El. do MŚ 2018 Europa

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 listopada 2016, 22:39

Zobaczcie ustawienie i dobór zawodników reprezentacji Belgii.

3-4-3 z Carrasco na wahadle, De Bruyne na środku pola i jeszcze 3 napastników z przodu w tym Lukaku Hazard i Mertens.

Allegri wolałby się podać do dymisji niż tak ofensywnie zagrać.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 listopada 2016, 21:26

Sorek21 pisze:Zobaczcie ustawienie i dobór zawodników reprezentacji Belgii.

3-4-3 z Carrasco na wahadle, De Bruyne na środku pola i jeszcze 3 napastników z przodu w tym Lukaku Hazard i Mertens.

Allegri wolałby się podać do dymisji niż tak ofensywnie zagrać.
Szkoda tylko, że jak ta super ofensywna Belgia trafia na sensownego przeciwnika, to dostaje 2 lub 3 w plecak i jedzie do domu. Też się podniecałem tą ekipą, ale prawda jest taka, że to zgraja indywidualności, a drużyny nie ma tam żadnej.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 listopada 2016, 08:42

Swoją drogą byłem w szoku jak w pod koniec meczu Włochów z Liechtensteinem na boisku było 4 napastników.

Zaza tragicznie jak zawsze. Ten koleś nie dość że kompletnie nie ma ani zwodów, ani zbytniej szybkości, wali "na pałę" - to jeszcze prosto w bramkarza. Sturaro ataku... Ja w ataku reprezentacji Włoch wolałbym od niego takiego Borriello który piłkarzem jest 2 razy lepszym niż bezwłosy napastnik.
Boże jak ja się oszukałem co do niego... Jak mogłem być tak głupi rok temu komplementując go. :facepalm:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 01:13

Bardzo fajny mecz Polaków. Lewy ten gol z główki, tak trudna pozycja a on z tego wyciągnął gola. Jest świetny. Brawo. Rosja coraz bliżej.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 09:47

Wygrać 2 mecze u siebie i jest raczej pewny awans, Lewy robi robotę, ale wczoraj świetnie zagrali chłopaki z środka, Zielu asysta + wywalczony karny,ogólnie jego gra na tle Rumunów była świetna, Linetty też zrobił niesamowity progres przez ten rok i jest pewniakiem do 11, Mączyński w passy na 100% dla Lewego i Grosika, aż szkoda tego urazu.
Kadrę mamy najlepsza od kilkudziesięciu lat i awans na MŚ powinien być formalnością a tam losowani z 1 koszyka można powalczyć:)


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 09:50

Ale też Lewy wczoraj partolił akcje, które powinny być wykończone bez mrugnięcia okiem. Z lepszym rywalem nie będzie dwóch karnych na robienie statystyk.


Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 10:54

Jest znakomicie...mamy drużynę pewną siebie i głodną/zdeterminowaną.Nawałka to pokorny tytan pracy+Lewandowski światowego formatu,więc wszystko się dobrze układa.
Styl i jakość gry bez fajerwerków i to się nie zmieni,ale w końcu sam awans już nie jest świętowany jako sukces.Minusy to na pewno ograniczona ilość jakościowych zmienników ,ciągłe i bardzo irytujące odpuszczanie przy prowadzeniu/oddawanie pola rywalom w takich sytuacjach(m.in. całe ME tak było).


