Igrzyska olimpijskie 2012 - piłka nożna

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 13:19

Dzięki. Gdyby nie to do końca imprezy dyskutowalibyście o czymś co nie jest celem tematu czyli o jego nazwie zamiast o meczach rozgrywanych na IO. Czemu mnie nie dziwi, że tam gdzie jest dyskusja nie na temat jesteś właśnie Ty...
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2012, 20:10 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
pelbel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2010
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 13:32

yanquez pisze:peZet
Bardzo ciekawy wywiad (ostatni link). W głównej mierze opierałem się zawsze na opinii Profesora Lipońskiego, którego miałem okazję dawno temu poznać/posłuchać. Jako największy autorytet w Polsce w sprawach związanych z ruchem olimpijski gość z pewnością zna się najlepiej. Pamiętam dokładnie, kiedy mówił/upominał, że nazywanie Olimpiadą Igrzysk jest błędem rażącym, nieprzystającym sportowcowi.

No, ale skoro zmienił zdanie...
"Życie wyznacza normy językowe" - no to niedługo zaczynamy: poszłem, przyszłem, wiater, swetr.

Tak czy inaczej - mój błąd w takim razie.
Może mu chodziło o to, co było kiedyś w Grecji. Teraz się zmieniło, bo nie ma czegoś takiego jak olimpiada w tamtym wydaniu:)

Po skrótach meczów, widać było, że Hiszpania chyba nawet akcji nie zrobiła po stracie bramki, a przynajmniej ich nie pokazano . Ciekawe to trochę, biorąc pod uwagę, że normalnie zawsze inaczej.
Brazylia pewne 3-0, a potem gwiazdki pewnie olały sprawę. Nie doszukiwałbym się tutaj raczej sensacji i finał według mnie pewny.
Japonia bardzo dobrze do miejsca z którego się strzela, a potem totalna klapa. Tyle setek zmarnować, to żart.
Wielka Brytania, to zespół bardziej na pokaz. Nic wielkiego nie będzie z tego.
Cała reszta nie warta uwagi.
beznadziejny pomysł, pogratulować.
Oficjalna strona Igrzysk ma taki adres: London2012.com więc nie jest tak źle

Jeszcze turniej kobiet. Tutaj Amerykanki są faworytkami. Japonki drugi raz takiego fuksa mieć nie będą miały. Brazylijki na razie trafiły na słabiutką drużynę, więc ich siła na razie nie została pokazana. Szwedki, też nieźle. Myślę, że te zespoły, będą dzieliły medale.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 14:42

A czemu niema na igrzyskach Wlochow, Niemcow, Holandii i innych najlepszych druzyn, tylko wiekszosc to cieniasy. Sa jakies kwalifikacje ? Jak to sie odbywa ?


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 14:56

juveman7 pisze:A czemu niema na igrzyskach Wlochow, Niemcow, Holandii i innych najlepszych druzyn, tylko wiekszosc to cieniasy. Sa jakies kwalifikacje ? Jak to sie odbywa ?
Jeżeli chodzi o Europę to kwalifikowały się trzy najlepsze drużyny z mistrzostw Europy U-21 rozgrywanych w 2011 roku plus Wielka Brytania jako gospodarz. Tak się złożyło, że trzy pierwsze miejsca na tych mistrzostwach zajęły Hiszpania, Szwajcaria i Białoruś. Podobnie było w przypadku Ameryki Południowej U-20, kwalifikowały się dwie najlepsze drużyny z mistrzostw tego kontynentu. Podobnie w Afryce, trzy najlepsze drużyny z mistrzostw kontynentu U-23. W Azji i Ameryce Południowej były jakieś turnieje kwalifikacyjne. Był też baraż o awans pomiędzy Omanem i Senegalem.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 18:19

tabo89 pisze:Dzięki. Gdyby nie to do końca imprezy dyskutowalibyście o czymś co nie jest celem tematu czyli o jego nazwie zamiast o meczach rozgrywanych na IO.
cztery posty na krzyż, w dodatku ten offtop ma jakąś wartość, a nie pierdu pierdu o nowych zdjęciach w galerii, czy 5 tysiącach fanów na fejsbuczku. Nie przesadzaj.
Vimes jak masz jaja to zmień nazwę tematu :prochno:

http://londyn.wp.pl/title,Giggs-i-Bella ... omosc.html

Naprawdę Anglicy wymagają od Walijczyka, by ten śpiewał ich hymn? niepojęte.
Bądź co bądź dziwnie się ogląda tę "reprezentację", a koszulki rodem z lat 90.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 23:30

Tak sobie ceremonie włączyłem (jeśli jest temat gdzieś o samych igrzyskach, a nie konkretnie piłce nożnej to sorry) i takie mnie przemyślenie naszło. Tym sportowcom powinno się zakazać marszu z tymi kretyńskimi telefonami, aparatami etc.. Nie podoba mi się to po prostu.


