Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 23:25

Marchetti i Buffon coraz gorzej, zaczynam się martwić o obsadę bramki na lato.
Zwykle wybór był dość szeroki i nawet jednego czy dwóch trzeba było nieco skrzywdzić i zostawić w domu, teraz problem jest inny, nie ma w kim wybierać, bo o żadnym golkiperze nie można napisać równy, solidny... :angry:
Ostatnio zmieniony 05 marca 2014, 23:26 przez Asus3, łącznie zmieniany 2 razy.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 23:26

Alex96 pisze:Sie Buffon nie popisał :/
No nie wiem. Strzał był z bardzo bliska z bezpańskiej piłki. To była bardzo trudna piłka do wyciągnięcia.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 23:27

Pilka byla prosto w niego...
Edit: jakby ta pilke odbil i Hiszpanie dobili to nie miałbym pretensji bo strzal z bliska... No ale wpadla bezposrednio...
Ostatnio zmieniony 05 marca 2014, 23:35 przez Alex96, łącznie zmieniany 1 raz.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 23:28

mazi12 pisze:
Alex96 pisze:Sie Buffon nie popisał :/
No nie wiem. Strzał był z bardzo bliska z bezpańskiej piłki. To była bardzo trudna piłka do wyciągnięcia.
Buffon się na pewno nie będzie po tym meczu usprawiedliwiał. Każdy bramkarz powinien się lepiej zachować w przypadku takiego strzału. Absolutnie do obrony, Gigi popełnił błąd, trudno.


Obrazek
Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 23:30

Mecz towarzyski, byleby w lidze takich nie puszczał.


Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 23:35

Niedobrze w perspektywie mundialu, że następców nie widać, Buffon gra ostatnie lata w kratkę to wszyscy wiemy, a następców nie ma.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 23:49

Hiszpanie, a zwłaszcza Silva, robią co chcą z obroną. A w Italii brak zawodnika , który mógłby nawinąć 3 piłkarzy jeden po drugim. A najgorsze jest to, że młodzieży wybitnie utalentowanej nie widać. Najlepszym przykładem jest dzisiejszy wpiernicz U-20 od Polaków.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 23:56

Italia bezradna, nie potrafili konstruować ataków, tylko długie piłki. Jeśli poszczególni gracze, tacy jak Buffon, Pirlo czy Balotelli nie wstrzelą się z formą na MŚ to Włosi nie nawiążą walki z najlepszymi.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 00:05

Mam nadzieję, że nie jesteście na tyle naiwni, żeby wyciągać po tym sparingu jakieś daleko idące wnioski. Powodów chyba nie muszę wymieniać.

Mi się po dzisiejszym nasuwają dwie myśli - więcej Paletty, mniej (a najlepiej zero) Criscito.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 00:16

Asus3 pisze:Marchetti i Buffon coraz gorzej, zaczynam się martwić o obsadę bramki na lato.
Zwykle wybór był dość szeroki i nawet jednego czy dwóch trzeba było nieco skrzywdzić i zostawić w domu, teraz problem jest inny, nie ma w kim wybierać, bo o żadnym golkiperze nie można napisać równy, solidny... :angry:
Salvadore Sirigu. Dziękuję.
Z bramkarzami przed chwilą był właśnie spory przestój - Marchettiego nigdy specjalnie nie ceniłem, bo nie był regularny, a Viviano to popierdółka. Tylko Buffon i długo, długo nic. Teraz niesamowicie dojrzał Sirigu, a młody Perin zaczyna grać coraz lepiej.

Molek big fun juve pisze:A w Italii brak zawodnika , który mógłby nawinąć 3 piłkarzy jeden po drugim.
Ależ szkoda, odpadną wszystkie dodatkowe punkty za efekty wizualne.

Molek big fun juve pisze:A najgorsze jest to, że młodzieży wybitnie utalentowanej nie widać. Najlepszym przykładem jest dzisiejszy wpiernicz U-20 od Polaków.
Kogo interesuje U20? Grają tam jakieś odrzuty - 3-4 ligowcy, czy gracze z Primaver. Wpiernicz 0-1, niewykorzystane 2 karne.
Najważniejsza młodzieżówka to U21.