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 12:30

AdiJuve pisze:[...] Linetty też zrobił niesamowity progres przez ten rok i jest pewniakiem do 11, Mączyński w passy na 100% dla Lewego i Grosika, aż szkoda tego urazu.
)
Właśnie z tych piłkarzy cieszyłem się wczoraj najbardziej. Zielu już wiadomo, że ma talent i było wiadomo wcześniej, ale progres Karolka Minnety jest super, a miałem do niego lekkie wątpliwości czy wykorzysta potencjał, bo z charakteru zawsze taka troszkę pipka był, a to duży minus na jego pozycji. Najważniejsze jednak, że ma ogarnięte w głowie, widać że dużo pracuje, a i mam wrażenie Serie A i Sampra dużo mu dała zwłaszcza jeśli chodzi o taktykę i grę bez piłki i wgle poruszanie się po boisku.
Mączyński to niedoceniany piłkarz. Technicznie żaden wirtuoz, ale jednak przyjęcie ma, nad piłką panuje, naprawdę dużo widzi na boisku i choć mam wrażenie nie zawsze potrafi po prostu podać jak chce z racji pewnych braków to jednak tak jak mówię pomysły ma, a wczoraj akurat zrobił 2 piłki że aż miło. W defensywie to naprawdę bardzo dobry piłkarz, każdą dziurę zatyka, jest ruchliwy i dynamiczny, szkoda że jednak brakuje mu trochę cm i kg. Jednak mimo wszystko marnuje się w tej wiśle, myślę że z powodzeniem mógłby grać w jakimś średnim klubie ligi z tkzw Topu ( pasowałby do Serie A mam wrażenie jak ulał, bo jest bardzo odpowiedzialny w defensywie ). Przyjęło się wcześniej, że środek pomocy mamy najsłabszy, a jak się okazuje dwa młode kocury, dwóch doświadczonych. Właściwie 4 graczy którzy rywalizować mogę o 1szy skład. Pocieszające.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 12:39

MVP pisze:Przyjęło się wcześniej, że środek pomocy mamy najsłabszy, a jak się okazuje dwa młode kocury, dwóch doświadczonych. Właściwie 4 graczy którzy rywalizować mogę o 1szy skład. Pocieszające.
Powiedziałbym, że 3 bo Krychowiak niestety jest tragiczny.. Myślałem, że może po prostu w PSG kompletnie mu nie podpasowało, ale wczoraj w reprezentacji też był mizerny.
Nie wiem co się stało z tym piłkarzem, ktoś jeszcze ostatnio zaliczył taki zjazd sportowy w ciągu jednego roku? Może jedynie Kondogbia gdy przeszedł do Interu, ale aż tak źle jak z Grześkiem chyba z nim nie było.

Ale za to Zielu :bravo: ten chłopak ma ogromny potencjał, oby tak dalej.


#AllegriOut
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 13:08

14 ostatnich karnych Lewego to gole. Od kiedy opatentował nowy sposób na wykonywanie jedenastki, jest bezbłędny. Nie ma na świecie piłkarza, który tak perfekcyjnie opanował ten, zdawałoby się łatwy do opanowania, stały fragment. Ciekaw jestem, czy nie bije właśnie jakiegoś rekordu w trafionych karnych. Komuś chce się sprawdzić? :P


Obrazek
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:28

jarmel pisze: Powiedziałbym, że 3 bo Krychowiak niestety jest tragiczny.. .
Bardzo chciał. Wbrew pozorom on ma problem gdzieś w głowie, za bardzo chce, za mało myśli, mam wrażenie też, że często jest przemotywowany, że się tak wyrażę, sam przez siebie. Wszyscy jednak wiemy, że ten gościu to nie byle jaki piłkarz i w formie to naprawdę dobry przecinak. Podobnie jak z Mączyńskim, lepiej kontroluje piłkę niż podaje, lepiej odbiera niż strzela, bo przecież wiemy, że ofensywnie ma braki. To co u niego irytuje właściwie irytowało też wcześniej, czyli długie przetrzymywanie piłki i często decyzje skutkujące jakimś podwórkowym zagraniem ( jak widzę go pod bramką przeciwnika to wiem że piłka wyląduje w trybunach ).
JEDNAK
Kilka cech zachował, nadal jest silny, dobrze się na nogach trzyma, nie ustawia najgorzej. Dobrze się zastawia, jak zawsze, jak już ma stracić piłę to zawsze jakoś tą gire wstawi żeby go sfaulowali. Ogólnie nie ma się co dziwić, że jest w słabej formie, skoro w PSG go odstawili na bok. Nie przekreślałbym gościa. Miejmy nadzieję, że znajdzie klub w którym będzie regularnie grał, bo to po prostu piłkarz który tego mega potrzebuje i wyraźnie siedzenie na ławie stopuje go zarówno piłkarsko jak i gdzieś w głowie. Jak dojdzie do formy, K.Minetty i Zielu jeszcze się trochę rozwiną i nabiorą doświadczenia, bo tego im najbardziej brakuje ( aczkolwiek w tym wieku już i tak trochę pograli ) to środek mamy serio klękajcie narody. I tak jak już wspominałem, do tego bardzo solidny Mączyński. Nie żebym sobie balonik pompował w głowie czy coś, ale w końcu mamy kadrę, która cieszy oko i serducho wynikami. Świadczy o tym, że rozmawiamy o Krychowiaku bez formy i że na tle naszej repry to on jest tym słabszym ( obecnie ). Kiedy tak mogliśmy mówić o piłkarzu, bądź co bądź, PSG i zdobywcy Pucharów UFO?

