ME-U21 w Polsce

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 00:09

Więc tak:
Rugani wyprzedza kadrę U21 wyraźnie. Wielki spokój, lider defensywy, podobnie Caldara.
Bernandeschi całkiem przyzwoicie, Berardi też dużo wiatru robił.
Za bramką Donnarummy kibice Milanu wywiesili transparent "Dollarumma" i obrzucili bramkę z Gigim dolarami. Po kilkunastu minutach transparent zniknął.

P.S. Fajnie wyglądała bramka Pellegriniego na żywo ;)


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 08:25

prezes3c pisze:Więc tak:
Rugani wyprzedza kadrę U21 wyraźnie. Wielki spokój, lider defensywy, podobnie Caldara.
Bernandeschi całkiem przyzwoicie, Berardi też dużo wiatru robił.
Za bramką Donnarummy kibice Milanu wywiesili transparent "Dollarumma" i obrzucili bramkę z Gigim dolarami. Po kilkunastu minutach transparent zniknął.

P.S. Fajnie wyglądała bramka Pellegriniego na żywo ;)
z perspektywy telewizyjnej myślałem, że to serpentyny, jest gdzieś dobra powtórka tego zdarzenia ?

PS. ok mam ;)

https://streamgoals.com/video/06a43f7f02


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 18:04

Schick - zmarnował 2 setki, ale przy piłce umie się utrzymać, nie przewraca się od razu, tylko próbuje grać a w ostateczności daje się faulować.
Rugani - po profesorsku, grał bezbłędnie, dobrze wyprowadzał, mamy zawodnika na lata.
Caldara - świetnie zagrał, podobny poziom co Rugani, niech się chłopaki zgrywają.
Donnarumma - trochę mnie wkurza taka nonszalancja w jego postawie, gra nogami i wyjścia do dośrodkowań musi poprawić, ale jedną trudną piłkę obronił dzięki instynktownej reakcji, bo poza tym roboty nie miał (mógł chociaż pozbierać te dolary :prochno: ).
Bernardeschi - jego fanem nie jestem, ale jeśli ma tak grać jak z Danią to może do nas przyjść.
Berardi - totalna porażka, od początku jestem przeciwny jego przyjściu do nas i oby Marotta już dał sobie z nim spokój.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 18:10

Gandalf8 pisze:Schick - zmarnował 2 setki, ale przy piłce umie się utrzymać, nie przewraca się od razu, tylko próbuje grać a w ostateczności daje się faulować.
Rugani - po profesorsku, grał bezbłędnie, dobrze wyprowadzał, mamy zawodnika na lata.
Caldara - świetnie zagrał, podobny poziom co Rugani, niech się chłopaki zgrywają.
Donnarumma - trochę mnie wkurza taka nonszalancja w jego postawie, gra nogami i wyjścia do dośrodkowań musi poprawić, ale jedną trudną piłkę obronił dzięki instynktownej reakcji, bo poza tym roboty nie miał (mógł chociaż pozbierać te dolary :prochno: ).
Bernardeschi - jego fanem nie jestem, ale jeśli ma tak grać jak z Danią to może do nas przyjść.
Berardi - totalna porażka, od początku jestem przeciwny jego przyjściu do nas i oby Marotta już dał sobie z nim spokój.
Mam podobne odczucia, przy Schicku dodałbym jeszcze łatwość dochodzenia do sytuacji, pokazywał to już w Sampie, a w tym meczu to potwierdził, dodatkowo chłopak ma fajny zmysł do gry kombinacyjnej.

Jeżeli chodzi o porównanie Bernardeschiego i Berardiego, Domenico coś tam próbował, gdzieś tam szarpał, ale według mnie w ogóle mu to nie wychodziło, Bernardeschi wręcz przeciwnie, wiedział kiedy i jak ma zagrać. Mam ogromne wątpliwości co do tego kto ma większy talent ;)

Niemniej reprezentacja na Katar '22 szykuje się Włochom świetna, zresztą pewnie połowa zawodników włoskich występujących w meczu z Danią znajdzie angaż na MŚ w Rosji.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 19:52

Dlaczego broni ten rzadziak Wrabel, skoro Drągowski jest z 3 razy lepszy?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 21:34

