Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 20:57



Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 20:59

Nie wiem jakie będzie podejście Francuzów, ale zapowiada się na solidnego łupnia :)

Podstawa: Lloris; Pavard, Umtiti, Rami, Lucas Hernandez, Tolisso, Kante, Pogba, Mbappe, Dembele, Griezmann.
Ławka: Areola, Mandanda, Sidibe, Kimpembe, Mendy, Varane, Matuidi, N'Zonzi, Lemar, Fekir, Giroud, Thauvin.

De Sciglio na lewej jest równie daremny co na prawej stronie :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 21:54

Bonucci jako kapitan Italii :facepalm:
jak ci Włosi nisko upadli :placze:


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 22:05

Bonuczi to się tak na kapitana i lidera nadaje jak głuchoniemy do call center. To powinien być czas Chielliniego w Juve jak i reprezentacji. Pracy jest dużo,ale podoba mi się,że Mancini chce postawić na Baloteliego w ataku,dla mnie słuszna decyzja, zna go z Interu,więc może to wypali.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 22:39

D'ambrosio zaliczył szkole życia. Mancio się zlitował bo gracz GorszejCzęściMediolanu był objeżdżany przez każdego Francuza :smile:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 22:39

Berardi zszedł, czyżby jego ostatni wystep w kadrze w karierze? :prochno:


calma calma
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 22:44

No niestety, ogrom pracy przed Mancinim. Może to nawet lepiej że Włosi nie zagrają na mundialu - zaliczyliby tam mega klape, a tak selekcjoner może sobie na spokojnie pracować i budować powoli siłe kadry.
Skład na tle Francji wygląda przerażająco słabo, 12 lat temu gdy te drużyny grały w finale MŚ nigdy bym nie przypuszczał że żabojady tak odskoczą makaroniarzom. Dzisiejsi włosi to banda smutnych chłopaczków ze spuszczonymi głowami, na czele z miękką fają Bonuccim, tchórzem Berardim , czereśniakiem D'Ambrosio czy przygłupim Balotellim. Nie ma tam nikogo o umiejętnościach Del Piero, waleczności Gattuso, charyzmie Cannavaro, sprycie Inzaghiego... Nie oglądam od początku, ale na tle tej mizerii wyróżnia się Chiesa, widać że chłopak nie ma kupy w majtach i próbuje coś wykreować, ale sam niewiele zdziała. Wokół niego i Insigne Mancini powinien budować kadre, ta dwójka na skrzydłach przeczuwam że da jeszcze tej kadrze sporo pociechy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 22:52

jackop pisze: De Sciglio na lewej jest równie daremny co na prawej stronie :prochno:
Gorszy.
Piotr Juvefan pisze:To powinien być czas Chielliniego w Juve jak i reprezentacji.
Przecież Kielon nie gra. Kto ma dziś grać z opaską, De Sciglio?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 22:56

U Tricolores mógłbym wymieniać kto podobał mi się bardziej, kto mniej, a Azzurich poza Chiesą można podsumować jednym słowem - żenua.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 23:02

No, młody Chiesa bardzo fajnie się rozwija. Pracowity chłopak i dobre geny taty. Ale taki Mbappe jest w jego wieku, a nawet młodszy
A to jest już top.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 23:07

Łukasz pisze:
Piotr Juvefan pisze:To powinien być czas Chielliniego w Juve jak i reprezentacji.
Przecież Kielon nie gra. Kto ma dziś grać z opaską, De Sciglio?
Ja mówię na przyszłość, niech to będzie oczywiste,że Giorgio z opaską a nie gwiazdor Milanu.

Z tego marazmu światełkiem w tunelu byl dzisiaj Chiesa. Balotelli nie zagrał jakiejś tragedii, poprawny występ na tle mocnego rywala. Berardi się nie nadaje, nie ma tego czegoś :prochno: Mandragora chyba tez nie. Dziwiłem się,że tak długo grał i nie było zmiany :lol: Dojdzie Chellini i Verratti i już zrobi się lepiej. Na skrzydłach obok Balo jest Insignie i Chiesa,ale nie zapominajmy o Bernardeshim.

Co do Francuzów uważam ich za jednych z faworytow tego turnieju. Druga linia i atak dzisiaj jakim zaczeli to najlepsze co mają. Robi wrażenie. Jak w obronie będzie jeszcze Varane,Sidibe i Mendy to po prostu kosmos. Nie mówiąc już o ławce rezerwowych gdzie zabrakło miejsca dla Comana.

