Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2010, 16:18

W koncu jakis rozsadny sklad ktory moze pozwolic na osiagniecie czegos :) A Balotem bym sie nie przejmował :) Za fochy/zadymy/ekscesy wyleci z reprezentacji prędzej niż do niej wleciał 8)


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2010, 16:53

michal1897 pisze:Coś się obiło o uszy. ale nie byłem pewny, dzięki. Choć można powiedzieć że szkoda bo tam w Brazylii i tak nie gra a we Włoszech by miał dużą szansę.

po co Italii odrzutki typu Diego,Amauri... reprezentacje maja sie stac klubami,ze maja w nich grac nie rodowici to sie robi chore :doh: . Diego jest dobry,ale wolalbym aby zagral gorszy wloch ale wloch. Amauri? po co sredniak jak Wlosi maja w czym wybierac.

co oni maja wspolnego z Italia?? tak jak co Roger ma wspolnego z Polska :whistle: nic:/


Obrazek
aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2010, 16:58

szczypek nie powinien sie wypowiadac bo ten koles jest naprawde chory umysłowo .....

a Tych co mówią ze Amauri powinien grac to naprawdę maja z głową przecież Amauri to cienias zwykły cienias ... a Mario nie lubie go ale sie przyda .......


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2010, 20:08

Pragmatyzm Prandelliego na pewno pomoże Włochom, bo w tej kadrze trzeba na prawdę zrobić porządek. Potrzebny jest powiew świeżości i jeśli uda mu się okiełznać Cassano i Balotelliego to będzie z nich nie lada pociecha. Moim zdaniem także Micolli zasłużył na powołanie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2010, 22:30

Balotelli w repie uuu czarno to widze :prochno: Ale myśle że jak on doczekał się powołania to może kiedy Seba się doczeka :cry:

Nie ma VI :ok: Jak dla mnie nie powinien jechać na mundialu


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2010, 00:33

Il Fenomeno pisze:Pypek, pierd...yknij się w twarz. Każdy już wie, że masz kompleks tego supermudzinka, ale nie musisz podkreślać tego na każdym kroku. Czy tego chcesz czy nie, Mario jest bardzo dobrym piłkarzem, który potrafi dać o wiele więcej niż miernoty typu Simone Pepe.
Tak tak, to że jest dobrym piłkarzem to więcej razy słyszałem niż widziałem. Kilka razy widziałem go w akcji i kilka razy pokazał się z niezłej strony, jest pewnie też na forum kilku zwolenników jego potężnego talentu, dlatego nie będę wchodził w polemikę dotyczącą jego przydatności. Mnie natomiast odrzuca cała reszta. Wielu Interistów nie płacze na wiadomość o jego odejściu do Manchesteru City, kibice innych włoskich klubów nie darzą go wielką sympatią (i to chyba najdelikatniejsze stwierdzenie). I teraz bomba, taki ktoś ma być wybawcą włoskiej reprezentacji w piłce nożnej. Osobiście jestem bardzo ciekaw jak będzie ta jego przygoda wyglądała. Natomiast Tobie, Il Fenomeno, życzę supermudzinka pod biurkiem (ot, niech Ci da więcej niż te inne miernoty).
pawełek89 pisze:co oni maja wspolnego z Italia?? tak jak co Roger ma wspolnego z Polska :whistle: nic:/
Niby tak, ale wyniki wynikami. Czy Niemcy czują jakiś dyskomfort gdy je osiągają? Nie sądzę. Roger czy Olisadebe, jak szło dobrze to nie miało to znaczenia.
aras191 pisze:szczypek nie powinien sie wypowiadac bo ten koles jest naprawde chory umysłowo .....
Nie zgwałcę Cię, na razie.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2010, 01:06

Prandelli zrobiłby najlepiej, gdyby, podobnie jak Blanc, pogonił większość towarzystwa. Nie wszystkich, bo to gruba przesada, ale znamienitą większość. NA czele z Gattuso i Camorem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2010, 07:57

deszczowy pisze:NA czele z Gattuso i Camorem.
Gattuso zakończył reprezentacyjną. Camor powołania nie dostanie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2010, 09:54

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=26535

Wywiad Prandelliego, mówi że zadzwoni do Amauriego więc chyba dostanie szanse i dobrze ;)
Chce żeby Cassano grał razem z Balotellim :whistle: (no niewiem niewiem)


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2010, 18:56

Spodziewałem się, że Cassano będzie grał na jednym skrzydle ataku, a Balotelli na drugim, natomiast Prandelli mówi o tym, że "Cassano mógłby zagrać w środku a Balotelli na lewej stronie". I przypomniały mi się mecze Violi, gdy Mutu w środku z tyłu za Gilą. Ciekawie może to wyglądać. Oby tylko graczem zajmującym się prawą strona nie było Pepe, bo większe umiejętności od niego ma nawet bardzo lubiany przez Prandellego - Marchioni. Ja tu jednak bym widział Quagliarelle czy Rossiego.

