Liga Narodów - nowy pomysł Uefa

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Liga Narodów to...

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
deejay_1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 kwietnia 2008
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 listopada 2020, 20:06

Adrian27th pisze:
15 listopada 2020, 21:02
Ej, panowie, to chyba historyczny moment.

W składzie Włoch tylko 1 zawodnik Juventusu :D
No to dzisiaj dla odmiany w pierwszym zespole żadnego zawodnika Juve, a na ławce tylko jeden Berna...


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 listopada 2020, 22:26

@deejay_1988
Niestety czasy ItalJuve minęły i na chwilę obecną nic nie wskazuje by miało coś się zmienić w tym temacie. Muszę przyznać, że trochę z nostalgią wspominam jeszcze nie tak odległe czasy, gdy w pierwszym składzie włoskiej reprezentacji wychodzili Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Marchisio, bo oprócz Juventusu (tak jak pewnie wiele tu udzielających się osób) kibicowałem także Italii. Niby pozyskaliśmy ostatnio Chiesę oraz mocno interesujemy się Locatellim, ale odpuściliśmy chociażby Barellę i Tonalego, a Donnarumma czy Romagnoli raczej nie są zainteresowani odejściem z Milanu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2020, 23:02

może w końcu kupimy Emersona ;)

kwestia jest taka, że BBC+Marchisio grało w kadrze dzięki dobrym występom i progresowi jaki wykonało w Juve (Barza grał już wcześniej ale miał przerwę), podobnie było wcześniej z wieloma innymi zawodnikami, których ściągaliśmy albo przed debiutem w kadrze albo tuż po jak Zambrotta, Camoranesi i wielu innych, przy starej polityce na pewno trafiłby do nas jakiś Jorginho (zamiast do Napoli) czy Barella

teraz rozmawiamy o kupowaniu kadrowiczów pełną gębą jak Chiesa czy Locatelli, zdaję sobie oczywiście sprawę, że kiedyś w wieku 21 lat debiutowali w kadrze Italli tylko gracze pokroju Buffona czy Tottiego a dziś często wystarczy być wyróżniającym się ligowcem ale jednak tak to wygląda nie tylko w przypadku sprowadzania przez nas zawodników z Serie A - kupujemy "gotowe produkty" a nie diamenty do oszlifowania


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 22 listopada 2020, 01:14

Naszła mnie taka refleksja po meczu Hiszpanów z Niemcami... Jeśli Morata w czerwcu będzie w równie dobrej dyspozycji, to można stawiać grubą forsę na triumf końcowy Hiszpanii podczas Euro 2021.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 20:33

- To ostatnia Liga Narodów w takiej formule. Wczoraj mieliśmy spotkanie z CONMEBOL, organizacją krajów Ameryki Południowej. Od 2024 roku drużyny z tego kontynentu dołączą do rozgrywek – zakomunikował były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.
– W dywizji A, w której rywalizuje obecnie szesnaście drużyn, zagrają aż 22 zespoły. Sześć z nich będzie właśnie ze strefy CONMEBOL. Pozostałe cztery ekipy zostaną dolosowane do dywizji B – zdradził wiceprezydent UEFA.

No to mamy mini MŚ co 4 lata. Pewnie pierwsza edycja będzie podobna jak obecnie z finałową czwórką czy coś takiego ale pewnie kolejne edycje rozszerzą do co najmniej 8 ekip. Z kibicowskiego punktu widzenia to i dobra i zła informacja. Ja się cieszę. Niech jeszcze poprawią eliminacje do MŚ w strefie europejskiej dodając preeliminacje i w końcu skończą się mecze z których najlepsi piłkarze jedyne co mogą wynieść to kontuzje.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