Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto Twoim zdaniem wygra Puchar Konfederacji

Czas głosowania minął 30 czerwca 2013, 00:01

Brazylia
27
16%
Japonia
0
Brak głosów
Meksyk
0
Brak głosów
Włochy
70
42%
Hiszpania
30
18%
Tahiti
37
22%
Nigeria
2
1%
 
Liczba głosów: 166
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 18:32

Dobry Mudżyn pisze:Del Bosque bedzie tym, ktory pogrzebie szanse Hiszpanii na triumf, jesli sie nie ogarnie
Mi się już tak wydawało rok temu, ale nazwiska, do których się przywiązał znowu wygrały mistrzostwo Europy, więc jeśli w końcu polegnie, to już nikt nie będzie miał do niego pretensji po tych wszystkich wygranych turniejach.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 18:40

Tjaa, Hiszpania zagrała JEDEN bardzo słaby mecz, przegrała spotkanie o punkty pierwszy raz od bardzo dawna i już każdy na forum nie dość, że wieszczy upadek tego zespołu, to jeszcze widzi pierdyliard elementów, których nie dostrzega Del Bosque. No cóż, cała nadzieja Iberyjczyków w tym, że Vicente wejdzie na to forum, poczyta to i owo i szybko wyciągnie wnioski.

Swoją drogą, jak Włosi zebrali baty od Brazylii, to opinie były takie, że w sumie to śmieszny turniej, że eksperymenty, że zmęczenie długim sezonem, że to nawet lepiej że nie wygrają, bo zwycięzca potem nie może nigdy wygrać Mistrzostw Świata itp. Natomiast Hiszpanie po porażce w finale tego samego śmiesznego turnieju powinni się jak jeden mąż powiesić.

Przed Euro też mądre głowy pisały, że Hiszpanom nie ma się szans udać, że ten zespół nie ma już motywacji, że jest konflikt między graczami Realu i Barcelony, a do tego zawodnicy z innych klubów skarżą się jak to są pomijani, więc drużyna nie ma prawa wygrać. Skoro wtedy jednak udało im się zwyciężyć, wycierając Włochami podłogę w finale, to wydaje mi się że teraz skreślanie ich po jednej wpadce jest mocną przesadą.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 22:48

tzn ja ich nie skreślam, jedynie zauważam, że ta ich taktyka już została rozpracowana i każdy przy odrobinie szczęścia może z nimi wygrać, bo oni nie mają intensywności, szybkości etc, dlatego lepiej z włochami wyglądali dopiero w dogrywce, tak samo było w 1/2 Euro z Portugalią, i tak samo zajechała ich w nocy Brazylia... inni też mogą to wg mnie zrobić i tyle ;]

@Dobry Mudżyn: wiesz co to jest drużyna?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 10:38

:rotfl:

Nie wiem gdzie to wstawić, może tu się nada :prochno:
Obrazek

Gwiazdeczka, już nie lubię typa :prochno:
Jeszcze nic nie pokazał w Europie a już jest superstar.
Imho skończy jak Robinho, choć zobaczymy jak będzie karał :prochno: :prochno: :prochno:


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 11:02

@Up Choć symuluje i gwiazdorzy to trzeba przyznać że ma ogromny talent i według mnie poradzi sobie w Barcelonie, chyba lepiej trafić nie mógł :-D
Poza tym niektórzy chyba zapominają, że on ma 21 lat.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 11:15

Mate.G pisze:Gwiazdeczka, już nie lubię typa :prochno:
Jeszcze nic nie pokazał w Europie a już jest superstar.
Imho skończy jak Robinho, choć zobaczymy jak będzie karał :prochno: :prochno: :prochno:
el Pirlo pisze:@Up Choć symuluje i gwiazdorzy to trzeba przyznać że ma ogromny talent i według mnie poradzi sobie w Barcelonie, chyba lepiej trafić nie mógł :-D
Poza tym niektórzy chyba zapominają, że on ma 21 lat.
1. Robinho jak trafił do Realu również miał te 21 lat.
2. Nie wiem dokładnie jakie cuda niewidy odprawia ten Neymar, bo obecne śledzenie całego naszego kontynentu jest dla mnie nie możliwe, to o ile w 2005 byłem za pan brat z wieloma ligami, Robinho wyprawiał naprawdę niewiarygodne rzeczy, pewnie nie mniej niż przyszła gwiazda Barcelony.
3. Pytanie czy w ataku jest miejsce dla takich dwóch graczy jakim jest Messi i Neymar. Zobaczymy jeśli chłopak ma poukładane w głowie/lub sobie poukłada na pewno duet na lata, ale jeśli nie będzie potrafił pogodzić się z rolą tego drugiego, to szybko zacznie się rozglądać za czymś nowym.
4. Swoja drogą pasuje mi do Men.City :prochno:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 13:57

Fajny obrazek.

