Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 listopada 2017, 22:34

LGDS donosi ze Ventura zagra znowu 352. Podobno zdecydowal sie na Jorginho, ktoremu partnerowac w pomocy ma Florenzi z Parolo, wahadla i srodek obrony pozostanie niezmieniony, natomiast partnerem Immobile ma zostac Gabbiadini. Insigne na lawce.

Obrazek

Tu Buffon zdaje sie myslec: co Ty kur.wa <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Ventura...


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2017, 22:44

Szkoda ,że Marchisio dopiero co dochodzi do formy, przydałby się jutro Włochom. Bez Verrattiego? Co to będzie jutro :shock:


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 12 listopada 2017, 23:13

Piotr Juvefan pisze:Szkoda ,że Marchisio dopiero co dochodzi do formy, przydałby się jutro Włochom. Bez Verrattiego? Co to będzie jutro :shock:

Przeciez Wlosi non stop praktycznie graja bez Verattiego. Wielokrotne kontuzje, z czego bardzo duza ilosc akurat przed reprezentacjami. Zreszta widac ze on sam ma w sumie gdzies ta kadre, nie widac w nim nigdy jakiegos zaangazowania.

Zreszta czy on chociaz zagral z dobre 3 mecze w kadrze?


PS. Jezeli serio Ventura serio znowu wyjdzie 3-5-2 to szanse awansu oceniam na jakieś 5%


Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 12 listopada 2017, 23:18

Candreva w stolicy grał jako skrzydłowy, natomiast jak tak ostatnio patrzę na mecze kadry i niektóre Interu to jego dośrodkowania dalej są na dokładnie tym samym poziomie, co jest żenujące jeżeli traktujemy go jak profesjonalnego piłkarza aspirującego do europejskiego formatu. Wrzutki na pałę, holowanie piłki i odgrywanie do tyłu - nic się Antonio nie zmienił.

Parolo? Hmm, ja bym się aż tak naszego orła nie czepiał. Euro rozegrał naprawdę dobre, ta kontuzja przed wakacjami faktycznie trochę go wyhamowała, bo jeszcze nie wrócił do pełni formy, ale to zawodnik stricte defensywny od ,,czarnej roboty'', jest postacią drugoplanową i nie wymagałbym akurat od niego jakiś specjalnych fajerwerków, to że nie powinien grać tylu meczów w tym sezonie to już inna sprawa. Chociaż tak w sumie to nie wiem kto mógłby wskoczyć w kadrze w jego korki - Sturaro ;) ?

Generalnie zgadzam się z tym co było napisane trochę wcześniej, że ta drużyna jest po prostu słaba, a szkoleniowiec jest również pod tym względem dopasowany. Tutaj po prostu brakuje zawodników, a Ventura nie pomaga (piłkarze z względnie dużym marginesem rozwoju jak Florenzi, Jorginho czy Insigne grają jakieś ogony). Kto jest trzonem tej kadry? Buffon, Chiellini i De Rossi? W roku 2017? Bonucci od momentu przejścia do Milanu gra jak Ranocchia, na temat Verattiego się nie wypowiem, bo meczów PSG nie oglądam (ale w kadrze jedyne co robi to macha nogami nad piłką i gra na alibi), Immobile to nie jest typowa dziewiątka - gole w zeszłym sezonie strzelał po asystach Felipe Andersona i Keity, w obecnej kampanii podają mu Luis Alberto oraz wyżej grający Milinković - Savić, a w kadrze Eder :whistle: O samym stylu gry nie ma co pisać, bo granie do boku, żeby wrzucić na aferę piłkę w pole karne to po prostu w obecnych czasach piłkarska druga liga.

Mistrzostwa po mistrzostwach Włosi mają coraz słabszą ekipę, już zwycięski skład z 2006 pod względem jakości i potencjału odstawał od 2002, o 98 nie wspominając. Euro 2016 i Conte nie traktowałbym jako sensownego kontrargumentu, bo zarówno Hiszpania jak i Niemcy zagrały poniżej oczekiwań. Myślę, że część obecnie powoływanych do kadry nie załapałaby się do żadnej ekipy grającej w Serie A w latach dziewięćdziesiątych. Italia zaniedbała swoją młodzież i ma tego efekty, a osobiście jestem zdania, że jest więcej symptomów przemawiających za utrzymaniem się obecnego stanu rzeczy, niż za jego poprawą.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 00:12

Przede wszystkim głupotą jest granie bez skrzydłowych mając na tej pozycji taki potencjał - Bernardeschi, Szary, Insigne, Candreva, Florenzi. Zamiast tego Włosi grają na dwójke identycznych dziewiątek, co jest z góry skazane na porażke. Niestety obecne pokolenie nie wytworzyło second strikera na poziomie Alexa, Tottiego albo nawet tego Cassano.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 08:48

Cokolwiek by nie było to będzie kicha. Rozpaczanie nad Verrattim to bezsens bo on nic w kadrze nie gra a w pierwszym spotkaniu przeszedł obok meczu. Bernadeschi z Insigne powinni zagrać ale na swoich pozycjach, co ja tam zresztą wiem - Ventura cały czas udowadnia, że jest świetnym fachowcem...

