Copa America 2011

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 00:29

Obrazek

Grupa A:
Obrazek
Argentyna
Obrazek
Boliwia
Obrazek
Kolumbia
Obrazek
Kostaryka

Grupa B:
Obrazek
Brazylia
Obrazek
Wenezuela
Obrazek
Paragwaj
Obrazek
Ekwador

Grupa C:
Obrazek
Urugwaj
Obrazek
Peru
Obrazek
Chile
Obrazek
Meksyk

Oficjalna strona turnieju
Kącik turnieju w Tuttosport
Copa America w TVP

Transmisję turnieju przeprowadzi nasze TVP. Rozpoczęcie turnieju od 1 licpa. Na papierze najłatwiejsza grupa A: Argentyna zdecydowanym faowrytem grupy i turnieju. Do tego gospodarz tegorocznej Copa America.Boliwia, Kolumbia i Kostaryka zapewne między sobą powalczą o awans.

Brazylia, Wenezuela, Paragwaj, Ekwador. Tutaj Canarinhos faworytem grupy, potem raczej Paragwaj wyjdzie, ale niewykluczone, że Paragwaj i Ekwador mogą być czarnym koniem turnieju.

Grupa C: Urugwaj, Peru, Chile, Meksyk: najtrudniejsza grupa. Wszystkie reprezentacje prócz Peru powalczą ze sobą. Z pewnością Meksyk, Paragwaj, Urugwaj mogą namieszać w całym turnieju o ile oczywiście wyjdą z grupy, a Wy co sądzicie :) ?

Jeszcze do tego może znajdą się jakieś ciekawe talenty i moga być po turnieju ciekawe transfery. :-D


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 00:41

Troche wala po oczach te flagi :P

Z niecierpliwoscia czekam na turniej, bo od zakonczenia sezonu nudno troche bez wielkiej pilki na ekranie, a i moja miejscowa druzyna gra jutro ostatni mecz ;) Grupa C zdecydowanie najciekawsza, do tego pewnie cale grono Juventinich bedzie bacznie obserwowac Kuna :D Sprawdzalem i czasowo (przynajmniej dla mnie, np. w porownaniu do NBA) nie wyglada to jakos tragicznie - rozpoczecie o 21:15 czasu argentynskiego, wiec u nas wychodzi to 2:15. Poza tym sporo meczow jest rozgrywana o 15:30 - 16 (21:30 - 22), a najpozniejsze zaczynaja sie o 21:45 (2:45)


Obrazek
Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 01:27

O, tego nie mogę się doczekać. Fajna piłka w letnich, nocnych godzinach.
Będę trzymał za Paragwajem. Larissa obiecała striptiz, więc czemu nie. No i sprawa Kuna. Będzie tam grał już jako kto...? Nie kupuję tych plotek, ale zawsze te dziennikarzyny namącą w głowach.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 01:28

Meksyk gra? Przecież oni startowali w Gold Cup (Puchar Amer. Płn. i Centralnej). Finał za 1,5 h :)

Ja kibicuję Chilijczykom i Urugwajczykom. Ciekawe co pokaże Messi bez Szawiego i Iniesty? (Nie, to nie jest szydera ani hejting :D)


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 05:23

Tak, jak na Mundialu, tak tutaj kibicuję Urugwajowi. Jeżeli pokażą piłkę, którą pokazali w RPA, to mają duże szanse na zwycięstwo.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 09:35

Antichrist pisze:Tak, jak na Mundialu, tak tutaj kibicuję Urugwajowi. Jeżeli pokażą piłkę, którą pokazali w RPA, to mają duże szanse na zwycięstwo.
Forlan już nie w tej formie co rok temu.
Mnie też dziwi, że Meksyk gra w tym turnieju.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 09:42

Kiedyś grała nawet Japonia. Zawsze zapraszają do tego turnieju jakieś państwa. Kostaryka to też nie jest strefa południowoamerykańska.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 09:59

