Powołania do Reprezentacji Polski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy uważasz, że powoływanie piłkarzy z polskimi korzeniami wyszkolonych w zagranicznych klubach jest dobrym pomysłem?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 21:27

ArtHur pisze:Powołanie beznadziejnego, tragicznego Wojciecha Kaczmarka to niewyobrażalna kompromitacja Dyzmy. Koleś rozegrał 4 dobre mecze w życiu i wszystkie właśnie w tej rundzie przy sporym udziale szczęścia. Każdy kolejny pozytywny mecz tego zawodnika zbliża go do strasznej katastrofy na boisku(coś typu pawełki i cabajki).
Ehh, gdyby trenerem kadry był Orest Lenczyk......... Ale jest w Śląsku, też dobrze. Szkoda jedynie tych zawodników w kadrze, bo mamy naprawdę dobry skład.
Używasz takich słów jak niewyobrażalna kompromitacja jakby Smuda powołał Jarka Kaczyńskiego. Szczerze mówiąc, nawet nie widziałem Kaczmarka w akcji ale niewyobrażalna kompromitacja to jest 0:5 z Barceloną dla Realu. Powołanie zawodnika na cholerny MECZ TOWARZYSKI nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji a może akurat koleś wykorzysta swoją szansę?

Dodam jeszcze, że nie przepadam za Smudą, i dla odmiany wolałbym na jego stanowisku Probierza ale ludzie, którzy tylko szukają powodu, żeby go krytykować mnie niewyobrażalnie denerwują.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2011, 07:50

ArtHur pisze:Powołanie beznadziejnego, tragicznego Wojciecha Kaczmarka to niewyobrażalna kompromitacja Dyzmy. Koleś rozegrał 4 dobre mecze w życiu i wszystkie właśnie w tej rundzie przy sporym udziale szczęścia.
Mecz towarzyski, ograniczone pole manewru głównie przez kontuzje i głupotę Smudy, a Ty się czepiasz o Kaczmarka. Na ten moment nie było lepszego wyboru.
ArtHur pisze:Ehh, gdyby trenerem kadry był Orest Lenczyk......... Ale jest w Śląsku, też dobrze. Szkoda jedynie tych zawodników w kadrze, bo mamy naprawdę dobry skład.
Leńczyk i kadra? Sory nie bardzo. Ten chłop ze swoim charakterem nie nadaje się do kadry. Zaraz by zakazał jednemu i drugiemu mu orestować. Z kimś by się pokłócił. Kogoś wyrzucił. Tak jak Smuda.

Byłem zwolennikiem Smudy na ławce trenerskiej ale jednak się pomyliłem. Facet zalicza wpadkę za wpadką. Kompromituje się na każdym kroku. Niestety.
Mietson pisze: Dodam jeszcze, że nie przepadam za Smudą, i dla odmiany wolałbym na jego stanowisku Probierza ale ludzie, którzy tylko szukają powodu, żeby go krytykować mnie niewyobrażalnie denerwują.
Nie wiem o co konkretnie Ci chodzi, ale z wypowiedzi Grosickiego i Frankowskiego wynika, że coś złego ewidentnie w Jagielloni się działo/dzieje i ma to związek z Probierzem.

Może Van Gaal? :prochno: Hiddink? :prochno: Lippi? :prochno:
Myślicie, że z jednym z tych trenerów nasza kadra by coś ugrała? Serio pytam...


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 marca 2011, 08:37

steru pisze:
Mietson pisze: Dodam jeszcze, że nie przepadam za Smudą, i dla odmiany wolałbym na jego stanowisku Probierza ale ludzie, którzy tylko szukają powodu, żeby go krytykować mnie niewyobrażalnie denerwują.
Nie wiem o co konkretnie Ci chodzi, ale z wypowiedzi Grosickiego i Frankowskiego wynika, że coś złego ewidentnie w Jagielloni się działo/dzieje i ma to związek z Probierzem.

