Powołania do Reprezentacji Polski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy uważasz, że powoływanie piłkarzy z polskimi korzeniami wyszkolonych w zagranicznych klubach jest dobrym pomysłem?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:37

Mnie komentatorzy irytowali już w meczu z Ukrainą, gdzie przy każdym upadku Polaka w polu karnym już dyktowali jedenastkę.
Dzisiejszy mecz to niezły kabaret, Lewandowski zagrał przesłabo z SAN MARINO :angry: A nie wiem co w kadrze robi Wawrzyniak. Naprawdę w Polsce nie ma lepszego lewego obrońcy niż on?
BTW co z Błaszczykowskim?
Komentatorzy na TVP mówili coś o kontuzji na rozgrzewce przy próbie strzału.
Ostatnio zmieniony 26 marca 2013, 22:38 przez Murzin, łącznie zmieniany 1 raz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:38

kuba2424 pisze:
steru pisze:Nie wiem o co Ci właściwie chodzi. Kibice gwiżdżą po nieudanych zagraniach - nie widzę świętowania.
Sam fakt, że przyszli na ten mecz po tym jak reprezentacja popisała się z Ukrainą, jest dla mnie żenujący.
Nie słyszysz durnowatych przyśpiewek kibiców typu "jeszcze jeden".
Płacąc za dwa bilety w pakiecie nie poszedłbyś na mecz? Ja bym poszedł. Kibicuje się na dobre i na złe.

Przyśpiewki "jeszcze jeden" według mnie ironiczne niż poważne, ale każdy ma swoją interpretację. Skończyło się na 5-0, plan minimum wykonany - styl pozostawia bardzo wiele do życzenia. Eliminacje i tak już stracone, nie widzę innej możliwości.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:46

Puchar Weszło zdobyty :prochno: Z zasadami trafili idealnie.

Fornalik zdecydował się na sporo zmian :think: Nie wiem, czy to nie wpływ mediów. Z jednej strony dobrze, że uwzględnia krytykę, ale z drugiej - czy nie za bardzo leci pod publiczkę? Jeszcze kilka tygodni temu takiego Salamona nikt ze sztabu kadry nie brał na poważnie.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:50

steru pisze:
kuba2424 pisze:
steru pisze:Nie wiem o co Ci właściwie chodzi. Kibice gwiżdżą po nieudanych zagraniach - nie widzę świętowania.
Sam fakt, że przyszli na ten mecz po tym jak reprezentacja popisała się z Ukrainą, jest dla mnie żenujący.
Nie słyszysz durnowatych przyśpiewek kibiców typu "jeszcze jeden".
Płacąc za dwa bilety w pakiecie nie poszedłbyś na mecz? Ja bym poszedł. Kibicuje się na dobre i na złe.
I tym właśnie się różnimy. Ja nie kupiłbym biletu na mecz naszej reprezentacji, tym bardziej podwójnego ( swoją drogą - prosty ale bardzo skuteczny chwyt marketingowy) bo znam sto lepszych sposobów jak wydać te pieniądze bawiąc się przy tym o niebo lepiej. Ty jesteś kibicem naszej reprezentacji, ja widzę tylko dobrze zarabiających nieudaczników.
steru pisze:Przyśpiewki "jeszcze jeden" według mnie ironiczne niż poważne, ale każdy ma swoją interpretację.
Przecież podczas zbliżeń na kibiców było widać, że sikają z radości. Oni naprawdę wyglądali na dumnych z wyniku!


Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:54

Fornalik mógł wystawić kogokolwiek z powołanej kadry i tak byśmy przecież ten mecz wygrali.
Przecież podczas zbliżeń na kibiców było widać, że sikają z radości. Oni naprawdę wyglądali na dumnych z wyniku!
No a jak! Nieczęsto nasza reprezentacja wygrywa tyloma bramkami :D


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:54

Dobra w dyskusję się wdawać nie będziemy. Na żadnym meczu kadry nie byłem bo mam ważniejsze wydatki, potrafię jednak zrozumieć ludzi którzy na mecze chodzą. Nie mnie oceniać na co kto wydaje pieniądze, dlatego krytykować ich nie zamierzam. Chwyt marketingowy z biletami świetny, tu brawa dla Bońka o ile to rzeczywiście jego inicjatywa.

Wasyl to cień piłkarza z przed roku czy dwóch. Dostał przepustkę do klubu wybitnego reprezentanta, więc nie powoływać go dopóki nie zacznie grać w klubie.

Ciekawe kto odbierze Puchar Weszło? :prochno:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:55

Uważam, że przeciwko takim drużynom jak San Marino sędzia powinien dyktować karne tylko w przypadku jakichś wyjątkowo ordynarnych fauli, a na zagrania ręką patrzeć przez palce. Komentatorzy zanim się czymś podniecą podczas takiego meczu powinni przypomnieć sobie, że San Marino odniosło 1 zwycięstwo w 116 meczach pod egidą FIFA. Już niedługo piłkarze wypełniający koszulki repreznetacji Polski sami poczują się jak San Marino po wizycie w Anglii.
steru pisze:Ciekawe kto odbierze Puchar Weszło? :prochno:
A co to za puchar?


