El. do MŚ 2018 - strefa Ameryki Płd.

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto wg. ciebie zajmie pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej do MŚ 2014?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 00:53

Vidal pięknie wpisał sie do protokołu bezpośrednią czerwoną :smile: Ale poza tym to lipy nie grał, ale jak na kapitana to wymagać można więcej.
Ja w końcu na głos zadam pytanie ktore siedzi mi w głowie od mercato, mianowicie - co takiego prezentuje Isla, żeby wyceniać jego karte na 20 mln? Nie ogarniam, solidny zawodnik ale w porównaniu do np Asamoah'a wypada zdecydowanie gorzej. Może jestem uprzedzony i musi sie rozegrać, ale serio nie widze w nim takich zalet które mogłyby jakoś mocno rzutować na pozytywną ocene jego gry. Ot zawodnik ze średniej polki, pobiega, dośrodkuje, coś tam odbierze, ale w niczym tak naprawde jakoś systemu nie miazdzy.

Btw - Caicedo, strzelec dwóch bramek. Kolejny już raz oglądam go w akcji przy okazji meczów Ekwadoru, i kolejny raz bardzo mi sie podoba. Zawodnik zdecydowanie z potencjalem który daje mu szanse na zrobienie szerszej kariery, aniżeli tylko w Rosji. Eh jakby zgarnąć go zamiast Bendtnera... :roll: Rosły, silny murzynek, do tego dynamiczny, niezły technicznie, z pierdzielnięciem w lewej nodze. Nosz idealnie by pasował.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 00:53

Vidal dzisiaj może wracać do Turynu i spokojnie przygotowywać się do meczu z Napoli ;) Właśnie przedchwilą dostał czerwoną kartkę, za co niewiem ale mnie to cieszy, przynajmniej nie będzie się męczył ;D

e: zostałem uprzedzony ;/


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 01:00

Haha,no brawa dla Arturo :lol:

i tak przegrywali,pewnie kiepsko im szło to sobie pomyślał,że przed Napoli przyda mu się trochę wolnego :D



dante,no ale jednak ten Isla coś tam zrobił i przyczynił się w dużej mierze do gola dla Chile.. grał cały mecz?


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 01:13

Falcao :bravo: Aktualnie zdecydowanie najlepsza klasyczna 9 na świecie. Gość jest po prostu kosmiczny, nie dość że strzela masę goli, to jeszcze co kolejny gol to ładniejszy, nie znam zawodnika z topu który strzelałby tak często tak piękne bramki. :bravo:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 02:01



Tutaj przewinienie Vidala, on chyba faktycznie dostał jakieś zalecenia od Conte, by się wykartkować, bo faul strasznie głupi i niepotrzebny :D


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 02:35

Faul faktycznie niepotrzebny, czerwo zasłużone moim zdaniem. Może i dla Chile to strata, ale co mnie to interesuje? :lol: Niech się chłopak przygotowuje na mecz z Napoli. Kilka dni odpoczynku wyjdzie mu na dobre, bo ostatnio nie w formie ten nasz Arturek.

Co do Falcao i jego dzisiejszych goli - :bravo:. Elkann zamiast inwestować w F1, czy tam krykieta o którym kiedyś wspominał mógłby nam sprawić tego genialnego Kolumbijczyka... :prochno:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 02:58

Dante93 pisze:Ja w końcu na głos zadam pytanie ktore siedzi mi w głowie od mercato, mianowicie - co takiego prezentuje Isla, żeby wyceniać jego karte na 20 mln? Nie ogarniam, solidny zawodnik ale w porównaniu do np Asamoah'a wypada zdecydowanie gorzej.
Musiałbyś pooglądać jego występy sprzed kontuzji (zakładam, że nie interesowałeś się nim wcześniej) i wtedy porównać go z Asą. Oczekując od niego teraz gry na jego najwyższym poziomie, równie dobrze możesz oczekiwać, że Quagliarella wygryzie ze składu Szwagra i zacznie strzelać hattricki w klubie i reprezentacji. Mauricio potrzebuje czasu na dojście do formy po urazie. Dojdzie, nie dojdzie... jak z deszczowym nie wiadomo.
Marian. pisze:Faul faktycznie niepotrzebny, czerwo zasłużone moim zdaniem. Może i dla Chile to strata, ale co mnie to interesuje? :lol: Niech się chłopak przygotowuje na mecz z Napoli. Kilka dni odpoczynku wyjdzie mu na dobre, bo ostatnio nie w formie ten nasz Arturek.