Śmieszy mnie też ten płacz, wyciąganie wniosków po 1 meczu, zawsze to samo. Ostatnio płacz po MŚ10 - to już nie ci włosi, nie ma drużyny, koniec, nie ma następców, nie będzie niczego, a oni dwa lata później grają w finale ME, a ich młodzieżówka analogicznie rok później gra w takim samym finale w swojej kategorii wiekowej. Pojawiają się tacy gracze jak Verratti, De Sciglio, El Shaarawy, Insigne, Florenzi itd. Nie będzie niczego!

Jeśli poszczególni gracze, tacy jak Buffon, Pirlo czy Balotelli nie wstrzelą się z formą na MŚ to Włosi nie nawiążą walki z najlepszymi.
To i tak poprawa w nastrojach, bo przed EURO mówiło się tu, że zostaną zjedzeni, a "redaktor deszczowy" fachowo wziął się za analizę "najsłabszego ataku od lat".


Włosi mogą sobie przegrywać w sparingach z Hiszpanią, z Ruskimi 0-3, ale to ma się nijak do tego jak zaprezentują się na najbliższym turnieju - w tym przypadku na Mundialu.


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 02:04

Il Fenomeno pisze:Włosi mogą sobie przegrywać w sparingach z Hiszpanią, z Ruskimi 0-3, ale to ma się nijak do tego jak zaprezentują się na najbliższym turnieju - w tym przypadku na Mundialu.
Zgadzam się w 100%. Włosi są nacją, która chyba najmniej przykłada się do meczów sparingowych. Niektórzy to chyba od wczoraj interesują się calcio, że tego nie widzą :roll:


Bardzo fajny występ Paletty, jak dla mnie był najlepszy po stronie włoskiej, najgorzej lewa flanka z 1 połowy bo i Criscito nieogarniał jak i Candreva kompletnie niewidoczny.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 02:13

Grało 2/3 piłkarzy Juve, 2 piłkarzy Milanu, reszta to albo Motty czy inne nowe talenty więc czym się przejmować ?

Bezsens polega na tym, że piłkarzy zmuszają do podróży, zamiast dać im odpocząć.

Meczu nie oglądałem, ale 70% posiada do 30% wyraźnie wskazuje, że Italia ten mecz olała i z resztą bardzo dobrze. Nijak to pokazuje co w głowie selekcjonera siedzi, a wie kogo ma nie powołać jak grali taką cienizne :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 07:51

Jedyne co mnie w tym spotkaniu inetersowało to jak zaprezentuje się Paletta. Zdecydowanie zdał egzamin. Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego kibice Milanu się tak przed nim wzbraniali w zimowym mercato, jednocześnie licząc na taki ochłap jak Astori. Paletta to bardzo dobry obrońca, który jest wstanie znacznie podnieść poziom obrony Milanu. Przed chwilą miał 28. urodziny.

Ein pisze:reszta to albo Motty
Nie wiem dlaczego w lekceważącym tonie piszesz o podstawowym pomocniku PSG, który zresztą rozgrywa kolejny bardzo dobry sezon. Pewniak do wyjazdu na mundial, mocny gracz.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 09:34

W przypadku Włochów wynikami i grą w sparingach można sobie w ogóle nie zawracać głowy, bo nawet jak przeciwnik jest prestiżowy to i tak nie zagrają na 100%.


Obrazek
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 10:57

Śmieszą mnie płacze i lamenty na temat gry Włochów z Hiszpanami.
Trudno było nie dostrzec, że włosi grali na pół gwizdka, sam Prandelli optowal za tym by tego sparingu nie rozgrywać, wyraźnie widoczne było zmęczenie Włochów. Sparingami Włochów nie ma się co przejmować. Wczoraj wyszli pozatym bez zębów.
Co do Gigiego uważam, że mógl zachowac się lepiej i bramke zapisuje na jego konto.
Natomiast już widzę na forum komentarze gra w kratke, jest w slabej formie :rotfl: myślę, że jest w tak słabej formie że juz do konca powinien bronić Storari, a najlepiej ściągnijmy Czecha.
Ludzie litości... Iker napewno by to obronił :lol:


Juve, storia di un grande amore
ODPOWIEDZ