Polska - Włochy we Wroclawiu

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 22:48

Ten caly protest jest dziwny. Na mecze z niemcami, Wlochami gdzie debiutuja stadiony na Euro, oczywiste jest to, ze zostana one zapelnione do ostatniego miejsca przez piknikow. Wiec nie bardzo rozumiem sens tego dzialania. Dla PZPNu strata to rzadna, a wrecz odwrotnie ! Duzo piknikow = lepszy PR. I tylko Szpaq wspomni o slabym dopingu ...

@Filippo911
Jakiego ty oczekujesz hasla na autobusie reprezetacji ? "Prosimy was, nie bijcie nas" ?


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 23:00

YaSq pisze:Ten caly protest jest dziwny. Na mecze z niemcami, Wlochami gdzie debiutuja stadiony na Euro, oczywiste jest to, ze zostana one zapelnione do ostatniego miejsca przez piknikow. (...)

@Filippo911
Jakiego ty oczekujesz hasla na autobusie reprezetacji ? "Prosimy was, nie bijcie nas" ?
zgadzam się co do protestu , bilety zawsze się opchnie , zawsze będą chętni - w końcu nie jest tak że na stadion wbija 40k ultrasów , pikniki zawsze byli i będą .
co do hasła , każde inne tylko nie takie , zwłaszcza że był konkurs na to hasło i było ono przez kogoś wybierane . To tak jakby na bolidach Virgin Racing w F1 były napisy szybcy i wściekli - żalkropkapl .
To jest suchar totalny - hasło i pierwszy mecz 0:2 z Ekwadorem .


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 23:42

A ja się pożalę wam. Odłożyłem 130 zł na mecz i dziś mnie kanary złapały (1 przystanek chciałem (sic!)) 120. Po ile są te najtańsze bilety?

Jeśli pójdę na mecz, to chce zobaczyć po prostu fajne widowisko, kilka bramek, zawodników Juve i stadion.
Kibicuję oczywiście Polsce i naszej reprezentacji, a nie PZPN, ale wynik się liczy jedynie w meczach o punkty. W tym przypadku wolałbym jednak, żeby silna włoska reprezentacja obnażyła nasze wady, bo Smuda wciąż nie zauważa kilku zawodników.

w sprawie reprezentacji jestem "piknikiem" i dobrze mi z tym

btw. jeśli uważacie, że z reprezentacja jest wszystko ok to popatrzcie na wyniki kadry smudy
http://www.pzpn.pl/index.php/Reprezenta ... ja-A/Mecze

a na autobusie może coś o ZWYCIĘSKIM REMISIE NA WEMBLEY niech napiszą :P
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2011, 23:50 przez blk01, łącznie zmieniany 2 razy.


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 23:44

delakha pisze:
K.M. pisze: Dziwi mnie i to bardzo twoje życzenie porażki polskiej reprezentacji przy równoczesnym całkowitym wyparciu polskiej piłki z kręgu twoich zainteresowań, pachnie to takim zakompleksieniem.
Słaba ta Twoja teza ale wiem, że się starałeś. Dlatego może powiem tak:
Do czasu, wszystko można znosić do czasu. Później ma się dość.
Nie chciałem też tą tezą nikogo powalić, forum po prostu traktuję jako miejsce do pogadania o futbolu i innych rzeczach z całkowicie nieznajomymi ludźmi, co jest bardzo interesujące i pozwala dostrzec często przekrój społeczeństwa :wink: . Piszę po prostu co myślę, nie zastanawiam się zbytnio nad tekstem. Co do już właściwej części wypowiedzi, każdy czegoś ma dosyć, ale niektóre walki są walkami z wiatrakami, w tym przypadku tak jest, a na pewno gdy stosujemy takie sposoby jak bojkot (i nietyczny się to tylko ciebie, ale też innych użytkowników). Jak ktoś tu już powiedział, zawsze się znajdą chętni, nie budujmy atmosfery piknikowej wokół spotkań, choć często tak właśnie jest kreowana przy okazji meczy reprezentacji :roll: .
delakha pisze:
K.M. pisze: Te niezbyt pochlebne przypuszczenia potwierdza twój sposób nazywania innych (np. polaczkami, czy też krzykaczem w stosunku do Mietson-a), czy też twoja obecność w temacie który cie nie interesuje :whistle:

Może zacznę od tego, że temat jak najbardziej dla mnie, bo na mecz się wybieram i wydaje mi się tylko, ze to kilku innych zbłądziło i postanowiło wykorzystać ten temat do głoszenia swojej propagandy. Jeśli chodzi o 'krzykacza' to może faktycznie odrobinę dałem się ponieść ale panuje teraz jakaś upiorna moda na rzucanie takich wzniosłych haseł o 'totalnej tolerancji' o 'polskości' o 'oświeconych i zacofanych' i jestem bardzo na to uczulony.

