Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2010, 22:23

Najbardziej w dzisiejszym meczu Włochów podobał mi się "mini break" :rotfl: Tymczasem Sirgu swoimi interwencjami bardzo przypomina mi nową gwiazdę Legii Warszawa niejakiego Antolovica. Mecz bez rewelacji. Wkurza mnie minimalizm Włochów, kiedyś będą tego żałować. Już dzisiaj w końcówce było gorąco.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2010, 22:33

Nie wiem czy to minimalizm, czy po prostu wszystko na co stać tą przeciętną kadrę na tę chwilę... :?


FORZA MILAN!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2010, 22:42

Chip pisze:Mecz bez rewelacji. Wkurza mnie minimalizm Włochów, kiedyś będą tego żałować. Już dzisiaj w końcówce było gorąco.
A widziałeś kiedyś Włochów, którzy by gryźli murawę na boisku? Którzy by walczyli, wyrywali metr za metrem teren przeciwnikowi? Ja chyba widziałem raz - na mundialu 2006.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2010, 22:42

Przesłaby mecz Italii i wymęczone zwycięstwo po 2 stalych fragmentach gry, czyli tylu, ilu wbiegło kibiców na murawę :P
Cieszy gol Bonucciego, fenomenalna asysta Cassano.

Molinaro dopiął swego...gratulacje, bez chwili zastanowania zamieniłbym go teraz za ,,kuczera'' :roll:


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2010, 22:47

Ma ktos moze bramki z meczu? Ogladalem Szwecje, wiec Wlochow nie bylo jak, a potem nie znalazlem meczu w Internecie.

Fajnie ze strzelil Bonucci. Molinaro..?!


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2010, 23:10

Molinaro dopiął swego...gratulacje, bez chwili zastanowania zamieniłbym go teraz za ,,kuczera''
Działacze Juve powinni teraz żałować, że tak łatwo puścili go do Stuttgartu. Obrońca, którego w Italii uważano za nieudacznika, w Bundeslidze zaliczany jest do najlepszych lewych defensorów ligi, chwalony za solidną obronę i 'żelazne płuca' - niemalże nie ma akcji lewą flanką, w której nie brałby aktywnego udziału. Oglądając go w barwach Stuttgartu naprawdę zaimponował mi, bo to niesłychanie ambitny chłopak, który ciągle się rozwija i ostatnio robi postępy w ekspresowym tempie.


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2010, 23:13

W Juventusie też szybko się rozwijał. Co nie zmienia faktu, że jeśli chodzi o technikę jest i pozostanie niedojdą. Smutniejsze jest to, że na razie nie wygląda na to żebyśmy mieli w składzie kogoś lepszego od niego :doh:


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2010, 23:15

deszczowy pisze:
Chip pisze:Mecz bez rewelacji. Wkurza mnie minimalizm Włochów, kiedyś będą tego żałować. Już dzisiaj w końcówce było gorąco.
A widziałeś kiedyś Włochów, którzy by gryźli murawę na boisku? Którzy by walczyli, wyrywali metr za metrem teren przeciwnikowi? Ja chyba widziałem raz - na mundialu 2006.
Kilka takich meczów było. Nie tylko na Mundialu 2006. Pamiętam np. mecz z Walią, były to bodajże eliminacje do ME 2004. Piękny mecz Włochów i pewna wygrana 4:0. Taką Italię chciałbym oglądać zawsze.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2010, 00:07

W Juventusie też szybko się rozwijał. Co nie zmienia faktu, że jeśli chodzi o technikę jest i pozostanie niedojdą.
Powiedziałbym raczej, że nigdy nie będzie technicznym wirtuozem, a podstawy wyszkolenia czysto piłkarskiego niezbędne do skutecznego poruszania się z futbolówka niewątpliwie posiada.
Nie można popadać w skrajności i kogoś słabszego pod względem wyszkolenia technicznego nazywać niedojdą. Kim w takim razie jest Motta - niby lepszy technicznie od Molinaro, a słabiej prezentujący się pod względem szybkościowym,wytrzymałościowym. Motta jest zatem pod względem fizycznym niedojdą, bo nie prezentuje się w tej kwestii tak znakomicie jak Molinaro?


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2010, 00:12

TURINIO pisze:
W Juventusie też szybko się rozwijał. Co nie zmienia faktu, że jeśli chodzi o technikę jest i pozostanie niedojdą.
Powiedziałbym raczej, że nigdy nie będzie technicznym wirtuozem, a podstawy wyszkolenia czysto piłkarskiego niezbędne do skutecznego poruszania się z futbolówka niewątpliwie posiada.
Nie można popadać w skrajności i kogoś słabszego pod względem wyszkolenia technicznego nazywać niedojdą. Kim w takim razie jest Motta - niby lepszy technicznie od Molinaro, a słabiej prezentujący się pod względem szybkościowym,wytrzymałościowym. Motta jest zatem pod względem fizycznym niedojdą, bo nie prezentuje się w tej kwestii tak znakomicie jak Molinaro?
Motta nie jest wielkim wirtuozem, to solidny zawodnik. Jeśli chodzi o Molinaro to powiem tak, pewnie i lepiej się prezentuje pod względem wytrzymałościowym i szybkościowym, może i potrafi się poruszać z piłką, ale po jaką cholerę tak biegać jak i tak koniec końców tą piłkę kopnie się jak niedojda? To mnie właśnie, gdy grał w Juventusie, najbardziej bolało. Serce zostawiał na boisku i biegał, walczył, w obronie często bezbłędny, ale gdy przychodziło co do czego to zwyczajnie brakowało mu umiejętności.

Magik Cassano!


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2010, 01:43

Bądźmy poważni i nie wspominajmy Molinaro z nostalgią. Tego chłopa nie sposób nie lubić i pomijać jego wielkiego serca do gry, ale udane dośrodkowania w Turynie można było mu liczyć na palcach.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2010, 09:57

Drobne pytanie - czy mecz był na Rai odkodowany?


Obrazek
Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2010, 14:32

tabo89 pisze:Drobne pytanie - czy mecz był na Rai odkodowany?
Niestety nie :cry:


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 16:30

Poszukuje bramek z 2 ost meczów EL.ME 2012 pozdrawiam


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2010, 17:27

Mam nadzieję, że wystarczą Ci skróty.

Estonia - Włochy
http://www.multiupload.com/0D2A8WQZGR

Włochy - Wyspy Owcze
1poł: http://www.multiupload.com/C46ELMNSFL
2poł: http://www.multiupload.com/DTYXWBTK4B


Obrazek
ODPOWIEDZ