Polska - Włochy we Wroclawiu

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 00:20

djj pisze:ciesz się lepiej, że koleś strzela dla Juve, no chyba, że jesteś jak jakaś cześć społeczności JP zadeklarowanym kibicem włoch, którzy byli tam na meczu Juve bądź w ogóle :D
Że o co Ci chodzi za przeproszeniem? :doh:


djj

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2010
Posty: 49
Rejestracja: 10 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 00:22

Akurat nie Ty kochanie :*

Po prostu nie wzruszyła mnie reakcja kibiców Juve po meczu. Dlatego też nie zdziwiło mnie to, że temat Matriego został poruszony. Z resztą po ostatnim meczu z interem także.

Nie bierz tego do siebie. :)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 00:45

Zahorze, czy ukontentuje Cię zatem porównanie Matriego z Ibrahimoviciem, Eto'o i Cavanim?

Obrazek

O dziwo, pod względem skuteczności Matri wygląda najlepiej z nich.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 00:47

Byliśmy świadkami meczu, w którym Włosi zagrali na 60 % i wygrali z nieźle w sumie grającą Polską. Za to lubimy Włochów ;)


PS. Mogli nas na miękko puknąć piątką-szóstką.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 01:40

Zgadza się, widać było, że grali "na pół gwizdka", wydaje mi się, że najlepszym wyznacznikiem takiej postawy był Pepe. Ciekawe co powiedział Franc ? Mam nadzieje, że nie burczał coś pod nosem o niesprawiedliwym wyniku, bo tak naprawdę Włosi pokonali Polskę z palcem w $$ :dance:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 01:48

annihilator1988 pisze:Zgadza się, widać było, że grali "na pół gwizdka", wydaje mi się, że najlepszym wyznacznikiem takiej postawy był Pepe. Ciekawe co powiedział Franc ? Mam nadzieje, że nie burczał coś pod nosem o niesprawiedliwym wyniku, bo tak naprawdę Włosi pokonali Polskę z palcem w $$ :dance:
Franek, jak to Franek - bredził. Cieszy mnie ten mecz. Raz - bo włosi wygrali, dwa - że mi się przypomniało, kim i gdzie jesteśmy. Nakręcana przez usłużne względem PZPN media atmosfera mnie lekko zwiodła, i liczyłem, że przetrzebiony Włochy mogą paść ofiarą PZPN-iaków, ale na szczęście przypomniano mi, że to tylko kadra Smudy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 02:42

annihilator1988 pisze:Zgadza się, widać było, że grali "na pół gwizdka", wydaje mi się, że najlepszym wyznacznikiem takiej postawy był Pepe.

Włosi grali na pół gwizdka - racja. Ale akurat Pepe nie mógł sobie na to pozwolić. On nie jest częścią tej grupy, więc musiał się pokazać i zapierniczać, jeżeli chciałby być w przyszłości brany pod uwagę. Wszedł na prawe skrzydło, Włosi zmienili trochę ustawienie i nie zauważyłem aby zrobił coś pożytecznego. A różnica po drugiej stronie gdzie grał Balotelli była ogromna. Również Matri musiał się pokazać, chociaż on z uwagi na niepewny los Cassano i Rossiego ma łatwiej. Choć i tak wierzę, że ta dwójka jakoś zdąży. Zobaczymy jak wypadnie Alessandro z Urugwajem, bo na swoją szansę czyha jeszcze Osvaldo.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 06:08

Mecz - meczem ale jak na telebimie zobaczyłem Wiatraka w bluzie Juve wskazującego palcem na herb to mało z krzesełka nie spadłem... i tak od razu milej się zrobiło :D Polacy cały czas lecieli z przyśpiewkami "Gdzie jest orzeł" i "Kochamy PZPN", ale po 2brameczce ucichli i Włosi się cieszyć :)
Cholernie denerwował mnie fakt że gdy Włosi byli przy piłce to kibice Polski ich wygwizdywali i buczeli ... :snooty: :snooty: nie podoba mi się takie zachowanie...

2:0 cieszy (gwoli ścisłości byłem za Italią), meczyk Włochów na lekkim luzie bez zmęczenia, bez kontuzji Juventinich... bardzo ładnie :-)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 08:20

Nie byłem pewien za kim będę w tym meczu i właściwie nadal nie wiem komu będę kibicować w spotkaniu o punkty... :roll:

Co do meczu to cieszy fakt, że obyło się bez stereotypowych zagrań Włochów, bo przez najbliższe 5 lat przy każdej okazji komentator by to przypominał...

Smucą dwie zmarnowane sety Matriego...


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 10:04

LordJuve pisze:nie wydaje mi się, że kibicowanie Włochom w meczu z Polską, który odbył się 11 listopada w Polsce jest dobrą informacją do dzielenia się nią.
A wywiesiłeś chociaż flagę wczoraj?

