El. do MŚ 2014 - strefa europejska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 21:02

Są tematy o reprezentacji Polski (choć tu bym akurat owy zmienił, bo sezon sparingów przed euro minął), reprezentacji Włoch, nawet o grupie eliminacyjnej strefy południowoamerykańskiej. Gdy zacznie się mundial, to pewnie też doczeka się swojego, tak jak było przy Euro 2012 itp., natomiast nie znalazłem jako takiego odnośnie eliminacji europejskich. Niby Juve to przede wszystkim Italia, ale wcześniej czy później ”jakieś Nedvedy” się znajdą (jeżeli jednak jest a przeoczyłem,trudno, cały ten dług wpis jest niepotrzebny w takim razie)..
Ogólnie myślę że będzie to miejsce do komentowania poczynań europejskich niewłoskich Juventinich (ewentualnie byłych zawodników i (czemu nie?) trenerów), ale i sytuacji w poszczególnych grupach. Docelowo o każdych eliminacjach europejskich (zarówno do ME jak i MŚ).

Zasadniczo niektóre mecze tej rundy spotkań już się rozpoczęły, nieliczni już nawet skończyli, ale kij tam. Sytuacja przed dzisiejszą „kolejką”.
Obrazek
Grupa A
Bez względu na poziom sportowy, najwięcej emocji powinno być w pojedynkach Chorwacji z Serbią i pewnie nie tylko na boisku. Wyznaję zasadę że po pierwsze kibicuję Polsce, po drugie Włochom, po trzecie Słowianom. Ciężko mi wybrać między nacjami z byłem Jugosławii, pewnie gdyby ważną postacią kadry był nadal Krasic, to wybrałbym Serbów a tak to Chorwaci wyglądają ciekawiej. I pewnie oni obok Belgów, mocnych jak dawno nie (przynajmniej patrząc na nazwiska) powinni być faworytami, z resztą potwierdziło się to w dzisiejszym meczu. Serbowie stracili kolejne punkty. Ogólnie zespoły bałkańskie należą do najbardziej nieprzewidywalnych, ale i z wielkim potencjałem.
Grupa B
Tradycyjnie Juventinich najbardziej ciekawią grupy z Włochami. Nie będę się nad nimi rozwodził, bo od tego jest osobny temat. Ale i w Danii są „nasze”rodzynki. Jeszcze Bendtner i Sorensen który mam nadzieję wróci z Bologni kiedyś. Póki co to Italia ma klarowną sytuację a Duńczycy czekają na pierwsze 3 pkt. Liczę na drugie miejsce Czechów i takie też przewiduję.
Grupa C
Niemcy powinni tradycyjnie przejść eliminacje jak burza. Co nie znaczy, że brak tu emocji, Szwedzi potrafili wywieźć punkt z boiska faworyta mimo że dostawali 0:4 (!). Prawdopodobnie będą się bili z Irlandią o baraże.
Obrazek
Grupa D
Nie wiem jak to jest, że Holendrzy znowu trafiają na Węgrów. Podgrzewane kuleczki czy co? Póki co totalnie zawodzą Turcy, dzięki czemu Węgrzy mają szansę po długiej przerwie pojechać na MŚ, no ale Rumunia póki co idzie równo z nimi. Nawet nie wiem czy Branescu jest powoływany do dorosłej reprezentacji?
Grupa E
Jedna ze słabszych grup. Bez potentata, jeszcze Słoweńcy bez formy. W tej sytuacji łatwa drogę wydają się mieć Szwajcarzy z naszym Forestem na prawej stronie, może zmażą plamę z eliminacji do Euro.
Grupa F
4 mecze, 4 zwycięstwa, bramki 8-0 i jak tu nie kochać Capello? Jak to on pewnie przejdzie na luzaku eliminacje a potem równie lekko polegnie w 1/8. Wpadkę z Rosjanami zanotowali Portugalczycy i już mogą tego nie nadrobić, ale w ew. barażach będą pewnie faworytem (dzisiaj na dodatek podzielili punkty z Izraelem).
Obrazek
Grupa G
Bośnia, Grecja, Słowacja – między nimi rozegra się awans. Póki co porażkę na koncie mają ci ostatni. Za to ładnie się rozstrzelali Dzeko i spółka, 15 goli na 4 mecze to robi wrażenie. Dla przeciętnego kibica mało atrakcyjna grupa w sumie, chyba tylko E słabsza.
Grupa H
Teoretycznie Anglia, Polska, Czarnogóra i Ukraina na dosyć wyrównanym poziomie, tyle że do tej rundy odstają Ukraińcy. Faworytami powinni być Anglicy, ale póki co tego po wynikach nie widać. Vucinic nie jest już aż tak ważnym punktem swojej reprezentacji (jak w eliminacjach do Euro 2012), ale myślę, że do czasu.
Grupa I
Francuzi jesienią uratowali cenny remis z Hiszpanią, dzięki czemu ciągle walczą o wygranie grupy. Czekamy na debiut Pogby. Rozumiem, że Anelka, już nie pokopie dla trójkolorowych :)

Przypominam, że tabele odnoszą się do sytuacji przed tą rundą spotkań.[/img]
Ostatnio zmieniony 18 marca 2014, 08:35 przez @D@$, łącznie zmieniany 2 razy.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 21:43

Wie ktoś czy Pogba gra?