Francja a Włochy to w tym momencie przepaść. ::/:


Obrazek
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2018, 00:24

fekalia pisze:
Forza Juve pisze:@Poprostu Żartujesz, prawda? Ten murzyn bez mózgu w takiej poważnej reprezentacji? Nie mogę w to uwierzyć... Nawet jeśli dojrzał przez te lata, jeśli się zmienił, to jednak po takich ludziach jak Buffon, czy nawet ostatnio Bonucci, Mario? Serio?
Ale co w tym dziwnego? Ostatnio kapitanami byli ci z najdłuższym stażem w reprezentacji, jeżeli z Francją nie zagra od pierwszych minut Bonucci, to naturalnymi kandydatami na opaskę są Balotelli i De Sciglio (po 34 mecze).
No niby tak, ale kapitan powinien się wyróżniać czymś więcej niż doświadczeniem, to powinien być ktoś z charyzmą, wielkim sercem i głową na karku, wzór dla innych, a Balo? Chociaż patrząc na tą kadrę, to ciężko kogoś takiego wskazać. Bonucci? Kpina.

Do mnie chyba jeszcze nie dociera co się stało z tą drużyną. Te 12 lat temu kompletnie nie interesowałam się piłką, ale nazwiska takie jak Gattuso, Del Piero, Pirlo czy Buffon znali chyba wszyscy, przed każdym pojedynkiem czuło się strach przed nimi. Teraz? Pewnie mało interesujący sie włoską piłką kibic miałby problem z wymienieniem zawodników podstawowej 11... Veratti, Chiellini, Bonucci, Balotelli i pewnie na tym by się skończyło. Jak to możliwe, że oni upadli tak nisko?

Swoją drogą, to czy Chiellini nie kończył reprezentacyjnej kariery?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2018, 10:12

Hajlajtsy z meczu. No nie wyglądała obrona jak mur berliński, że tak powiem. Szczególnie trzecia bramka Francuzów jest smaczna.



I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2018, 11:25

albertcamus pisze:Bonucci jako kapitan Italii :facepalm:
jak ci Włosi nisko upadli :placze:
Zawsze kapitanem jest ten kto rozegrał najwięcej spotkań, O CO CHODZI ?

Piotr Juvefan pisze:To powinien być czas Chielliniego w Juve jak i reprezentacji.
I będzie, spokojnie.

Forza Juve pisze:No niby tak, ale kapitan powinien się wyróżniać czymś więcej niż doświadczeniem, to powinien być ktoś z charyzmą, wielkim sercem i głową na karku, wzór dla innych, a Balo? Chociaż patrząc na tą kadrę, to ciężko kogoś takiego wskazać. Bonucci? Kpina.
Sprawa jest jasna - kto ma najwięcej meczów w kadrze ten jest kapitanem. Przestań płakać. Czy może Balotellego powinno to ominąć, bo jest głupim murzynem?
To tylko mecze towarzyskie, a Bonucci zagrał, więc nawet nie było tematu. Kapitanem będzie Chiellini, a być może .. Buffon, bo tak naprawdę nie wiadomo co się jeszcze zdarzy, a jeżeli miałby grać w PSG przez 2 lata i był pierwszym bramkarzem to sądzę, że sam oczami wyobraźni widzi się jak kończy karierę na EURO2020. Mancini na konferencji mówił, że jeżeli Gigi będzie grał i będzie w dobrej formie to drzwi reprezentacji są otwarte.


Forza Juve pisze:Pewnie mało interesujący sie włoską piłką kibic miałby problem z wymienieniem zawodników podstawowej 11... Veratti, Chiellini, Bonucci, Balotelli i pewnie na tym by się skończyło. Jak to możliwe, że oni upadli tak nisko?
A to co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>? Wymieniłby też, Donnarumme bo gość ma niesamowity fejm, ale co z tego, jak to nie przekłada się na razie na jakość sportową. Ja sam interesuje się mocno włoską piłką, a w ogóle nie oglądam innych i szczerze połowy wczorajszej reprezentacji Francji personalnie nie znałem, ale świadczy to o mojej niewiedzy, a nie o tym że Francja słaba. Co z tego że niedzielny kibic nie zna Jorginho czy Insigne?


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2018, 13:50

Piotr Juvefan pisze:Bonuczi to się tak na kapitana i lidera nadaje jak głuchoniemy do call center.
a gdzie byłeś jak był kapitanem Juve? ;)

@Il Fenomeno: daj spokój, niektórzy tu mają taki ból dupy w kontekście naszych byłych zawodników, że nawet Bonuca jako kapitana reprezentacji wyśmiewają :facepalm:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