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 23:06

To Ty nie wiesz? Puchar Weszło! to najbardziej prestiżowe trofeum jakie jest w stanie osiągnąć ta reprezentacja. :lol:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2013, 07:53

Vimes pisze:Uważam, że przeciwko takim drużynom jak San Marino sędzia powinien dyktować karne tylko w przypadku jakichś wyjątkowo ordynarnych fauli, a na zagrania ręką patrzeć przez palce.
No nie zapędzajmy się...
Vimes pisze:Komentatorzy zanim się czymś podniecą podczas takiego meczu powinni przypomnieć sobie, że San Marino odniosło 1 zwycięstwo w 116 meczach pod egidą FIFA.
Rozumiem, że mowa o transmisji w publicznej? Kto tam komentował?
Vimes pisze:Już niedługo piłkarze wypełniający koszulki reprezentacji Polski sami poczują się jak San Marino po wizycie w Anglii.
Do tego nie trzeba Anglii. Myślę, że nawet na Ukrainie możemy się tak poczuć. Mecz z Mołdawią też nam "dużo" może pokazać.
Vimes pisze:
steru pisze:Ciekawe kto odbierze Puchar Weszło? :prochno:
A co to za puchar?
Serio? :prochno:


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2013, 11:18

Portal natemat.pl pisze:nad Fornalikiem coraz mocniej zaczęło pojawiać się widmo zwolnienia. Padły już nawet nazwiska pierwszych kandydatów: Roberto Di Mateo, Zdenek Zeman i Marco Tardelli.
Już widzę jak Zdenek doprowadza do pionu grę obronną Boenischa. :prochno:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 marca 2013, 11:36

Nie interesuję się zbytnio sprawami kadry, ale jak najbardziej jestem za zatrudnieniem zagranicznego trenera, oczywiście byleby to nie był jakiś przeciętniak. Beenhakker w równie trudnej grupie jak ta, wywalczył pierwsze miejsce, nie przegrywając z Portugalią. Kogo miał wtedy w składzie? Gwiazdy GKS Bełchatów i piłkarzy grających w średniakach w Europie? Teraz mamy POTENCJALNIE lepszych piłkarzy, wydaję mi się, że nawet Marco Tardelli wykrzesałby z nich więcej.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2013, 11:53

Mamy Prezesa Bońka to teraz każdy bezrobotny trener z Włoch będzie łączony z kadrą :prochno: Swoją drogą pierwszy prawdziwy test dla Bońka nadszedł chyba szybciej niż się Pan Prezes spodziewał. Trzeba będzie wybrać dobrego selekcjonera. Po tym żałosnym dwumeczu chyba nikt nie ma wątpliwości, że wylot Waldka Kinga to już tylko kwestia czasu i humoru ludzi z PZPN.

Chociaż Pan Prezes używając swojej porażającej logiki już chyba milion razy w wywiadach mówił, że wyniki kadry to nie jego działka, bo on przecież nie trenuje ani nie gra, on tylko im wszystkim płaci :lol:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2013, 12:00

Ouh_yeah pisze: Chociaż Pan Prezes używając swojej porażającej logiki już chyba milion razy w wywiadach mówił, że wyniki kadry to nie jego działka, bo on przecież nie trenuje ani nie gra, on tylko im wszystkim płaci :lol:
Jakieś źródło? Nie, żebym był wielkim fanem Bońka, ale we wszystkich wywiadach jakie czytałem, wypowiadał się ok i nie dał się podejść dziennikarzom. Nie było się do czego przyczepić. A o takiej wypowiedzi nie słyszałem.

Trener z zagranicy ok, ale nazwiska które się wymienia nie powalają i już chyba wolę Fornalika... A może Ciro Balboa jest chętny? :smile:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2013, 12:01

Przyjdzie nowy. Zarabiający 10x wiecej. I nic więcej nie zrobi. Z resztą kto by nie zasiadał na tym stołku .. Wszyscy jesteśmy pro selekcjonerami :angry: Dobrze że od 2008 roku kadrą się nie interesuje prawie wcale. Prawdziwy ze mnie szczęśliwy człowiek :roll:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2013, 12:14

Szikit pisze:Jakieś źródło?
Źródła jako takiego nie mam, ale słyszałem tę śpiewkę już przynajmniej trzy razy: w Cafe Futbol jak był, w C+ jak był i chyba w TVN24. Teraz Borek po meczu z Ukrainą mówił, że władze są załamane i zmiana selekcjonera może być dość blisko, chociaż z drugiej strony Boniek też wiele razy powtarzał, że Fornalik jest fajnym trenerem i trzeba dać mu czas.

Sam już nie wiem. W Polsce bieda, a poza nią możemy wybierać z samych nieudaczników... Nie spodziewałem się, że Waldemar aż tak polegnie.


ODPOWIEDZ