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2012, 01:54

tabo89 pisze:Dzięki. Gdyby nie to do końca imprezy dyskutowalibyście o czymś co nie jest celem tematu czyli o jego nazwie zamiast o meczach rozgrywanych na IO.
Taki urok tego użytkownika. Najzabawniejsze jest to, że widzi taką postawę u innych userów, ale u siebie już nie.
pan Zambrotta pisze:cztery posty na krzyż, w dodatku ten offtop ma jakąś wartość, a nie pierdu pierdu o nowych zdjęciach w galerii, czy 5 tysiącach fanów na fejsbuczku. Nie przesadzaj.
Vimes jak masz jaja to zmień nazwę tematu :prochno:


Bądź co bądź dziwnie się ogląda tę "reprezentację", a koszulki rodem z lat 90.
Gdy ja miałem wbite jakieś 100 postów chciałeś o mnie robić swój pojazd. No ale Tobie wolno więcej, Ciebie należy traktować na specjalnych warunkach.

Stroje reprezentacji GB są właśnie ciekawe i ładne. Koszulki Włochów z ostatniego Euro były bardzo podobne do tych, w których Italia zagrała podczas Munidalu '94. Tamta estetyka wraca, ja oceniam to pozytywnie, bo dla mnie tamten okres w piłce był piękniejszy, poziom umiejętności zawodników był wyższy, a przede wszystkim mecze i rozgrywki były ciekawsze. No i kasa nie była tak istotna. Liczyła się klasa i historia klubu.

Co do samego turnieju to jestem mocno rozczarowany postawą faworytów. Jak do tej pory najlepiej zaprezentował się Urugwaj.
W sumie to jak dla mnie złoto może wygrać nawet i Honduras, byleby nie Hiszpania.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2012, 16:38

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:
pan Zambrotta pisze:
tabo89 pisze:Dzięki. Gdyby nie to do końca imprezy dyskutowalibyście o czymś co nie jest celem tematu czyli o jego nazwie zamiast o meczach rozgrywanych na IO.
cztery posty na krzyż, w dodatku ten offtop ma jakąś wartość, a nie pierdu pierdu o nowych zdjęciach w galerii, czy 5 tysiącach fanów na fejsbuczku. Nie przesadzaj.
Vimes jak masz jaja to zmień nazwę tematu :prochno:

http://londyn.wp.pl/title,Giggs-i-Bella ... omosc.html

Naprawdę Anglicy wymagają od Walijczyka, by ten śpiewał ich hymn? niepojęte.
Bądź co bądź dziwnie się ogląda tę "reprezentację", a koszulki rodem z lat 90.
Śpiewając walijski hymn Anglii jest taka sama absurd jak Polacy śpiewali hymn ZSRR. Nie będzie to działać. Jeśli ktoś ma ten problem, powinieneś udać się do z psychiatrą, najlepiej coś dobrego.
Aga Radwańska dała ssania strasznie. Jednakże, chorąży klątwa trwa.

Bluzy Brytania brzydkie. Nawet nie wiem dlaczego muszą mieć kolory jak w USA.
piłeś? nie pisz. Wakacje nie służą gimbusom.


Trochę więcej spodziewałem się po Neymarze w pierwszym meczu. Facet ma łatę najlepszego Brazylijczyka po Pele, a wyszła kicha. Może w meczu z Białorusią coś pokaże.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2012, 16:43

pan Zambrotta pisze: Trochę więcej spodziewałem się po Neymarze w pierwszym meczu. Facet ma łatę najlepszego Brazylijczyka po Pele, a wyszła kicha. Może w meczu z Białorusią coś pokaże.
Miało być na poważnie, a brzmi jak żart ;)


A Ciągnik nie pił, on jest botem.


Edit:
Na tle Białorusi pohasał - asysta przy golu Pato całkiem fajna, wszystko pod kontrolą. Tyle że... - no właśnie - to Białoruś.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2012, 17:58 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2012, 16:51

Posiada może ktoś jakiś link, gdzie transmitowane są mecze? Chciałem obejrzeć dziś Brazylię ale nie mogę nic znaleźć...

Co do turnieju, kibicuje Urugwajowi.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2012, 16:54

squinter pisze:Posiada może ktoś jakiś link, gdzie transmitowane są mecze? Chciałem obejrzeć dziś Brazylię ale nie mogę nic znaleźć...
http://www.thefirstrow.eu/watch/132864/ ... larus.html

Ogolnie polecam ten serwis, jak tylko chce obejrzec jakis sparing, to zawsze znajduje tam linka.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2012, 16:56

bendzamin pisze:
squinter pisze:Posiada może ktoś jakiś link, gdzie transmitowane są mecze? Chciałem obejrzeć dziś Brazylię ale nie mogę nic znaleźć...
http://www.thefirstrow.eu/watch/132864/ ... larus.html

Ogolnie polecam ten serwis, jak tylko chce obejrzec jakis sparing, to zawsze znajduje tam linka.
Wielkie dzięki, gdybym tylko mógł, już szedłbym Ci do sklepu po browara :ok:
Ciekaw jestem Neymara, pokazał coś w pierwszej połowie?


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2012, 17:02

nic nie pokazal, bezloplodny zupelnie, ogolnie brazole męczą sie strasznie dlatego wybieram mecz borussi!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 11:20

Znacie jakąś stronę, gdzie można obejrzeć skróty wszystkich meczów?


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2012, 23:20

Zmiana szyldu z Anglii na Wielką Brytanię nic nie pomogła. Wyspiarze zaserwowali nam swoje firmowe danie, czyli porażkę w karnych :rotfl:. Pary półfinałowe:

Meksyk - Japonia
Korea Południowa - Brazylia

Mecze już we wtorek.


Obrazek
ODPOWIEDZ