Powołania do Reprezentacji Polski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy uważasz, że powoływanie piłkarzy z polskimi korzeniami wyszkolonych w zagranicznych klubach jest dobrym pomysłem?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 09:48

Masakra. Co on myśli teraz o Polsce?! Ledwo przyjechał do kraju, zrobił trochę zamieszania, rozegrał trzy mecze na krzyż i od razu kadra. To mi przypomina trochę poprzedni ustrój i gonienie piłkarzy do służby wojskowej co skutecznie wykorzystywały niektóre kluby (Legia i Śląsk bodaj).

No niezłe musi mieć gościu zdanie o Polakach po miesiącu pobytu.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 11:17

Cała prawda o Kolodziejczaku - http://mistrzowie.org/225715/Kolodziejczak :D

Niektórzy piszą, że dla nich jest skreślony bo woli grać dla Francji. Ja w takim razie życzę powodzenia, bo na EURO nie mamy ani jednego sensownego stopera! Pomoc wygląda świetnie, atak też, na bramkę będzie kilku kandydatów a w obronie Boenisch - dwa patałachy - Piszczek. Nie ma co unosić się pseudohonorem, wysłać gościowi powołanie i za którymś razem pewnie się zgodzi bo ja mu aż tak wielkiej przyszłości, żeby był kadrowym stoperem nie wróżę.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 12:11

Mietson pisze:na EURO nie mamy ani jednego sensownego stopera!
Damien Perquis. Niedługo będzie miał papiery i powołanie.
Nie będę udawał, że widziałem jakikolwiek mecz Sochaux ale jeśli facet jest ich podstawowym zawodnikiem to z pewnością jest sensownym stoperem. Strzelił nawet 4 bramki w tym sezonie [wow!].
Mietson pisze:Boenisch
Boenish pół roku nie kopie w piłkę a niedawno wypłynęła informacja że potrzebuje kolejnej operacji i jego przerwa wydłuży się o kolejne miesiące. Możliwy nawet koniec kariery. Paskudna sprawa :(


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 12:17

Mietson pisze:Niektórzy piszą, że dla nich jest skreślony bo woli grać dla Francji. Ja w takim razie życzę powodzenia, bo na EURO nie mamy ani jednego sensownego stopera! Pomoc wygląda świetnie, atak też, na bramkę będzie kilku kandydatów a w obronie Boenisch - dwa patałachy - Piszczek. Nie ma co unosić się pseudohonorem, wysłać gościowi powołanie i za którymś razem pewnie się zgodzi bo ja mu aż tak wielkiej przyszłości, żeby był kadrowym stoperem nie wróżę.
:shock:

A co z Twoim Arboledą? :prochno:

Tego Boenischa to bym taki pewien nie był. Póki co pasmo kontuzji, jego forma to wielka niewiadoma. Coś czuje, że trzeba znaleźć zastępstwo.,

Przy okazji.

http://www.90minut.pl/news/151/news1510 ... tacji.html

Myślę jakaś afera, trzeba przeczytać. Wchodzę a tu się okazuje, że Franiu piłkarzom wykład załatwił :lol:
Strata czasu. Tacy piłkarze jak są w naszej kadrze powinni każdą możliwą sekundę przeznaczyć na trening-może by się czegoś wreszcie nauczyli. Poza tym, kto ma dać/wziąć w łapę i tak to zrobi. Pogadanki agentów CBA tego nie zmienią.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 12:36

Ouh_yeah pisze:
Mietson pisze:na EURO nie mamy ani jednego sensownego stopera!
Damien Perquis. Niedługo będzie miał papiery i powołanie.
Nie będę udawał, że widziałem jakikolwiek mecz Sochaux ale jeśli facet jest ich podstawowym zawodnikiem to z pewnością jest sensownym stoperem. Strzelił nawet 4 bramki w tym sezonie [wow!].
No właśnie problem jest w tym, że NIKT go nie widział w grze. Wątpię, czy nawet sam Smuda...
Ouh_yeah pisze:
Mietson pisze:Boenisch
Boenish pół roku nie kopie w piłkę a niedawno wypłynęła informacja że potrzebuje kolejnej operacji i jego przerwa wydłuży się o kolejne miesiące. Możliwy nawet koniec kariery. Paskudna sprawa :(
A już się cieszyliśmy, że mamy W KOŃCU
dobrego lewego OBROŃCĘ :cry:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 13:31