Zbierasz u mnie duży plus, ciesze się że jeszcze są ludzie którzy potrafią się przyznać do błędu. O ile w moim otoczeniu czasem się to zdarza, a słowo Przepraszam (czy też przyznanie się do pomyłki :wink: ) ludziom nie staje w gardle, to w internecie to już prawdziwa rzadkość... Co do mody, jest ona przesadzona, choć czasem trzeba pójść na kompromis i uznać czyjąś racje :wink: . Czasy równych i równiejszych powoli przemijają...

YaSq pisze:Jakiego ty oczekujesz hasla na autobusie reprezetacji ? "Prosimy was, nie bijcie nas" ?
:prochno:


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 23:56

zoff pisze:
pawełek89 pisze: bojkotujemy tez mecze na Euro!
Ale po co? Dobrze wiesz, że to i tak guzik da. PZPN też mnie nie przekonuje, ale jego produktem jest i będzie reprezentacja. Nie zrobisz własnej. To jest dobro publiczne. Takie bojkoty to jest moim zdaniem budowanie tomaszowskiego bajzlu. Każdy z nas modlił się o to Euro, teraz część chce to bojkotować. Dajcie spokój.
Masz racje kiedys kazdy trzymal kciuki abysmy dostali Euro (ja tez) ale im blizej Euro to tym bardziej cierpimy my kibice.Kiedys zeby dostac zakaz trzeba bylo sie postarac a po nagonce na nas kiboli teraz zakaz 5 letni + 2tysiaki mozna dostac za to ze sie nie przeszlo przez przejscie dla pieszych pod stadionem i tylko dlatego ze sie mialo barwy albo stanie na schodach na stadionie :!: sa inne absurdalne przypadki... i to wszystko w imie Euro i walki z bandytyzmem na stadionach. Paranoja nie ma to nic wspolnego z walka z chuliganstwem. Miedzy innymi dlatego bojkotujemy Euro.
jarmel pisze:pawełek89 Ty naprawdę wierzysz, że ten pseudo bojkot przyniesie jakiekolwiek skutki? :shock:
Po Euro na pewno. Dlaczego pseudo? czy to normalne ze mimo ze za bilet placisz kase to jeszcze za glupi plastik?
delakha pisze:
pawełek89 pisze:
Walnij glowa o sciane nie po to Polacy walczyli i gineli za nasza Ojczyzne zeby tacy jak Ty mieli taki stosunek do wlasnego kraju.

Szkoda gadac.
O panie, nie będziesz mi tutaj tych buńczucznych herezji głosił.
Chcesz, to możemy podyskutować o tym o jaką Polskę nasi przodkowie walczyli, a ku jakiej Polsce zmierzamy poprzez wybory naszych rodaków. Tyle, że nie o tym tutaj. Nie zmusisz mnie do wielbienia tych marnych piłkarzyn tylko dlatego, że (za grubą kasę) biegają w biało-czerwonych strojach. Jeszcze chwila i połowa z nich nie będzie nawet znała polskiego hymnu. Nie zmusisz mnie też do jeżdżenia polskim fiatem, kochania polskiej kinematografii i jedzenia schabowego.
ku jakiej Polsce zmierzamy poprzez wybor naszych rodakow? :think: za kartofla by bylo lepiej? :rotfl: ale jak wlasciwie zauwazyles ze nie o tym tu. Powiedz mi gdzie zmuszam Cie do wielbienia pilkarzy?. Reszty nie komentuje :lol: nie podoba Ci sie w tym kraju droga wolna bo Polska to np. nie Korea Polnocna co i za to powinnismy podziekowac naszym przodkom.
Ouh_yeah pisze:pawełek89, oglądając mecz w TV też nabijasz kieszeń PZPNu bo podnosisz oglądalność a tym samym polepszasz pozycję PZPNu przy negocjowaniu kolejnych umów transmisyjnych i sponsorskich.
Na to nie mam wplywu nawet ogladajac mecz w pubie.