Dziś zobaczymy Gigiego ostatni raz w reprezentacji :sad:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 09:24

Piotr Juvefan pisze:Szkoda ,że Marchisio dopiero co dochodzi do formy, przydałby się jutro Włochom
nawet bez formy by się przydał bo na pewno zagrałby lepiej niż Verratti czy Parolo

@Akha72: Parolo ma za zadanie wbiegać w pole karne rywala a nie tylko bronić i robi to bardzo często tylko, że zawsze z miernym skutkiem, w rozegraniu nie istnieje a w odbiorze nie jest Gattusem, może jakby Włosi grali z kontry i miałby 3 razy więcej miejsca to coś by z niego było, chociaż i tu powątpiewam bo były i takie mecze a on ciągle 0 goli w kadrze pomimo ponad 30 meczów... asyst nie chce mi się sprawdzać ale pewnie więcej niż 3 nie zaliczył ;] podobnie Immobile, który w zamieszaniach podbramkowych i grze na aferę jest jednak słaby i tu trzeba po prostu innego zawodnika, nawet teoretycznie słabszego a potrafiącego wykorzystać wrzutkę w pole karne na 4 obrońców po 190 każdy

a ci co dopominają się Bernardeschiego... no ludzie przecież on w klubie nie gra a w reprezentacji nigdy nie grał nic wielkiego, jeden marny gol z Lichtenseinem i kupa bezproduktywnych zmian, jak Włosi chcieliby grać na 3 napastników to powinni to być na bokach Eder/Candreva i Insigne

@Il Fenomeno: jakoś nie wierzę ani w te zmiany ani w 352 ;) brak De Rossiego? to byłby dla mnie szok... Gabbiadini w pierwszym też chociaż to mogłoby być dobre posunięcie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 09:51

Maly pisze:jak Włosi chcieliby grać na 3 napastników to powinni to być na bokach Eder
"no ludzie przecież on w klubie nie gra a w reprezentacji nigdy nie grał nic wielkiego"




po LGDS rowniez SKY ITALIA twoerdzi ze Wlosi wyjda dzisiaj takim skladem: (3-5-2): Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Candreva, Parolo, Jorginho, Florenzi, Darmian - Immobile, Gabbiadini.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 10:49

no rzeczywiście Eder w klubie gra całe g ale w reprezentacji ma takie same statsy jak Immobile :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 14:42

Il Fenomeno pisze:
Maly pisze:jak Włosi chcieliby grać na 3 napastników to powinni to być na bokach Eder
"no ludzie przecież on w klubie nie gra a w reprezentacji nigdy nie grał nic wielkiego"




po LGDS rowniez SKY ITALIA twoerdzi ze Wlosi wyjda dzisiaj takim skladem: (3-5-2): Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Candreva, Parolo, Jorginho, Florenzi, Darmian - Immobile, Gabbiadini.
Jak zagrają takim składem, to ja się mogę założyć o każde pieniądze, że nie zobaczymy Włochów na mundialu.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 18:30

Witam, czy jest opcja żeby zobaczyć dzisiejszy mecz na nc+? Na razie ze streamami kiepsko :)


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 18:31

Witam, czy jest opcja żeby zobaczyć dzisiejszy mecz na nc+? Na razie ze streamami kiepsko :)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 18:33

Sapo pisze:Witam, czy jest opcja żeby zobaczyć dzisiejszy mecz na nc+? Na razie ze streamami kiepsko :)
Polsat ma prawa do transmisji tych eliminacji, także wątpię. Ewentualnie możesz przejrzeć program na którymś z Rai, ale lubią sobie zakodować samo spotkanie. Do niedawna sam miałem nc+, więc znam ten ból ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 19:40

Wlosi niczego ciekawego nie pokazali w Szwecji. Ventura powiedzial ze cos bedzie musial zmienic. Napewno zobaczymy nie co zmieniaona podstawowa jedenastka. Ale czy to cos zmieni w styl i skutecznosc Wlochow? :doh:


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2017, 19:59

Maly pisze: @Il Fenomeno: jakoś nie wierzę ani w te zmiany ani w 352 ;) brak De Rossiego? to byłby dla mnie szok... Gabbiadini w pierwszym też chociaż to mogłoby być dobre posunięcie
nie wierzyles, ale wszystko sie potwierdziło.

sklad:

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5AA13B58


Obrazek
ODPOWIEDZ