-------------Snajper---------------
Balotelli---Cassano---Quagliarella/Rossi


Teraz tym bardziej chciałbym Zarate we włoskiej kadrze. Atak na prawdę może być imponujący, ale on już przecież tak dobry mógł być na tegorocznych mistrzostwach... .


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2010, 19:03

Też mnie zdziwiły te słowa Prandellego. Ja bym najchętniej widział coś takiego:


Quagliarella-Gila/Pazza-Cassano


Ewentualnie - chciałbym zobaczyć jak prezentowałby się na środku ataku rzucany w Interze po skrzydłach Balotelli, bo przy jego warunkach fizycznych to byłaby dla niego optymalna pozycja. Ale niech Prandelli kombinuje po swojemu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2010, 19:50

ja to widzę tak w 4-5-1: Storari - Zaccardo, Bonucci, Chiellini, Cassani/Maggio - Galoppa/Ledesma, De Rossi - Balotelli, Cassano, Quagliarella/Marchionni - Pazzini
Badz w 4-4-2
Storari - Antonini, Bonucci, Chiellini, Maggio - Balotelli, De Rossi, Palombo, Marchionni - Cassano/Ross, Pazzini


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2010, 19:58

Póki co powołań nie ma, więc ustalanie składu nie ma sensu, ale
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:ja to widzę tak w 4-5-1: Storari - Zaccardo, Bonucci, Chiellini, Cassani/Maggio - Galoppa/Ledesma, De Rossi - Balotelli, Cassano, Quagliarella/Marchionni - Pazzini
Cassani i Maggio to prawi obrońcy, na lewej zagra ktoś z dwójki Antonini/Bocchetti. Zaccardo to obecnie piłkarz słabszy od pierwszej dwójki, poza tym w zeszłym sezonie najczęściej grywał w środku (jako półprawy w trzyosobowym bloku).



Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Badz w 4-4-2
Storari - Antonini, Bonucci, Chiellini, Maggio - Balotelli, De Rossi, Palombo, Marchionni - Cassano/Ross, Pazzini
4-4-2 to raczej ta kadra nie zagra, nie mówi o tym Prandelli i nie ma warunków do tego systemu. Balotelli nie nadaje się na skrzydło do 4-4-2, to napastnik.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2010, 21:18

Łukasz pisze:Póki co powołań nie ma, więc ustalanie składu nie ma sensu, ale
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:ja to widzę tak w 4-5-1: Storari - Zaccardo, Bonucci, Chiellini, Cassani/Maggio - Galoppa/Ledesma, De Rossi - Balotelli, Cassano, Quagliarella/Marchionni - Pazzini
Cassani i Maggio to prawi obrońcy, na lewej zagra ktoś z dwójki Antonini/Bocchetti. Zaccardo to obecnie piłkarz słabszy od pierwszej dwójki, poza tym w zeszłym sezonie najczęściej grywał w środku (jako półprawy w trzyosobowym bloku).



Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Badz w 4-4-2
Storari - Antonini, Bonucci, Chiellini, Maggio - Balotelli, De Rossi, Palombo, Marchionni - Cassano/Ross, Pazzini
4-4-2 to raczej ta kadra nie zagra, nie mówi o tym Prandelli i nie ma warunków do tego systemu. Balotelli nie nadaje się na skrzydło do 4-4-2, to napastnik.
Wiem ze prawi, ja zaczynam zawsze odliczanie od lewej strony ;) A o ile o Antoninim wiem ze to lewy obronca o tyle o Bocchettim nic nie wiem. Dobry?


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2010, 21:28

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze: Wiem ze prawi, ja zaczynam zawsze odliczanie od lewej strony ;) A o ile o Antoninim wiem ze to lewy obronca o tyle o Bocchettim nic nie wiem. Dobry?
No to trochę dziwnie Zaccardo ustawiłeś, bo wątpliwe, że tak zagra.
Bocchetti najczęściej grywa jako półlewy stoper, na pewno jest lepszy od Antoniniego w defensywie, ale nie jest tak wybiegany.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