes miał czystą kartę i mógł zatrudnić swojego kandydata ( a bardzo prawdopodobne jest, że nowym prezesem będzie obecny wice, czyli Koźmiński - dlatego rudy nie chciał mu zostawiać trupów w szafie ).

A tym trenerem będzie nie kto inny jak znany i kochany... Max Allegri :prochno:
Ja mam inna teorie. Tuchel, ktory przychodzi na pol roku do nas i bedzie chcial udowodnic swoj kunszt trenerski na poziomie repry delikatnie puszczajac oczko do niemieckich dzialaczy (tam Loew juz ponoc nie ma takiego uznania jak jeszcze niedawno). I w finale pokonujemy szwabie 3;0 po hattricku Lewego :prochno:


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 14:02

Ja tutaj widzę dwa możliwe rozwiązania.

Pierwsze polega na zatrudnieniu jakiegoś drogiego topa, aby wykręcić dobry wynik na Euro, a potem się z nim pożegnać. Po turnieju wkracza nowy prezes i bierze swojego (tańszego) trenera, nastawionego na dłuższą współpracę. Tutaj najlepszym rozwiązaniem byłby Allegri.

Natomiast drugi wariant zakłada zatrudnienie kogoś "docelowego" już teraz. Najlepszą opcją wydaje się być Massimo Carrera, bo to znakomity fachowiec, zdecydowanie lepszy niż większość wymienianych przez media patałachów. Co więcej, byłby on wspólnym wyborem Rudego i Koźmińskiego (zakładam, że zostanie nowym prezesem), więc współpraca po Euro mogłaby być kontynuowana.

O 15 konferencja Bońka. Zagryzam paznokcie.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 14:32

Beka będzie, jak po tych wszystkich clickbaitowych spekulacjach Boniek wszystkim zrobi numer i w swoim stylu zatrudni jakiegoś Probierza albo Stokowca. Ogólnie uważam, że zwolnienie Brzęczka TERAZ było złą decyzją. Od jego następcy tak naprawdę nie możemy niczego oczekiwać i nawet nie wiadomo czy traktować go jako opcję tymczasową czy długofalową. Rudy przekombinował.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 14:54

Wszystkie media wskazują, że Paulo Sousa będzie nowy selekcjonerem. Jego agent jest nawet w Warszawie.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 15:38

Jesus, ale Boniek strasznie pi..oli na tej konferencji o.O opowiada jakieś brednie, miesza się w "zeznaniach", raz mówi tak, raz inaczej. Dramat


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 15:45

Czyli jednak, Paulo Sousa :D


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 15:46

Czyli były zawodnik Juventusu trenerem reprezentacji Polski :plflag:


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 15:50

Sousa trochę przysiadł w tym Bordeaux, ale to jest kawał trenera jak na nasze warunki. W Fiorentine robił kozacką robotę.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 15:50

Miał być włoski trener, a jednak jest szkoleniowiec mocno związany z Italią.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 15:51

Musi być dobry skoro wygrał rywalizację o stołek z Kiepem i Maksem :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 15:54

prezes3c pisze:
21 stycznia 2021, 15:38
Jesus, ale Boniek strasznie pi..oli na tej konferencji o.O opowiada jakieś brednie, miesza się w "zeznaniach", raz mówi tak, raz inaczej. Dramat
Pożegna się ze stołkiem w PZPN, to powinien pójść do polityki z taką gadką i tupetem.

W sumie Sousa to wybór o tyle lepszy niż Giampaolo, że nie jest świeżo po lądowaniu na bruku :prochno: Duże nazwisko, ale warsztat trenerski trudno mi ocenić. Półtora roku temu był wymieniany w gronie następców Allegriego, to pamiętam, że na forum entuzjazmu nie było.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2021, 15:55 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 15:55

jackop pisze:
21 stycznia 2021, 15:51
Musi być dobry skoro wygrał rywalizację o stołek z Kiepem i Maksem :prochno:
Tak dobry to on nie jest, bo ponoć kiedyś był rozważany na trenera Juve, a jednak przegrał rywalizację z Sarrim i Allegrim.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 16:00

B@rt pisze:
21 stycznia 2021, 15:54
prezes3c pisze:
21 stycznia 2021, 15:38
Jesus, ale Boniek strasznie pi..oli na tej konferencji o.O opowiada jakieś brednie, miesza się w "zeznaniach", raz mówi tak, raz inaczej. Dramat
Pożegna się ze stołkiem w PZPN, to powinien pójść do polityki z taką gadką i tupetem.

W sumie Sousa to wybór o tyle lepszy niż Giampaolo, że nie jest świeżo po lądowaniu na bruku :prochno: Duże nazwisko, ale warsztat trenerski trudno mi ocenić. Półtora roku temu był wymieniany w gronie następców Allegriego, to pamiętam, że na forum entuzjazmu nie było.
Na tym forum nigdy nie ma entuzjazmu.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 16:45

Szach i mat forumowi zwolennicy Allegriego. Maksiu jest tak słaby, że nawet reprezentacja Polski go nie chciała, a ponoć po zwolnieniu z Juve miał przebierać w najlepszych ofertach :P


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 21:28

Jak Allegri by chcial dwycyfrowego kontraktuXD

Sousa - minusy: 9 klubow w 12 lat i brak jakichś większych sukcesów
Sousa - plusy: on a Brzęczu, to jak niebo a ziemia


ED.
Uwazam, ze dobrym wyborem moglby byc tez Szwed - Lars Lagerbäck. Moze nie jest mlodym trenerem, ale ma spore doswiadczenie reprezentacyjne. Niemniej tez mam wrazenie, ze Sousa z Polska zatrybi (polecam 1-4-5-1, ala druzyna na Roberta).
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2021, 19:51 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
ODPOWIEDZ