deszczowy pisze:
Ouh_yeah pisze:
Mietson pisze:na EURO nie mamy ani jednego sensownego stopera!
Damien Perquis. Niedługo będzie miał papiery i powołanie.
Nie będę udawał, że widziałem jakikolwiek mecz Sochaux ale jeśli facet jest ich podstawowym zawodnikiem to z pewnością jest sensownym stoperem. Strzelił nawet 4 bramki w tym sezonie [wow!].
No właśnie problem jest w tym, że NIKT go nie widział w grze. Wątpię, czy nawet sam Smuda...
To nie Leo, który miał wszystko w de. Franek jednak obserwuje kadrowiczów, mam nadzieję przynajmniej.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 13:33

deszczowy pisze:No właśnie problem jest w tym, że NIKT go nie widział w grze. Wątpię, czy nawet sam Smuda...
No tak, bo to nie jest do końca pewne czy podstawowy obrońca Sochaux jest lepszy od Glika, Sadloka, Arboledy albo Głowackiego :smile: Ale Smuda myśli podobnie dlatego już go oglądał i nawet z nim rozmawiał.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 14:56

Kontuzja Tytonia, która wykluczy go na dłuższy czas z gry. W jego miejsce powołany Kaczmarek z Cracovii (fajnie broni w tej rundzie). Teraz się chyba Smuda popłacze ponieważ ciągnął tego Tytonia do kadry równie silnie co Leo powoływał Pazdana.

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Kontu ... omosc.html


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 15:37

steru pisze:Kontuzja Tytonia, która wykluczy go na dłuższy czas z gry. W jego miejsce powołany Kaczmarek z Cracovii (fajnie broni w tej rundzie). Teraz się chyba Smuda popłacze ponieważ ciągnął tego Tytonia do kadry równie silnie co Leo powoływał Pazdana.

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Kontu ... omosc.html
Kto jak kto, ale Tytoń na tę chwilę jest dla mnie bramkarzem, który z Fabiańskim i Szczęsnym powinien rywalizować o miano bramkarza nr 1

Dziwi mnie powołanie dla Kaczmarka. Zagrał cudowny mecz z Lechem, ogólnie rozgrywa bardzo dobrą rundę, ale to chyba nie jest jeszcze 'international level' :prochno:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 15:46

francois pisze:Kto jak kto, ale Tytoń na tę chwilę jest dla mnie bramkarzem, który z Fabiańskim i Szczęsnym powinien rywalizować o miano bramkarza nr 1
Raczej o miano bramkarza numer 3: Boruc, Fabiański, Tytoń/Szczęsny. Gdyby tak jeszcze Kuszczak zmienił klub... Tytoń aż tak dobrym bramkarzem nie jest. Pewnie po sezonie go wytransferuje Roda do Ajaxu i dopiero wtedy się okaże na co go stać.
francois pisze:Dziwi mnie powołanie dla Kaczmarka. Zagrał cudowny mecz z Lechem, ogólnie rozgrywa bardzo dobrą rundę, ale to chyba nie jest jeszcze 'international level' :prochno:
Generalnie to Smuda nie ma kogo powołać. Zgrupowanie już się rozpoczęło. Nasi bramkarze albo konztuzjowani albo nie lubiani przez Smudę. Kaczmarek wydaje się być rozsądnym wyborem. Pewnie zagra w jednym z dwóch meczów. Skoro Tytoń jest numerem jedne w naszej bramce, to Sandomierski z Kaczmarkiem podczas jego absencji zagrają po jeden mecz.

Szkoda, że tylko w bramce mamy taki urodzaj(przy brak kontuzji).

International level :smile: http://www.weszlo.com/news/6370


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 15:54

francois pisze:
steru pisze:Kontuzja Tytonia, która wykluczy go na dłuższy czas z gry. W jego miejsce powołany Kaczmarek z Cracovii (fajnie broni w tej rundzie). Teraz się chyba Smuda popłacze ponieważ ciągnął tego Tytonia do kadry równie silnie co Leo powoływał Pazdana.

