Copa America 2015

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2015, 08:23

Meczu nie oglądałem, ale po obejrzeniu skrótu, Brazylia odpada chyba na własne życzenie, dzięki nonszalancji jednego z obecnych liderów drużyny i filaru obrony Thiago Silvy. Zachowanie jego w polu karnym po którym padło wyrównanie, karygodne nie przystające na tak renomowanego obrońcę. Nie ukrywam, że jednak też cieszy mnie fakt odpadnięcia Brazylii za, którą nigdy nie przepadałem. Jak dotąd nie śledziłem obecnej Copy, ale półfinały postaram się obejrzeć nie mając jednak swojego faworyta, choć z uwagi na obecność w składach Chile(Vidala) i Argentyny(Teveza) to jednak, któraś z tych drużyn mogła by sięgnąć po końcowy sukces.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2015, 17:09

Cavani dostał żółć bo dał se wsadzić palec? :lol:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2015, 17:19

pan Zambrotta pisze:Turniej na poziomie PNA, smutno się patrzy na tych podludzi.
Obrazek

Podludzie? Bez przesady. Fakt - ten ich football jest dość "radosny", ale jednocześnie stanowi ciekawą odskocznię od europejskiej piłki. Natomiast przesadzasz chyba, bo pojęcie "podludzie" największą popularność zdobyło wśród nazistowskich ideologów.

Opadnięcie Brazylii bardzo mnie cieszy - chyba większość forumowiczów tak ma. :E

Liczę na Chile! ;) Wygrana Argentyny z Messim w składzie bardzo mnie zasmuci.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 10:18

Najbardziej psychiczne ataki:
1. Suarez na Chiellinim
2. Jara na Cavanim
3. ?????????????????
Zidane vs Materazz to już twarda klasyka ;)


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 11:23

rad pisze:
Najbardziej psychiczne ataki:
1. Suarez na Chiellinim
2. Jara na Cavanim
3. ?????????????????
Zidane vs Materazz to już twarda klasyka ;)
Zidana szanuję, że po prostu dał mu w pysk, nie dosłownie, ale nie gryzł i nie wsadzał nigdzie palców :wink: Ale rzeczywiście w ostatnich 10 latach mamy już 3 topy :lol:


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 15:00

wagner pisze:
rad pisze:
Najbardziej psychiczne ataki:
1. Suarez na Chiellinim
2. Jara na Cavanim
3. ?????????????????
Zidane vs Materazz to już twarda klasyka ;)
Zidana szanuję, że po prostu dał mu w pysk, nie dosłownie, ale nie gryzł i nie wsadzał nigdzie palców :wink: Ale rzeczywiście w ostatnich 10 latach mamy już 3 topy :lol:
Gdyby kiedyś boiska były naszpikowane kamerami w takiej jakości ranking pewnie wyglądał by znacznie inaczej. Gdyby tak tą technologię wykorzystać do rozwoju sprawiedliwości w piłce, ludzie zajęli by się piłką nie decyzjami sędziego.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2015, 01:58

Kolejny mecz i kolejna beka. Tym razem czerwona kartka dla Zambrano. Decyzja sędziego jest świetnym podsumowaniem jego poczynań w tych jego 26 minutach gry. Zasłużona.

Edit: Vidal rozgrywającym? :think:
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2015, 02:16 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2015, 02:31

Push3k pisze:Kolejny mecz i kolejna beka. Tym razem czerwona kartka dla Zambrano. Decyzja sędziego jest świetnym podsumowaniem jego poczynań w tych jego 26 minutach gry. Zasłużona.

Edit: Vidal rozgrywającym? :think:
Dla mnie, zdecydowanie pochopna decyzja z czerwoną kartką, choć zachowanie zawodnika z Peru też bezmyślne tym bardziej, że chwilę wcześniej był upominany po starciu z Vidalem. No cóż zachował się tak jak zachował zmuszając kolegów do gry w osłabieniu.

Raczej ciekawy, w miarę szybki mecz i zasłużone prowadzenie Chilijczyków, choć kontry w wykonaniu Farfana i Guerrero niebezpieczne. Jeśli Chile w miarę szybko nie uda się strzelić drugiej bramki może być jeszcze ciekawie.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2015, 02:38

zbysioJuve pisze:
Push3k pisze:Kolejny mecz i kolejna beka. Tym razem czerwona kartka dla Zambrano. Decyzja sędziego jest świetnym podsumowaniem jego poczynań w tych jego 26 minutach gry. Zasłużona.

Edit: Vidal rozgrywającym? :think:
Dla mnie, zdecydowanie pochopna decyzja z czerwoną kartką, choć zachowanie zawodnika z Peru też bezmyślne tym bardziej, że chwilę wcześniej był upominany po starciu z Vidalem. No cóż zachował się tak jak zachował zmuszając kolegów do gry w osłabieniu.
Jak dla mnie to ten faul był z miejsca na czerwoną, a nawet jakby dostał żółtą to by wyleciał.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2015, 02:47

Push3k pisze:
zbysioJuve pisze:
Push3k pisze:Kolejny mecz i kolejna beka. Tym razem czerwona kartka dla Zambrano. Decyzja sędziego jest świetnym podsumowaniem jego poczynań w tych jego 26 minutach gry. Zasłużona.