Może Van Gaal? :prochno: Hiddink? :prochno: Lippi? :prochno:
Myślicie, że z jednym z tych trenerów nasza kadra by coś ugrała? Serio pytam...
Ja cośtam czytałem, że Probierz się pokłócił z Grosikiem po jego odejściu ale to chyba nie o to chodzi. W każdym razie mi Probierz wydaje się sensownym trenerem. A drugie pytanie - serio? Z Lippim raczej nic, Van Gaal by wyleciał za "drastyczne i szokujące metody pracy" a z Hiddinkiem mogliby zajść daleko. On z niejedną słabszą drużyną osiągnął wiele.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2011, 08:44

Mietson pisze:Ja cośtam czytałem, że Probierz się pokłócił z Grosikiem po jego odejściu ale to chyba nie o to chodzi. W każdym razie mi Probierz wydaje się sensownym trenerem.
Probierz z Grosickim miał na pieńku jeszcze w Białymstoku. W efekcie Grosicki często nie zaczynał meczów w pierwszym składzie. Efektem tego też po części jest jego transfer do Turcji. Podkreślał Grosicki w wywiadach, że nie chciał odchodzić. Oczywiście ofertę zaakceptował prezes a nie Probierz, ale było mu to pewnie na rękę i nie robił problemów. Tak naprawdę teraz widać ile Jaga traci bez Grosickiego. Ile Probierz jako trener traci nie posiadając Grosickiego w kadrze meczowej.

Uważam, że nie jest gotów na objęcie kadry. Uważam, że żaden trener z kraju nie jest na to gotów.
Mietson pisze:A drugie pytanie - serio? Z Lippim raczej nic, Van Gaal by wyleciał za "drastyczne i szokujące metody pracy" a z Hiddinkiem mogliby zajść daleko. On z niejedną słabszą drużyną osiągnął wiele.
Zazdroszczę Ci optymizmu...


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 18:29

Nikt jeszcze nie wspomniał o tej wiadomości - Eugen Polanski chce grać dla Polski:
http://www.transfermarkt.de/de/mainz-pr ... 67185.html
Nawet Niemcy o tym piszą :prochno:

Wg mnie jest to bardzo dobra wiadomość.
Eugen powinien z miejsca wygryźć z podstawowej jedenastki Murawskiego.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 19:29

Rewelacja. W reprezentacji będzie więcej obcokrajowców niż w Śląsku Wrocław.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 19:40

francois pisze:Nikt jeszcze nie wspomniał o tej wiadomości - Eugen Polanski chce grać dla Polski:
http://www.transfermarkt.de/de/mainz-pr ... 67185.html
Nawet Niemcy o tym piszą :prochno:

Wg mnie jest to bardzo dobra wiadomość.
Eugen powinien z miejsca wygryźć z podstawowej jedenastki Murawskiego.
Nie mam pojęcia jak dobry jest ten Polanski ale wiem, że Murawskiego w ogóle w tej jedenastce nie powinno być!

Jakoś nie jestem przekonany do kolejnego naturalizowanego piłkarza.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 20:56

Mietson pisze:
francois pisze:Nikt jeszcze nie wspomniał o tej wiadomości - Eugen Polanski chce grać dla Polski:
http://www.transfermarkt.de/de/mainz-pr ... 67185.html
Nawet Niemcy o tym piszą :prochno:

Wg mnie jest to bardzo dobra wiadomość.
Eugen powinien z miejsca wygryźć z podstawowej jedenastki Murawskiego.
Nie mam pojęcia jak dobry jest ten Polanski ale wiem, że Murawskiego w ogóle w tej jedenastce nie powinno być!

