Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 17:13

Obrazek

Kadra na baraże ze Szwecją.

Jest Zaza i jest... Jorginho, o którym jeszcze przed chwilą Ventura wypowiadał się, że nie pasuje mu do taktyki. I teraz dwie opcje, albo trener zagra trójką w środku pola (oby), albo... ugiął się pod groźbami agenta Jorginho, który niedawno pytany przez media stwierdził, że skoro jego klient nie dostaje powołań od Italii, a od Ventury na powołania też nie ma co liczyć, bo nie pasuje do taktyki preferowanej przez Venturę to jeżeli przyszłoby zaproszenie do reprezentacji Brazylii to ten może przyjąć powołanie.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 17:40

jak trwoga to do 352 ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 19:14

Niestety, ale to wszystko co Włosi mają najlepsze :whistle:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 02:08

A ja powiem, że ta kadra ma spory potencjał, tylko nie w rękach Ventury.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 02:33

pan Zambrotta pisze:A ja powiem, że ta kadra ma spory potencjał, tylko nie w rękach Ventury.
Dokładnie, ograniczanie możliwości takich graczy jak Insigne, Bernardeschi, Szary czy Candreva tylko po to, aby wystawiać duet Immobile&Belotti jest niepoważne. No i wspominając o siermiężnym środku pola, który w teorii ma ryglować środek pola i wspierać obronę, a w praktyce tułają się bez ładu i składu.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 09:17

Kilka spostrzeżeń:
1. Stężenie drewna w ataku zatrważające; za dużo tych dziewiątek
2. Kiedy Italia doczeka się lewonożnego lewego obrońcy? Ostatnim był Grosso...
3. Caldara tak słabo wygląda w Atalancie, że łapie się Rugani (chyba że kontuzja?). Swoją drogą, co przypadkiem rzuciło mi się w oczy... Gdzieś tam na naszym forum słychać głosy o tym, że Caldara po sezonie wskoczy nam do składu i jest lepszy od Ruganiego, który nie ma mięśni. Wiecie, że przy praktycznie tym samym wzroście, Rugani jest 10 kilo cięższy od obecnego gracza Atalanty?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 13:17

to jest kadra na mecze barażowe do MŚ a nie towarzyskie kopanie z Wyspami Owczymi - nie ma miejsca na debiuty w stylu Caldary

tak jak pisałem wyżej obstawiam, że Ventura robi pod siebie ze strachu i wyjdzie 352 z BBC oczywiście, ew 343 jeśli postawi na Candrevę co nie jest wykluczone

a kadra jak pisał Zambrotta jakiś potencjał ma, być może jest lepsza niż na Euro2016, tylko że trener nie bardzo się nadaje do tej roboty


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 06 listopada 2017, 09:24

Maly pisze:to jest kadra na mecze barażowe do MŚ a nie towarzyskie kopanie z Wyspami Owczymi - nie ma miejsca na debiuty w stylu Caldary

tak jak pisałem wyżej obstawiam, że Ventura robi pod siebie ze strachu i wyjdzie 352 z BBC oczywiście, ew 343 jeśli postawi na Candrevę co nie jest wykluczone

a kadra jak pisał Zambrotta jakiś potencjał ma, być może jest lepsza niż na Euro2016, tylko że trener nie bardzo się nadaje do tej roboty
Ano cały Ventura, i jego ,,doświadczenie" gość obsrał się konkretnie i teraz chce zapewne wrócić do myśli Conte... Zgadzam się z Wami kadra ma naprawde niezły potencjal, ale brakuje tu ręki... Na ich grę w ostatnich meczach nie dało się patrzeć :/ teraz pytanie czy jesli Wlosi awansują to Ventura dalej będzie grał 3 5 2 czy znow eksperymenty i kulawe taktytki Dżanpiero.


Juve, storia di un grande amore
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2017, 07:38

Mecz o 20.45 na Polsacie Sport.

W trakcie zgrupowania kontuzje doznali Zaza i Spinazzola.

