Copa America 2011

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2011, 18:31

Dtmiu pisze:No i właśnie o tym mówię. Wygrywali 1:0 ale wygrywali! A Paragwaj dochodzi do finału mając 5 remisów z rzędu :lol:
Gdyby Paragwaj musiał strzelić bramke to pewnie bystrzelili. W fazie grupowej (gdzie trzeba strzelać bramki) zdobyli pięć bramek. W fazie pucharowej zero :whistle: Czyli potrafią.
Push3k pisze:Oglądaliście mecz, to czy oprócz mnie ktoś zwrócił uwagę na to?
http://img155.imageshack.us/img155/8605/beztytuuhcw.jpg
Polscy kibice to mają pasje :rotfl:

PS.Licze na taki finish:
1.Urugwaj
2.Paragwaj
3.Peru
4.Wenezuela


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2011, 19:15

Też liczę na Urugwaj, zwłaszcza na Forlana. Może i od RPA jest pod formą, ale za każdym razem jak obejrzę jego mecz to gra genialnie, tak jak z Argentyną. No i jego geniusz opiera się zazwyczaj na czym innym niż u innych piłkarzy, dlatego jest tak wyjątkowy. W RPA miażdzył strzałami z dystansu, z Argentyną siał zniszczenie poprzez stałe fragmenty.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 00:11

Mistrzostwa powoli dobiegają końca, ale nie będę się bawił w jakieś długie podsumowania. Zdecydowanie zawiodły Argentyna i Brazylia, przez co poziom turnieju był znacznie niższy niż oczekiwałem. W pewnym momencie nie miałem ochoty czekać do późnych godzin nocnych i patrzeć na kolejne 0:0 (a jako wielki fan 'kopanej' bardzo rzadko odpuszczam transmisje).

Dzisiaj po dobrym spotkaniu Peru zasłużenie zdobyło brąz :bravo: Bohaterem meczu (i prawdopodobnie królem strzelców turnieju) został Guerrero. Jego gra przeciwko Wenezueli powinna być pokazywana jako filmik instruktażowy pt. "Jak powinien grać napastnik".

Czas na finał.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 00:21

jackop pisze: Jego gra przeciwko Wenezueli powinna być pokazywana jako filmik instruktażowy pt. "Jak powinien grać napastnik".
Dokładnie. Jak mawiał Szpakowski/Szaranowicz w Fifie: "To powinno się pokazywać juniorom na treningu". :-D


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 00:22

jackop pisze:przez co poziom turnieju był znacznie niższy niż oczekiwałem.
Był daremny,tak samo jak ostatnie mistrzostwa Świata,Liga Mistrzów i Serie A,niestety ale dzisiejsza piłka jest biedna jak mysz kościelna,do czego to doszło że Brazylijczycy (!) na 5 karnych posyłają tylko jeden w światło bramki :doh: Balonik pod nazwą Argentyna pękł już po pierwszym meczu,och,Messi,ahh,Messi,ojeju,Messi :dance: A tak na prawdę ta kadra bez niego byłaby o wiele groźniejsza,nieprzewidywalna niż z boskim Lessiem w składzie. Osobiście liczyłem na Brazylie ale jak popatrzyłem na tego koguta w ataku za którego parę Europejskich klubów rzuca 45 mln. ( :doh: [*] ) i formę kanarków to odechciało mi się tego turnieju. Już lepiej się oglądało Włochów w RPA.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 02:26

DiaVolO pisze:
jackop pisze:przez co poziom turnieju był znacznie niższy niż oczekiwałem.
Był daremny,tak samo jak ostatnie mistrzostwa Świata,Liga Mistrzów i Serie A,niestety ale dzisiejsza piłka jest biedna jak mysz kościelna,do czego to doszło że Brazylijczycy (!) na 5 karnych posyłają tylko jeden w światło bramki :doh: Balonik pod nazwą Argentyna pękł już po pierwszym meczu,och,Messi,ahh,Messi,ojeju,Messi :dance: A tak na prawdę ta kadra bez niego byłaby o wiele groźniejsza,nieprzewidywalna niż z boskim Lessiem w składzie. Osobiście liczyłem na Brazylie ale jak popatrzyłem na tego koguta w ataku za którego parę Europejskich klubów rzuca 45 mln. ( :doh: [*] ) i formę kanarków to odechciało mi się tego turnieju. Już lepiej się oglądało Włochów w RPA.
Tak, tak... Ty i Twoje psioczenie na Pemiership - lepiej byłby dla całej społeczności forumowej gdybyś zamilkł.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 14:03

No i karteczka :dance: Napisałem coś na temat Premierleague w ostatnim poście ? Skoro już poruszyłeś ten temat to....no co ? według mnie trzeba być głupcem i ślepcem zarazem żeby nie widzieć tego że Angole dołożyli swoje 3 grosze do sytuacji jaka panuje obecnie w Europejskiej piłce.

