Rosja i Katar gospodarzami MŚ 2018 i 2022!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2010, 22:00

Turniej w Katarze z pewnością będzie mniej egzotyczny niż ten w RPA czy Korei i Japonii. Ewentualnie może się wyróżniać paroma białymi chustami na stadionie. Za to przyznanie takiej imprezy krajowi, który za nic ma demokrację i podstawowe prawa obywatelskie gdzie korupcja nadal jest na porządku dziennym... :think:.
Co ciekawe wygląda na to, że większość stadionów będzie miała około 45 tysięcy miejsc czyli minimum narzucone przez federacje. Także z naszymi obiektami na euro nie mamy się czego wstydzić.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2010, 23:27

Ktoś wyżej napisał o piwku... z tego co się orientuje w tych krajach alkohol, chyba jest zakazany :think: :prochno:

Piszecie o Soczi, wczoraj oglądałem dokument o tych IO i przygotowaniach do nich...ludzi przesiedlają, jak szczury. Najlepszy był gościu co został przesiedlony na super osiedle, ładne domki, ogródek, taki styl USA, jak to powiedzieli. Tyle, że to co znalazła reporterka na stoliku, przy wejściu: "Gazetka KGB" i się dziwić, że taki dom dostał, potem się przyznał, że jest byłym KGB'owcem.

I jak to mówią:

"Lepsza olimpiada w Soczi bez śniegu, niż Europa bez gazu", ta sama regułą imała się MŚ 2018 :smile:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 00:52

Oby tylko nie wpadli na pomysł rozgrywania meczy w Smoleńsku, bo strach będzie lecieć :C


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 10:59

Ołówek pisze:Jeśli ktoś narzeka na wybór Kataru to zapraszam do obejrzenia stadionów, na których odbędą się mistrzostwa, istne dzieła sztuki:

Stadiony piękne, ale co z tego?
Zorganizujmy następne mistrzostwa świata na księżycu, też będzie z pompą i nieziemsko.

Katar to państewko nawet nie 1,5 mlnowe. Te stadiony zobaczą pełną publiczność tylko na tych mistrzostwach. Nie zdziwię się, jesli szejki po mundialu zburzą te budowle :roll:
Blatter uparł się, że MŚ mają być na każdym kontynencie, tylko nie każde państwo jest gotowe na takie imprezy. Robienie mistrzostw na odludziu dla mnie trochę mija się z celem i misją mundialu.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 11:26

pan Zambrotta pisze:Robienie mistrzostw na odludziu dla mnie trochę mija się z celem i misją mundialu.
Misja mundialu to głównie propagowanie piłki nożnej. Choć sam Katar jest niewielki to jednak chodzi o cały region, tę część świata.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 11:32

Wiekszosc stadionów ktore powstana w Katarze po mundialu zostanie rozebrana. A czesci ktore beda nadawac sie do ponownego uzycia posłuza do budowy stadionów w innych krajach tamtego regionu.

Cieszy wybór Rosji. Wystarczy mi coroczna LM zeby miec odruch wymiotny na sama mysl ze kolejny mundial moglby być grany na kamp nołach mestajach, old trafordach enfildach czy stanford bridzach.

Co sie jednak tyczy Kataru. Widac wyraznie ze FIFA w tym przypadku poszła w komercje. Bardzo liczylem ze wybiora Australie, no ale cóż widocznie moc petrodolarów byla wieksza niż piekno Australii 8)
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2010, 11:37 przez D-Rose, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 11:35

Co jak co, ale ja z miłą chęcią bym odwiedził Katar, nawet w celach turystycznych 2 tyg. relaksu + MŚ= Marzenie :smile:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 11:45

A może tak mundial w styczniu?

Jak oni kombinują...Jak oni sobie to wyobrażają, to nie jest żaden Puchar Narodów Afryki żeby grać w zime, w połowie sezonu?!. Owszem będzie gorąco latem ale FIFA wiedziała w co się pakuje :whistle:


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 21:38

artur_89 pisze:Ktoś wyżej napisał o piwku... z tego co się orientuje w tych krajach alkohol, chyba jest zakazany :think: :prochno:
No to źle się orientujesz... Islam nie pozwala na spożywanie alkoholu muzułmanom, ale wystarczy pojechać do pierwszego lepszego kraju islamskiego i wejść do hotelu gdzie zatrzymują się mieszkańcy reszty świata - wybór lepszy niż we wszystkich barach w Polsce. ;)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 22:58

Możecie być pewni, że mundial w Rosji będzie znakomity. Rosja nie pierwszy raz będzie organizować tak wielką imprezę i warto dodać, że w tym kraju na sport $ nie żałują, bo choćby co żreć nie mieli to zepną poślady i zorganizują świetne mistrzostwa.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 23:14

Gotti pisze:Możecie być pewni, że mundial w Rosji będzie znakomity.
to potwierdzone info, rusofilu ?

