Mistrzostwa Świata - Rosja 2018

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 20:33

wagner pisze:
Piotr Juvefan pisze:Wychodzimy razem z Kolumbią z 1 miejsca w grupie
Kolejne MŚ, a podejście takie samo, mam nadzieję że nie piłkarzy.
Podejście takie samo,ale zespół inny.


Obrazek
Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2017, 12:13

MRN pisze:Polacy nie wyjdą z grupy a przynajmniej mam taka nadzieję :lol:
I to ostentacyjne podkreślanie, na każdym kroku, swojej ułom... odmienności :lol: Nikogo to nie interesuje i szkoda w ogóle komentować coś takiego. Bekę to należy mieć z Włochów, bo są frajerami roku obok Holandii - napisać ci po włosku, czy nie zrozumiesz panie Italiano?

Polska ma spore szanse, pod warunkiem, że nie zlekceważymy rywali. Jest bardzo egzotycznie, nie spodziewałem się, że nie będzie ani jednego przeciwnika z Europy. Trzeba rozegrać jakiś sparing z drużyną afrykańską, ponieważ taki Senegal to spora zagadka.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2017, 14:34

Obrazek

:D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2017, 14:39

O ile losowanie uważam na plus, bo nie ma zdecydowanych faworytów ani outsiderow co myślę działa na nasza korzysc, bo pozwala na zachowanie nalezytej koncentracji z każdym przeciwnikiem. Jednakże drabinka ułożyła się nam beznadziejnie, z Anglia nie potrafimy grać a Belgia może w końcu odpalić na dużej imprezie. Jeżeli by się nam udało dostać do 1/4 to tam już będą Niemcy albo Brazylia. Drugi czlon drabinki z Argentyna, Rosja albo Portugalia wygląda mimo wszystko bardziej zachecajaco.


Tego Nawalce nigdy nie wybaczę, na euro miał drabinkę marzenie która zdarza się bardzo rzadko a jego kunkatorstwo kosztowało Polskę niepowtarzalna szanse na medal, przecież to jedna z najstarszych prawd piłkarskich że nie wygrywa się dwóch konkursow rzutów karnych z rzędu (chyba że grasz z Anglia xD)


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2017, 00:08

Nie ma co myśleć o fazie pucharowej skoro z grupy jeszcze nie wyszliśmy. To jest pieprzony mundial, więc nie ma się co spodziewać, że po wyjściu z grupy trafimy na Arabię Saudyjską. Jeśli chcesz awansować do kolejnych rund to musisz sobie radzić ze 'średnimi' ekipami na poszczególnych szczeblach. Niemcy, Hiszpania, Francja, Niemcy, Brazylia nawet Portugalia i Argentyna to faworyci. Więc nawet jeśli nie jesteśmy faworytami to nie możemy bać się Belgii czy Anglii, która regularnie daje dupy na turniejach.
Ale najpierw grupa bo już tutaj będzie ciężko, a poziom wydaje się być wyrównany.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2017, 18:45



#cznandj #ripgangsquad :hi:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2017, 23:47

Anglicy piszą, że FIFA ma problemy ze znalezieniem sponsorów na nadchodzące MŚ... ciekawe czy im się uda ;)
http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... l-11773720


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 16:40

Maly pisze:Morata miał słabą wiosnę więc trochę nie ma się co dziwić że go nie powołali ale też ciężko powiedzieć, że Aspas jedzie za niego bo to inny typ zawodnika - niski i cherlawy, więc abstrahując od formy Alvaro ich selekcjoner ograniczył sobie tą decyzją możliwości taktyczne ale najwyraźniej uznał, że prędzej będzie potrzebował niskiego zawodnika niż wysokiego, nie pojechał przecież nawet Aduriz czy inny wysoki napastnik tylko malutki Aspas co dla mnie jest o tyle dziwne, że nawet w 2012 jak grali "bez napastnika" to na ławce był jednak i Llorente i Torres i Pedro, którzy mogli wnieść coś nowego w końcówkach spotkań

co do Alonso to chyba nie był za bardzo powoływany więc niespodzianką mogłoby być jakby nagle pojechał wydaje mi się
Najwyraźniej selekcjoner uznał, że Costa i Rodrigo to wystarczające zabezpieczenie. Zaletą Aspasa jest, że może zagrać zarówno na (fałszywej) 9tce, jak i podwieszonego napastnika w dwójce oraz na prawej stronie w trójce z przodu.
Obrazek

