ITALIA - Holandia (14.11); ITALIA - Szwecja (18.11)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2009, 22:52

Chiellini dobry mecz :ok: ...fajny obrazek jak sie obejmują z Mellbergiem :) w 2 połowie


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2009, 22:53

Brutalo pisze:68'- Di Natale świetnym niesygnalizowanym dośrodkowaniem odnajduje wbiegającego Marchionniego. On niestety nie potrafi przyjąć piłki i marnuje znakomitą sytuację...
Łezka w oku :roll:
przy tym podaniu szczęka mi opadła :O dawno nie widziałem takiego "czegoś" no niestety marco nie ta technika :roll: cieszy bramka kielona. Ogólnie dobra druga połowa (bo tylko tą miałem okazję obejrzeć) :ok:


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2009, 22:56

marco zagral jak za czasow JUVE hehe biegal chcial alenie wychodzilo..

Juventini hmm Giorgio..klasa! gol i swietny mecz w obronie szykuje sie nastepca dla maldiniego na dluugie lata! dumni mozemy byc ze to Bianconeri! Legro poprawnie no i mozna powiedziec to wszystko...

Włosi? hmm dobry mecz, mogli wygrac wyzej ale kiper cagliari dobrze sie spisywal wtedy gdy musial, dobry mecz maggio na prawej stronie widzialbym go w JUVE a wlasnie..apropos prawej obrony i zblizajacego sie meczu..di natale jest w formie szkoda ze tak wyszlo i chlopina ma swoje lata bo w obecnej formacji przydalby sie w JUVE. Wracajac co meczu to Candreva..kawal ciekawego grajka secco i spolka powinni sie nim zainteresowac poki nie jest za drogi..to chyba jak na razie tyle:)


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2009, 23:01

W pierwszej połowie zmiennicy prezentowali się lepiej niż pierwszy skład w meczu z Holandią. Widać było, że tym ludziom zależy by pokazać się z jak najlepszej strony selekcjonerowi. Druga połowa, gdy weszli zmiennicy zmienników była dużo bardziej chaotyczna, ale Bochetti i spółka nie dali sobie strzelić bramki.

Teraz trochę luźnych myśli...
Ciekawie wypadł Candreva. O ile w poprzednim meczu był nieco w cieniu, o tyle dziś, z "dychą" na plecach - czuł się na boisku bardzo pewnie i z powodzeniem kierował grą Italii. Nie jest to może jeszcze nowy Pirlo, brak mu może tego geniuszu, ale przynajmniej więcej biega i próbuje brać grę na siebie nie jest tak bezbarwny jak Montolivo. Świetny mecz, wreszcie w pełnym wymiarze czasowym u Lippiego, rozegrał biegający po lewym skrzydle z opaską kapitana Di Natale. Naprawdę niewielu jest na świecie tak pożytecznych piłkarzy z taką techniką i wizją gry. Ładnie do akcji ofensywnych podłączali się szybcy, dużo biegający boczni obrońcy; Criscito popisał się kilkoma groźnymi dośrodkowaniami, Maggio był bardzo aktywny w ofensywie, ale często odpuszczał krycie. Fajnie bronił Marchetti, najlepszy na boisku, niezwyklepewny, niemalże bezbłędny Chiellini. Legro wyraźnie brakuje rytmu meczowego, szybkościowo odstawał od Elmandera. Pazzini gola nie strzelił, ale wydaje się, że zakończyła się selekcja dziewiątek i jeśli nie stanie się nic złego to on z Gilardino pojadą na turniej. Rossi średnio na jeża, choć ładnie szła mu klepka z Di Natale. Marchionni grał dziś swoje, ale rywalizuje z Pepe, więc wszystko przed nim :smile: .
Tak poza tym - wszystko ładnie-pięknie, ale tak dobry strateg jak Lippi nie powinien pozbawiać się jakiejkolwiek nadziei na dobry wynik w RPA. A tą nadzieją jest Cassano.

PS. Te perełki Di Natale (zgaszenie piłki, podanie do pinokio) - palce lizać.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2009, 23:06

Świetny mecz w wykonaniu Chielliniego. Bohater meczu. Dzisiaj swoją grą podobał mi się Di Natale. Dobrze widzi i myśli na boisku. Takich graczy potrzeba jak najwięcej dla Italii. W bramce dobrze zastępował Gigiego Marchetti. A Biondini z Cagliari nie może po tych dwóch występach zasługiwać na dalsze powołania bo po prostu zagrał bardzo słabo. Publiczność w Cesenie spisała się wyśmienicie. Ale jak się przyjeżdża z takim zespołem jak reprezentacja narodowa do trochę małego miasta to zainteresowanie musi być bardzo wielkie.
I tak żegnamy się z występami Azzurrich w 2009 roku. Kolejny mecz podopiecznych Lippiego w marcu.
kronika meczowa wg La Gazzetta dello Sport
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2009, 23:08 przez figc1898, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2009, 23:07

Chiellini jest w wielkiej formie. Dzisiaj był niekwestionowanym liderem Italii.
Wyróżniłbym jeszcze Biondiniego i Maggio.

