El. do MŚ 2018 Europa

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 22:51

Z Krychowiakiem to takie trochu błędne koło. Gra słabo, bo nie gra w klubie. Nie gra w klubie, bo gra słabo. Niech szybko stamtąd spada, bo sobie karierę zniszczy. Żaden topowy zespół nie gra z typowym przecinakiem w środku pola i wątpię, żeby szybko się to zmieniło. W drużynach aspirujących do zwycięstwa w LM nie ma prawa biegać zawodnik, który potrafi tylko odebrać piłkę. Nie licząc stoperów, rzecz jasna. Alonso, Vidal, Casemiro, Khedria, Marchisio, Busquets, Thiago Motta, Fernandinho, Gabi. To tak na szybko. Każdy z tych zawodników jest odpowiedzialny za odbieranie piłki, ale również każdy z nich potrafi coś zrobić z futbolówką. Krycha niestety nie ma tego pierwiastku geniusza.

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o Zielińskim. Strasznie mi się podobała końcówka w jego wykonaniu. Bardzo fajnie brał na siebie grre. Reszta meczu tak se, ale końcówka, w tedy, kiedy potrzebowaliśmy lidera? Super. Szkoda, że gra w Napoli.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 22:53

Co się stało z Krychowiakiem? Gość w niczym nie przypomina zawodnika, który kilka miesięcy temu był jednym z najlepszych środkowych pomocników. On w duecie z Zielinskim to jakaś pomyłka.

Równie dobrze Armenia mogła to wygrać, mieli dwie patelnie w końcówce i tylko sobie zawdzięczają porażkę.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 22:55

Nie mam pojęcia, co robił na boisku Krychowiak, i z jakiej racji wszedł Kapustka. Wielkie gwiazdy warte, po kilkadziesiąt milionów powinny dziś przegrać ze 113 drużyną rankingu. Wyrazy uznania dla Armenii.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 23:14

Godzina gry z przewagą liczebną i cudem wywalczone zwycięstwo na własnym terenie. Coś tu chyba jest nie tak. Gratulacje dla Ormian za postawę. Byle tylko wytaszczyć się z grupy.
Ostatnio zmieniony 11 października 2016, 23:15 przez Vimes, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 23:15

Zmiany Nawałki jak zwykle mistrzowskie :doh:
Krychowiak przestał grać wraz z transferem do PSG a przecież ten facet to był kozak...a co do Kapustki - chyba nikt nie ma wątpliwości dlaczego nie gra w Leicester ?
Podobała mi się gra Armenii, poważnie...umiejętne przetrzymywanie piłki, nie wywalali na pałę i te kontry. Gdyby mieli ogarniętego napadziora to upokorzyliby Polaków, którzy grali dno.


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 23:35

pablo1503 pisze:................. To tak na szybko. Każdy z tych zawodników jest odpowiedzialny za odbieranie piłki, ale również każdy z nich potrafi coś zrobić z futbolówką. Krycha niestety nie ma tego pierwiastku geniusza.
:bravo:

pablo1503 pisze: Zapomniałem jeszcze wspomnieć o Zielińskim. Strasznie mi się podobała końcówka w jego wykonaniu. Bardzo fajnie brał na siebie grre. Reszta meczu tak se, ale końcówka, w tedy, kiedy potrzebowaliśmy lidera? Super. Szkoda, że gra w Napoli.
czemu szkoda?
w Juve miałby grać czy jak ?



Mecze eliminacyjne dają mnóstwo emocji i niespodzianek.
Na pewno emocji nie zabrakło w dzisiejszym mecz Polaków z Armenią. Ale o tym na koniec. co się działo w innych meczach ?

-Rumunia remisuje z Kazachstanem na ich terenie 0 do 0 ! Nie tak dawno to właśnie Polacy również podzielili się punktami z Kazachami. Coś jest z tą sztuczną murawą. Kazachowie jeszcze u siebie nie przegrali w tych eliminacjach.

