Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto Twoim zdaniem wygra Puchar Konfederacji

Czas głosowania minął 30 czerwca 2013, 00:01

Brazylia
27
16%
Japonia
0
Brak głosów
Meksyk
0
Brak głosów
Włochy
70
42%
Hiszpania
30
18%
Tahiti
37
22%
Nigeria
2
1%
 
Liczba głosów: 166
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 23:52

pan Zambrotta pisze:nie chcę się pastwić nad De Sciglio, ale kto go wytypował na strzelanie jedenastek? Faceta zjadły nerwy przez cały turniej, broni go co prawda wiek, ale do jedenastek można było wyznaczyć kogo innego.
Nie zgadzam się! Właśnie bardzo dobrze że podszedł do karnych, przynajmniej liznął już tą presję, która ciąży przed jedenastką, a to może zaowocować w przyszłości. W końcu to nie MŚ, tylko PK.


pan Zambrotta pisze:finału nie oglądam już, interesowały mnie tylko mecze włochów.
Jak kto woli, ale dla mnie finał to coś wspaniałego, bo albo przegra przereklamowana i nadmuchana Brazylia, co mi poprawi nastrój, albo ta przeklęta Hiszpania, która nic nie gra a wygrywa- co również wprawi mnie w wyśmienity nastrój : ) I jak tu sobie odmówić finału?!


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 23:58

kuba2424 pisze:Nie zgadzam się! Właśnie bardzo dobrze że podszedł do karnych, przynajmniej liznął już tą presję, która ciąży przed jedenastką, a to może zaowocować w przyszłości. W końcu to nie MŚ, tylko PK.
No nie powiedziałbym.
DS to piłkarz który już nawet na Japonie wychodził z kilogramem kupy w spodenkach, podobnie zresztą do dzisiejszego karnego dlatego wątpie ażeby niestrzelenie go miało mu w czymś pomóc. Raczej dołoży mu kolejny ciężar :lol: Jakby go strzelił to może i byś miał racje bo chłopak poniekąd poczuł by się pewniej, ale w sytuacji gdy jako jedyny daje tyłka? No way.
kuba2424 pisze:ak kto woli, ale dla mnie finał to coś wspaniałego, bo albo przegra przereklamowana i nadmuchana Brazylia, co mi poprawi nastrój, albo ta przeklęta Hiszpania, która nic nie gra a wygrywa- co również wprawi mnie w wyśmienity nastrój : ) I jak tu sobie odmówić finału?!
No mecz typowo januszowo-piknikowy, pewnie Darek Sz. już dmucha w mikrofon na samą myśl. Zresztą to za pare minut, pewnie sam też zlookam.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 00:10

kuba2424 pisze: Jak kto woli, ale dla mnie finał to coś wspaniałego, bo albo przegra przereklamowana i nadmuchana Brazylia, co mi poprawi nastrój, albo ta przeklęta Hiszpania, która nic nie gra a wygrywa- co również wprawi mnie w wyśmienity nastrój : ) I jak tu sobie odmówić finału?!
Ale to też działa w drugą stronę, albo wygra przereklamowana Brazylia, albo przeklęta Hiszpania, tak źle, tak niedobrze :smile:


#AllegriOut
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 00:12

pęto pisze: Candreva to zupełnie inny poziom, niż w czasach gry dla Juve. Zjada Montolivio i AA jednym siekaczem.
Mając w pamięci tamtą śmieszną drużyną to naprawdę Candreva mi się podobał.

Poza tym tak jak mówicie - Candreva to jeden z wygranych tego turnieju w kadrze Italii podobnie jak Giaccherini. In minus Marchisio, tradycyjnie Montolivio. De Sciglio jeszcze trochę zamotany, ale wierzę w chłopaka. Może pora odświeżyć Santona?

Nie wiem po co Prandellemu Aquilani. Jego jedyny atut to naprawdę śliczna dziewczyna. Zdecydowanie bardziej naturalna niż Fede naszego Matriego.

To był naprawdę mocno wakacyjny turniej w kontekście Italii. 1500 ustawień, rotacje,oszczędzanie. Chyba najlepsze możliwe miejsce zajeli Włosi z takim właśnie podejściem. W sumie dobrze, niech nasi wypoczywają.


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 00:52

Noo no dzieje się. Mimo, że Neymara nie trawie to ciesze się, że ktoś porządnie uciera nosa Hiszpanom których nie cierpie jeszcze bardziej.
Brazole lecą na ostrej spinie więc pewnie siądą w drugiej połowie, nie mniej jestem pełen podziwu za to ile ambicji włożyli w te 45 minut :bravo:
Nie wiem czy Wy również ale ja dostrzegam ostrą analogie między tym dzisiejszym meczem a meczem Barcelona-Bayern.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 01:06

Analogia jak najbardziej prawidłowa. Brazylia zajeżdża fizycznie Hiszpanów i tego meczu już raczej nie wypuszczą. Dobry pressing na całym boisku Hiszpanie nie maja miejsca. Interwencja Luiza mistrzostwo świata. Cieszy mnie gol Neymara, jest duża szansa że ten transfer wypali.

