PNA 2013

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 17:11

Właśnie Ghana gra z Kongo i prowadzi 2:0. Gola i asystę zaliczył nasz Kwadwo ;d


Fino Alla Fine Forza Juventus!
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 17:19

Być może jestem niemiły, ale życzę Kwadwo, żeby Ghana jak najszybciej odpadła z tego Pucharu. Facet będzie nam niezbędny, a kluczowa część sezonu nadchodzi.
Przejrzałem parę dni temu kadry wszystkich reprezentacji i niestety tak jak przewidywałem, mają dosyć mocny skład i raczej prędko nie zobaczymy Kwadwo w Juve.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 17:33

Doroczny festyn pt PNA przebiega według starożytnej receptury, na trybunach bębenki, trąbki i Angelina Jolie poszukująca nowego dziecka, na boisku panuję chaos i wszyscy radośnie biegają z nadzieją że dostaną się do reprezentacji maratończyków Kenii czy innej Etiopii na IO.

Cieszynka bramkarza DRK przy golu na 2:2 powinna być puszczana w Syrii na rozluźnienie atmosfery.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 17:40

2:2 dawać Boyake. może Coś zdziała zostało 10 minut, zdecydowanie Ghana gorsza niż Kongo. Ghana może grała dobrze przez 25 min. Ostatnie 10 minut I połowy, i pierwsze 15 minut II połowy. Teraz czekać tylko na Richmonda, może wejdzie i coś tam dobrego da drużynie.
A Asa pewnie dostanie Motm, bo jednak bramka i asysta to jest coż.

No cóż... 3 zmiana w Ghanie i nie jest to nasz napadzior, a szkoda. Może w innym meczu, chciałbym zobaczyć jak się "dogaduje" na boisku z Kwadwo.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 17:42

ewerthon pisze:Być może jestem niemiły, ale życzę Kwadwo, żeby Ghana jak najszybciej odpadła z tego Pucharu. Facet będzie nam niezbędny, a kluczowa część sezonu nadchodzi.
Przejrzałem parę dni temu kadry wszystkich reprezentacji i niestety tak jak przewidywałem, mają dosyć mocny skład i raczej prędko nie zobaczymy Kwadwo w Juve.
Chyba wykrakałeś ;) Oczywiście jestem tego samego zdania co Ty.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2013, 20:52



blast the ball...
PAAAAAA !

how can you miss my nigga? :(


:prochno:

Asamoah ladnie zagral, najlepszy w swoim zespole. Mam nadzieje, ze Ghana szybko odpadnie, a Awesomoaha nie pokiereszuja jakies no-namy z Afrika. :pray:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 18:51

Oglądał ktoś dziś mecz Ghany? Oglądałem niecałą pierwszą połowę i nie wiem czy dobrze zaobserwowałem, ale Asamoah był ustawiony jako ofensywny pomocnik operujący za napastnikiem. :shock:
Poziom sędziowania na dorocznych mistrzostwach Afryki, jest żenujący. W 4 min. bramkarz zagrywa piłkę ręką za polem karnym i chroni swój zespół przed akcją - Keita kontra pusta bramka, za co dostaje żółtą kartkę. Ghana zdobywa zwycięską bramkę po karnym, który został podyktowany za delikatnie mówiąc wątpliwy faul.


jimmy192

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2005
Posty: 28
Rejestracja: 24 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 20:04

Jeśli Ci chodzi o mecz z Mali to na lewej obronie :)


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 20:25

Popatrzcie kto strzela bramki dla Cape Verde :D


http://livescore.com/default.dll/game?c ... ame=680045


Obrazek
-JuveFan-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2011
Posty: 63
Rejestracja: 27 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 16:03

Dziś mecz Ghany o 18 z Nigrem. Mam nadzieję że Asa coś ustrzeli :)


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 20:40

Asamoah nie strzelił, za to go nieźle skopali w pierwszej połowie (drugą trochę olałem szczerze mówiąc), tzn. nic poważnego, ale co miał piłkę to faul.

