PNA 2013

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 17:01

meda11 pisze:Tym samym obywateli Nigerii dzieli jedno wygrane spotkanie od darmowych uciech w burdelach. Nigeryjskie prostytutki zapowiedziały, że w przypadku wygrania PNA przez ich rodaków przez dobę będą pracować za darmo. Takiego ducha patriotyzmu nawet u Jarka i Antoniego nie znajdziesz. :D
Czy to na pewno dotyczy tylko obywateli Nigerii? :>

W finale pewnie Nigeria zagra z Ghaną, która prawdopodobnie ogra Burkina Faso. W zasadzie dla nas - kibiców Juve już teraz nie ma różnicy, czy ekipa Kwadwo wygra, czy przegra, skoro jest mecz o 3-cie miejsce.
Szkoda mi trochę Kamerunu, zawsze ich lubiłem a nawet nie zakwalifikowali się do Pucharu Murzynów


Obrazek
rajmund88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Posty: 40
Rejestracja: 16 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 17:04

ja pamietam mecz z poprzedniego PNA , gdzie do 80 minuty było 4-0 a skończyło sie remisem :P


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 17:06

meda11 pisze:Nigeryjskie prostytutki zapowiedziały, że w przypadku wygrania PNA przez ich rodaków przez dobę będą pracować za darmo.
Czyli niedługo szykuje się kolejna zbiórka na leczenie HIV w Afryce.

Jeszcze nie widziałem żadnego meczu, ale jak Asamoah zagra w finale to może się skuszę.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 17:36

Puchar narodów z aids nabiera dosłownego znaczenia.
Obejrzę finał, będę kibicował ghanie.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 17:45

Oby Ghana dzisiaj odpadła :pray:


Fino Alla Fine Forza Juventus!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 17:55

KondzioJuveFans pisze:Oby Ghana dzisiaj odpadła
Czemu? Dla kibiców Juve to jakaś różnica? Nawet w przypadku dzisiejszej porażki Ghany Asamoah i tak nie wróci do klubu bo zostanie mu mecz o 3-cie miejsce


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 17:59

KondzioJuveFans pisze:Oby Ghana dzisiaj odpadła :pray:
Koniecznie! Bo bardzo dużo to zmieni! :pray:

Co za różnica, czy Kwadwo skończy 9 czy 10? Na Celtic i tak zdąży ;)


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 18:10

Ewentualnie można życzyć Kwadwo czerwonej kartki, ale cholera wie czy od razu by wrócił.

Ogólnie kijowo z tym PNA, pewnie jeszcze będzie odpoczywał po turnieju... Przynajmniej na rewanż z Celticiem będzie.

Z drugiej strony liczyłem że Boakye się wybije na pNA i nabierze doświadczenia a tu kiszka bo ławe grzeje (co nie jest dziwne skoro na szpicę mają Gyana).


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 18:22

Czy będzie mu potrzebny odpoczynek? W sumie pod jego nieobecność Juve grało z Samdorią, Parmą, Udinese, Genuą, Chievo i teraz z Fiorentiną + trzy mecze w pucharze. On co prawda rozgrywał mecze w krótszych odstępach, ale w sumie tylko 6 wyjdzie ( czyli tyle co my w lidze ) + jakieś towarzyskie.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 22:14

yanquez pisze:
KondzioJuveFans pisze:Oby Ghana dzisiaj odpadła :pray:
Koniecznie! Bo bardzo dużo to zmieni! :pray:

Co za różnica, czy Kwadwo skończy 9 czy 10? Na Celtic i tak zdąży ;)

Zmieni to, że w meczu o 3 miejsce Asa nie wystąpi albo zagra na pół gwizdka ;)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
TenCoSieNibyZna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2012
Posty: 14
Rejestracja: 19 marca 2012

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 22:33

No i nie zobaczymy Ghany w finale...
Nie oglądałem całego meczu a jedynie dogrywkę, więc wypowiem się tylko o niej. Główną postacią był sędzia który odwalał takie rzeczy że w głowie się nie mieści. Przykładowo: nie uznana prawidłowa bramka dla BF czy nie odgwizdanie ewidentnego (!!!) karnego dla BF i co śmieszniejsze wyrzucenie z boiska zawodnika za symulację w tej sytuacji (druga żółta). Ghana była w mojej opinii o klasę gorsza. Chaos, chaos i jeszcze raz niedokładne podania :) . Ogólnie, jeśli cały mecz przebiegał tak jak dogrywka to bezdyskusyjnie sprawiedliwe zwycięstwo Burkina Faso.


Potęga matematyki polega na pomijaniu wszystkich myśli zbędnych i cudownej oszczędności operacji myślowych.
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 22:59

Dobrze, że przegrała Ghana, trener może przyoszczędzi Asę, a poza tym mecz rozegrany zostanie w sobotę. Oby Asa był w stanie zagrać z Celtikiem, bo bardzo nam go brakuje :roll:


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 23:04

TenCoSieNibyZna pisze:No i nie zobaczymy Ghany w finale...
Nie oglądałem całego meczu a jedynie dogrywkę, więc wypowiem się tylko o niej. Główną postacią był sędzia który odwalał takie rzeczy że w głowie się nie mieści. Przykładowo: nie uznana prawidłowa bramka dla BF czy nie odgwizdanie ewidentnego (!!!) karnego dla BF i co śmieszniejsze wyrzucenie z boiska zawodnika za symulację w tej sytuacji (druga żółta). Ghana była w mojej opinii o klasę gorsza. Chaos, chaos i jeszcze raz niedokładne podania :) . Ogólnie, jeśli cały mecz przebiegał tak jak dogrywka to bezdyskusyjnie sprawiedliwe zwycięstwo Burkina Faso.
również oglądanie meczu zacząłem od dogrywki i w zasadzie wszystko co napisałeś, to prawda. Ghana w dogrywce nie istniała. mieli jedynie sytuację A.Gyana, któremu nie udało się trafić czysto w piłkę, natomiast Bance miał chyba ze 3 sytuacje na strzelenie bramki w dogrywce. nie śledziłem na bieżąco PNA, ale wybicie piłki z linii bramkowej przez obrońcę Ghany, może kandydować, do parady turnieju (wg. komentatorów). co do karnych - 2 nietrafione karne w światło bramki, to już czysta parodia. chociaż mam wrażenie, że murawa również zrobiła swoje.

finał Nigeria - Burkina Faso i tutaj faworyt jest zdecydowany. Rumaki mają za sobą dwa 120-minutowe pojedynki i nie wróżę im niczego dobrego w ostatnim pojedynki turnieju. swoją drogą nie stawiałem Nigerii w roli faworyta do zwycięstwa w całych mistrzostwach, ale każde inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo tego teamu będzie niespodzianką.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 23:11

filippo pisze:Dobrze, że przegrała Ghana, trener może przyoszczędzi Asę, a poza tym mecz rozegrany zostanie w sobotę. Oby Asa był w stanie zagrać z Celtikiem, bo bardzo nam go brakuje :roll:
Niby dlaczego miał by oszczędzić jednego ze swoich najważniejszych piłkarzy w meczu o medal ????


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 00:00

Licze, iz czarnym koniem turnieju, tak jak Zambia, zostanie Burkina Faso. Od cwiercfinalow sciskam za nimi kciuki, mimo, ze moje rodzinne strony sa troche w innym rejonie Afryki :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
ODPOWIEDZ