MŚ 2014: Koszyki - Polska w 4 koszyku.

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2011, 17:07

strong return pisze:
@D@$ pisze: Uważam, że sporo tych "Polaków z odzysku", mogą rozboleć plecy. Tak, jak w przybliżeniu Olisadebe.
Generalnie uważam, że tych co mają jakieś tam związki (rodzinne) z Polską można brać, jak np. Obraniak, byle nie przesadzić. Brać wszystkich jak leci, nie. Oczywiście każdy stał się bardziej liberalny jak trafia się perełka typu Olisadebe, ale generalnie niech on i Roger to będą tylko wyjątki...
Każdy może podchodzić do tego inaczej. Uważam, że wykopywanie przodków, nie przodków, to i tak koniunkturalizm. No, bo co? Perquisowi, Boenishowi, czy Obraniakowi się przypomniało, że są Polakami? Wątpię, jakby mogli, czytaj potrafili, reprezentowaliby inne kraje. Myślę, że odpowiednie byłoby przyjęcie dwóch tego rodzaju piłkarzy jako swoistych dzikich kart, inaczej-idziemy jak Franciszek S. na łatwiznę i cała idea selekcjonowania zostaje całkowicie zaprzeczona. Choć nie powiem, że jak widzę Glika na środku obrony to w każdych okolicznościach jestem tak twardy. To samo z Dudką. :prochno: W ogóle to: Arboledy nikt z zawodników nie chce, co z Boenishem nie wiadomo, a Perquis nie ma paszportu. I tak się prezentuje większość "idealnej" obrony na Euro, na niecały rok przed turniejem...
ReinerJuve pisze:
@D@$ pisze: A Serbia gra w jednej grupie z Chorwacją. Jednym słowem rzeźnia.
I weź tu wskaż faworyta. W tej samej grupie kolejne "derby", Szkocja - Walia.
Ja obstawiam, że Serbowie. Do mundialu w Niemczech się zakwalifikowali w dobrym stylu i do RPA też,na turniejach było gorzej, ale do ME-drugi raz razy z rzędu, chyba nie wejdą(sami się ugotowali najpierw zatrudniając Clemente, gdy grali w grupie z nami, a teraz walkowerem) Chorwaci mają ostatnio odwrotnie. Chociaż Belgowie też będą groźni. Wreszcie urodziło im się kilku młodych, dobrych piłkarzy.
deszczowy pisze:
@D@$ pisze: Gorzej, że on wchodzi pod prysznic i łapie kontuzję :/
Pomyliłeś z Canizaresem.
Ciekawe, po ilu kolejkach był wtedy Santi, jak się poślizgnął we własnej łazience? :think:


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
ODPOWIEDZ