czasami wydaje mi się, że ZSRR nadal żyje, a ludźmi kieruje ta sama propaganda co kiedyś :lol:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 23:23

pan Zambrotta pisze:
Gotti pisze:Możecie być pewni, że mundial w Rosji będzie znakomity.
to potwierdzone info, rusofilu ?
Potwierdzone. Dzwoniłem do Władimira I, zwanego Dobrym. Między poleceniami, dotyczącymi zakładania siatek szpiegowskich powiedział mi, że Mundial będzie na naprawdę wysokim poziomie, bo już zaczynają wsadzać do więzień tanią silę roboczą. Opozycyjni miliarderzy będą układać murawę. Dziennikarze posłużą do nawożenia.
pan Zambrotta pisze:czasami wydaje mi się, że ZSRR nadal żyje, a ludźmi kieruje ta sama propaganda co kiedyś :lol:
Czasami wydaje mi się, że niektórzy są równie krótkowzroczni, jak stado ślepych jeży w worku węgla. Nie bierz do siebie, Miśku.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 23:32

pan Zambrotta pisze:
Gotti pisze:Możecie być pewni, że mundial w Rosji będzie znakomity.
to potwierdzone info, rusofilu ?

czasami wydaje mi się, że ZSRR nadal żyje, a ludźmi kieruje ta sama propaganda co kiedyś :lol:
Masz jakiś problem internetowy napinaczu?
Wiesz czemu Rosja ma tylu wybitnych sportowców? Bo inwestują ogromne pieniądze w sport, od zawsze. Skoro dostali możliwość zorganizowania tej imprezy to na pewno tego nie spieprzą, bo prędzej pół narodu z głodu umrze, ale mundial będzie pierwsza klasa. Poza tym w 2014 r. Rosja organizuję igrzyska, a to też o czymś świadczy.

Zmień nastawienie do świata, bo jesteś typowym polaczkiem i to w dodatku takim, który jest mocny w gębie tylko, ale tylko z zza ekranu.

I na przyszłość nie pisz bezpośrednio do mnie, bo z całym brakiem szacunku nie mam zamiaru dyskutować z kimś tak prymitywnym jak ty.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 23:37

it doesn't matter pisze: Cieszy wybór Rosji. Wystarczy mi coroczna LM zeby miec odruch wymiotny na sama mysl ze kolejny mundial moglby być grany na kamp nołach mestajach, old trafordach enfildach czy stanford bridzach.
Ale zaloze sie ze jesli za piec lat Wlochy beda starac sie o Euro czy Mundial to mecze na San Siro czy Nowym Delle Alpi beda mile widziane, mimo iz w telewizjii jest ich w tygodniu przynajmiej trzy? Chodz musze sie troche zgodzic, nie widzi mi sie jakos mecz MS na takim Stamford Bridge.
it doesn't matter pisze: Co sie jednak tyczy Kataru. Widac wyraznie ze FIFA w tym przypadku poszła w komercje. Bardzo liczylem ze wybiora Australie, no ale cóż widocznie moc petrodolarów byla wieksza niż piekno Australii 8)
Tutaj sie zgodze. Tez liczylem na Australie, ale coz...

Co do alkoholu w Katarze: dzien przed ogloszeniem decyzjii slyszalem w radiu ze jesli Katar dostanie MS to na czas imprezy zezwola piwo :prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 00:08

Gotti pisze:
pan Zambrotta pisze:
Gotti pisze:Możecie być pewni, że mundial w Rosji będzie znakomity.
to potwierdzone info, rusofilu ?

czasami wydaje mi się, że ZSRR nadal żyje, a ludźmi kieruje ta sama propaganda co kiedyś :lol:
Masz jakiś problem internetowy napinaczu?
Wiesz czemu Rosja ma tylu wybitnych sportowców? Bo inwestują ogromne pieniądze w sport, od zawsze. Skoro dostali możliwość zorganizowania tej imprezy to na pewno tego nie spieprzą, bo prędzej pół narodu z głodu umrze, ale mundial będzie pierwsza klasa. Poza tym w 2014 r. Rosja organizuję igrzyska, a to też o czymś świadczy.

Zmień nastawienie do świata, bo jesteś typowym polaczkiem i to w dodatku takim, który jest mocny w gębie tylko, ale tylko z zza ekranu.

I na przyszłość nie pisz bezpośrednio do mnie, bo z całym brakiem szacunku nie mam zamiaru dyskutować z kimś tak prymitywnym jak ty.
twoje brednie o rosji aż żal czytać. czasem mam wrażenie, że KGB ci płaci za rozsiewanie propagandy na naszym forum :lol:

Powierzenie rosji i Katarowi imprez sportowych uznaję za porażkę. Pal licho olimpiadę u ruskich, to sie dzieje w jednym mieście, ale komu będzie się chciało latać po wsiach oddalonych o tak wiele kilometrów?

Kto następny? Mongolia? Meksyk?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