No cóż Barcelona (choć należy uznać ją za jeden z najlepszych zespołów w historii) wielokrotnie grała w podobny sposób za który w chwili obecnej Neymar jest krytykowany.
Choćby z tego powodu przewiduje, że jednak będzie on pasował do swojego nowego zespołu. W interesie klubu jest stworzenie w zespole takiej atmosfery,aby młody Brazylijczyk nie próbował kłócić się z Messim o palmę pierszeństwa.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 14:18

No podobnie, pozwolę sobie skopiować mój post z innego forum
W końcu doczekałem się fajnej zrzuty ich pięknej gry.
Zastanawiałem się czy dać to do działu humor ale myślę, że tutaj to więcej osób zobaczy :E
http://www.sadistic.pl/aktorzy-z-barcelony-vt99253.htm


Ja osobiście dostaje jakiejś wścieklizny jak widzę takie coś.

I zaraz kibice Barcy wyskoczą, z tekstami "No tak, bo tylko Barcelona symuluje."
No ale bez takich. Oglądnijcie :E

Tutaj trochę linków
Puyol
www.youtube.com/watch?v=U5xegdj3fyY

Marszczerano



Alves




Pique

Busquets



Xavi


Iniesta

Villa

(Poza Barceloną dają za to kartki :D)

Messi




Nasz Chiellini też mnie czasem irytuje


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 14:55

Wydaje mi się, że ostatnio trochę przystopowali, przynajmniej mniej się o tym słyszy. Zastanawia mnie tylko po co Messi uciekał się do takich sztuczek, skoro ma taki zapas umiejętności, że po prostu nie potrzebuje robić z siebie pajaca :P
U nas tak jak kolega wspomniał chyba tylko Kielon odawala czasem takie akcje (co przy jego warunkach fizycznych wygląda jeszcze bardziej komicznie), wcześniej był Milos, jeden popis Leo w tym sezonie, a tak to raczej spokój, fajnie. No, ale i tak Włosi to symulanci i największe zuo piłki nożnej.

Co do Neymara to pewnie poradzi sobie w Barcelonie, o ile nie będzie mu przeszkadzała rola tego drugiego :wink:


#AllegriOut
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 15:47

Akurat tutaj się absolutnie z wami nie zgodzę, bo po 3 zagrania tego typu to u każdego piłkarza się pewnie znajdą, więc takie filmiki nieco zakrzywiają rzeczywistość, bo osobiście mało znam piłkarzy którzy symulowaliby mniej niż Messi czy Puyol :wink:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 15:54

Ja osobiście nie znam żadnego piłkarza.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 16:04

Mehehehe pisze:Ja osobiście nie znam żadnego piłkarza.
To jakim cudem interesujesz się piłką nożną?

Podobała mi się gra Gacka na tym turnieju, może nadchodzący sezon będzie jego najlepszym? Ogólnie turniej przyjemny dla oka.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 16:25

Mehehehe pisze:Ja osobiście nie znam żadnego piłkarza.
:ok:


Dtmiu
Zgodzę się z tym, że ostatnimi czasy Barca nie symulowała tak bardzo jak kiedyś.
Znalazłem te filmiki ot tak, gdybym pewnie chciał nie było by po 3 tylko po 10 w każdym meczu praktycznie kiedyś pajacowali :) Już nie chodzi o nurkowanie, tylko o lekkie kopniecie, dotknięcie i grymas bólu na twarzy :)


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 16:28

Wiem, tylko po prostu dotknęło mnie wsadzenie tam chociażby Messiego czy Puyola, zwłaszcza tego drugiego :wink:


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 16:31

Dtmiu pisze:Wiem, tylko po prostu dotknęło mnie wsadzenie tam chociażby Messiego czy Puyola, zwłaszcza tego drugiego :wink:
Czy ja wiem, sytuacja z Puyolem trochę śmieszna, nawet dla sędziego :-D
Nie tak powinien wyglądać twardy obrońca, Chiellini pod tym względem też taki czasem jest, chyba tylko Barzagli z obrony nie odgrywa szopek u Nas :prochno:


ODPOWIEDZ