ITALIA - Holandia (14.11); ITALIA - Szwecja (18.11)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2009, 23:33

Trener Marcello Lippi podał skład 25-osobowej kadry reprezentacji Italii na zbliżające się mecze towarzyskie z Holandią (Pescara, Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia; g.20:50) i Szwecją (Cesena, Stadio "Dino Manuzzi"; g.20:50).

Do składu włoskiej kadry powrócił napastnik Sampdorii Genua Giampaolo Pazzini.

Skład reprezentacji Italii na dwa najbliższe mecze towarzyskie:

Bramkarze: Gianluigi Buffon (Juventus), Morgan De Sanctis (Napoli), Federico Marchetti (Cagliari).

Obrońcy: Fabio Cannavaro (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Fabio Grosso (Juventus), Nicola Legrottaglie (Juventus), Gianluca Zambrotta (AC Milan), Salvatore Bocchetti (Genoa), Domenico Criscito (Genoa), Christian Maggio (Napoli), Mattia Cassani (Palermo).

Pomocnicy: Davide Biondini (Cagliari), Mauro Camoranesi (Juventus), Antonio Candreva (Livorno), Riccardo Montolivo (Fiorentina), Daniele Galloppa (Parma), Marco Marchionni (Fiorentina), Angelo Palombo (Sampdoria), Andrea Pirlo (AC Milan).

Napastnicy: Antonio Di Natale (Udinese), Alberto Gilardino (Fiorentina), Raffaele Palladino (Genoa), Giampaolo Pazzini (Sampdoria) Giuseppe Rossi (Villarreal).

Edit: Wśród powołanych piłkarzy znalazł się Riccardo Montolivo. Pomocnik Fiorentiny będzie pełnił rolę zmiennika kontuzjowanego Daniele De Rossiego, który wczoraj w meczu Inter-Roma zderzył się z Patrickiem Vieirą. Prześwietlenie wykazało, że rzymianin doznał złamania kości policzkowej.
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2009, 18:51 przez figc1898, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2009, 23:36

Oj Marcello, Marcello...

Jest Palla, a nie ma Cassano.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2009, 23:39

Marcello chyba wyliniał..bo Palla w kadrze a brak Antonio to nawet szkoda komentowac.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 00:37

Nie wiem dlaczego Lippi darzy aż taką niechęcią Cassano, ale pomijanie go zaczyna być już trochę śmieszne. Mógłby dać mu zagrać jeden mecz czym zamknął by usta krytykom takiej decyzji jak i sprawdzić jak Antanio wpasował by się do składu. Dziwi również powołanie Palladino i kolejne Marchioniego, ale pozostaje nadzieja że Lippi wie co robi...
Szkoda że tylko pięciu Juventino (8) ) w kadrze, ale zdrowi Marchisio i Iaquinta na pewno znaleźli by też swoje miejsce.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 02:13

Liczę, że niedługo do składu regularnie będzie dołączał Giovinco i że razem z Camorem będą wymiatać na skrzydłach ;)


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 02:29

Ojejku, to mecz towarzyski.
Tak sobie będę wyjaśniał nieobecność Giovinco :prochno:
...a Palladino. No nie powiem. Ostatnio gra nieźle. Warto go sprawdzić.


diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 08:55

Brutalo pisze: Szkoda że tylko pięciu Juventino (8) ) w kadrze, ale zdrowi Marchisio i Iaquinta na pewno znaleźli by też swoje miejsce.
Ja tam widze naszą "szóstke" w kadrze


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 09:12

diegoool pisze:
Brutalo pisze: Szkoda że tylko pięciu Juventino (8) ) w kadrze, ale zdrowi Marchisio i Iaquinta na pewno znaleźli by też swoje miejsce.
Ja tam widze naszą "szóstke" w kadrze
Zobacz o której pisałem tego posta :prochno:
Oczywiście sześciu, z tego Buffon, Chiellini i Camoranesi na pewno w pierwszej jedenastce.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 09:15

Myślę że Włosi sa w stanie "puknąc" Holandie i Szwedów (prawdopodobnie bez Ibry a szkoda bo by go troche Chiellini poobijał)


