Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto Twoim zdaniem wygra Puchar Konfederacji

Czas głosowania minął 30 czerwca 2013, 00:01

Brazylia
27
16%
Japonia
0
Brak głosów
Meksyk
0
Brak głosów
Włochy
70
42%
Hiszpania
30
18%
Tahiti
37
22%
Nigeria
2
1%
 
Liczba głosów: 166
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 16:54

Smok-u pisze:
Mehehehe pisze:Ja osobiście nie znam żadnego piłkarza.
To jakim cudem interesujesz się piłką nożną?

Podobała mi się gra Gacka na tym turnieju, może nadchodzący sezon będzie jego najlepszym? Ogólnie turniej przyjemny dla oka.
A Ty Smok-u znasz jakiegos osobiscie? Chociazby Kolendowicza, Ediego Andradine, Moskalewicza, czy innego grajka przewijajacego sie przez Szczecinska Pogon? :prochno:
Dokladnie. Nie pamietam takich jaj w Barcelonie z Cocu, Kluivertem, Ronaldo, Guardiola czy Koemanem. Nie wiem z czego to sie bierze. Moze maja faktycznie to wpojone OFICJALNIE na treningach. Bo z czego wzieloby sie pajacowanie praktycznie calego zespolu. Na czele z Alexisem i Busquetsem?


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 17:07

Dobry Mudżyn pisze:A Ty Smok-u znasz jakiegos osobiscie? Chociazby Kolendowicza, Ediego Andradine, Moskalewicza, czy innego grajka przewijajacego sie przez Szczecinska Pogon? :prochno:
Znam Zwolińskiego liczy się? :prochno:
Nie oglądałem finału, bo nie przepadam za żadną z tych reprezentacji, cieszy mnie niezłe 3 miejsce Włochów.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 17:10

Nie sądziłem, że trzeba znać osobiście np. Messiego, aby interesować się piłką nożną.

Widzę, że kadra Canarinhos na przyszły Mundial jest praktycznie skompletowana. Wcześniejsze dyskusje na temat przydatności Kaki czy Ronaldinho nie będą miały więcej sensu. Zespół nie posiada gwiazd podobnego formatu co 10 czy 20 lat temu, ale ma szansę stworzyć równie świetnie zgrany kolektyw. Puchar Konfederacji całkowicie to potwierdził.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 17:24

Murzyn, Lucas :bravo:


Z punkty widzenia reprezentacji Włoch (oraz innych potencjalnych faworytów turnieju), obawiam się tej reprezentacji Brazylii. Ich najsłabszym punktem jest ten sam punkt, co był u nas do niedawna (liczę, że już nie jest, chociaż patrząc na te innne linie, niezależnie kto by rozsądny nie przybył do nas, nie da takie jakości w ataku, jak zawodnicy z innych pozycji, których już mamy), natomiast inne pozycje mają świetnie obsadzone i dysponują dobrymi zmiennikami, grającymi w różnych ligach na całym świecie.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 21:49

Lucas87 pisze:Nie sądziłem, że trzeba znać osobiście np. Messiego, aby interesować się piłką nożną.

Widzę, że kadra Canarinhos na przyszły Mundial jest praktycznie skompletowana. Wcześniejsze dyskusje na temat przydatności Kaki czy Ronaldinho nie będą miały więcej sensu. Zespół nie posiada gwiazd podobnego formatu co 10 czy 20 lat temu, ale ma szansę stworzyć równie świetnie zgrany kolektyw. Puchar Konfederacji całkowicie to potwierdził.
dobra dobra, Brazylia poprzednie PK rowniez wygrywala a co bylo potem na Mundialu? no wlasnie


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 22:32

@Bazyliszek

Ale ja wcale nie powiedziałem,że Brazylia na 100% wygra na rok. Nie kibicuje im jak również nie jestem fanem Hiszpanów.
Ale skoro najwyższy czas przerwać dominacje La Roja - Brazole są jednym z pretendentów, aby to uczynić.
Nie lubię ich, symulacje i pajacowanie Neymara, ogólnie ich chamskie faule mogą wkurzać, lecz bez wątpienia mają dziś jedną z kilku potencjalnie najmocniejszych jedenastek na świecie.


ODPOWIEDZ