Objęcia Chielliniego i Mellberga - bezcenne :), swoją drogą dobry mecz naszego ex stopera.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 10:42

figc1898 pisze:Publiczność w Cesenie spisała się wyśmienicie. [/url]

Znakomicie? :shock: Przecież oni cały mecz dopingowali cesene.... Poza kilkoma "Italia, Italia, Italia" i przyśpiewkami przeciwko kartom, non stop były przyśpiewki za ceseną... Ja wiem, że Włosi są bardzo przywiązani do swoich lokalnych tradycji, w tym przypadku klubów, jednak coś takiego nie powinno mieć miejsca na meczach reprezentacji... Przykre jest to, że na meczach kadry albo doping jest bardzo słaby, albo kibice dopingują lokalny klub...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 12:02

Vincitore pisze:Objęcia Chielliniego i Mellberga - bezcenne :), swoją drogą dobry mecz naszego ex stopera.
A ma ktoś moze to zdjęcie ? :think:


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2009, 21:52

Simi pisze:
Vincitore pisze:Objęcia Chielliniego i Mellberga - bezcenne :), swoją drogą dobry mecz naszego ex stopera.
A ma ktoś moze to zdjęcie ? :think:
chcesz się przy nim onanizować?

Podobał mi się Candreva kreował grę i mimo kilku podań do nikogo wypadł obok kapitana italii najlepiej chyba na boisku.


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 20 listopada 2009, 22:18

dr.DeV pisze:
Simi pisze:
Vincitore pisze:Objęcia Chielliniego i Mellberga - bezcenne :), swoją drogą dobry mecz naszego ex stopera.
A ma ktoś moze to zdjęcie ? :think:
chcesz się przy nim onanizować?
ty to pewnie juz masz za soba, co? Czy moze dawno nie widziales sie z Gosia Raczkowska - ze o prawdziwych kobietach nie wspomne -, ze taki uszczypliwy jestes?

Mecz bylby nudny jak flaki z olejem, gdyby nie Di Natale, to co wyprawial z pilka mozna by ogladac na jutjub przez caly dzien. Szkoda ze Marchionni zagral mniej wiecej tak jak w Juve.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2009, 22:21

Tharp pisze:
dr.DeV pisze:
Simi pisze:
A ma ktoś moze to zdjęcie ? :think:
chcesz się przy nim onanizować?
ty to pewnie juz masz za soba, co? Czy moze dawno nie widziales sie z Gosia Raczkowska - ze o prawdziwych kobietach nie wspomne -, ze taki uszczypliwy jestes?
bylem w trakcie zabaw dlatego nasunęło mi się to na klawiature a że w kartach obok stron xxx miałem kartę z tą stroną napisałem ...

przepraszam.

Edit: niemniej jednak to temat o meczu panie dorosły kamilu_87
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2009, 16:53 przez dr.DeV, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 14:57

dr.DeV pisze:
Tharp pisze:
dr.DeV pisze:
chcesz się przy nim onanizować?
ty to pewnie juz masz za soba, co? Czy moze dawno nie widziales sie z Gosia Raczkowska - ze o prawdziwych kobietach nie wspomne -, ze taki uszczypliwy jestes?
bylem w trakcie zabaw dlatego nasunęło mi się to na klawiature a że w kartach obok stron xxx miałem kartę z tą stroną napisałem ...

przepraszam.
Myślisz ze jesteś śmieszny dzieciaczku ? Jeśli tak to sie mylisz, żałosne.


Obrazek
mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 09:08

Mógłby ktos podac link do brameczki Chielliniego!!?!


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 09:19

http://www.meczyki.pl/skroty/3739/wloch ... ja_10.html - z włoskim komentarzem

- koment angielski

czy może chodziło Ci o link do pobrania??


Obrazek
Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 09:58

A nie wiecie czy jest gdzies do zobaczenia to podanie Di Natale do Marchionniego?Bo oglądałem dwa skróty i na zadnym nie było..


ODPOWIEDZ