El. do MŚ 2014 - strefa europejska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 listopada 2013, 14:05

zahor pisze:Ktoś oglądał całe spotkanie i może opisać kto tam był lepszy?
Oglądać nie oglądałem, na weszło napisali, że Szwedzi w sumie cały czas się bronili, a Portugalczycy męczyli bułę bez pomysłu. Patrząc na statystyki, rzeczywiście tak mogło być. Jak masz czas, to na YT jest całe spotkanie :prochno:. Swoją drogą - Cristiano potrafi być żenujący. Już mu wyleciała z głowy szopka, jaką odwalił w spotkaniu z Juve?

Po spotkaniu rozbrajający Zlatan:
TV4 Reporter — Who`ll win the qualifier?
Ibrahimović — Only God knows
TV4 Reporter — It`s kinda hard to ask him
Ibrahimović — You`re talking to him now


Jeśli chodzi o porażkę Francji, to ja nie jestem jakoś szczególnie zdziwiony. Pogba podobno jednym z lepszych na boisku po stronie francuskiej, choć jak oglądałem skrót, to wydawało mi się, że dość słabo jak na swoją pozycję angażował się w defensywę.

Temat chyba pasuje, więc jeszcze słówko o sparingach. Chilijczykom zabrali Vidala, a i tak potrafili pocisnąć Angoli na Wembley. Wydaje mi się, że jeśli wyspiarze nie będą mieli jakiegoś szczególnego farta w losowaniu, to na Mundialu ćwierćfinał to max, co może z nich być. Vidal i koledzy mogą za to zajść daleko, tak samo jak Kolumbia, szczególnie że turniej będzie grany w Ameryce Płd.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 listopada 2013, 14:36

ja oglądałem "cała" Francję (w rogu okienko sopcasta z Włochami), ogólnie mecz rozegrał się w środku boiska bo ofensywa obu drużyn nie potrafiła nic stworzyć (jak ktoś uważa, że ribery powinien wygrać złotą piłkę to wzbudza tylko mój żal ;) ), Pogba wykazywał się tym do czego nas przyzwyczaił, czyli elegancja i spokój, nie zabrakło dobrej gdy r defensywie jednak moim zdaniem kompletnie nic nie pokazał z przodu (być może od tego byli inni bo ciągle oddawał piłkę to nasriego i innych, kto był najbliżej)

skrót Portugalii imponujący, tzn dużo na prawdę groźnych strzałów więc raczej wygrali zasłużenie ;] pomijając potencjalną czerwoną dla cr7 i żenującą symulkę pepe


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 listopada 2013, 14:44

bendzamin pisze:Po spotkaniu rozbrajający Zlatan:
TV4 Reporter — Who`ll win the qualifier?
Ibrahimović — Only God knows
TV4 Reporter — It`s kinda hard to ask him
Ibrahimović — You`re talking to him now
Polecam jakąś kompilację jego wywiadów na YT. Facet jest niewiarygodnym narcyzem, ale idzie się pośmiać :ok:
Ta Francja mnie rozwala. Od lat się tylko kompromitują i nic więcej. Jakby popatrzeć na ich skład, to naprawdę mają niesamowite indywidualności, więc nie rozumiem skąd u nich takie wyniki. Chociaż podobnie jest z Anglią :prochno:
Mnie zastanawia dlaczego Cabaye nie gra od jakiegoś czasu. No chyba, że wczoraj gra - nie widziałem meczu, ale składów.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 listopada 2013, 15:11

pablo1503 pisze:Ta Francja mnie rozwala. Od lat się tylko kompromitują i nic więcej. Jakby popatrzeć na ich skład, to naprawdę mają niesamowite indywidualności, więc nie rozumiem skąd u nich takie wyniki.
a ja chyba wiem, doszedłem do tego właśnie podczas wczorajszego meczu - bo w środku poza Pogbą nie mają i od dawna nie mieli nikogo dobrego, był wieku temu Deschamps czy Makelele, był Vieira i w sumie długo długo nic, wieczne talenty które nie osiągnęły jednak poziomu "top", kończy się więc na Toulalanach, Diabych czy wspomnianych przez ciebie Cabayeach, którzy to, z całym dla nich szacunkiem są popierdułkami gdy porówna się ich ze środkiem Włochów czy Hiszpanów, ten Pogba na prawdę nie miał wczoraj z kim pograć...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 16 listopada 2013, 19:42

Swoją drogą - Cristiano potrafi być żenujący. Już mu wyleciała z głowy szopka, jaką odwalił w spotkaniu z Juve?
O co poszlo tym razem? Ktos mu zdarl make up z twarzy? ;-) :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2013, 21:51

Brawo Francja!! :bravo: Licze na to że awansują, oczywiście ze względu na Pogbe. Po pierwszej połowie wygląda to bardzo dobrze, Francuzi wyraźnie lepsi. Najpierw bramka Sakho, potem nieuznany gol Benzemy przez spalonego którego nie było, a następnie uznany gol Benzemy ze spalonego :prochno: No cóż, przynajmniej jest sprawiedliwie;)
Dobrze że przed przerwą udało się uniknąć straty bramki, bo jedna bramka Ukrainy mocno skomplikuje życie Francuzom.

