El. do MŚ 2018 Europa

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 23:31

*Grupa A*
Holandia
Francja
Szwecja
Bułgaria
Białoruś
Luksemburg

*Grupa B*
Portugalia
Szwajcaria
Węgry
Wyspy Owcze
Łotwa
Andora

*Grupa C*
Niemcy
Czechy
Irlandia Północna
Norwegia
Azerbejdżan
San Marino

*Grupa D*
Walia
Austria
Serbia
Irlandia
Mołdawia
Gruzja

*Grupa E*
Rumunia
Dania
Polska
Czarnogóra
Rumunia
Kazachstan

*Grupa F*
Anglia
Słowacja
Szkocja
Słowenia
Litwa
Malta

*Grupa G*
Hiszpania
Włochy
Albania
Izrael
Macedonia
Lichtenstein

*Grupa H*
Belgia
Bośnia i Hercegowina
Grecja
Estonia
Cypr

*Grupa I*
Chorwacja
Islandia
Ukraina
Turcja
Finlandia

Za nami już pierwsze mecze eliminacyjne.
Polacy remisują na wyjeździe z Kazachstanem 2 do 2, drużyną zajmującą :ahsisi: 97 miejsce w rankingu fifa, w dodatku Polacy prowadzili po pierwszej połowie 2 do 0 i potrafili zniweczyć przewagę. Wielka kompromitacja, biorąc pod uwagę wypowiedzi przedmeczowe odnośnie ćwierćfinalisty me 2016, Polski, która odpadła w karnych z przyszłym triumfatorem.

Jednak najbardziej jestem zainteresowany grupą G w której są Włosi, Hiszpanie i europejskie ogórki. Pojedynek Azzurich z Hiszpanami zapowiada się niezwykle emocjonująco :papa:
............................................................................

Właśnie obejrzałem mecz wyjazdowy Włochów z Izraelem. Italia wygrała 3 do 1 ale nie było to łatwe zwycięstwo.
Chcę napisać o Chiellinim, który zagrał FATALNY mecz. W pierwszej połowie popełnił 3 fatalne błędy, na szczęście bez konsekwencji.
Myślałem że po przerwie się opamięta :facepalm: , ale w 55 min zarabia drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska. Czego nie zrobił trener, zrobił sędzia. Chiellini zagrał jakby miał 18 lat i debiutował w reprezentacji. Tragedia :dance2: Giorgio z wiekiem chyba gubi koncentrację
Verratti zagrał świetny mecz. Niesamowity jest. Kontrola piłki, balans ciałem, szybkość, najlepszy wg mnie w meczu. Od dłuższego czasu obserwuje jego występy. Klasowy piłkarz mimo młodego wieku.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 23:46

Pierwszy w historii mecz o punkty rozegrało też Kosowo uzyskując remis z Finlandią. Pewne zwycięstwo Walii - to się jednak robi powoli stabilna drużyna. Euro to nie był przypadek!
W ogóle dzisiejsza kolejka - była kolejką remisów 5 na 8 meczy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 23:56

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Pierwszy w historii mecz o punkty rozegrało też Kosowo uzyskując remis z Finlandią. Pewne zwycięstwo Walii - to się jednak robi powoli stabilna drużyna. Euro to nie był przypadek!
W ogóle dzisiejsza kolejka - była kolejką remisów 5 na 8 meczy.
To prawda. W końcu Walijczycy na Euro wyrzucili za burtę nie byle kogo, mianowicie faworyzowanych Belgów. Tamten mecz zrobił na mnie ogromne wrażenie.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2016, 10:44

Pierwsze mecze eliminacyjne już za nami. Włosi wygrali z Izraelem, Niemcy pokonują pewnie Norwegów,Belgowie pewnie pokonują Cypr, Hiszpanie miażdzą Liechtenstein i nawet Anglicy wygrywają skromnie ze Słowacją, jedynie Francuzi remisują bezbramkowo z Białorusią.