- Włosie wygrywają rzutem na taśmę w wyjazdowym meczu z Macedonia 3 do 2, mało tego, przegrywali przez długi okres czasu 2 do 1!, zaś Hiszpanie ogrywają Albanię na wyjeździe 2 do 0 i prowadzą w grupie poprzez lepszy bilans bramkowy nad Włochami. Walka o 1 miejsce prawdopodobnie rozstrzygnie się w rewanżowym meczu Hiszpanii z Włochami.

-Niemcy pokonują u siebie Czechów u siebie 3 do 0, następnie 2 do 0 Irlandię. Dominacja, koniec, kropka

- Holandia przegrywa u siebie z Francją a jedyną bramkę strzela Paul Pogba.

- Portugalia gromi u siebie Andorę 6 do 0,następnie tyle samo bramek aplikują Wyspom Owczym na wyjeździe

-Anglicy remisują na wyjeździe ze Słowenią, niespodzianka? Tak

- Belgia we własnej grupie wygrywa wszystko, w meczach strzelają 13 goli, nie tracąc żadnej,brawo

I wracamy do dzisiejszego meczu Polski z Armenią.
Jest wygrana, to nie dziwi, ale kto oglądał mecz, ten wie że dzisiejszy mecz Polaków to KATASTROFA.
Gra przewidywalna, bez zaskoczenia. Czasami miałem wrażenie że oglądam piłkę ręczną, gdzie piłka wędruje od prawej strony boiska do lewej, i z powrotem.
Armenia od 30 min w 10 !!!
Teodorczyk na początku meczu na 6 metrze dostaję idealną wrzutkę na głowę i ..... nie trafia w piłkę, to jakaś kpina
Krychowiak, a zresztą szkoda gadać
Lewandowski chyba jest za mocny na reprezentację, nie ma z kim grać
Zresztą wystarczy już.
Jeśli ktoś mało co nie zwymiotował po tym meczu polecam o godz 01 30 mecz Argentyny z Paragwajem.
Po tej łyżce, beczce, cysternie dziegciu czas na beczkę miodu
chyba się szarpnę na ten mecz
dziękuje
dobranoc

ps
gdzie się gasi światło ?


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 23:42

nasza kadra z każdym kolejnym meczem ma coraz więcej problemów. Krychowiak i Kapustka grają za zasługi, ich obecna sytuacja w klubach jest tragiczna. Przydałoby się pogonić Rybusa i Fabiańskiego, zawalili kolejny mecz. Najważniejszy problem to jednak po prostu mentalność, nie przyzwyczailiśmy się do wielkiej presji faworyta. Kiedyś szkoci czy inni irlandczycy wychodzili śmiało powalczyć z nami o awans i mogliśmy grać z kontry. Dziś każdy cofa się przed nami na własną połowę, a my po prostu gramy za wolno. Dzisiejszy mecz to wstyd i hańba. Teodorczyk musi się ogarnąć, widzę w nim nadzieję. Linetty za Krychowiaka, na lewej Jędrzejczyk. Takie moje propozycje.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2016, 10:52

Brawo dla Ormian :bravo:

Fajnie, że mamy 3 ptk, ale uśmieszki powinny się skończyć, niech Nawałka potrząśnie trochę nimi (może swoją osobą również?) bo obrośli w piórka.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 października 2016, 16:57

pablo1503 pisze:Z Krychowiakiem to takie trochu błędne koło. Gra słabo, bo nie gra w klubie. Nie gra w klubie, bo gra słabo. Niech szybko stamtąd spada, bo sobie karierę zniszczy. Żaden topowy zespół nie gra z typowym przecinakiem w środku pola i wątpię, żeby szybko się to zmieniło. W drużynach aspirujących do zwycięstwa w LM nie ma prawa biegać zawodnik, który potrafi tylko odebrać piłkę. Nie licząc stoperów, rzecz jasna. Alonso, Vidal, Casemiro, Khedria, Marchisio, Busquets, Thiago Motta, Fernandinho, Gabi. To tak na szybko. Każdy z tych zawodników jest odpowiedzialny za odbieranie piłki, ale również każdy z nich potrafi coś zrobić z futbolówką. Krycha niestety nie ma tego pierwiastku geniusza.

