Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto Twoim zdaniem wygra Puchar Konfederacji

Czas głosowania minął 30 czerwca 2013, 00:01

Brazylia
27
16%
Japonia
0
Brak głosów
Meksyk
0
Brak głosów
Włochy
70
42%
Hiszpania
30
18%
Tahiti
37
22%
Nigeria
2
1%
 
Liczba głosów: 166
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 20:49

nie chcę się pastwić nad De Sciglio, ale kto go wytypował na strzelanie jedenastek? Faceta zjadły nerwy przez cały turniej, broni go co prawda wiek, ale do jedenastek można było wyznaczyć kogo innego.

Giaccherini tym razem nie poprosił Bonuca o strzelanie :lol:

finału nie oglądam już, interesowały mnie tylko mecze włochów.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 20:50

Wielka, wielka klasa Buffona. To spojrzenie, które rzucił Caceresowi... :C


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 20:56

3 na 5 obronione :bravo: Było chociaż jednego z hiszpanią wyjąć :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:02

Szkoda mi Caceresa. Podchodząc do tego karnego sprawiał wrażenie rozkojarzonego. Strzelić karnego koledze z klubu? Nie takie to łatwe, pamiętamy choćby niewykorzystaną jedenastkę Trezeguet...


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:02

Brutalo pisze:
johnnybgoode pisze:Co robi na boisku Gilardino? O ile reszta prezentuje jako taki poziom (chociaż De Rossi słabo jak na swoje możliwości) to Gilardino wygląda jakby przyszedł na mecz B-klasy. Gorzej niż Amauri.
rad pisze:Zdecydowanie. Bezbarwny, bezproduktywny, szkoda tego miejsca w wyjściowej jedenastce.
No jo, na szpicę byłby lepszy Giovinco :whistle: ;) ... Jaka ławka, taka ławka. Wszedł Bonus, żeby strzelać piątego, zwycięskiego :D
Nikt nie mówi, że na szpice. Zdarzało się im chyba grać jednym napastnikiem. Na Gilardino patrzeć się nie dało dzisiaj, no ale już... - na całe szczęście - po zawodach.

Nie przypominam sobie jakiegoś większego turnieju, gdzie padło tyle pięknych bramek z rzutów wolnych. A Buffon dał znać o sobie dzisiaj ;)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:28

Oj oj dzisiaj coś Chiellini w ogóle sobie nie radził z tym Suarezem...
Gdyby nie Buffon z pewnością przegralibyśmy dzisiejszy mecz.
Ale oprócz naszego super bramkarza na pewno świetny mecz zagrał Diamanti. Ogólnie zarówno wynik jak również występ na turnieju Azzurrich należy uznać za bardzo udany.
Najważniejsze, że po wyeliminowaniu błędów w defensywie (w co bardzo wierzę), ten zespół będzie się liczył w walce o medal za rok :bravo:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:39

Przegralibyśmy? :shock:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:43

Tak przegralibyśmy bo wiele osób (w tym i ja) z forum utożsamia się z reprezentacją Włoch a nie z reprezentacją PZPN. I znowu się zacznie dyskusja rozpoczęta przez oburzonych :prochno:

Gigi w karnych klasa, szkoda Martina ale to musiało się tak skończyć. Najszczęśliwszy i tak był Bonu bo nie musiał strzelać :D


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:46

paku pisze:Przegralibyśmy? :shock:
W polskiej reprezentacji grają Francuzi i Niemcy, więc z czym się utożsamiać?

Finału nie chce mi się oglądać, za późno, lepiej sobie pospać.

EDIT
paku pisze:Z czym się Utożsamiać? z krajem, a nie z Pzpn.
Trudno kibicować czemuś, czego nie ma, bo teraz istnieje tylko reprezentacja PZPN, a nie Polski.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2013, 22:03 przez Vimes, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:50

To zapraszam do zmiany obywatelstwa i wyrzeczenie się obywatelstwa tego kraju jakim jest Polska. :)
Vimes pisze:
paku pisze:Przegralibyśmy? :shock:
W polskiej reprezentacji grają Francuzi i Niemcy, więc z czym się utożsamiać?

Finału nie chce mi się oglądać, za późno, lepiej sobie pospać.
Z czym się Utożsamiać? z krajem, a nie z Pzpn.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2013, 21:51 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:51

Zanim znowu rozgorzeje dyskusja nad sensem kibicowania Italii i większym utożsamianiu się z tą reprezentacją powiem tylko - darujcie sobie. Temat był wałkowany już nie raz, nie dwa, nie ma potrzeby powtarzania tych samych argumentów. Dziękuję.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:55

W sumie kibicuje Reprezentacji Włoch od 1996.
Bo w przeciwieństwie do wielu nie interesowała mnie gadka, że grają brzydki futbol itd. :naughty:
Dzisiejsza Italia to już inny zespół, właściwy przełom nastąpił na wygranych Mistrzostwach w 2006.

Bardzo się cieszę, że dzisiejszy mecz Włosi wygrali po rzutach karnych.
Tak mi się wydaje, że od pamiętnego finału w USA w 1994 to klątwa dla tej reprezentacji -( mimo pięknych wyjątków jak finał MŚ 2006).
Finał turnieju zgodny z wcześniejszymi przewidywaniami.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 21:56

Buffon niby spoko, ale trzeba przyznać że to były bardzo łatwe strzały do obrony. Forlan to wręcz w środek strzelił...


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 22:32

paku pisze:Przegralibyśmy? :shock:
Chwila. Polskiej repry nie ma na konczym sie wlasnie turnieju, wiec komu mam kibicowac, jesli chce ogladac te zawody?


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 22:36

JuventinoPS pisze:Zanim znowu rozgorzeje dyskusja nad sensem kibicowania Italii i większym utożsamianiu się z tą reprezentacją powiem tylko - darujcie sobie. Temat był wałkowany już nie raz, nie dwa, nie ma potrzeby powtarzania tych samych argumentów. Dziękuję.
:ok:

Dyskusja nad powodami kibicowania tej czy innej kadrze jest równie bezsensowna, jak argumentowanie dlaczego kibicuje się temu, a nie innemu klubowi. Jednego jara jak gole strzela Juventus, inny się cieszy jak Manchester, a jeszcze inny się wkurza jak przegrywa Bayern. Na podobnej zasadzie jednemu serce bije mocniej jak gra zbieranina Fornalika, a innemu jak kadra Prandellego. Jak kogoś gra kadry PZPN ani ziębi ani grzeje (tak jak np. mnie), to nie zmusi się nagle żeby cieszyły go jej zwycięstwa, tak jak trudno by się było sprawić żeby ktoś nagle zaczął się jarać wygranymi, dajmy na to, Rosenborga. Proponuję zatem zakończyć temat, ewentualnie przenieść go do wyizolowanego wątku, jeżeli jednak ktoś czuję potrzebę wyłożenia swoich racji.


ODPOWIEDZ