Do niespodzianek można zaliczyć porażkę Portugalii ze Szwajcarią oraz remis Polski z Kazachstanem.
Ciekaw również byłem wyniku spotkanie Szwedów z Holandią, który zakończył się bezbramkowym remisem.

Kolejne mecze już w październiku. Zwłaszcza jeden pojedynek zapowiada się niezwykle emocjonującą. 6 października o godz 20 45 zagrają Włosi z Hiszpanią, u la la


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Arusxs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2008
Posty: 17
Rejestracja: 04 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 września 2016, 22:37

Wszystko fajnie pięknie tylko nie wiem od kiedy 1:1 jest bezbramkowym remisem chyba, że coś mnie omineło.
Najbardziej szkoda remisu Polaków przy prowadzeniu dwoma bramkami do przerwy szkoda, że nie udało się tego utrzymać.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 02:33

tak tak, mój błąd, Szwedzi remisują z Holandią 1 do 1
dzięki za upomnienie


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2016, 20:37

Poratuje ktoś linkiem do meczu Włochy - Hiszpania? Nie mogę nic konkretnego namierzyć, a nie mam dostępu do Cyfrowego Polsatu :/


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 października 2016, 20:41

tutaj masz linki do sopcasta. Ogólnie polecam tę stronę jak ktoś nie ma eleven a chce oglądać Juve.

leci na jakimś kanale zagranicznym, niekodowanym?

Negri pisze:Z tych linków do sopcasta... na każdym leci ruski hokej ;)
to włącz ostatni (No6) z acestream, mi hula, jakość HD
Ostatnio zmieniony 06 października 2016, 20:56 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2016, 20:53

Z tych linków do sopcasta... na każdym leci ruski hokej ;)


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 06 października 2016, 21:27

sop://broker.sopcast.com:3912/262499


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 października 2016, 21:55

Ciekawa sytuacja. :) Zaczęła się 2 połowa i do tej pory w 6 na 9 meczy wszędzie prowadzą goście - na flashscore fajnie to wygląda - byłoby i 7 tylko Austra wyrównała. Póki co nigdzie nie ma prowadzenia gospodarzy...

No niech Italia to zmieni! :) Dołączyła...

Edit: No i 7 prowadzeń gości z rzędu :whistle: remis i prowadzenie gości - heh. Ciekawie wygląda ta kolejka :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 07 października 2016, 00:17

Włosi remisują z Hiszpanami 1 do 1. Buffon popełnia fatalny błąd po którym Hiszpania wychodzi na prowadzenie :shock:


:afraid:

nie wiem co napisać !!!


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 22:06

Co Ci Polacy dzisiaj grają to jest jakiś dramat. Po raz kolejny gołym okiem widać, że nie potrafimy sobie radzić z drużynami, które stawiają autobus w bramce.
Inna sprawa, że jak się w końcu udało wturlać piłkę do bramki, to straciliśmy gola jak ostatni frajerzy.
Nasza indolencja w ataku jest porażająca, z drugiej strony czemu się dziwić, jak nawet Lewandowski nie potrafi przyjąć sobie piłki w polu karnym rywala. :facepalm:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 22:45

Co jak co ale jak Krychowiak gra tak samo w Psg jak i w reprezentacji to ja się nie dziwię, że się nie mieści do składu. O ile Zieliński przynajmniej wykreował kilka sytuacji to Krychowiak jeszcze nie zrobił nic podczas tych mistrzostw. A grając na pozycji przecinaka nawet to mu nie wychodzi. Do tego karygodne błęxy jak np dzisiaj


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 22:47

Udało się, remis byłby dramatem, a porażka to już w ogóle. To co się działo w tym meczu było nie możliwe, miałem wrażenie, że Polacy zniżyli się do poziomu Armenii, nic im nie wychodziło, źle przyjmowali, nie potrafili wykrować jakiejś dobrej akcji, nic...Dobrze jednak, że mamy Kube i Lewego :D Ważne 3 pkt.


ODPOWIEDZ