Obrazek
AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 12:44

Skoro już mowa o kartach.
Jak to jest/będzie? Trzeba ją fizycznie mieć ze sobą przy wejściu?
Bo powoli też zaczynam myśleć, że jednak nie przyjdzie na czas.


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 15:25

delakha pisze:Skoro już mowa o kartach.
Jak to jest/będzie? Trzeba ją fizycznie mieć ze sobą przy wejściu?
Bo powoli też zaczynam myśleć, że jednak nie przyjdzie na czas.

Karta jest wymagana, żeby KUPIĆ bilet ( na ktorym są dane osobowe )
Wydaje mi się, że żeby wejść na stadion wystarczy dowód osobisty + bilet.


Obrazek
forzajuveooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 38
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 15:29

Spokojnie, dotychczas sprzedano tylko 14 tysiecy biletów, ludzie sie buntuja, także bez stresu kupimy sobie bilecik 7go listopada, jak ruszy sprzedaż dla tych, którzy nie dali sie oszukać, czyli nie wyrobili karty kibica rp.

PS

co z naszymi forumowymi włochami z drugi polska? panowie, na jaki sektor idziecie? :lol:


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 08:44

Karta nie jest potrzebna aby wejść na stadion. A z tych 14 tyś. biletów to spora część VIPy i sponsorzy. Widać ładnie, że nie dajemy się wrabiać w dodatkowe zbędne opłaty. Niech spadają z tymi kartami....


marcin1804

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2008
Posty: 10
Rejestracja: 15 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 09:54

Nie daliście się wydymac przez dodatkowe opłaty... brawo spryciarze:D Tylko pamiętajcie że bilecików za 6 dyszek nie kupicie... wszystkie wykupione przez frajerów... Pozdrawiam Frajer:)


Porażka jest gorsza niż śmierć, bo z porażką trzeba żyć.
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 10:22

delakha pisze:Skoro już mowa o kartach.
Jak to jest/będzie? Trzeba ją fizycznie mieć ze sobą przy wejściu?
Bo powoli też zaczynam myśleć, że jednak nie przyjdzie na czas.
Delakha, powiem Ci, że zamawiałem ją już ponad dwa tygodnie temu. Jakieś 17 dni. Wczoraj do mojego domu przyszło awizo dopiero. Bankowo karty. Także te dwa tygodnie czekać trzeba.

Dobre pytanie. Musiałbym zobaczyć bilet. Jest na nim może numer tej karty czy coś?


Obrazek
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 15:13

Panowie, do meczu pozostało 5dni :lol: :lol:
W związku z tym mam takie małe pytanie... Otóż wybieram się jako kibic neutralny (można to tak ująć) i nie chciałbym trafić do sektora z tzw. "młynem", gdyż najprawdopodobniej będę przyodziany w barwy Włosko-Polskie xD Czy w ogóle na towarzyskich meczach reprezentacji są tworzone takie młyny ? Jeśli tak to wiadomo w którym sektorze na Wrocławskim stadionie on będzie się znajdował?


Wybiera się ktoś z was jeszcze jako taki neutral ? :lol:


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 15:36

Aktualnie nie istnieje cos takiego jak doping na rep w meczach u siebie, czyli mlynu tez nie uswiadczysz. Jednak kiedys doping byl i byly mlyny z regoly znajdowaly sie w tym samym miejscu, gdzie mlyn druzyny na ktorej stadionie mecz sie odbywal.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 16:46

YaSq pisze:Aktualnie nie istnieje cos takiego jak doping na rep w meczach u siebie, czyli mlynu tez nie uswiadczysz. Jednak kiedys doping byl i byly mlyny z regoly znajdowaly sie w tym samym miejscu, gdzie mlyn druzyny na ktorej stadionie mecz sie odbywal.
Aha no to spoko :) Jednak ryzyko dostania w japę za flagę Włoch na policzku wciąż istnieje xDD

Wracając do drugiego pytania... Czy ktoś z JP wybiera się na ten meczyk jako neutral i będzie zasiadał w żółtym sektorze (120zł) ?? :D

Edit: I jeszcze jedno. Jak to jest z odbiorem biletów? Gdy kupię je w sieci, robię przelew i odbieram je przed wejściem na stadion czy po prostu wysyłają mi je na maila i muszę sobie je sam wydrukować ?


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 22:57

Do boju "Wróbelki Smudy", wierzę, że nie zawiedziecie moich oczekiwań i pokażecie, że nadal potraficie cieszyć się z przegranej :dance:


ODPOWIEDZ