Aha. Drugą połowę oglądałem z włoskim komentarzem i muszę powiedzieć, że byłem zaskoczony jak dzielnie mierzyli się z nazwiskami naszych kopaczy. Całkiem nieźle i wyraźnie było słychać "Szczęsny" "Piszczek" "Wawrzyniak" "Błaszczykowski". Tylko "Miedzejeski" im nie wyszedł.
Z drugiej strony mamy Szpaka, który nawet tak proste nazwisko jak Ranokia potrafi wymówić na co najmniej cztery różne sposoby.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 11:13

Ouh_yeah pisze:nynek, zahor nigdy by nie bronił Matriego [chyba że w grę wchodzą naprawdę ciężkie narkotyki].
Prędzej oni niż flying_birds :D
Ouh_yeah pisze:Błaszczykowski koncertowo zwalił karnego. W meczu towarzyskim presja go przerosła?
Ale z Niemcami strzelił, z dwojga złego lepiej że wczoraj zmaścił :] Fakt źle uderzył, ale żebysmy tylko takie problemy mieli jak słabe rzuty karne.
Vimes pisze:Statystyki z Serie A z sezonu 2010/11:

1) Alessandro Del Piero: 89 strzałów - 29 celnych - 8 goli
2) Fabio Quagliarella: 59 strzałów - 20 celnych - 9 goli
3) Alessandro Matri: 28 strzałów - 14 celnych - 9 goli
Matriego to chyba statystyki tylko z pobytu w Turynie, niemniej jeśli prawdziwe jest 9 goli na 28 strzałów, to całkiem nieźle. Alex tu wypada teoretycznie słabo, ale jednak jest różnica pomiędzy wykańczaniem w polu karnym a uderzeniami z dystansu, których Matri nie ma dużo.
Vimes pisze:O dziwo, pod względem skuteczności Matri wygląda najlepiej z nich.
No, Zlatan też potrafi pomaścić co pokazał w meczu z Juve za Del Neriego. No a Matri to miazga w tej statystyce, częsciej niż co drugi celny strzał kończy się golem.
deszczowy pisze:PS. Mogli nas na miękko puknąć piątką-szóstką.
Druga połowa faktycznie słaba, ale bez przesady, takiej różnicy nie był, prawie się skończyło skromnym 1:2 (choć trzeba oddać, że Matri nie był na spalonym, co sędzia gwizdnął). Mam tylko nadzieję że nie będzie teraz ogólnonarodowego lamętu, pomysłów typu zwalnianie Smudy itp.


michal1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2010
Posty: 41
Rejestracja: 31 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 11:25

z tego co się orientuje to Włosi nie maja czegoś takiego że dobijają rywala i strzelają im 5 6 bramek. Dawno Włosi nie wygrali taką przewagą. Po wakacjach grali z Wyspami Owczymi chyba 1-0, fakt że mecz był rozgrywany prawie bez przygotowania ale i tak różnica w poziomie jest duża wręcz ogromna i powinna się przełożyć na wynik.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 12:45

Moja reprezentacja przegrała, zostało jej udowodnione ile jeszcze brakuje jej do świetnej reprezentacji Włoch, która wygrała stosunkowo nie wielkim nakładem sił i miażdżącym doświadczeniem. Zostały pokazane mankamenty reprezentacji Polski, niepewna obrona, niemoc w szybkim rozegraniu akcji, czy nawet Szczęsny który miał problemy (nie licząc sytuacji z Matrim). Zostało udowodnione że reprezentanci nie słuchają poleceń trenera, który podobno nakazał mocny pressing, ale i sam trener nie powalał decyzjami. Już decyzje o powołaniach były dziwne, a ja się pytam gdzie jest Grosicki? :doh:

PS Cieszy dobry Buffon, Chiellini, Pirlo i asystujący Pepe i Marchisio.
PS2 Teraz można powiedzieć że nie reprezentacja Polski, a reprezentacja PZPN-u przegrała :lol: .


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 13:29

Hubson pisze:Mecz - meczem ale jak na telebimie zobaczyłem Wiatraka w bluzie Juve wskazującego palcem na herb to mało z krzesełka nie spadłem... i tak od razu milej się zrobiło :D
To był Nasz człowiek? Szacun!


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 13:35

Hubson pisze:Mecz - meczem ale jak na telebimie zobaczyłem Wiatraka w bluzie Juve wskazującego palcem na herb to mało z krzesełka nie spadłem... i tak od razu milej się zrobiło :D
Ja to samo :) :)

To było po prostu epickie! Szacun kolego :-D
szczypek pisze: Włosi byli lepsi w każdym elemencie.
To chyba bardziej Polacy byli gorsi. Spójrz na te bramki. Włosi zagrali tempem treningowym. Dla Polaków zdecydowanie za szybko.
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2011, 13:38 przez zoff, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ODPOWIEDZ