Przewidywana 11 wygląda następująco:

ITALIA (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Candreva, Parolo, De Rossi, Verratti, Darmian; Immobile, Eder


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2017, 08:22

Il Fenomeno pisze:Mecz o 20.45 na Polsacie Sport.

W trakcie zgrupowania kontuzje doznali Zaza i Spinazzola.

Przewidywana 11 wygląda następująco:

ITALIA (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Candreva, Parolo, De Rossi, Verratti, Darmian; Immobile, Eder
Ja prdl, naprawdę nie ma w kadrze lepszego napastnika niż Eder? :facepalm2:

Czy nie można zagrać 3-4-3 z Insigne i Candrevą/Berną na skrzydłach?


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2017, 08:35

a co dla ciebie jest skrzydłem w ustawieniu 343?

Eder jak Eder, zadania taktyczne wykonuje poprawnie a że brak mu błysku od kiedy przeszedł do Interu to inna bajka chociaż fakt, że wystawiania go kosztem Insigne wygląda dziwnie, mnie i tak najbardziej zastanawia jak zagra para Verratti - De Rossi... czy oni grali kiedyś już razem?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2017, 09:30

Insigne jest skrojony pod lewe skrzydlo z 3 w przodzie, jako napastnik wyglada raczej slabo.

Dlaczego Eder? Bo Zaza szykowany na ten mecz polamal sie na treningu, a Belotti jeszcze nie jest w pelni gotow.

Gra trojka Verratti-De Rossi-Parolo. Swoja droga nie rozumiem dlaczego Marco jest tu tak wysmiewany. A czy De Rossi z Verrattim grali juz razem na boisku? No pewnie - juz na MS w Bazylii, mecz z Anglia. Zdazalo sie tak za Conte, w tych eliminacjach razem wyszli 3 razy czy w wygranym sparingu z Holandia, gdzie trzecim pomocnikiem byl Parolo.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2017, 10:31

a to dobrze, pytałem bo oni obaj często połamani byli albo DR bez formy i jakoś ich współpraca nie zapadła mi w pamięć

a że Parolo wyśmiewany? bo koleś poza tym, że dużo biega raczej nic nie wnosi do gry, nigdy nic wielkiego nie grał a ma już prawie 33 lata... jak nie strzeli gola to jego ocena za występ jest po prostu słaba a goli strzela jak na lekarstwo, rozumiem że na taki mecz jest swego rodzaju "pewniakiem" ale to tylko wina Ventury, że nie potrafił nikogo wypromować i zgrać z zespołem przez całe eliminacje


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2017, 11:58

Il Fenomeno pisze:Insigne jest skrojony pod lewe skrzydlo z 3 w przodzie, jako napastnik wyglada raczej slabo.

Dlaczego Eder? Bo Zaza szykowany na ten mecz polamal sie na treningu, a Belotti jeszcze nie jest w pelni gotow.

Gra trojka Verratti-De Rossi-Parolo. Swoja droga nie rozumiem dlaczego Marco jest tu tak wysmiewany. A czy De Rossi z Verrattim grali juz razem na boisku? No pewnie - juz na MS w Bazylii, mecz z Anglia. Zdazalo sie tak za Conte, w tych eliminacjach razem wyszli 3 razy czy w wygranym sparingu z Holandia, gdzie trzecim pomocnikiem byl Parolo.
Tyle, że zarówno Zaza jak i Immobile to są "9". Nie rozumiem, dlaczego Ventura gra na dwóch napastników, skoro w kadrze nie ma żadnego sensownego piłkarza, który może grać cofniętego napastnika. Sądzę, że ten mecz się skończy jakimś bezbramkowym remisem albo minimalną wygraną którejś z drużyn.

@Mały
Skrzydłem w ustawieniu 3-4-3 są dla mnie dwie skrajne pozycje z przodu. W czwórce w pomocy widziałbym raczej Florenziego i Darmiana. W końcu grają na wyjeździe, a Szwedzi nie są w ciemię bici.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2017, 12:47

panlider pisze: Ja prdl, naprawdę nie ma w kadrze lepszego napastnika niż Eder? :facepalm2:
Zaza i Faraon są kontuzjowani.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ODPOWIEDZ