Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:10

Jak dla mnie poszedł któryś z mięśniu uda(przewodziciel albo krawiecki )


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:11

Nie chcę krakać, ale dla mnie to Bonucci wyleci na dłużej. Brawo mecze o nic :hellyes:

Co do kadry, najsłabsza od lat. Wyjście z grupy to będzie sukces. I nadal nic nie widzę w Bernardeschim... :think:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:12

Jaki selekcjoner, taka reprezentacja. Bonu wypada chyba na dłużej, twardy chłop z niego ale to wyglądało dramatycznie. Już nie ma kim grać.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:13

Skład Włochów to są w ogóle jakieś jaja w tej chwili. Z tych zawodników którzy są na boisku to chyba nikt poza Buffonem nie powinien myśleć o 11 i zapewne tak będzie na Euro. W ogóle nie rozumiem czemu nie grają Soriano,Jorginho czy Antonelli.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:14

Mogliśmy mieć juliana i mario w juve szkoda ze nie udało sie dopiąć żadnego. dobrze chociaz ze sami do nas trafił .
Zaza jako samotny napastnik sie nie sprawdza


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:14

Nie wyglądało to dobrze :afraid2:

Jak ja się cieszę, że na ławce Juve nie widzę już Conte i nigdy więcej nie chcę zobaczyć. Co za beton :doh: Acerbi, Montolivo, Giaccherini :rotfl: Allegri nakrywa go czapką


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:22

Antonelli za Zaze przy 0-4 :rotfl:
Conte widać dał szanse niektórym graczom i chyba żaden tej szansy nie wykorzystał a Darmian,Acerbi czy Bernardeschi po prostu sami siebie skreślili tym meczem.
Aczkolwiek potencjał Włochów jest dużo większy BBC, Markiz,Verratti,Szary,Pelle,Candreva to co najmniej klasa lepiej niż ich odpowiednicy, których próbuje Conte.
Ostatnio zmieniony 29 marca 2016, 22:27 przez AdiJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:26

AdiJuve pisze:Antonelli za Zaze przy 0-4 :rotfl:
Daj spokój. A co miał zrobić? Wprowadzić Pelle i zacząć odrabiać stratę? Ja wiem, że każdy powód do śmiechu jest dobry, ale bez przesady. Verratti kontuzjowany?


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:30

pablo1503 pisze:
AdiJuve pisze:Antonelli za Zaze przy 0-4 :rotfl:
Daj spokój. A co miał zrobić? Wprowadzić Pelle i zacząć odrabiać stratę? Ja wiem, że każdy powód do śmiechu jest dobry, ale bez przesady. Verratti kontuzjowany?
Nie no oczywiście powinien bronić tego 0-4 :hellyes:
Verratti kontuzjowany.
Widać,że taki Szary jest w gazie.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:32

Ja rozumiem, ze to jest mecz towarzyski, Włosi nie mają najsileniejszej druzyny, kilku pilkarzy jest kontuzjowanych a w dzisiejszym meczu i tak Italia wyglada jakby wyszła drugim garniturem, ale...

Niektore wybory Conte są dość dyskusyjne. Nie tylko mowie o formacji, bo w pewnym sensie daloby sie obronić sens stawiania na 352 (a nawet bardziej 532, bo Darmian + drugi boczny obronca to nie sa gracze typu Cuadrado czy Alexa Sandro). Jednak, pomysl taktyczny na te druzyne wola o pomstę do nieba. Nie posiadając dobrego napastnika z krwi i kości ani ofensywnych pomocnikow klasy swiatowej, jedynym rozwiazaniem jest w zasadzie dopracowanie stalych fragmentow gry oraz gra z kontry (zwlaszcza, ze Szary i Insigne to bardzo szybcy pilkarze, dobrze czujacy sie w grze z kontry). Tymczasem kadra Conte probuje klepać to, co klepał Juventus w trzecim roku pracy Antonio.

Abstrahuje juz od Giaccheriniego czy Ranocchii, ktorzy kompletnie nie nadają się do kadry, ale nie od dziś wiadomo, że zarówno jeden i drugi to faworyci Conte.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:34

AdiJuve pisze: Nie no oczywiście powinien bronić tego 0-4 :hellyes:
Mecz i tak już był skończony, więc pewnie chciał dać odpocząć Zazie, bo raczej już się nie przydałby na boisku. A Antonelli wszedł, żeby powąchać murawę. :prochno: Przynajmniej taką mam nadzieję, bo jeżeli ta zmiana była pokierowana strachem przed utratą kolejnej bramki, to... szkoda gadać.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 22:42

jakku1 pisze:Nie tylko mowie o formacji, bo w pewnym sensie daloby sie obronić sens stawiania na 352 (a nawet bardziej 532, bo Darmian + drugi boczny obronca to nie sa gracze typu Cuadrado czy Alexa Sandro)
Dwa ostatnie mecze to 3-4-3, a Darmian grał w 3. stoperów.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 marca 2016, 23:09

Il Fenomeno pisze:
jakku1 pisze:Nie tylko mowie o formacji, bo w pewnym sensie daloby sie obronić sens stawiania na 352 (a nawet bardziej 532, bo Darmian + drugi boczny obronca to nie sa gracze typu Cuadrado czy Alexa Sandro)
Dwa ostatnie mecze to 3-4-3, a Darmian grał w 3. stoperów.
Zgoda, niemniej jednak nie sądze, zeby on wybiegl wlasnie w 3. stoperow juz na samym Euro. Blok obronny pewnie bedzie tworzyc nasze BBC + Darmian + ktoś jeszcze. To jest jednak bardzo defensywne zestawienie - co niekoniecznie jest jakas wada, ale trzeba umiec to wykorzystać. Conte chce grac to samo, co grał pelniac obowiazki trenera Juve.

To niestety tak dobrze juz nie dziala. Trzeba zbudować coś od nowa.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 00:06

Giaccherini z Hiszpanią nie zagrał źle, ale na Niemców już nie wyszedł. Mnie wystarczyło, że widziałem superduet w środku Motta - Montolivo...da gorszych Włochów na tą pozycję jeszcze? Parolo z Jorginho wyglądaliby lepiej, nie wpsominając De Rossiego i chyba nawet Nocerino hehehe. Skandal...szkoda Buffona, mecz o nic, rezrwy, Gigi ma nabijać występy? niepotrzebnie znowu przyjął 4 w Monachium, morale od tego nie podskoczą, no i sprawa z Bonuccim.

Nie zdziwię się jak Conte zrobi to co w Juve i jeszcze przed ME spieprzy z kadry...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 00:18

Ta reprezentacja to jakiś rzyg, po prostu nie da się tego oglądać.
sebastian10 pisze:Mogliśmy mieć juliana i mario w juve szkoda ze nie udało sie dopiąć żadnego.
Trzeba być niepoprawnym optymistom żeby stwierdzić, że Beppe kupiłby obu.


Obrazek
ODPOWIEDZ