Tak czy inaczej Alba i Carvajal, tak jak Ramos z Pique zagrają cały turniej o ile unikną zawieszeń, a zdrowie pozwoli. Poza pewniakami na bramce i w defensywie niesamowity problem bogactwa w środku i bokach niezależnie od konfiguracji taktycznej. Zastanawia mnie rola Isco i czy Lopetegui tak jak Guardiola postawi na Silvę w środku pomocy. Stawiam na: DDG - Alba, Pique, Ramos, Carvajal - Koke, Busquets, Isco - Silva, Costa, Vazquez

Tak jak pisałem największe ryzyko to wykluczenie Carvajala. W domu zostaną Bellerin i Sergi Roberto, aczkolwiek miejsce tak jak w Realu może wypełnić Nacho.
-----------------------------------------------------------------------------------

Deschamps swoimi powołaniami dał większe pole do dyskusji: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ji/rj6l2hq

Bramkarze: Alphone Areola (Paris Saint-Germain), Hugo Lloris (Tottenham Hotspur), Steve Mandanda (Olympique Marsylia)

Obrońcy: Lucas Hernandez (Atletico Madryt), Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain), Benjamin Pavard (VfB Stuttgart), Benjamin Mendy (Manchester City), Djibril Sidibe (AS Monaco), Adil Rami (Olympique Marsylia), Samuel Umtiti (FC Barcelona), Raphael Varane (Real Madryt)

Pomocnicy: Blaise Matuidi (Juventus Turyn), N'Golo Kante (Chelsea Londyn), Steven N'Zonzi (Sevilla), Paul Pogba (Manchester United), Corentin Tolisso (Bayern Monachium)

Napastnicy: Olivier Giroud (Chelsea Londyn), Antoine Griezmann (Atletico Madryt), Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain), Thomas Lemar (AS Monaco), Nabil Fekir (Olympique Lyon), Florian Thauvin (Olympique Marsylia), Ousmane Dembele (Barcelona)

Lista rezerwowa: Wissem Ben Yedder (Sevilla), Kingsley Coman (Bayern Monachium), Benoit Costil (Bordeaux), Alexandre Lacazette (Arsenal), Lucas Digne (Barcelona), Mathieu Debuchy (St Etienne), Anthony Martial (Manchester United), Adrien Rabiot (Paris Saint-Germain), Mamadou Sakho (Crystal Palace), Moussa Sissoko (Tottenham Hotspur), Kurt Zouma (Stoke City)

Wydaje mi się, czy ta kadra faktycznie wygląda dość biednie? Kreatywność drugiej linii ogranicza się wyłącznie do Pogby.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 18:36

o to jakoś przeoczyłem, że Iniesta jedzie... w takim razie myślisz, że nie pogra w 1 składzie?

co do Francji to pewnie zagrają 2 w środku - Pogba+Kante, jeśli wejdzie ktoś trzeci to i tak zawsze mają z przodu kreatywnych zawodników więc w pomocy i sam PP wystarczy chciaż czy ten Tolisso nie podchodziłby pod takowego?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 19:26

Nasi powołani.

Obrazek


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 19:47

Maly pisze:o to jakoś przeoczyłem, że Iniesta jedzie... w takim razie myślisz, że nie pogra w 1 składzie?
Jeżeli dostanie miejsce w podstawowym składzie to jedynie za nazwisko. Kondycja już nie ta, o czym mówiło się głośno w Barcelonie. Wraz ze spadkiem motoryki Andres już tak nie błyszczy, nie jest decydujący co potwierdzają statystyki. Wiadomo Mundial to nie sezon, gdzie można dać komuś odpocząć 2 tygodnie przed ważnym spotkaniem.

Środek pomocy Argentyńczyków zawstydził Francuzów :prochno: W przypadku Albicelestes taktyka jest prosta, rzucić wszystko co najlepsze do przodu i strzelić jedną bramkę więcej niż przeciwnik.

Teraz zauważyłem, że Francuzi mają w kadrze całych dwóch bocznych obrońców - Sidibe i Mendy'ego :prochno: Choćby z tego względu chyba wypadało wziąć Kurzawe czy Digne. Którzy lepsi, powołani: Rami, Hernandez, Kimpembe, Pavard czy Kościelny, Laporte, Mangala, Zouma? Nic tylko grać piątką środkowych :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