Forza Juve!
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 21:47

Pogba gra od pierwszej minuty z numerem 19

http://www.livesports.pl/mecz/WIMRyGT6/#sklady;1


Dawniej Virus[Mauro].
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 21:47

Gra w pierwszym składzie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 21:47

Krystek pisze:Wie ktoś czy Pogba gra?
Gra od pierwszej minuty :)

Co do naszego meczu to z przodu naprawdę w miarę dobrze to wygląda. Ale co z tego jak obrona to są jakieś żarty, tak to jest jak się opiera środek obrony na słabym Gliku i ledwo już biegającym Wasilewskim. Dobrze, że chociaż Wawrzyniaka nam oszczędzili :P
Druga sprawa to brutalna gra Ukraińców, nie wiem czemu sędzia ich tak oszczędza. Za to żółta dla Łukasika bez komentarza.

Edit
No to po drugiej połowie cofam to co napisałem o grze z przodu, to o obronie niestety zostawiam :P
Ostatnio zmieniony 22 marca 2013, 22:45 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
martek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 9
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 22:21

A leniwy Mirko strzelił gola Mołdawii


Juve, vinci per noi!
Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 22:22

Na trybunach paru kibiców wymachujących koszulkami Juve z numerem 6 ;)


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 22:42

no no Pogba debiut :) ale tego trzeba bylo sie spodziewac w koncu trenerem jest nasz człowiek Deschamps :)

Mirko gol


Polacy dno


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 22:55

Pogba świetny debiut.

Vucinic znowu strzela... i wymachuje tym kciukiem. Od 3-4 bramek tak ma. Odbija facetowi o.O


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 23:02

Oglądal ktos Francje? Ja postanowilem byc 'tru patriotą' i oglądać futbol naszych polskich kopaczy, wiec nie mialem zbytnio okazji zajrzec jak sobie radzi Paul :oops:


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 marca 2013, 00:08

Bazyliszek pisze:Oglądal ktos Francje? Ja postanowilem byc 'tru patriotą' i oglądać futbol naszych polskich kopaczy, wiec nie mialem zbytnio okazji zajrzec jak sobie radzi Paul :oops:
ja postanowilem nie byc tru patriota i obejrze wlochow z malta


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 23 marca 2013, 00:10

O prosze nie spodziewalem sie wystepu Pogby od 1 minuty, liczylem raczej na ostatni kwadrans czy cos :whistle: to jak pewnie zrobil na Didierze takie wrazenie to moze go bedziemy widziec juz na stale w 11 Tricolores.

Przytomny strzal najlepszego wasatego napastnika na swiecie rowniez cieszy.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 marca 2013, 00:39

Bazyliszek pisze:Oglądal ktos Francje? Ja postanowilem byc 'tru patriotą' i oglądać futbol naszych polskich kopaczy, wiec nie mialem zbytnio okazji zajrzec jak sobie radzi Paul :oops:
Jeden z najlepszych na boisku. Zero stresu,krecił Gruzinami aż miło. Wychodził kilka razy rewelacyjnie z pod presji 2 przeciwnikow ( raz swietnie ruletka). Naprawde mozemy byc dumni.

Valbuena MOTM i niestety Ribery takze zagrał b.dobrze, mimo strasznie egoistyczny w kilku sytuacjach.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 marca 2013, 14:29

Mam nadzeje ze Pogba zagra przeciwno Hiszpanii.
Zobaczymy jak sobie poradzi z silna druga linia Hiszpanow.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 marca 2013, 15:20

juvemaroko pisze:Mam nadzeje ze Pogba zagra przeciwno Hiszpanii.
Zobaczymy jak sobie poradzi z silna druga linia Hiszpanow.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Gruzja dla Francuzów nie była wielkim zagrożeniem, więc Deschamps mógł sobie pozwolić na debiutanta. Mam nadzieję, że Pogba udowodnił, że zasługuje na pierwszy skład i z Hiszpanią też zagra od 1 minuty.
jarmel pisze:Co do naszego meczu to z przodu naprawdę w miarę dobrze to wygląda. Ale co z tego jak obrona to są jakieś żarty, tak to jest jak się opiera środek obrony na słabym Gliku i ledwo już biegającym Wasilewskim. Dobrze, że chociaż Wawrzyniaka nam oszczędzili :P
Druga sprawa to brutalna gra Ukraińców, nie wiem czemu sędzia ich tak oszczędza. Za to żółta dla Łukasika bez komentarza.

Edit
No to po drugiej połowie cofam to co napisałem o grze z przodu, to o obronie niestety zostawiam :P
Polska zagrała jak za czasów Beenhakkera, kiedy dostawaliśmy regularny oklep od potęg klasy Słowenii czy Irlandii Północnej...
I nie rozumiem, dlaczego piłkarze grający na co dzień w Anglii, Niemczech czy we Włoszech na drugą połowę wychodzą jakby mieli kolkę :doh: Aha, bo dach był zamknięty...
Ostatnio zmieniony 23 marca 2013, 15:24 przez francois, łącznie zmieniany 1 raz.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ODPOWIEDZ