Copa America 2015

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 01:03

grande amore pisze:Ciekawe kto bedzie MVP turnieju? :prochno:
Na pewno nie Higuain :rotfl:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 01:06

Higuain to chyba najgorszy, w pewnym sensie etatowy, wykonawca rzutów karnych ma świecie. Przez ostatnie 2 lata zepsuł więcej 'jedenastek' niż nie jeden zawodnik przez całą swoją karierę. :prochno:


Obrazek
X_ray

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lutego 2011
Posty: 40
Rejestracja: 09 lutego 2011

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 01:08

Obrazek

Biedny Stano. :D


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 01:11

Na pewno nie Higuain rotfl

Zależy dla kogo :D

Co ten Vidal robił? :shock: Facet odczuwa w tyłku cały sezon, finał LM, z kontuzji na dobrą sprawę wyleczył się dopiero przed kilkoma miesiącami, a teraz całą podróż Chile do finału zachrzania by wyjść na finał i... <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Sorry, nie ma w języku polskim równie mocnego słowa by oddać to co ten facet wyczynia. Lata od bramki do bramki. Nie ważne że ktoś mu stłukł kolano, koleś zawsze był tam gdzie piłka. A to próbuje coś strzelać, a to odbiera czy broni. Messi? Sorry, Vidal w formie wart jest trzech Messich. Po karnych ten mały kasztan miał minę "foch, to ja im strzelam karnego, a oni tak to partoczą, z kim ja gram". Vidal to nasz klejnot i każdy, kto się nazywa kibicem Juve nigdy nie powie by go sprzedać. Vidal w następnym sezonie wbije kolejny bieg i rozjedzie ich wszystkich, zobaczycie.

A i Isla, też na tym boku boiska od obrony do ataku. Bardzo pozytywny występ.
Gratulacje dla Chile, jakoś tak sentymentalnie podchodzę do nich :ok: Zasłużyli.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 01:18

No to następnym razem niech trener Argentyny wybierając egzekutorów jedenastek zerknie na forum JP bo ja też miałem przeczucie, że Gonzalo tego karnego spartarczy. 8)

Co do Teveza to mam dokładnie takie samo zdanie jak panowie wyżej. Wiem, że reprezentowanie swojej ojczyzny to ogromne - największe w całej piłce, jak to piłkarze mawiają - wyróżnienie, ale na miejscu Carlitosa olałbym to. Mi to wygląda jakby chłop dla kolejnych selekcjonerów był piątym kołem u wozu: jeden go nie powołuje w ogóle, następny bierze go na zgrupowania chyba tylko dla świętego spokoju, żeby kibice i dziennikarze nie mieli pretensji. Tevez po rewelacyjnym sezonie w ciągu całej Copy ledwo powąchał murawę, zresztą tylko po to, żeby swoim karnym wprowadzić Argentyńczyków do półfinału, po czym w meczach półfinałowym i finałowym nawet nie ruszył dupska z ławki. Ja tam nie oglądam tych piłkarzy na treningach, ale z boku wygląda to dziwnie kiedy, mając Teveza po takim sezonie, pierwsi do wejścia są tacy piłkarze jak Higuain czy Lavezzi.

Gratulacje dla Chilijczyków, w całym turnieju byli zdecydowanie najlepsi. Należało im się. :bravo:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 01:23

Widziałem po meczu, że któryś z piłkarzy chodził w koszulce Juve. To był Isla? A może to kto inny był?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 01:38

To nie był piłkarz, jakiś kibic z koszulka Juve z numerem 23 Vidala.

To był zwykły kibic z otoczenia któregoś z piłkarzy.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2015, 01:51 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 01:40

Push3k pisze:Widziałem po meczu, że któryś z piłkarzy chodził w koszulce Juve. To był Isla? A może to kto inny był?
Jak ktoś bedzie wiedział niech da znać.
Vidal MOTH Finalu Copy, ale nie mogę znaleźć MVP całego turnieju :)
Vamos Chile!!!


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 02:18

Obrazek
Mimo iż tego lata podpisał już kontrakty z Realem Londyn i Arsenalem Madryt, wciąż lata w ochraniaczach z logiem Juve ;)

A w koszulce Juventusu biegał kuzyn Vidala.


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 08:43

bendzamin pisze: Mimo iż tego lata podpisał już kontrakty z Realem Londyn i Arsenalem Madryt, wciąż lata w ochraniaczach z logiem Juve ;)
Widzę że dobrze zauważyłem ochraniacze, Vidal pokazuje przywiązanie do JUVE :bravo:
A w koszulce Juventusu biegał kuzyn Vidala.
Swój chłop :)


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 09:45

Na miejscu Carlosa nieźle bym się wkurzył. Co to w ogóle ma być, że piłkarz pokroju Higuaina, który nawet nie zbliżył się w przekroju całego sezonu do tego co prezentował Tevez jest stawiany w hierarchii wyżej? Tak jak pisaliście wyżej, olałbym tę reprezentację.
Brawo dla Arturo, był świetny :bravo:


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 10:35

Ucieczka z fb po meczu kumpla Barceloniaka: bezcenna :D . Oby do końca kariery jego bożyszcze Messi nie wygrał MŚ ani Copa. Starczy mu. Zauważyłem, że od Euro 2012 Pirlo trafił 11 Panenką to teraz bardzo często tak biją karne. Arczi MVP turnieju- ten gość jest fenomenem. Od jazdy po % aż po MVP i triumf Copa- to się nazywa historia 8) . Chile zasłużyło na ten triumf, pięknie się oglądało ich walkę, determinację i poświęcenie. Na szczęście tym razem to dało im wygraną. Mam nadzieję, że kiedyś jednak ujrzę Alexisa w barwach Juve :pray: .


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 11:24

He,he Higuain :rotfl: Nie chcę podważać kompetencji sztabu Argentyny ale wystawiać Higuiana,która zawalił finał MŚ, zawalił Napoli 1/2 LE, zawalił im mecz z Lazio to tylko te najważniejsze momenty jego kariery :smile: zamiast Teveza w taki meczu :stop: Abstrahując od jego umiejętności, gość może mieć po prostu zwykłego pecha i powinno się go trzymać jak najdalej od kluczowych sytuacji.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 11:42

X_ray pisze:Obrazek
:D Eee tam, kiedyś niejaki Martin Palermo (według niejakiego Wołka był to wybitny napastnik, podobnie jak urugwajski "Loco" Silva) spartolił bodaj trzy karniaki w jednym meczu na Copa, co by nie mówić, Higuainowi dużo brakuje do takich wyczynów :wink:

Gratulacje dla Chile, już na MŚ pokazali z jaką determinacją potrafią grać, w nagrodę pierwszy w historii triumf na Copa America :ok:
Przecież Igle nie można odmówić, że partoli (...)
Nie, nie można, ale nie nazwałbym go największym błaznem w historii międzynarodowego futbolu (vide dziennikarz z twittera) :wink:
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2015, 15:20 przez Karowiew, łącznie zmieniany 1 raz.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 14:39

Przecież Igle nie można odmówić, że partoli i Tevez to zawodnik, który powinien wejść. Martino powołał Carlosa, tak na odczepne, a grali piłkarze w gorszej formie. To jest jakaś śmieszna sytuacja.


ODPOWIEDZ