Edit: Vidal rozgrywającym? :think:
Dla mnie, zdecydowanie pochopna decyzja z czerwoną kartką, choć zachowanie zawodnika z Peru też bezmyślne tym bardziej, że chwilę wcześniej był upominany po starciu z Vidalem. No cóż zachował się tak jak zachował zmuszając kolegów do gry w osłabieniu.
Jak dla mnie to ten faul był z miejsca na czerwoną, a nawet jakby dostał żółtą to by wyleciał.
A niby to dlaczego po żółtej miałby wylecieć od razu, przecież wcześniej nie dostał żółtej? A co do czerwonej to Strejlau w studio miał raczej odmienne zdanie odnośnie tego czerwa, wg niego niego to raczej nasz Arturo powinien takową dostać po wcześniejszym straciu z zawodnikiem Chile :) Cóż każdy ma swoją
interpretację :wink:

EDIT
No ciekawy mecz się nam zrobił, najpierw wyrównanie a teraz fenomenalny drugi gol w tym spotkaniu Vargasa.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2015, 02:55 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 3 razy.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2015, 02:55

zbysioJuve pisze:
Push3k pisze:
zbysioJuve pisze:Dla mnie, zdecydowanie pochopna decyzja z czerwoną kartką, choć zachowanie zawodnika z Peru też bezmyślne tym bardziej, że chwilę wcześniej był upominany po starciu z Vidalem. No cóż zachował się tak jak zachował zmuszając kolegów do gry w osłabieniu.
Jak dla mnie to ten faul był z miejsca na czerwoną, a nawet jakby dostał żółtą to by wyleciał.
A niby to dlaczego po żółtej miałby wylecieć od razu, przecież wcześniej nie dostał żółtej? A co do czerwonej to Strejlau w studio miał raczej odmienne zdanie odnośnie tego czerwa, wg niego niego to raczej nasz Arturo powinien takową dostać po wcześniejszym straciu z zawodnikiem Chile :) Cóż każdy ma swoją interpretację :wink:
Miał żółtą kartkę wcześniej. Też słyszałem co Strejlau mówił. Brednie.

Bramka Vargasa zacna.


Edit: Z perspektywy całego meczu, to jestem zaskoczony, że tak mało kartek było, tyczy się to też Vidala, który nie wiem czy przypadkiem nie zdążyłby uzbierać czerwieni.

Peru jest bardzo silne. Przegrali przez ten faul. Jak będą dalej się rozwijać, to ja ich widzę wychodzących z grupy na Mundialu 2018.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2015, 03:28 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2015, 03:33

No i gospodarze mają ten upragniony finał i chyba jak najbardziej zasłużenie. W finale jeśli zagrają z Argentyną może być otwarty i ciekawy mecz o czym nie można chyba powiedzieć gdyby zagrali z Paragwajem, który raczej gra niezbyt otwarcie i widowiskowo.

@Push3k
Z tą żółtą kartką to miałeś rację, miał już Zambrano ją na koncie. Podczas tego zamieszania nie zauważyłem tego, może jednak dziwić to, że Vidal nie został wtedy ukarany bo to chyba było podczas tego ich wcześniejszego starcia. Mogę się jednak i w tej sytuacji mylić.
Push3k pisze: Z perspektywy całego meczu, to jestem zaskoczony, że tak mało kartek było, tyczy się to też Vidala, który nie wiem czy przypadkiem nie zdążyłby uzbierać czerwieni.
Właśnie niby mecz nie był raczej zbyt ostry, no może poza tym wejściem Zambrano to jednak zawodnicy z Chile powinni być przynajmniej w dwóch sytuacjach upomnieni żółtymi kartkami w tym nasz Arturo. Pomijając to starcie z Zambrano, to przecież w drugiej połowie przerwał faulem groźną kontrę Peru a także powinna być żółta dla któregoś Chilijczyka po tym jak odkopnął po gwizdku piłkę po faulu na zawodniku Peru. Jednak i tak te sytuacje raczej w żadnym stopniu nie miały wpływu na wynik tego meczu.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2015, 09:56

To Vidal zaliczy wszystkie możliwe finały w tym sezonie:)


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2015, 13:13

Chyba ze odniesie (tfu!) kontuzje.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 01 lipca 2015, 06:18

No i mamy finał turnieju, który niektórzy już przewidywali sporo wcześniej. Mam nadzieję, że szykuje się dobre i ciekawe widowisko.
Poniżej dla tych co nie widzieli, demolka Argentyny w półfinale:
http://sport.tvp.pl/20682579/argentyna- ... krot-meczu

Ciekawe czy i w finale po raz trzeci z rzędu w meczu pucharowym, w którym gra Chile wyleci z boiska tym razem któryś z Argentyńczyków :) ? A tak swoją drogą w przypadku wygranej Chilijczyków byłby chyba to ich pierwszy triumf w Copa America.


ODPOWIEDZ