Ćwiećfinały grają systemem A1-B2 , A2-B1? Jeśli tak to półfinał Brazylia-Argentyna. Urugwaj z Meksykiem w drugim półfinale. Oczywiście będę za Urugwajem w tym turnieju ;)


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 10:09

Mam nadzieję, że Chile szybko odpadnie, to byłaby zapowiedź końca telenoweli z Sanchezem, a i cena za Vidala zbytnio nie podskoczy.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 10:16

<<W@jTEk>> pisze:Ćwiećfinały grają systemem A1-B2 , A2-B1? Jeśli tak to półfinał Brazylia-Argentyna. Urugwaj z Meksykiem w drugim półfinale. Oczywiście będę za Urugwajem w tym turnieju ;)
to jest zestawienie ćwierćfinałów:

1st Group A - Best 3rd
2nd Group A - 2nd Group C
1st Group B - 2nd Best 3rd
1st Group C - 2nd Group B

w teorii najłatwiej będzie mieć w ćwierćfinale zwycięzca grupy B. ogólnie rzecz biorąc zamierzam obejrzeć tyle spotkań, ile tylko będę mógł, a faworyta nie mam.

ciekawe czy ktoś powtórzy wyczyn Palermo z CA '99 :D

edit:
Dtmiu pisze:pamiętam jakąs historię o trzech niewykorzystanych karnych ale nie wiem czy to to :wink:
dokładnie o to mi chodziło.
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2011, 12:00 przez białas, łącznie zmieniany 1 raz.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 10:28

białas pisze: ciekawe czy ktoś powtórzy wyczyn Palermo z CA '99 :D
A co zrobił? Na wiki widzę tylko że nastrzelał parę bramek. pamiętam jakąs historię o trzech niewykorzystanych karnych ale nie wiem czy to to :wink:

Też mi brakuje piłki i Copa chętnie będę oglądał. Na pewno bacznie będę obserwował Argentynę z Mascherano, Messim i być może Milito oraz Chile, pod kątem ewentualnego, regularnie oddalającego się, transferu Sancheza. Liczę że niesamowity argentyński atak w końcu pokaże się tak jak należy i wygra tą imprezę. Tevez, Aguero, Messi do boju :ok:


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 12:44

mateusz6 pisze:
Antichrist pisze:Tak, jak na Mundialu, tak tutaj kibicuję Urugwajowi. Jeżeli pokażą piłkę, którą pokazali w RPA, to mają duże szanse na zwycięstwo.
Forlan już nie w tej formie co rok temu. Mnie też dziwi, że Meksyk gra w tym turnieju.
Zawsze kogoś dokoptowują, bo w Ameryce S jest po prostu za mało drużyn, kiedyś np. grał Honduras. A Meksyk to już od lat gra w Copa America. Pamiętam jak kiedyś grali w grupie z Brazylią i Chile (jeszcze z Salasem i Zamorano), to były czasy...


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 13:04

Ja oczywiście za Chile głównie ze względu na Vidala :), a poza tym jest tam Sanchez, Isla i wielu innych utalentowanych piłkarzy, fajnie jakby byli czarnym koniem i utarli nosa lepszym. Będę też obserwować Brazylię--->Bastos i Argentynę--->Aguero. Chile i Urugwaj drużyny, za którę będę ściskać kciuki :).


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 13:18

Wczoraj był finał Mistrzostw Północnej i Centralnej - bardzo dobry mecz, ogarnijcie bramkę Dos Santosa - dla mnie bezsprzecznie strzał sezonu.

Z tego co widzę, mecze będą o dużo bardziej przystępnej porze niż te z Pucharu CONCACAF.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 13:43

No Mietek masz rację :D bramka Dos Santosa po prostu palce lizać :-D

bramki z meczu
Dla tych co nie widzieli :) .


ODPOWIEDZ