Arkadiusz Onyszko

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2009, 17:01

W przedostatnim numerze tygodnika "Piłka Nożna" zamieszczono ciekawy i niezły wywiad z polskim bramkarzem mieszkającym obecnie w Danii :wink: .

Dla tych co nie wiedzą :wink: Onyszko

Wywiad zamieszczam tu:
Część 1
Ciąg dalszy

Miłej lektury :wink:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 20:11

Kolejny wywiad z Arkadiuszem Onyszką "Nigdy nie będę taki, jak oczekują ode mnie ludzie". W sumie to dosyć ciekawa postać. Szkoda tylko, że gra w niewłaściwym klubie :wink:.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 20:17

A propos Arka. Orange Sport podaje sensacyjną wiadomość. Były bramkarz Odense przejdzie transplantacje nerki, co powoduje roczną absencję tego gracza na murawach polskiej ekstraklasy.

Szkoda, na wiosnę ubiegłego sezonu był postacią, którą wyróżniał się znacznie. Myślę, że Wojciechowski, który postawił na Arka jest również wysoce niezadowolony.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 20:30

zoff pisze:A propos Arka. Orange Sport podaje sensacyjną wiadomość. Były bramkarz Odense przejdzie transplantacje nerki, co powoduje roczną absencję tego gracza na murawach polskiej ekstraklasy.

Szkoda, na wiosnę ubiegłego sezonu był postacią, którą wyróżniał się znacznie. Myślę, że Wojciechowski, który postawił na Arka jest również wysoce niezadowolony.
Aż nie chciało mi się wierzyć. Bo niby jak to, poważny klub zatrudnia piłkarza bez przeprowadzenia badań lekarskich?! Czytam newsa i wszystko jasne: "Przy transferze do Polonii nikt nie prosił mnie o przeprowadzenie jakichkolwiek badań". Nie ma co, polskim klubom do profesjonalizmu jeszcze baaardzo daleko. Naprawdę szkoda Onyszki.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 20:40

Vimes pisze:
zoff pisze:A propos Arka. Orange Sport podaje sensacyjną wiadomość. Były bramkarz Odense przejdzie transplantacje nerki, co powoduje roczną absencję tego gracza na murawach polskiej ekstraklasy.

Szkoda, na wiosnę ubiegłego sezonu był postacią, którą wyróżniał się znacznie. Myślę, że Wojciechowski, który postawił na Arka jest również wysoce niezadowolony.
Aż nie chciało mi się wierzyć. Bo niby jak to, poważny klub zatrudnia piłkarza bez przeprowadzenia badań lekarskich?! Czytam newsa i wszystko jasne: "Przy transferze do Polonii nikt nie prosił mnie o przeprowadzenie jakichkolwiek badań". Nie ma co, polskim klubom do profesjonalizmu jeszcze baaardzo daleko. Naprawdę szkoda Onyszki.
Nie obwiniaj tylko i wyłącznie Polonii, tak poważne niewydolności nerek, które wymagają transplantacji to nie angina czy katar, którego można nabawić się z dnia na dzień. W Odrze zawodnik też pewnie przechodził już badania krwi czy moczu, gdzie pewne nieprawidłowości powinny już wyjść. Dziwna sprawa.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 20:59

zoff pisze:Nie obwiniaj tylko i wyłącznie Polonii, tak poważne niewydolności nerek, które wymagają transplantacji to nie angina czy katar, którego można nabawić się z dnia na dzień. W Odrze zawodnik też pewnie przechodził już badania krwi czy moczu, gdzie pewne nieprawidłowości powinny już wyjść. Dziwna sprawa.
Nie mam zielonego pojęcia o medycynie, więc zachowam mileczenie w kwestii szybkości rozwoju choroby. Być może objawy mogły być wykryte wcześniej, a być może nie. Po prostu dziwi mnie sytuacja, w której pierwszoligowy klub nie przeprowadza testów medycznych przed podpisaniem kontraktu z zawodnikiem.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 10:11

Prezes Polonii atakuje Arkadiusza Onyszkę - "to oszust"
Wojciechowski, który jednocześnie wyjaśnia, dlaczego Polonia nie zdecydowała się na przeprowadzenie badań lekarskich. - Musieliśmy się spieszyć, bo chciał związać się z Wisłą.
:shock: że hę?! przecież w każdej buraczanej lidze opinia lekarska jest konieczna, by zawodnik mógł grać choć wiadomo jak to się w takich ligach odbywa - prezes klubu zbiera wszystkie karty zdrowia i hurtem dostaje pieczątkę od znajomego lekarza, który to oczywiście żadnego z zawodników nawet na oczy nie widział. Albo Wojciechowski złamał przepisy nie przeprowadzając badań lekarskich przed podpisaniem kontraktu do czego się właśnie przyznał, albo w ekstraklasie są jakieś inne przepisy


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 14:01

Takimi wypowiedziami Wojciechowski po prostu się ośmiesza. Dziwne, że odnoszący sukcesy biznesmen nie może sobie poradzić z prowadzeniem klubu piłkarskiego i wykazuje się taką amatorszczyzną. Ciekawe czy Onyszko zgodzi się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron?


Obrazek
ODPOWIEDZ