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Kontu ... omosc.html
Kto jak kto, ale Tytoń na tę chwilę jest dla mnie bramkarzem, który z Fabiańskim i Szczęsnym powinien rywalizować o miano bramkarza nr 1
No chyba masz syndrom pierwszego dnia wiosny... Szczęsny-Fabiański-Sandomierski. Tak to powinno wyglądać. Smuda go powołuje, bo ma z kim się modlić.
francois pisze:Dziwi mnie powołanie dla Kaczmarka. Zagrał cudowny mecz z Lechem, ogólnie rozgrywa bardzo dobrą rundę, ale to chyba nie jest jeszcze 'international level' :prochno:
Little by little :smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 16:05

steru pisze:
francois pisze:Kto jak kto, ale Tytoń na tę chwilę jest dla mnie bramkarzem, który z Fabiańskim i Szczęsnym powinien rywalizować o miano bramkarza nr 1
Raczej o miano bramkarza numer 3: Boruc, Fabiański, Tytoń/Szczęsny. Gdyby tak jeszcze Kuszczak zmienił klub... T
Boruc :oops: Zapomniałem, mea culpa.
Oczywiście Artur też powinien rywalizować o nr 1.
steru pisze:International level :smile: http://www.weszlo.com/news/6370
To lubię :ok:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 16:47

Czyli wygląda na to, że Perquis naprawdę chce dla nas grać. I bardzo fajnie, teraz jeszcze trzeba ociemnić jednego stopera :) Arboleda, którego lansowałem, z tego co wiem nie gra ostatnio za dobrze :( Może jednak ten cały Kolodziejczak się ogarnie?

Koscielnemu odwaliło bo wydaje mu się, że gra w Arsenalu i jest kozakiem a tak naprawdę to jest tam jednym z największych patałachów obok swojego rodaka Squillaciego. Do reprezentacji Francji się nie nadaje ale pewnie będzie chciał do niej aspirować.

Tytoń, chciałem przypomnieć, wyjął ostatnio 2 karne w lidze, nie oglądam go poza kadrą ale myślę, że faktycznie może powalczyć o nr 1.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 21:02

Powołanie beznadziejnego, tragicznego Wojciecha Kaczmarka to niewyobrażalna kompromitacja Dyzmy. Koleś rozegrał 4 dobre mecze w życiu i wszystkie właśnie w tej rundzie przy sporym udziale szczęścia. Każdy kolejny pozytywny mecz tego zawodnika zbliża go do strasznej katastrofy na boisku(coś typu pawełki i cabajki).
Ehh, gdyby trenerem kadry był Orest Lenczyk......... Ale jest w Śląsku, też dobrze. Szkoda jedynie tych zawodników w kadrze, bo mamy naprawdę dobry skład.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 21:23

ArtHur pisze: Ehh, gdyby trenerem kadry był Orest Lenczyk.
No cóż może Lenczyk rzeczywiście zdobył dwa mistrzostwa, więc niedużo, może i nie jest najprzyjemniejszym człowiekiem do rozmowy. Ale ostatnie wyniki rzeczywiście go bronią w przeciwieństwie do Dyzmy ma charyzmę i jest konsekwentny. Nie był jednak i nie będzie opcją, bo przecież kura-Grzegorz L nie może być 100 razy mniej komunikatywna i elokwentna niż jajko. 8) Kibice-mota co chcieliśta(nie chcę generalizować). Cóż sam nie spodziewałem się, że Smuda okaże się taką niezdecydowaną pipką,(tworzącą szopki na zgrupowaniach) robiącą wszystko zgodzie z wytycznymi z góry. Przeliczyłem się. A co do naszego składu to Jeleń ma np. kontuzjogenność Iaquinty, a tacy Grosicki, czy Małecki, nie dość, że nie zapoznani z najwyższym poziomem rozgrywek międzynarodowych, to jeszcze wcale nigdzie nie muszą pojechać. :whistle: Smuda raz "lofcia" piłkarzy "boiskowych zakapiorów", raz ich nie lubi. Obaczym skąd powieje wiatr za rok i ile przybędzie nam w obronie nowych quasi-"Polaków". Ogólnie, gdyby przydarzył się jeszcze jeden Klopp, tym razem stricte dla obrońców, to może dalibyśmy radę powalczyć o ćwierćfinał. O dziwo Jurgen daje radę z Polakami posiadającymi paszport "od zawsze". Dziwne.
Ostatnio zmieniony 22 marca 2011, 21:28 przez strong return, łącznie zmieniany 2 razy.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
ODPOWIEDZ