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o Zielińskim. Strasznie mi się podobała końcówka w jego wykonaniu. Bardzo fajnie brał na siebie grre. Reszta meczu tak se, ale końcówka, w tedy, kiedy potrzebowaliśmy lidera? Super. Szkoda, że gra w Napoli.
Z tym Gabim to żeś przegiął pałę :D Przecież ten gość jest tak ubogi technicznie, że przy nim Krycha to jest polski Pele.
Poza tym wielokrotnie się mówiło, że Krychowiak pracuje nad rozegraniem, wiadomo, że nie wszystko da się wypracować, ale miewał mecze, gdzie potrafił zagrać kilka ciekawych piłek. Chłop jest zwyczajnie bez formy, ale przecież to nie będzie trwało wiecznie.
Zgadzam się co do Zielińskiego, świetna końcówka, szkoda tylko, że nie potrafił strzelić bramki, będąc sam na sam.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 listopada 2016, 21:45

Na szczęście afera alkoholowa, zdaje się nie mieć negatywnego wpływu na grę Kadry Polski.

Jest :ok:. Obawiałem się tego meczu, czy oby nie będzie regresu - choć i tak ostatnio nie zachwycamy... - a tu na początku bramka, dominujemy przeciwnika oby tak dalej! :)

Polska! Polska! Polska! Polska!

EDIT: O BOŻE :shock: !! Szok dobrze że Lewemu się nic nie stało. Powinien być przerwany mecz i walkower!

EDIT2: 2-0 Lewandowski - pięknie! Strzelali w niego - to im strzelił! :ahsisi:

EDIT3: 3-0 DLA NAS! Lewandowski z karnego!

EDIT4: 3-0 WYGRALIŚMY!!!

Piękny prezent na święto narodowe, w dodatku po 82 latach wygraliśmy z Rumunią na wyjeździe! :hellyes:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2016, 22:42

Jak to jest? Peszko tylko wszedł na boisko i od razu karniaczek? ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 12:23

Jest bardzo dobrze, typowałem wynik max 1:0, 2:1 do nas, bo to bardzo ciężki teren, w dodatku Rumunia przed meczem z nami miała tylko jedną bramkę straconą, a tu 3:0, pięknie. Awans do mundialu coraz bliżej :bravo:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 18:17

Oglądam sobie jednym okiem Chorwacja - Islandia a tam oczywiście nasz Mandzur jak i nasz były obrońca Magnusson.
Póki co CHorwacja prowadzi - fantastyczna bramka Brozovicia, ( jak patrze jak kaleczy podczas gry w Inter to wydaje mi się, że Brozo tak gra w Mediolanie bo po prostu mu się nie chcę), a MM jak to MM - walczy, ale póki co bez rezultatu.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 20:31

Włosi za chwilę zaczynają, mecz na Polsacie Sport News.

Skład: Buffon-Zappacosta Bonucci Romagnoli De Sciglio-Candreva Verratti De Rossi Bonaventura-Belotti Immobile. Ustawienie 4-4-2.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 21:46

Kadziel pisze:Włosi za chwilę zaczynają, mecz na Polsacie Sport News.

Skład: Buffon-Zappacosta Bonucci Romagnoli De Sciglio-Candreva Verratti De Rossi Bonaventura-Belotti Immobile. Ustawienie 4-4-2.
Masz jakiegoś fajnego linka?? Drugą bym sobie po polsku obejrzał.


Włosi na stojąco grają, ale co ciekawe nawet fajnie ta ich gra wygląda. Belotti mój ulubieniec 2 gole i asysta. :) Jeden golasso piętką nieuznany. Immobile też przyzwoicie. No i fajne asysty przy bramkach zwłaszcza Bonaventury...

Zobaczymy co dalej pokażą. :) :snackgy:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