Mistrzostwa Świata - Rosja 2018

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 17:02

Grupa bardzo wyrownana dla Polska, z mala przewaga doswiadczenie dla Kolombii.
Senegal nie jest tak silne jak kilka lat temu i Japonia ma bardzo doswiadczonego trenera z Bosni Vahid Halihodzic.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 17:15

Twój Kraj ma za to bardzo trudną grupę - prócz Iranu, są bardzo mocne Hiszpania i Portugalia - Oj Medhi będzie miał ciężko...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 17:22

Świetna ta grupa, oby tylko teraz nie dać ciała :pray:


#AllegriOut
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 17:23

Przepiękna grupa Polaków, egzotyka i brak rywala z najwyższej półki. Bez faworyta. Cuadrado vs Bereszyński.
I jeszcze Senegal, nie ogarnąłem, że mamy tam tylu znajomych. Keita Balde, Niang no i Koulibaly vs Lewy. Do tego fantastyczny Mane i rzesza gracz z Anglii.
Serio, jeśli ktoś nas widzi w roli faworytów to niech skorzysta z google. :)
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 17:42 przez Pluto, łącznie zmieniany 3 razy.


calma calma
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 17:26

to losowanie bedzie mialo wielki wplyw na ciag dlaszy historii Munira El Haddii ktore ma oba obywatylstwa (Hiszpanii i Maroko), gral juz z Hiszpania. W chcwili obecnej on moze zagrac dla Maroko (przepisy mu zezwalaja) i ostatnio powiedzial ze jest zainteresowany.
Jest kilku podstawowych pilkarze reprezentacji Maroko grajac w la Liga.
Bedzie to ciekawy spotkanie pod kontekstem geopolityczne i historiczne.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 17:34

juvemaroko pisze:to losowanie bedzie mialo wielki wplyw na ciag dalszy historii Munira El Haddii ktore ma oba obywatelstwa (Hiszpanii i Maroko), gral juz z Hiszpania. W chwili obecnej on moze zagrac dla Maroko (przepisy mu zezwalaja)
Tak? On już grał dla dorosłej reprezentacji Hiszpanii - to dalej może zmienić? A nie jest tak że można ale tylko w przypadku młodzieżowych reprezentacji?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 17:45

Bardzo ciężka grupa, na dodatek 1. mecz z Senegalem o 14, co będzie stanowiło atut dla Murzynów. Już nie mogę doczekać się tych meczów.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 17:53

Polska w grupie z Murzynami, Latynosami i Azjatami. Normalnie aż strach tę grupę wygrać, bo w dzisiejszym świecie od razu oskarżą nas o białą supremację ;).


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 18:07

Polacy nie wyjdą z grupy a przynajmniej mam taka nadzieję :lol:


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 18:20

Świetne losowanie Polaków. Grupa mega egzotyczna. W marcu mecze z kimś z Afryki i Azji a w czerwcu kosimy frajerów.

Wychodzimy razem z Kolumbią z 1 miejsca w grupie.

@pablo1503- szkoda "strzępić ryja" na niektórych ludzi
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 18:39 przez Piotr Juvefan, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 18:35

MRN pisze:Polacy nie wyjdą z grupy a przynajmniej mam taka nadzieję :lol:
Jprdl... :facepalm: Zdaje(my) sobie sprawę, że Polska Cię nie interesuje, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego jej źle życzysz. W ogóle nie wiem co robisz w tym temacie, Alessandro. Ja dla przykładu w ogóle nie interesuje się polityką(nie znaczy to, że nie mam żadnej wiedzy) i co za tym idzie, nie chodzę do działu poświęconemu owemu tematowi i nie dorzucam swoich trzech, mało znaczących, groszy. Jako dumny Polak czuję obrzydzenie i zażenowanie takimi wpisami. Rozumiem, że ktoś może nie interesować się polskimi zawodnikami, ale żeby od razu im źle życzyć?

Grupa ciekawa. Ni łatwa, ni trudna. Mogłoby być lepiej, ale równie dobrze mogło być o wiele gorzej. Problemem może być małe doświadczenie w spotkaniach z Afrykańczykami, Azjatami czy Latynosami, ale nie sądzę, żeby któraś z drużyn, poza Kolumbią, sprawiła większe problemy. ;)


Obrazek
mephisto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2013
Posty: 85
Rejestracja: 25 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 18:45

MRN pisze:Polacy nie wyjdą z grupy a przynajmniej mam taka nadzieję :lol:
Byłem bardzo niepocieszony, że Włosi nie zakwalifikowali się na mundial, ale jak widzę twoje wypociny to zaczyna mnie to cieszyć panie wannabe makaroniarzu :). Płacz pan dalej

Co do losowania grupa bardzo wyrównana, chyba tylko Japonia jakoś mocniej odstaje, ale w sumie i ich awans mnie nie zdziwi .


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 19:04

Lubię się z Wami podroczyć ;)
Ale kto powiedział, że źle życzę polskim piłkarzom ? Wręcz przeciwnie, życzę im dobrze bo odpadając po rozgrywkach grupowych oszczędzą sobie bólu i kompromitacji :)
Już widzę jak czołowy polski wymiatacz turboglik na Messiego ;)


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 19:15

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
juvemaroko pisze:to losowanie bedzie mialo wielki wplyw na ciag dalszy historii Munira El Haddii ktore ma oba obywatelstwa (Hiszpanii i Maroko), gral juz z Hiszpania. W chwili obecnej on moze zagrac dla Maroko (przepisy mu zezwalaja)
Tak? On już grał dla dorosłej reprezentacji Hiszpanii - to dalej może zmienić? A nie jest tak że można ale tylko w przypadku młodzieżowych reprezentacji?
Gral z doroslej reprezentacji ale nie mial chyba 20 lat.
Doslo do zmiane w przepisow stad taki pomysl od jakiegos czasu.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 20:21

Bardzo atrakcyjna grupa, a każdy z przeciwników groźny, najbardziej interesujący dla mnie pojedynek z Senegalem. Mane, Keita, Niang ogrywający naszych obrońców, Idrissa Gueye i Kouyate dominujący nad naszymi środkowymi pomocnikami to scenariusz nie do niewyobrażenia, a może wręcz przeciwnie. W moim mniemaniu brak pojedynków z drużynami z Afryki, teraz i w przeszłości, to błąd.
Piotr Juvefan pisze:Wychodzimy razem z Kolumbią z 1 miejsca w grupie
Kolejne MŚ, a podejście takie samo, mam nadzieję że nie piłkarzy.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
ODPOWIEDZ