Jakoś nie jestem przekonany do kolejnego naturalizowanego piłkarza.
Urodził się w Sosnowcu, więc nie ma co przesadzać z tą naturalizacją :-D

Murawski w kadrze to od jakiegoś już czasu nieporozumienie, ale Matuszczyk, Borysiuk i Krychowiak są jeszcze zbyt mało doświadczeni, aby móc dyrygować środkiem pola reprezentacji.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 21:08

francois pisze:
Mietson pisze:
francois pisze:Nikt jeszcze nie wspomniał o tej wiadomości - Eugen Polanski chce grać dla Polski:
http://www.transfermarkt.de/de/mainz-pr ... 67185.html
Nawet Niemcy o tym piszą :prochno:

Wg mnie jest to bardzo dobra wiadomość.
Eugen powinien z miejsca wygryźć z podstawowej jedenastki Murawskiego.
Nie mam pojęcia jak dobry jest ten Polanski ale wiem, że Murawskiego w ogóle w tej jedenastce nie powinno być!

Jakoś nie jestem przekonany do kolejnego naturalizowanego piłkarza.
Urodził się w Sosnowcu, więc nie ma co przesadzać z tą naturalizacją :-D

Murawski w kadrze to od jakiegoś już czasu nieporozumienie, ale Matuszczyk, Borysiuk i Krychowiak są jeszcze zbyt mało doświadczeni, aby móc dyrygować środkiem pola reprezentacji.
Naturalizacja to był taki skrót myślowy. Chodzi mi o to, że, nie oszukujmy się, on w 99% jest Niemcem, tak samo jak Matuszczyk, Ludo (on jest Francuzem) czy Boenisch. Ktoś mi zaraz wypomni sprawę Arboledy bo teraz gadam dokładnie odwrotnie ale jednak kuriozalne jest, że w reprze Polskiej ma grać kolejny taki zawodnik.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 21:14

Mietson pisze:
francois pisze:
Mietson pisze:
Nie mam pojęcia jak dobry jest ten Polanski ale wiem, że Murawskiego w ogóle w tej jedenastce nie powinno być!

Jakoś nie jestem przekonany do kolejnego naturalizowanego piłkarza.
Urodził się w Sosnowcu, więc nie ma co przesadzać z tą naturalizacją :-D

Murawski w kadrze to od jakiegoś już czasu nieporozumienie, ale Matuszczyk, Borysiuk i Krychowiak są jeszcze zbyt mało doświadczeni, aby móc dyrygować środkiem pola reprezentacji.
Naturalizacja to był taki skrót myślowy. Chodzi mi o to, że, nie oszukujmy się, on w 99% jest Niemcem, tak samo jak Matuszczyk, Ludo (on jest Francuzem) czy Boenisch. Ktoś mi zaraz wypomni sprawę Arboledy bo teraz gadam dokładnie odwrotnie ale jednak kuriozalne jest, że w reprze Polskiej ma grać kolejny taki zawodnik.
Matuszczyka nie powinniśmy raczej wrzucać do jednego worka z Boenischem. Adam od początku grał w polskich zespołach młodzieżowych, natomiast Sebastian, podobnie jak teraz Polanski, początkowo odmówił gry dla Polski, a dopiero po pewnym czasie wyraził chęć do gry.

Nie mniej jednak osobiście nie mam nic przeciwko takim piłkarzom. Co innego wspomniany Arboleda, który z Polską nie ma wiele wspólnego.

Za jakiś czas może Acquafresca zagra dla nas :lol:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 21:19

francois pisze:
Mietson pisze:
francois pisze: Urodził się w Sosnowcu, więc nie ma co przesadzać z tą naturalizacją :-D

Murawski w kadrze to od jakiegoś już czasu nieporozumienie, ale Matuszczyk, Borysiuk i Krychowiak są jeszcze zbyt mało doświadczeni, aby móc dyrygować środkiem pola reprezentacji.
Naturalizacja to był taki skrót myślowy. Chodzi mi o to, że, nie oszukujmy się, on w 99% jest Niemcem, tak samo jak Matuszczyk, Ludo (on jest Francuzem) czy Boenisch. Ktoś mi zaraz wypomni sprawę Arboledy bo teraz gadam dokładnie odwrotnie ale jednak kuriozalne jest, że w reprze Polskiej ma grać kolejny taki zawodnik.
Matuszczyka nie powinniśmy raczej wrzucać do jednego worka z Boenischem. Adam od początku grał w polskich zespołach młodzieżowych, natomiast Sebastian, podobnie jak teraz Polanski, początkowo odmówił gry dla Polski, a dopiero po pewnym czasie wyraził chęć do gry.