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 18:40

widzę że jest transmisja meczu na RAI Uno.. pozostaje tylko niepewność czy nie zakodują

dla tych którzy mają Polsat Futbol jest też dobra informacja, że nie muszą się o to bać

mecz, mimo że tylko towarzyski zapowiada się interesująco, dawno Włosi nie grali z tak mocnym rywalem


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2009, 13:38

Od pewnego czasu zauważyłem, że gracze blokują się podczas pobytu w Juventusie, a gdy zmieniają klub grają na prawdę dobrze. Nie chodzi mi tutaj tylko o Palladino, ale też o Marchionniego, Criscito czy nawet Boumsonga.


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2009, 14:26

zoff pisze:Od pewnego czasu zauważyłem, że gracze blokują się podczas pobytu w Juventusie, a gdy zmieniają klub grają na prawdę dobrze. Nie chodzi mi tutaj tylko o Palladino, ale też o Marchionniego, Criscito czy nawet Boumsonga.
Wypadało by zaznaczyć że nie jest to ogólny trend a raczej wyjątki. Niektórzy zawodnicy nie potrafią się odnaleźć, za to inni robią postęp. Taki urok futbolu. Palladino chyba trochę przerosły nadzieje kibiców (podobnie może być (odpukać) z Giovinco :whistle:), Marchionni był po prostu za słaby na Juventus (przez trzy lata to udowadniał), Criscito podobnie jak Palla tylko moim zdaniem trochę za szybko skreślony. Co do Boumsonga się nie wypowiadam, bo nie wiem jak poczyna sobie w Lyonie...
Na szczęście są pozytywy w drugą stronę (Iaquinta, Amauri, Marchisio, Sissoko, Chiellini, ...)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 listopada 2009, 15:16

Brutalo pisze:
zoff pisze:Od pewnego czasu zauważyłem, że gracze blokują się podczas pobytu w Juventusie, a gdy zmieniają klub grają na prawdę dobrze. Nie chodzi mi tutaj tylko o Palladino, ale też o Marchionniego, Criscito czy nawet Boumsonga.
Wypadało by zaznaczyć że nie jest to ogólny trend a raczej wyjątki. Niektórzy zawodnicy nie potrafią się odnaleźć, za to inni robią postęp. Taki urok futbolu. Palladino chyba trochę przerosły nadzieje kibiców (podobnie może być (odpukać) z Giovinco :whistle:), Marchionni był po prostu za słaby na Juventus (przez trzy lata to udowadniał), Criscito podobnie jak Palla tylko moim zdaniem trochę za szybko skreślony. Co do Boumsonga się nie wypowiadam, bo nie wiem jak poczyna sobie w Lyonie...
Na szczęście są pozytywy w drugą stronę (Iaquinta, Amauri, Marchisio, Sissoko, Chiellini, ...)
Odczuwam podobne wrażenie, jako, że powołanie Marchionniego mnie nie zdziwiło (dostawał on powołania od Lippiego wcześnie), to już ostatnie powołanie Palladino trochę tak, choć ostatnio grał bardzo dobrze, wiadomo Włochy grają tylko sparing. W sumie to jak miał Palladino dostać powołanie do reprezentacji za czasów gry w Juventusie skoro grał tak naprawdę niewiele? Tez mi się wydaje, że tak naprawdę nie dostał szansy.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2009, 21:33

A ja mysle ze to powolanie dla Palladino to tylko sprawdzian. Nie wierze ze Lippi go zabierze na mundial.

A miejmy nadzieje na Giovinco... :whistle:


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2009, 14:08

Lippi podał skład na mecz z Oranje

Italy: Buffon; Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Grosso; Camoranesi, Pirlo, Palombo; Candreva, Gilardino, Palladino

teraz zastanawiam się..jak taki Candreva..nie podwazając jego umiejętności zadebiutuje w 1 rep przed Giovinco :whistle: ...Seba pewnie sobie mysli ze jakby grał teraz w jakims sredniaku (regularnie) pewnie juz miałby za sobą debiut :think:


ODPOWIEDZ