Wracając do Copa America,to aż żal dupę ściska jak patrzę na Brazylię teraz i tą kilka lat wstecz,na MŚ 1998,2002 czy nawet 2006,Ronaldo,Rivaldo,Cafu,Ronaldinho,Roberto Carlos... a teraz ? Neymar,Ganso,Andre Santos i inne popierdółki :doh: Argentyna mogłaby grać pięknie,skutecznie i przebojowo,ale media tak pompują baloniki że szkoda gadać. Dalej będę się trzymał swojej wersji że Albicelestes byliby o wiele groźniejszym zespołem gdyby grali bez Messiego (w sumie mogliby spróbować parę razy zagrać bez niego).
Miałem wielkie nadzieje co do tego turnieju,południowa ameryka,słońce,samba a tu walenie głową o mur :angry:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 16:22

DiaVolO pisze:Dalej będę się trzymał swojej wersji że Albicelestes byliby o wiele groźniejszym zespołem gdyby grali bez Messiego (w sumie mogliby spróbować parę razy zagrać bez niego).
Nie uważam, że Argentyna byłaby lepsza bez Messiego, ale na pewno Leo nie ma takiego komfortu genialnej linii pomocy za plecami, tak jak w Barcelonie, dlatego też nie błyszczy w kadrze :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 16:52

Na pewno byłaby bardziej nieprzewidywalna co automatycznie zrobiłoby ją groźniejszym zespołem,z Copa America ich taktyka wyglądała tak "piłka do Messiego,on coś wymyśli,w końcu to najlepszy piłkarz na świecie". Rywale podwajają krycie i dupa,Lessie też szybko się gotuje no i wiedzieliśmy tego efekty. Poza tym te stałe fragmenty gry,nie wiem po jaką cholerę on wszystko wykonywał. Nie żebym miał jakąś obsesję na nim ale no nie potrafię zrozumieć decyzji trenera Argentyny,wystarczy popatrzeć co grała Argentyna na Mistrzostwach w Niemczech w 2006r. a teraz,piłkarze wcale nie gorsi gołym okiem widać kto się lepiej prezentował.



E: Nie lubię go,jak całej Barcelony,ale nie mam obsesji na ich punkcie,to byłoby niezgodne z moimi moralnymi zasadami 8)
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2011, 17:59 przez DiaVolO, łącznie zmieniany 1 raz.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 17:05

DiaVolO pisze:(...)Nie żebym miał jakąś obsesję na nim(...)
Wydaje mi się, że jednak jest inaczej :roll:


#AllegriOut
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 18:45

3 kolejne posty i ciągle to samo. Ogarnij się człowieku :lol:

Dzisiaj finał. Fajnie że o 21, będzie można spokojnie pooglądać bez nocnego wstawania :-D


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 19:34

Dtmiu pisze:3 kolejne posty i ciągle to samo. Ogarnij się człowieku :lol:

Dzisiaj finał. Fajnie że o 21, będzie można spokojnie pooglądać bez nocnego wstawania :-D
O 21? A na którym? Na telegazecie jest napisane, że po północy 40 minut? :)


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 19:41

jsduga pisze:
Dtmiu pisze:3 kolejne posty i ciągle to samo. Ogarnij się człowieku :lol:

Dzisiaj finał. Fajnie że o 21, będzie można spokojnie pooglądać bez nocnego wstawania :-D
O 21? A na którym? Na telegazecie jest napisane, że po północy 40 minut? :)
TVP Sport, retransmisja na TVP 2 o 0.40. na żywo oczywiście jeszcze w internecie.

liczę na Urugwaj. zresztą, obie drużyny już są wygranymi.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 19:48

Byłem pewien że leci w TVP Sport. Trochę dziwna polityka puszczać na żywo mecze grupowe i poprzednie fazy pucharowe a nie dać finału :think: W takim razie trzeba rzeczywiście liczyć na internet np. www.atdhenet.tv


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2011, 19:49

Dtmiu pisze:Byłem pewien że leci w TVP Sport. Trochę dziwna polityka puszczać na żywo mecze grupowe i poprzednie fazy pucharowe a nie dać finału :think: W takim razie trzeba rzeczywiście liczyć na internet np. www.atdhenet.tv
No toć będzie na TVP Sport :P


Obrazek
ODPOWIEDZ