Co do Falcao i jego dzisiejszych goli - :bravo:. Elkann zamiast inwestować w F1, czy tam krykieta o którym kiedyś wspominał mógłby nam sprawić tego genialnego Kolumbijczyka... :prochno:
Falcao to zwierzak. Daj Marotta daj.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 03:05

O Falcao raczej zapomnijmy, niż zaczniemy jakkolwiek myśleć. Dla mnie w tej chwili najlepsza dziewiątka na świecie.

Swoją drogą - Caceres zarobił żółtko z Argentyną i również złapał zawiasy na następny mecz z Boliwią. Ciekawe jak tam stoją jego szansę na występ w meczu z Napoli ;)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 03:28

Falcao ja kcem :płaczę: Na pogłębienie doła Argentyna - Urugwaj, czyli fap time nad ofensywą Messi, Higuain, Aguero vs Suarez, Cavani.

JUVENTUSIE KUP TAP STRAJKAAAA!!!!!!!!111oneoneone

Messi->Di Maria->Messi i 1-0. Bramka tuż po zejściu Lugano, który zasygnalizował kontuzję.

W tej Ameryce Płd. to jednak kości rywala nie oszczędzają. Parę brutalnych wejść już było - choćby wymienionego wyżej Lugano na Romero.

Niezły mecz Caceresa na lewej obronie.
Ostatnio zmieniony 13 października 2012, 03:51 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 03:32

Też właśnie zauważyłem, że oprócz walorów stricte piłkarskich jak fajna, szybka i niezła technicznie gra, nie stronią od bezpardonowych wejść.

I tak sobie rozkminiam jaka by to była beka, gdyby Campagnaro, który przed chwilą wszedł na murawę urwał nogę Cavaniemu. :C


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 03:36

Messi->Maryja->Kun Aguero. Martin ma fart, że 90% akcji idzie lewą flanką Argentyny.

Z tą wspomnianą przez ciebie sytuacją, faktycznie śmiechowo. Mogliby się nawzajem wyeliminować z gry, nie miałbym nic przeciwko :D

Messi z 17 metrów a'la Pirlo i 3-0. Andrea najwyraźniej wyznacza trendy przy wykonywaniu stałych fragmentów gry. Najpierw karny, teraz wolny.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 03:43

Był Falcao to teraz pora na innego zawodnika.

Messi :bravo: Nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał tak genialny mecz. W Barcelonie strzela niby bez przerwy ale jednak gdzieś zatracił swoją magię, a dzisiaj z Urugwajem było wszystko: bramki, podania, niesamowite dryblingi, po prostu geniusz w czystej postaci. Oby jak najwięcej takich akcji w Lidze i w LM.


GKS Katowice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2011
Posty: 44
Rejestracja: 15 września 2011

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 08:41

Falcao to gwiazda światowego futbolu najbliższych wielu lat. Nawet nie marzmy o takim transferze, w grę wchodzą tylko najbogatsi, nikt nie odpuści takiego brylantu, więc pewnie pójdzie za ponad 40 baniek.

Swoją drogą bardzo lubię Kolumbię i cieszę się, że wreszcie wracają na Mundial, bo nie sądzę, by zmarnowali taki potencjał. Do dziś mnie ciarki przechodzą, na wspomnienie zabójstwa Escobara za samobója na MŚ 1994...

Szkoda Paragwaju, chyba mają po Brazylii, a całe lata stanowili siłę tej strefy, niestety akurat na swoim kontynencie nie zagrają.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 09:22

Za ponad 40 baniek to on poszedł do Atletico, myślę, że 60mln to jest pułap minimum.


GKS Katowice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2011
Posty: 44
Rejestracja: 15 września 2011

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 11:25

Hoffman pisze:Za ponad 40 baniek to on poszedł do Atletico, myślę, że 60mln to jest pułap minimum.
Tak, tak, zapomniałem dodać "grubo ponad 40". Co prawda transfermarkt wycenia go obecnie na 50, ale kiedy zacznie się licytacja i wkroczą szejkowie można się spodziewać oszałamiającej kwoty.


ODPOWIEDZ