Nie mniej jednak osobiście nie mam nic przeciwko takim piłkarzom. Co innego wspomniany Arboleda, który z Polską nie ma wiele wspólnego.

Za jakiś czas może Acquafresca zagra dla nas :lol:
Dokladnie, Matuszczyk nie chcial grac w mlodziezowce Niemiec, od poczatku mowil, ze czuje sie Polakiem. Wiec jego w to nie mieszajmy.
A Polanski... kiedhys sie zastanawial nad grą dla nas, zaczal grac lepiej to od razu pomyslal o Niemcach. Spadla forma i teraz ma byc Polakiem... Z jednej strony co to za reprezentant z łaski, z drugiej - wolę jego niż Arboledę.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 21:29

francois pisze: natomiast Sebastian, podobnie jak teraz Polanski, początkowo odmówił gry dla Polski, a dopiero po pewnym czasie wyraził chęć do gry.
Dokładnie-dlatego WON! Wszelkiego rodzaju naturalizacje to pragmatyzm i cynizm poniekąd. Smuda jednak-w mojej opinii definitywnie wykorzystał wszystkie swoje "dzikie karty" w osobach Boenisha i Obraniaka. 1/3 kadry na Euro nie powinny stanowić "odrzutki niewiadomego pochodzenia". Tylko dlatego, że a) nie mamy zbyt wielu piłkarzy, b) Smuda jest selekcjonerem jakim jest-lub jakim nie jest. Głupio mi i łyso, gdyż na początku go popierałem. :angry:
To już nie jest normalne-tylko absurdalne, żeby werbować każdego kto się nawinie, a Arboledę tylko na trzy mecze zapewne.(a jemu w to graj, bo kasa by leciała dodatkowa)
Zapewne menago Polanskiego powiedział tak" hej, wiesz synek, jak chcesz zmienić kiedyś klub, to spróbuj się wcisnąć do Smudy do szerokiej kadry, on ma słabość do niemieckich "dorodnych chlopców" takich jak Ty to może się załapiesz i znajdziemy ci lepszy klub". Poza tym można wykorzystać to, że Smuda lubi iść na "taką łatwiznę" zamiast spróbować kogoś z polskiej ligi. W kilku słowach Polanskiemu mówie gromkie "a spitalaj na szczaw!"


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 11:15

Nie podoba mi się sprawa Polańskiego. Nigdy nie traktowałem go poważnie. Nie chciał grać dla naszej kadry i temat powinien być zamknięty. Przecież on do cholery był kapitanem jakiejś tam niemieckiej młodzieżówki! Teraz ma grać dla nas?! Nie poważne. Nie wspomnę już o tym, że chłopak urodził się w Sosnowcu a jest fanem GKS Katowice... Wychodzą jego niemieckie korzenie :C :whistle:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2011, 10:29

Smuda zastanawia się nad Meliksonem:
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Smuda ... omosc.html
Trochę denerwuje mnie ten brak konsekwencji u Smudy :evil:
Melikson to był dla kadry do wzięcia już miesiąc po transferze do Wisły. Teraz zrobił się wokół niego szum w związku z eliminacjami LM, ale już dostał powołanie do kadry Izraela. A szkoda bo na pewno by się przydał :?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2011, 10:37

Denerwuje mnie ten spust nad Meliksonem. Gość jest fantastyczny i nawet ma paszport ale ustalmy jedną rzecz - MELIKSON NIE JEST POLAKIEM. Nie dla Meliksona w kadrze! Lepsza przeciętna drużyna złożona z Polaków niż banda farbowanych lisów, która i tak nic nie gra. Najlepiej by było pozbyć się Dyzmy i tych jego kuriozalnych pomysłów.


ODPOWIEDZ