Manuel Arboleda - za, czy przeciw?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy Manuel Arboleda powinien reprezentować nasz kraj?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2011, 10:47

Gathafi pisze:na lewej obronie ciekawym rozwiązaniem byłoby postawienie tam na Rogera, (czytałem z nim wywiad i mówił że w Brazyli i w Celcie grywał właśnie na tej pozycji)
Łohohoho! Z pewnością ciekawe rozwiązanie, ale ja nie chcę tego oglądać :smile:


Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2011, 10:51

Ouh_yeah pisze:
Gathafi pisze:na lewej obronie ciekawym rozwiązaniem byłoby postawienie tam na Rogera, (czytałem z nim wywiad i mówił że w Brazyli i w Celcie grywał właśnie na tej pozycji)
Łohohoho! Z pewnością ciekawe rozwiązanie, ale ja nie chcę tego oglądać :smile:
a wolisz na lewej obronie oglądać Sadloka który raz na ruski miesiąc wychodzi poza własne pole karne? oraz jak już zdecyduje się na "rajd" z piłką to dośrodkowuje nią ala Molinaro?

Nasza linia defensywy za kadencji Smudy to praktycznie jeden klasyczny boczny obrońca - czytaj Piszczek i trzech stoperów, bo Sadloka przy całej mojej sympati dla jego osoby bocznym obrońcą nazwać nie można. On jest tak jak u nas Fredka z konieczności zrobiony bocznym obrońcą ale warunków do gry na tej pozycji to on nie ma i nie będzie miał. Nie podoba mi się to że nasza repka gra tylko prawą stroną a na lewej flance nic się nie dzieje. Fajnie że Piszczek włącza się cały czas do ofensywy ale jeszcze lepiej było by gdyby lewy obrońca robil to samo, wtedy była by w naszej drużynie jakaś równowaga.

PS: nie wiem czy pamiętasz ale Piszczek też na początku kariery grywał w pomocy, czy to w Zagłębiu czy na początku przygody w Hercie :whistle:


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2011, 12:25

Gathafi pisze:PS: nie wiem czy pamiętasz ale Piszczek też na początku kariery grywał w pomocy, czy to w Zagłębiu czy na początku przygody w Hercie :whistle:
Zdaje się, że zaczynał w napadzie nawet. Ale Roger nie ma obecnie żadnych cech bocznego obrońcy. Jest wolny, nie ma kondycji na 90 minut biegania wzdłuż linii, kiepsko u niego z odbiorem...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2011, 13:00

Ouh_yeah pisze:
Gathafi pisze:PS: nie wiem czy pamiętasz ale Piszczek też na początku kariery grywał w pomocy, czy to w Zagłębiu czy na początku przygody w Hercie :whistle:
Zdaje się, że zaczynał w napadzie nawet.
Owszem. Nawet strzelił 15 bramek w Zagłębiu. Wyjeżdżał do Niemiec jako napastnik/skrzydłowy.
Ouh_yeah pisze:Ale Roger nie ma obecnie żadnych cech bocznego obrońcy. Jest wolny, nie ma kondycji na 90 minut biegania wzdłuż linii, kiepsko u niego z odbiorem...
Nigdy ich nie miał, tych cech ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2011, 13:16

deszczowy pisze:
Ouh_yeah pisze:
Gathafi pisze:PS: nie wiem czy pamiętasz ale Piszczek też na początku kariery grywał w pomocy, czy to w Zagłębiu czy na początku przygody w Hercie :whistle:
Zdaje się, że zaczynał w napadzie nawet.
Owszem. Nawet strzelił 15 bramek w Zagłębiu. Wyjeżdżał do Niemiec jako napastnik/skrzydłowy.
Ouh_yeah pisze:Ale Roger nie ma obecnie żadnych cech bocznego obrońcy. Jest wolny, nie ma kondycji na 90 minut biegania wzdłuż linii, kiepsko u niego z odbiorem...
Nigdy ich nie miał, tych cech ;)
coś ci trenerzy w Brazyli czy w Hiszpani musieli w nim widzieć skoro stawiali na niego w obronie ale... niech wam będzie nie nadaje się :prochno: tylko wtedy kto na lewej?


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2011, 13:19

Drugi Brożek?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2011, 12:37

Euzebiusz Smolarek bardzo (do)bitnie wyraził swoje zdanie w temacie Arboledy w kadrze :D.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2011, 12:44

Ale mu bombę wygarnął :D


#AllegriOut
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2011, 13:10

"Chciał wsadzić palec tam, gdzie mi się nie podoba" - czyli Euzebiusz Smolarek tłumaczy dlaczego uderzył Arboledę :prochno:.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2011, 13:54

Smolarkowi upiekło się za pierwszym razem więc powinien się ogarnąć. Bana dostanie to pewnie znowu przedsiębiorczy Józek mu pensję zmniejszy :D


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2011, 16:57

Gathafi pisze:
deszczowy pisze:
Ouh_yeah pisze:
Zdaje się, że zaczynał w napadzie nawet.
Owszem. Nawet strzelił 15 bramek w Zagłębiu. Wyjeżdżał do Niemiec jako napastnik/skrzydłowy.
Ouh_yeah pisze:Ale Roger nie ma obecnie żadnych cech bocznego obrońcy. Jest wolny, nie ma kondycji na 90 minut biegania wzdłuż linii, kiepsko u niego z odbiorem...
Nigdy ich nie miał, tych cech ;)
coś ci trenerzy w Brazyli czy w Hiszpani musieli w nim widzieć skoro stawiali na niego w obronie ale... niech wam będzie nie nadaje się :prochno: tylko wtedy kto na lewej?
Bakero niedawno w meczu Ligi Europy zobaczyl cechy napastnika u Stilica, a cechy skrzydlowego u Rudnevsa. To nie znaczy ze oni sie nadaja na te pozycje tylko ze "Mniej niz zero" nie nadaje sie na trenera.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2011, 18:36

Jeszcze jeden argument przeciwko Mańkowi w kadrze Polski:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,titl ... caid=1c1c2

Od początku byłem przeciwny jego powołaniu i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Ps. Czytając wywiady z nim i jego wypowiedzi w gazetach wydaje mi się, że jest trochę... arogancki, żeby nie mówić chamski.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2011, 07:32

Smuda go już chyba nie powoła.

Po pierwsze nie zasługuje na powołanie ze względu na swoją formę.
Po drugie piłkarze wypowiadają się o nim w nienajlepszym tonie, więc jego powołanie ewidentnie zaostrzyło by nastroje w kadrze panujące.

Facet sam sobie jest winien. Społeczeństwo nie musiało krzyczeć zbyt długo i głośno : nie dla Arboledy :whistle:

P.S. Po co on tego palca Smolarkowi ten tego ... :roll:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2011, 07:56

Smuda już wielokrotnie pokazał, że potrafi najpierw powiedzieć A, potem B, żeby na końcu zrobić C twierdząc, że mówił D. W tej chwili raczej Arboleda w kadrze nam nie grozi, ale do Euro jeszcze ponad rok i wszystko się może zdarzyć. Wcale się nie zdziwię jeżeli za pięć dwunasta Dyzma się połapie że w sumie to ten Arboleda może być całkiem przydatny i jednak on by go sobie do kadry wziął. A że inni piłkarze go nie lubią? Że nie cieszy się popularnością? Franz już nieraz pokazywał, że potrafi takie rzeczy olać ciepłym moczem.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2011, 10:30

http://mistrzowie.org/242400/Manuel-wej ... k-po-masle.

Mam nadzieję, że nie do polskiej kadry :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