Co do Lewego i karnych : ten gościu jest naprawdę dobry. Nawet jak mu nie szło, a nie uważam, że grał jakoś wczoraj super ( dużo strat, holował piłkę bez sensu, sam na sam co to było ? ) to pacnął hattricka. To cechuje wielkich. Ok, 2 z karnych, ale to też trzeba wyćwiczyć. Mentalnie jest świetnie przygotowany, spokojny, poukładany, skupiony na celi, widać że trenuje właściwie, daje to dobre efekty, a i pewnie w ćwiczeniu tych wszystkich zagrań pomaga mu nieprzeciętna inteligencja i ambicja no i ta niesamowita wydolność i siła fizyczna. Nawet jak mu nie idzie i nie czuje tak piły danego dnia to ma niesamowity arsenał przygotowanych zagrań i właściwie w każdym meczu widać że dominuje fizycznie na boisku. Marnuje sam na sam? Trace piłę przy dryblingu? To nic, skikne se półtora metra nad glebą i walne z głowy. Weźcie takiego mario B. Jak dla mnie talent dużo większy niż Lewy, ale nie ta inteligencja, nie ta ambicja i proszę. Ciężko jest przecenić to jak ważna jest głowa i siła psychiczna w piłce. Lewy to ma, a dokładając jak wspomniałem jego cechy fizyczne, mamy obraz piłkarza, który nie musi danego dnia czuć piły tak dobrze, żeby walić bramę za bramą.
Nie to że jestem jakimś fanboyem czy coś, ale serio, tylko ślepi i zawistni nie podziwiają.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 21:22

@DonPatch Balotelli przez pierwsze parę lat swojej kariery nie spudłował karnego (19 z rzędu). Mendieta bił karne perfekcyjnie i spudłował raz, wcześniej mając serię ponad 20 trafień. Więc nie przesadzajmy. Są piłkarze, którzy w ciągu całej kariery pudłowali karne w meczach o punkty/pucharowych 2-3 razy. Totti miał serię ponad 20. A to tak pierwsi z brzegu, których chciało mi się sprawdzić.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 22:49

W lidze angielskiej (bodajże Southampton) był jakiś koleś co miał około 26 karnych. Oglądałem kiedyś dokument, ale nie mogę teraz znaleźć szczegółów.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 14:20

Sorek21 pisze:Zobaczcie ustawienie i dobór zawodników reprezentacji Belgii.

3-4-3 z Carrasco na wahadle, De Bruyne na środku pola i jeszcze 3 napastników z przodu w tym Lukaku Hazard i Mertens.

Allegri wolałby się podać do dymisji niż tak ofensywnie zagrać.
a co wygrała Belgia, przypomnij nam wszystkim... ?

nie chcę siać paniki, ale z naszą kadrą nie jest tak różowo. Krychowiak, Kapustka i Rybus się pogubili w swoich klubach, Szczęsny zaraz bedzie grzał ławę (?), Milik po kontuzji nie odnalazł się w Napoli. Nie wygląda to dobrze.

Mączyński :bravo:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2017, 22:52

Holandia kompromituje się z Francją 0:4 i tylko blamaż Szwecji z Bułgarią nie zamyka jej drogi do MŚ. Sędzia fatalny, brak ewidentnego karnego dla Francji i niesłuszna druga żółta dla Strootmana (Griezmann chyba chce dorównać Suarezowi w symulkach). Momentami gra Holandii przypominała mi... Polskę sprzed Nawałki - zero pomysłu na grę, trudności z wyjściem z własnej połowy. Z jednej strony szkoda będzie, gdy na kolejnym wielkim turnieju zabraknie Oranje, z drugiej - z taką grą oglądanie tej reprezentacji to katorga.

Widzę, że Ronaldo 3 brameczki i na tyle samo odskoczył Lewemu. Robert - do roboty :hellyes:


Obrazek
ODPOWIEDZ