Już 3-0.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 01:09

Pieknie Brazylia jedzie Hiszpancow:)

Neymar powinien isc gdzies indziej. Barca ma Messiego a Neymar powinien byc wodzem w innym klubie


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 06:21

Jeśli ktoś uważa, że jest dobry w piłkę, to zapraszam do ligi włoskiej. Nie mam na myśli tylko Neymara, ale te sztuczne gwiazdy z Hiszpanii i Anglii, który u nas by się nie przebiły.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 09:00

Mehehehe pisze:Jeśli ktoś uważa, że jest dobry w piłkę, to zapraszam do ligi włoskiej. Nie mam na myśli tylko Neymara, ale te sztuczne gwiazdy z Hiszpanii i Anglii, który u nas by się nie przebiły.
Isco? CR7? Messi? Czy może RvP lub Bale? :)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 09:35

Nooo w końcu kres tej fantastycznej serii Hiszpanów.
Jednak przed Euro też były pewne wpadki jak 1-4 z Argentyną, 0-4 z Portugalią, ale potem poszło to w zapomnienie :think:

Jednak chyba czas najwyższy, aby dominacja La Furii Roja została przerwana. Brazole mają podstawy żeby tego dokonać za rok :bravo:
Cały turniej na bardzo dobrym poziomie :ok:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 11:33

Fajnie, że Włosi byli reprą, która grała najszerszym składem, testowała nowe ustawienie i jednocześnie dostarczyła najwięcej emocji. Co do Brazylii to przypomina mi się Puchar Konfederacji przed niemieckim mundialem, gdzie Canarinhos roznieśli w pył konkurencję w finale rozjeżdżając dobrą wtedy Argentynę 4:1. Rok później załatwili ich francuscy emeryci z Barthezem na bramce i Domenechiem na ławce :prochno:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 12:56

Ouh_yeah pisze:Fajnie, że Włosi byli reprą, która grała najszerszym składem, testowała nowe ustawienie i jednocześnie dostarczyła najwięcej emocji.
Tak zgadzam się.


Co do Brazylii... Oni dawno nie mieli tak równej kadry. Solidnie poobsadzane są wszystkie pozycje, a Neymar naprawdę ma ogromny potencjał (przez ten cały medialny spust myślałem, że to tylko jutjubowa gwiazdka) - chłopak potrafi grać w piłkę, nie tylko machać nad nią nogami. Hiszpania wypalona, nie sądzę, że stać ich na kolejny triumf. Brazylijczykom ten sukces na pewno doda pewności siebie... Ale przecież kto wygrywa PK - nie wygrywa mundialu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 14:36

Łukasz pisze:Hiszpania wypalona, nie sądzę, że stać ich na kolejny triumf.
Racja. Del Bosque trzyma się twardo swoich oklepanych zawodników. To faktycznie może go zgubić. Zresztą podobnie jak Lippiego w 2010. Ale Hiszpania ma niesamowity potencjał. Zawodnicy z kadry U21, niedoceniani zawodnicy z Premiership. Jeśli trener przewietrzy tę kadrę, obiektywnie oceni umiejętności poszeczgólnych zawodników i nie będzie bał się stawiać na młodych to Hiszpanie, niestety, mogą być groźni.

Kwestia świadomości, że Arteta, Michu, Isco, Santi czy Mata mogą dać zdecydowanie więcej niż np. Xavi, Villa, czy Busquets.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 15:57

a mi się wydaje, że to kwestia taktyki, która każdy już rozpracował i przy odpowiednich wykonawcach i czasami odrobinie szczęścia wiele drużyn jest w stanie ich wyeliminować, zagrać tak by ci nie byli w stanie stworzyć wielkiego zagrożenia samemu stwarzając wiele sytuacji... barca się jeszcze trzyma bo ma messiego ale reprezentacja raczej długo już nie pociągnie jeśli nic nie zmienią


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 18:16

Del Bosque bedzie tym, ktory pogrzebie szanse Hiszpanii na triumf, jesli sie nie ogarnie. Tudziez, jesli jego oklepany sklad nie wroci do formy. Trzeba byc slepym zeby nie zauwazyc, ze w obecnej formie Negredo jest lepszy niz Torres, ze Mata i Jesus Navas sa bardziej przydatni niz Silva, Villa i Pedro, Azplicueta lepszy jest niz Arbeloa ktory jest lansowany niemilosiernie mimo mizernego sezonu, Nacho Monreal solidniejszy w defensywie niz Jordi Alba, a Javi Martinez zjada dupą panienkę z Barcy - Busquetsa. Nastepnym aspektem, chociaz juz nie az tak waznym - bo i tak siedzieliby zapewne na lawce, sa bramkarze. Dlaczego na lawce siedzi kurtyno-firana VV, oraz Pepe Reina, a nie De Gea oraz swietny Diego Lopez, pozostanie slodka tajemnica trenera. Nie powiecie mi rowniez, ze druzynie daje wiecej lawkogrzej Fabregas, niz dalby Isco czy Cazorla. Olewanie Artety tez sie zemsci, zwlaszcza, ze Xavi znaczaco obnizyl loty (w przeciwienstwie do Iniesty, ktory jako jedyny moim zdaniem, ciagnie ten wozek). Tak samo nie rozumiem, co z Carvajalem ktory mimo grania calego sezonu w Bundeslidze, nie dostal nawet szansy na pokazanie sie.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
ODPOWIEDZ