Squadra Azzurra po Mundialu 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2010, 22:46

Dziwnie było zobaczyć barwuacha, Amauriego i Molinaro (:prochno:) w koszulkach reprezentacji Italii. Pierwszy nie dość że... to jeszcze jest cienki jak barszcz białoruski. Amauri całkiem nieźle, lepiej niż zmiennik Boriello. Idę spać to szybko skupię się na Juventinich. Super Bonucci, fatalnie Motta. Początek tego drugiego obiecujący, ale im dalej tym gorzej. Leonardo moim zdaniem świetnie, czuję że te 15 mln nie pójdzie w błoto. Co innego Motta. Przydałby się dla niego klasowy rywal do pierwszej jedenastki. Choćby jego zmiennik, wychowanek Cassani. Pepe jak zawsze=szarpie, wyzywa, robi groźne miny, ale tak naprawdę nic z tego nie wychodzi. Dowiedziałem się również że Marchisio jest alternatywą na lewą obronę i lepiej atakuje z lewej pomocy :ok:
Szkoda porażki. Szkoda że Prandelli trenuje Italię a nie Juve.
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2010, 22:54 przez Brutalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
paulape

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2009
Posty: 10
Rejestracja: 29 października 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2010, 22:49

wsumie to Amauri w pierwszej połowie całkiem przyzwoicie ...


FINO ALLA FINE....FORZA JUVENTUS!
"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości...."
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2010, 10:36

paulape pisze:wsumie to Amauri w pierwszej połowie całkiem przyzwoicie ...
Generalnie widać, że Amuri jedzie na nowym paliwie. Mam do niego ogromny żal o poprzedni zmarnowany sezon, gdzie zrobił 2 kroki w tył, ale do kogo nie mieć (Diego, Buffon, Chiellini?). Niemniej jednak trzeba dać mu szansę rehabilitacji, akurat do naszej taktyki pasuje jego styl gry.

Wracając do wczorajszego meczu i skupiając się na naszych zawodnikach: Na plus Bonucci, będą z niego ludzie, dużo myśli, dobrze się ustawia i te celne przerzuty na boki :ok: 2 głupie faule ale to się wybaczy. Chiellini przyzwoicie, ale bamka na jego konto niestety. Motta tragedia, ślizgał się, niecelne podanie, dośrodkowania w kosmos, spalił się chłopak wczoraj. Mógł podnieść ocenę golem, ale niestety nie wpadło. Natomiast Cassani w 15 min. pokazał jak powinien grać boczny obrońca :bravo:
Marchisio mimo, że grał różnież 15 min. widmo, po raz kolejny niewidoczny, Claudio jeszcze jest pod formą, to widać. Pepe? Stara się, walczy, ale nie może mnie do siebie przekonać, brakuje mu jakiegoś błysku... może dlatego, że przed oczami staje mi Camor, który zostawił po sobie wysoki poziom gry na prawej flane.
Amauri na plus :ok:

A w Juventusie gra Vinecenzo Iaquinta, wiecie? 8)


Obrazek
ODPOWIEDZ