Fajny mecz. Zdecydowanie polecam ;)


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 listopada 2013, 22:38

Postawiłem 100zł na kurs 1,80 że Francja strzeli 3 gola i po minucie wpakowali piłkę do siatki. Bezcenne uczucie.

Po meczach w barażach Żelek chyba postawił kropkę nad i jeśli chodzi o złotą piłkę. Nie lubię go ale w tym roku mu się należy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2013, 22:57

Taa, ja się nie zdziwie jeśli mimo kontuzji Messiego i mimo takiej formy CR'a złotą piłke dostanie znowu ten pierwszy...:/

No i mamy Francje na MŚ.

Italia,Vidal,Pogba,Llorente, napewno będzie na co popatrzec ;)


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2013, 22:59

Maly pisze:a ja chyba wiem, doszedłem do tego właśnie podczas wczorajszego meczu - bo w środku poza Pogbą nie mają i od dawna nie mieli nikogo dobrego, był wieku temu Deschamps czy Makelele, był Vieira i w sumie długo długo nic, wieczne talenty które nie osiągnęły jednak poziomu "top", kończy się więc na Toulalanach, Diabych czy wspomnianych przez ciebie Cabayeach, którzy to, z całym dla nich szacunkiem są popierdułkami gdy porówna się ich ze środkiem Włochów czy Hiszpanów, ten Pogba na prawdę nie miał wczoraj z kim pograć...

:stop: Matuidi jest bardzo dobry. Mnie cieszy awans Francji ze względu na Pogbe - dziś świetne zawody.

Ps. ogarnia ktoś grę Japonii dziś ograli Belgów po remisie z Holendrami to może być czarny koń MŚ.
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2013, 23:02 przez dp10, łącznie zmieniany 1 raz.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2013, 23:00

Niee. Moim zdaniem Ribery zasługuje bardziej niż Cristiano. Co do meczu, to przewidywałem takie rozstrzygnięcie. Smutne by to były Mistrzostwa bez Francuzów, kiedy kibicuje im po Polsce jako drugim. No i Pogba.

edit
jednak na mundialu bede najbardziej trzymal za Belgią
fantastyczny skład


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2013, 23:08

Mimo, że w meczu Francja - Ukraina było wiele emocji to największą gwiazdą i tak był sędzia. Najpierw nie uznał prawidłowej bramki Benzemy, by parę minut później puścić 2-3 metrowego spalonego. Ale samego siebie przeszedł w samej końcówce gdy po taktycznym faulu dał prawidłową kartkę dla Ukraińca. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że pomylił zawodników i dał nie temu co trzeba :prochno:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 listopada 2013, 23:14

Bruce Badura pisze:Niee. Moim zdaniem Ribery zasługuje bardziej niż Cristiano.
I tu się rodzi najistotniejsze pytanie - co się liczy? Trofea czy indywidualizm?
Jeżeli ma się nagradzać za całokształt(asysty, bramki, trofea, wkład w drużynę), to Francuz powinien być triumfatorem, ale jak mowa stricte o umiejętnościach indywidualnych, to Ribery nie ma raczej zbyt dużych szans z Ronaldo.
Tu się pojawia cały Paradoks.
Wygra Ronaldo - Jakim prawem, skoro praktycznie nic nie zdobył w tamtym sezonie.
Wygra Ribery - Jak to się stało, przecież to piłkarz gorszy od Portugalczyka. Skoro to plebiscyt na najlepszego zawodnika, to czemu wygrał.


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 19 listopada 2013, 23:16

Trzeba jednak przyznać, że Ukraina nie zagrała nic godnego uwagi, a skoro tak to dobrze, że Pogba jedzie wraz z drużyną, która może tam zamieszać (mimo swoich ułomności, problemów z motywacją) Turniej to turniej, DD może zrobić swoje. CR7 lepszy od Ibry w życiowej formie. (pierwszy mecz "Sałatan Ibra" miał jednak słaby) 32 gole, a jest połowa listopada(oszukana nieco),powinien dostać złotą piłkę, chyba że wybiorą drużynę Bayernu jako całość. Ale to w końcu indywidualna nagroda. Bayern jakoś by sobie bez Ribery;ego poradził, z Realem mogłoby być słabo bez Ronaldo w tym roku. Fatalnie wręcz i wreszcie wykazał się w kadrze, tak jak w klubie.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 19 listopada 2013, 23:49

Miałem cichą nadzieje że Francja da rade, oczywiście ze względu na Pogbe.
Co do meczu Portugalii, to mnie bardziej od gry Ronaldo podobały się podania które otwierały mu drogę do bramki, szczególnie pierwsze było genialne.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2013, 01:11

Zlatan, Bale, Alaba, Mikhtiryan, Hamsik, Jovetić, Szwagier, Lewy, Szczęśniak, Eriksen, Arda Turan. Oni Mundial obejrzą w TV. W sumie całkiem niezła banda. Szczególnie Zlatana mi szkoda.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