Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto Twoim zdaniem wygra Puchar Konfederacji

Czas głosowania minął 30 czerwca 2013, 00:01

Brazylia
27
16%
Japonia
0
Brak głosów
Meksyk
0
Brak głosów
Włochy
70
42%
Hiszpania
30
18%
Tahiti
37
22%
Nigeria
2
1%
 
Liczba głosów: 166
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 23:10

No Neymar ładnie ładnie zakręcił nimi:) Ogólnie bardzo podoba mi sie ta Brazylia i mam nadzieje że finał bedzie wlasnie brazole z Italią;) a teraz czekamy na mecz naszych ... ;)


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 23:20

el Pirlo pisze:Trzeba przyznać, że oprócz tego że Neymar parę razy przyaktorzył]/b] to grał kosmos, genialna ta asysta do Jo.

W jakim sensie przyaktorzył? Chyba że chodzi o indywidualne akcje, bo jeśli chodzi o symulowanie to nie zauważyłem.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 23:26

Była taka akcja pod koniec meczu co go lekko z łokcia w szyje ktoś dotknął, a ten się zwijał z bólu jak by dostał sierpowego od Kliczko czy Tysona.
Ale tak jak pisałem, piłkarsko zagrał świetnie

:

WŁOCHY: Buffon; Chiellini, Barzagli, Maggio, De Sciglio, Montolivo, Giaccherini, De Rossi, Pirlo, Aquilani, Balotelli.

JAPONIA: Kawashima, Uchida, Nagatomo, Yoshida, Konno, Hasebe, Kagawa, Honda, Endo, Maeda, Okazaki.

Dziwne ustawienie Włochów, zobaczymy co z tego wyniknie. Nie ma Claudio, ale jest Giaccherini :prochno:
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2013, 23:30 przez el Pirlo, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 23:28

Trzeba też przyznać, że wybrał dla siebie i idealną drużynę i idealną ligę, tam bez problemu będzie i asystował w taki sposób i strzelał dużo bramek.

Mecz nie porywał chyba.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 23:41

el Pirlo pisze:Była taka akcja pod koniec meczu co go lekko z łokcia w szyje ktoś dotknął, a ten się zwijał z bólu jak by dostał sierpowego od Kliczko czy Tysona.
Ale tak jak pisałem, piłkarsko zagrał świetnie

:

WŁOCHY: Buffon; Chiellini, Barzagli, Maggio, De Sciglio, Montolivo, Giaccherini, De Rossi, Pirlo, Aquilani, Balotelli.

JAPONIA: Kawashima, Uchida, Nagatomo, Yoshida, Konno, Hasebe, Kagawa, Honda, Endo, Maeda, Okazaki.

Dziwne ustawienie Włochów, zobaczymy co z tego wyniknie. Nie ma Claudio, ale jest Giaccherini :prochno:
Widac nie tylko uzytkownicy tego forum zauwazyli slaby wystep Claudio za plecami Bambino tazke teraz szanse dostaje nasz byly pomocnik.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:03

Mecz trwa 2 minuty a nieśmiertelny Darek już powiedział, że oglądając mecze Serie A mogliśmy się przekonać, że Nagatomo to zawodnik, którego trudno przejść :ok:

Pomijając sędziego, myślałem, że gorzej niż Marchisio się nie da grać na tej pozycji. Da się - Aquilani.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:32

Mrowa wchodzi w 30 minucie za Aque :)


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:33

No to Gacek wygryzł Księcia Turynu... A może Aquilani ? Jakiś uraz odpada, bo siedzi na ławce. W każdym razie przetrwałem i oglądam, ale... :maybesleep:
Edit. Ostatnio w PES w Master League Pirlo poprosił o rozmowę. Zapytał, czy wiem, dlaczego łapie kontuzje i ma słabą formę ? A potem sam odpowiedział, że gra za dużo. Prandelli i Conte powinni pograć w PES.
30 minuta, za Montolivo wchodzi... Seba Giovinco. Ma ode mnie ekstra godzinę wiary.
0:2, już dawno nie pamiętam tak słabej Italii.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:35

Jeśli Gacek jest za słaby na pierwszy skład to Aquilani (zmiana za Gio w 30 min.) i Maggio powinni oglądać turniej... przed TV. Co za pokraki i patałachy. Z resztą oprócz Buffona, cała Italia gra, jakby powiązali im jajca.

Z kolei Japonia wygląda na boisku, jak jakiś cholerny dream team z Kapitana Tsubasy. No po prostu ośmieszają Włochów.

Poza tym doping Kitajców - grają u siebie. Nie mają startu nawet kibice Brazylii.

Babol De Sciglio i karny z pupy 1-0; błąd defensywy (w tym pierwszy indywidualny Chielliniego na tym turnieju) i zasłużone 2-0.

To jest deklasacja. :roll:
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2013, 00:38 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:38

Chyba za dużo siatkóweczki i 'plażingu' w Rio, bo Włosi przy ruchliwych Japończykach wyglądają jakby każdy przed meczem wciął po dużej Capriciosie :lol: .

Co do Darka, zdążyliśmy się też już dowiedzieć, że Maggio nie był w kadrze na EURO.

Jeszcze niedawno myśleliśmy, że Zaccheroni to obecnie taktyczny niedorajda, a tu chłop coś jednak udowadnia u skośnych.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:39

Szpakowski niszczy system.. Giovinco pracowity, szybki i z piekielnie mocnym strzalem :shock:
Japonia zabiega Italie.. Źle jest to ustawienie z dwoma podwieszanymi pomocnikami za Balo. Nie ma skrzydeł..


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:48

Dobrze, że Włosi potrafili się odgryźć przed przerwą.

Szkoda tego zmarnowanego wolnego i słupka... tak, tak Giaccheriniego, który w końcówce popisał się dwiema znakomitymi akcjami.

Następni do zmiany są Monto (za Marchisio) i któryś z dwójki De Sciglio - Maggio (raczej Milanista).
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2013, 01:00 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:51

To co się działo do 35 minuty przerosło moje najśmielsze 'oczekiwania' :lol: Prandelli dalej niech lansuje swojego pupilka Montolivo i Aquilaniego- kolejne beztalencie z przypadku. Inna sprawa, że zaraz za Alberto do szatni powinien podreptać fatalny Pirlo.
Nie wiem czy to kwestia braku Marchisio, ale myśle, że dzisiejszy mecz pokazuje jaką on robote odwala w środku pola. Włosi przez 2/3 tej połówki nie byli w stanie chociaż na chwile przejąć panowania w środku pola.
Maggio słabiutki, DS z kilogramem kupy w majtkach, najlepszy, z pozdrowieniami dla forumowych 'ekspertów', Giaccherini.
Gol kontaktowy stwarza jakąś szanse, ale nawet jeżeli Włosi się z tego wygrzebią to to nie zmienia faktu, że jak Prandelli dalej będzie okazywał swój geniusz taktyczny nasrywając za przeproszeniem jak najwięcej środkowych pomocników to czarno widze mecz z Brazolami. Już Japońce Italie wiozą jak chcą, co zrobi Nejmar i reszta? Lipa.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:52

out...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:55

Dante93 pisze: najlepszy, z pozdrowieniami dla forumowych 'ekspertów', Giaccherini.
chyba za dużo kawy wypiłeś przed meczem. Jedyny piłkarz, do którego można nie mieć pretensji to balo.

mam nadzieje, ze za gacka wejdzie cerci i rozrusza drużynę \o/
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2013, 00:56 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