Zastanawia mnie inny Asamoah, Gyan. Koleś tak wymiata w reprezentacji, przecież nie pierwszy raz (Mundial 2010) a jednak wielkiej kariery klubowej nie zrobił. Niby trochę pokopał w europie, ale takiej furory jak Eto'o, Drogba, czy nawet np. Benny McCarthy nie zrobił. Teraz patrzę na wiki i okazuje się, że gość wyladował ostatnio w Emiratach :shock: No dziwne to trochę.
Dzisiaj gol jak gol, ale już asysta przy drugiej bramce miodzio.

Nie wie ktoś jak Momo Sissoko sobie radzi w turnieju? Bo wiem tylko, że dzisiaj z urazem zszedł w drugiej połowie.
Aaa pytanko mam. Skoro reprezentant Nigerii to Nigeryjczyk, to jak nazwiemy piłkarza z Nigeru, też będzie to "Nigeryjczyk"? :think:
e: Może, ale brzmi głupio
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2013, 21:39 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 21:21

Gyan jakoś sobie radził w Sunderlandzie, w 1. sezonie 10 bramek w PL, więc wynik całkiem całkiem. Później poszedł na wypożyczenie gdzieś do arabów, wiadomo z jakich przyczyn [$$]. Jak widać, dla niego ważniejsza była/jest kasa, niż osobiste ambicje, ale czemu się dziwić...

Obywatel Nigru - Nigerczyk. Nie trudno wpaść na to :P


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 23:06

@D@$ pisze: Aaa pytanko mam. Skoro reprezentant Nigerii to Nigeryjczyk, to jak nazwiemy piłkarza z Nigeru, też będzie to "Nigeryjczyk"? :think:
Nigger, inaczej być nie może

Przeważnie jest tak, że zawodnicy grający w reprezentacji odzyskują entuzjazm. Nie żebym miał coś przeciwko ostatniej formie Asy, ale na początku sezonu spisywał się wg mnie lepiej. Może to złudne i po prostu przyzwyczaiłem się do jego gry :)

Mimo to, czuje, że jak wróci to dużo wniesie do naszej gry, a jest co wnosić bo ostatnio lipa straszna. Mam nadzieje, ze Ghana odpadnie wcześniej i Asa wróci na Celtic. Jednak na to się chyba nie zapowiada :/


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 00:52

filippo pisze:
@D@$ pisze: Aaa pytanko mam. Skoro reprezentant Nigerii to Nigeryjczyk, to jak nazwiemy piłkarza z Nigeru, też będzie to "Nigeryjczyk"? :think:
Nigger, inaczej być nie może

Przeważnie jest tak, że zawodnicy grający w reprezentacji odzyskują entuzjazm. Nie żebym miał coś przeciwko ostatniej formie Asy, ale na początku sezonu spisywał się wg mnie lepiej. Może to złudne i po prostu przyzwyczaiłem się do jego gry :)

Mimo to, czuje, że jak wróci to dużo wniesie do naszej gry, a jest co wnosić bo ostatnio lipa straszna. Mam nadzieje, ze Ghana odpadnie wcześniej i Asa wróci na Celtic. Jednak na to się chyba nie zapowiada :/
Raczej nie ma szans. W najgorszym wypadku zagrają o 3 miejsce, aczkolwiek po ich formie sądzac, moga wygrac turniej ;>


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 16:52

Moja Nigeria po pierwszej połowie jest już właściwie w finale PNA. Tym samym obywateli Nigerii dzieli jedno wygrane spotkanie od darmowych uciech w burdelach. Nigeryjskie prostytutki zapowiedziały, że w przypadku wygrania PNA przez ich rodaków przez dobę będą pracować za darmo. Takiego ducha patriotyzmu nawet u Jarka i Antoniego nie znajdziesz. :D


Obrazek
ODPOWIEDZ