Ogląda ktoś te wywłoki U 21 ? Tam poza 4 piłkarzami, z czego 3 w ofensywie nie ma drużyny. Obrona to jest jakaś porażka organizacji gry. No i ten Dawidowicz. Tak jak Hajto powiedział, chłopak, który w Piaście rozegrał cały sezon siedzi na ławie a Dawidowicz nie może wywalczyć miejsca w 2 ligowym słabym Bochum gra i udaje, że jest dobry.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 21:42

przypadkiem obejrzałem to arcydzieło...obrona gorzej niż dramat, a ten dorna wygląda na wuefistę, a nie trenera...zero taktyki, jak tego nie przegrają to będzie cud nad wisłą...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 21:43

Po tym jak Bielik po pierwszym meczu poleciał do dziennikarzy obrabiać tyłek trenerowi było wiadomo, że z tej mąki chleba nie będzie.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 22:47

Ta reprezentacja gra tylko w pierwszych 10 minutach i w ostatnich 10 minutach :D
Kownacki i Linetty jako jedyni chcieli wziąć grę na swoje barki. Szkoda głupoty Bielika, bo to zawodnik, który zapowiada się jako świetny ŚO/DP.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 22:55

Bramkarz i dwaj ŚO w wyprowadzeniu piłki to po prostu tragedia, dodając do tego Dawidowicza i wygląda to jak wygląda. Prawda jest taka,że gdyby ne fakt,że te ME są u nas to naszej młodzieżówki by tam nie było, nie tak ograniczoną obroną. Aczkolwiek z przodu są piłkarze,którzy mogą za niedługo odgrywać coraz ważniejsze role w pierwszej kadrze z Kownackim na czele.


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 02:06

Vimes pisze:Po tym jak Bielik po pierwszym meczu poleciał do dziennikarzy obrabiać tyłek trenerowi było wiadomo, że z tej mąki chleba nie będzie.
Bo Dorna to pupa nie trener. Wystawia Dawidowicza, który... no cóż jest tragiczny zamiast Bielika właśnie. Ty byś się nie wkurzał? Dobrze zrobił, że powiedział co myślał. To samo z tym bramkarzem naszym. Przecież Drągowski jest dużo lepszy. Zawsze uważałem Dorne za bezjajowca, jechał na dobrej kadrze. Z Milikiem i Zielińskim prawdopodobnie byłby zwycięstwa, ale z drugiej strony może lepiej, że stało się jak stało i wywalą tą piczkę.


Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 17:35

Możliwe,że jest coś w plotkach o roli agentów i kasie pod stołem...za opłatą grają tacy co potrzebują dodatkowej promocji aby można było drożej przehandlować, bo w klubach słaba pozycja chociaż nazwiska już powyrabiane (pozatym Bońkowy PZPN, to ładne pijarowskie opakowanie z mediami po swojej stronie,ale w środku jest to samo co było zawsze).Dorna jak Ulatowski,przeciętny nauczyciel WF-u którego ktoś wciągnął na szczyt piłkarstwa zawodowego,więc się dostosuje i nie podskoczy


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 17:47

Kurde, rzadko oglądam Ekstraklapę ale ten Kownacki to jest talent na miarę Lewego, troszkę inna pozycja. Bardzo podobny styl do Dybali. Poza tym widac u niego złość sportową, ambicję i brak strachu. Będę go obserwował w przyszłym sezonie. Ile on ma lat ? 20 ?


Tak na marginesie, mozna gdzies na nc plus oglądać mecze tego czempionatu ? jakiś włoski,niemiecki, czeski,ruski, francuski kanał ?


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 20:02

Dobry mecz Serbów z Macedonią. Pod wrażeniem jestem zawodnika Macedonii Elif Elmas (https://www.transfermarkt.pl/elif-elmas ... ler/400489) 17 lat a dobrze się zaprezentował. Liga macedońska, ktoś ma szansę na dobry biznes.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 20:55

Nie wiem czy ta drużyna jest po prostu słaba, mało utalentowana czy to trener i sztab są do dupy. Obstawiałbym to drugie. Bo to jakieś kukły na ławce. Zero taktyki. Zero przygotowania.


Obrazek
ODPOWIEDZ